Треба міняти всіх, хто засидівся на теплих містечках!

10 2763

Медсестри несуть на роботу навіть картонки від колгот, бо паперу їм не виділяють…

Наша медицина дуже хвора, а занадто крутими реформами її можна просто добити.

Утім, у нашій провінції добивають і без реформ – байдужістю, хапужництвом, тупими скороченнями.

Користувач РОЗЧАРОВАНИЙ написав РАДАРУ:

– А знаєте, чому така ситуація?! Тому що потрібно міняти всіх, хто засидівся на теплих містечках і хто не тільки емоційно вигорів, а ще й, як “наша влада”, не хоче вникати, як працюється простому персоналу.

Хорошою роботою чиновники звикли хизуватись на телеканалах, де можна постояти біля нового купленого томографа чи кювета для недоношених.

А насправді навіть не здогадуються, що мило для рук (яке часто розводять водою для довшого використання), паперові рушники, журнали, ручки, а часто і знаряддя для прибирання купують самі медпрацівники. Несуть із дому навіть картоночки з колгот, бо бракує паперу!!!

А чому чиновники не знають?! Бо лікуються у кращих, із ремонтом палатах, без черги проходять процедури. Або взагалі в нас не лікуються…

От клали б на пружинні ліжка наших можновладців, керуючих, завідуючих… у палату, де 6 літніх людей, які не можуть чи не мають де помитись.

Поставили б у чергу, де медсестра, яка ніби нічого не робить, але приймає подвійну норму людей і миє 20 разів руки в холодній воді (притому з дерматитом, із яким ніби на лікарняний не ходять).

А ще послухали б там наших “добрих людей”, які до того ентузіаста-медика як до лай*а ставляться, не розібравшись, хто і що.

 

 

Та на такій роботі будь-хто змушений скам’яніти, бо замість того щоб працювати, маєш боятись пискнути, що щось не влаштовує. Боятись попросити паперу на довідку, бо накатає в прокуратуру за вимагання. Легше купити за свої. БОЯТИСЬ, бо на твоє місце 10!)))

А реально незабаром буде, що на периферії лишаться самі пенсіонери та інваліди працювати. Бо поки сидить гнила верхівка і поки ми одне до одного як голодні пси, не ставлячи себе на чуже місце, поки самі сунемо хабарі, то реально ми йдемо в нікуди.

І що далі, то молодь не готова витрачати одне-єдине своє життя, щоб стати як оті скам’янілі медсестри, лікарі, депутати. І тут не можна винити, що хтось кудись їде шукати кращої долі.

І задайте собі питання.Якби головний лікар чи мер був вашим татом, братом, кумом, чи ви б доносили йому, як він неправильно, не по-людськи працює?

Дайте відповідь для себе… І зрозумієте, чого у нас все так.

 

РОЗЧАРОВАНИЙ

 

У ТЕМУ:

Уночі на кілька відділень чергує один лікар, бо скорочують все що можуть…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

10
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
Оксана

І тим людям ми довіряємо свої життя…

Джин Алладін

Кажуть добрі люди, що заступник головного лікаря Олімпіада Миколаївна Галас не має українського громадянства. Як може російська піддана, та ще й під час кровопролитної війни із Росією, займати другу за значимістю посаду в українському комунальному закладі охорони здоров’я м. Нововолинська? В.Гунчик та І.Ващенюк, в Волинській обласній ОДА про це знають? А заслужений лікар України В. Мороз??

Наталя

Тут проблема всеукраїнського масштабу. Теперішні реформи = це знищення галузі як такої та узаконений геноцид. В таких умовах працювати справді неможливо. Тому і молодих лікарів так мало ,чим їх зацікавити зарплатою в 2600 чи скаргами пацієнтів чи покаранням адміністрації (треба ж якось реагувати на скарги). Медсестри також працюють від декрету до декрету,хто не обтяжений сім’єю міняють професію на більш прибуткову або ж їдуть за кордон. Хто залишається – пенсійного або передпенсійного віку яким міняти професію пізно. Тому ті хто і йшов у медики за покликанням задумується про свій вибір дуже скоро після перших місяців роботи, на жаль. Про матеріальне забезпечення… Читати далі »

editor

Любомир Середа:
То не всюди так. Умови у всіх однакові. Але зайдіть у кардіологію, де зав. Радійчук. Подивіться, як можна зробити відділення. І тепла вода, і туалет, і ванна, так зроблено, що не в кожного вдома так. Бо відділенням керує господар, який не гребе все до себе. Трохи і залишає на відділення. Якщо людина захоче, то і папыр знайде і мило. Розумію, що то неправильно, так не може бути, але виживати треба.

анти чобіт

а яка вонь стоіть у тій кардіологіі

ірина

Роки самостійності нам були подаровані для знищення державності Головне було морочити голову людям їх унікальністю, всілякими агрессіями, а насправді, знищувати наіцію та використовувати ресурси для збагачення тільки певної категорії. Тепер у нас немає середнього класу, тільки багаті та бідні. Але крадуть всі, кожний на своєму рівні. А в 1991 році Україна була по ВВП на рівні Німеччини!!! Була найкраща Конституція и соц гарантія. Такого не могло бути і не стало! Ми винні самі, не знаємо історії,нічим не цікавимося, дозволяємо собі бути обманути ми і живемо за принципом – моя хата скраю. Поки це нас не стосується. Тепер шукаємо винних!!!

шанувальник

вихід один – ГНАТИ МОРОЗА і іже з ними.і побачите -щось зміниться.

АНАТОЛЬ_

До тих пір, допоки існуватиме “сапогізм” та його автор і натхненник, ані В.Мороза, ні інших спорохнявілих дідів та “червоних директорів” ви не сколупнете. Вони, на мою думку, давно очолюють ОЗУ.

Саша

Р*** господар???? може…. але, на мою думку, загубив багато життів… лікар з нього ніякий

editor

Ну, то підіть скажіть йому це у вічі! чого тут анонімно ганите?