Медсестри несуть на роботу навіть картонки від колгот, бо паперу їм не виділяють…

Наша медицина дуже хвора, а занадто крутими реформами її можна просто добити.

Утім, у нашій провінції добивають і без реформ – байдужістю, хапужництвом, тупими скороченнями.

Користувач РОЗЧАРОВАНИЙ написав РАДАРУ:

– А знаєте, чому така ситуація?! Тому що потрібно міняти всіх, хто засидівся на теплих містечках і хто не тільки емоційно вигорів, а ще й, як “наша влада”, не хоче вникати, як працюється простому персоналу.

Хорошою роботою чиновники звикли хизуватись на телеканалах, де можна постояти біля нового купленого томографа чи кювета для недоношених.

А насправді навіть не здогадуються, що мило для рук (яке часто розводять водою для довшого використання), паперові рушники, журнали, ручки, а часто і знаряддя для прибирання купують самі медпрацівники. Несуть із дому навіть картоночки з колгот, бо бракує паперу!!!

А чому чиновники не знають?! Бо лікуються у кращих, із ремонтом палатах, без черги проходять процедури. Або взагалі в нас не лікуються…

От клали б на пружинні ліжка наших можновладців, керуючих, завідуючих… у палату, де 6 літніх людей, які не можуть чи не мають де помитись.

Поставили б у чергу, де медсестра, яка ніби нічого не робить, але приймає подвійну норму людей і миє 20 разів руки в холодній воді (притому з дерматитом, із яким ніби на лікарняний не ходять).

А ще послухали б там наших “добрих людей”, які до того ентузіаста-медика як до лай*а ставляться, не розібравшись, хто і що.

 

 

Та на такій роботі будь-хто змушений скам’яніти, бо замість того щоб працювати, маєш боятись пискнути, що щось не влаштовує. Боятись попросити паперу на довідку, бо накатає в прокуратуру за вимагання. Легше купити за свої. БОЯТИСЬ, бо на твоє місце 10!)))

А реально незабаром буде, що на периферії лишаться самі пенсіонери та інваліди працювати. Бо поки сидить гнила верхівка і поки ми одне до одного як голодні пси, не ставлячи себе на чуже місце, поки самі сунемо хабарі, то реально ми йдемо в нікуди.

І що далі, то молодь не готова витрачати одне-єдине своє життя, щоб стати як оті скам’янілі медсестри, лікарі, депутати. І тут не можна винити, що хтось кудись їде шукати кращої долі.

І задайте собі питання.Якби головний лікар чи мер був вашим татом, братом, кумом, чи ви б доносили йому, як він неправильно, не по-людськи працює?

Дайте відповідь для себе… І зрозумієте, чого у нас все так.

 

РОЗЧАРОВАНИЙ

 

У ТЕМУ:

Уночі на кілька відділень чергує один лікар, бо скорочують все що можуть…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: