Уночі на кілька відділень чергує один лікар, бо скорочують все що можуть…

82 7316

Про ситуацію в нововолинській лікарні – зсередини.

Очима молодого лікаря.

Це відгук на публікацію “Його мама померла в лікарні – і він одразу викликав туди поліцію…”

 

 

– Співчуваю родині – втрачати найближчу людину завжди важко.

Пишу не стосовно даної ситуації, а про приймальне загалом. Знаю наперед, що за даний коментар обіллють брудом, але нехай.

Черговий терапевт чергує в будні дні з 16 до 9 ранку, на вихідних – по 12 годин з 9 до 9 – відповідно день або ніч.

Терапевт один на кардіологію, терапію, неврологію, інфекцію і психоневрологію. Ну, й інші відділення, якщо є потреба в його консультації.

Раніше були чергові лікарі по відділеннях, але скорочують вже все що тільки можуть.

Відповідно, як писали вище, в теплі я не сиджу, а гонюся по всіх корпусах. Спокійні чергування бувають дуже рідко. Буває по 3 швидкі одна за одною – отоді всі і незадоволені швидкістю прийому – але я теж не робот. Пишу листок призначень і піднімаю хворого у відділення – історію дописую вже потім – щоб хоч якось швидше.

Не постійно, але відділення бувають забиті по повній – і мусиш класти людину в те, де є вільне ліжко. Все розумієш, але мусиш. В нас все ж лише скорочують.

Мороз для мене далеко не авторитет, це не основне місце праці, я там раз на оказ, тож в його системі не працюю.

Відносно людяності – поки молодий, вона ще є. З часом її як такої не стане. На початках роботи ревла як білуга за померлими пацієнтами, хоч і розуміла, що зробила все, що могла.

Ви знаєте, надовго так тебе не вистачить. І тоді мусить вмикатися щось на кшталт цинізму, і ти мусиш просто з розумом виконувати свою роботу. Хай і дусять сльози зсередини- так-так, повірте, таке є, хай що ви б не писали і як би не вірили.

 

 

З медикаментів – безкоштовно – ну дуже скупа невідкладка, ліки уч. АТО та ВВВ. Повірте, сама з того не в захваті. А, і шприци до себе на основне місце роботи купляла сама – головний же просто розвів руками.

Відносно амбулаторного прийому – по правилах, лікар спочатку робить обхід в стаціонарі, далі швидка, далі самозвернення. Зарплата – 0, 25 ставки – 558 грн. Це за три чергування 12-годинні, одне з яких – ніч.

Клятва Гіпократа, гопократа чи гіпопотама – хто як називає – особисто ми в 2014 її не давали при випуску. Та і прочитайте її, щоб хоч потім знати, на що посилатися.

Люди, проблема в усьому нашому керівництві – у всіх галузях. А ми й далі будемо гризти одне одного, замість гризти їх.

Так, я дуже хотіла бути лікарем, хоч мене й відмовляли. Куди я йшла – як усі пишуть, – знала не відразу, бо в сім’ї медиків не було. Зараз працюю на 3 роботах – вийде десь 4,5 тисяч, бо ж підняли мінімалку.

Відпрацюю свої три роки і, напевне, піду з медицини, бо в таких умовах працювати немає сили – ти постійно між головним лікарем, який лиш дає укази і йому не цікаво, як ти то маєш зробити, і пацієнтом.

І, повірте, такі настрої не лише в мене. Бо наша Уляна-космос таки організує геноцид народу шляхом знищення вже знищеної медицини.

Всім добра і ходіть здорові!

 

ЧЕРГОВИЙ ТЕРАПЕВТ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

82
Коментуймо!

3000
20 Коментарі теми
62 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
31 Автор коментаря
Наталія

Це таки вона правду пише. Бачила на власні очі, як молода спеціаліст т бігає по відділеннях. І Шановному Морозу нас*ати, що в молодих спеціалістів така заробітня плата. Головне в нього грошей греблю гати. Гнати цього заслуженого доктора давно пора, але всі мовчать.

АНАТОЛЬ_

Полохлива у нас і перелякана, у Нововолинську, медбратія. Як. зрештою і скрізь по Україні.

Фея

Я так розумію, що проблема з кадрами у нас уже стала хронічним явищем скрізь, не тільки в лікарні. Шкода, що все так складається, бо колись не скорочували штат працівників, то і проблема із безробіттям якось би вирішилася, та і не було б такої напруженості у суспільстві. Працівнику роботодавець погрожує звільненням і обіцяє найняти іншого на його місце, бо ж вакансій обмаль, а людей багато. А тих, які працюють, зарплата не влаштовує, умови праці. Але я думаю, що багато що від працівників і залежить. Медики якраз і повинні привернути увагу міністерства до цієї проблеми. І від місцевої влади також багато що… Читати далі »

Черговий терапевт

Частково з вами згодна. але медики не те, що ну геть безініціативні- в них просто немає часу на то все. Кажу з власного досвіду. Єдине, на що спромоглися- це пікет ВР у вересні 2017. Тоді зарплату нам видавали відсотками з червня- як шахтарям. От людям терпець геть і увірвався. А ще- ми не маємо права на ті пікети. Згідно з законодавством. Лиш в неробочий час. А коли він в мене закінчується, то всі можновладці вже давно вдома спокійно попивають чайок.

Фея

Я вас розумію і мені шкода.

гість

Той Мороз в погоні з а баблом давно уже втратив фах медика . А молоді і здібні фахівці змушені лишати медицину та йти на інші хліба.

прозоро

де сповідь мороза ,бєльської ,галас ,яворської і всіх тих які, напевно, сидять на великих хабарях та відкатах (мороз )з грошей держбюджету?хто крутиться в цій сфері – знає про що я кажу.

Черговий терапевт

Не смішіть) Мороз перед вами сповідатися не буде. Він того навіть не читає. а особисто від себе додам- от як ви думаєте, людина прийшла собі на роботу з ентузіазмом, а тут- оп, одне відро бруду на голову, оп, і друге підоспіло. Яка людина захоче отак працювати? бо той ентузіазм як вітром здуває. так що не судіть по всіх.

Олександр

Ніякої сповіді не буде,як і не буде розповіді про корупцію і хабарі зсередини-вони здатні тільки плакатись на тяжку долю і голосувати по команді Мороза за Сапожнікова,доречі,як і педагоги-дві самі *знедолені* професії в Україні.

анти чобіт

два сапоги пара

Черговий терапевт

А я й не плачуся. Я хотіла просто донести до людей інформацію. Я ж – “тижмедик”, я “зналакудийшла”)))
А за Сапожнікова не голосувала)
Корупція і хабарі на приймальному- ну це вже смішно, пане Олександр)

Олександр

А де Ви прочитали про хабарі у приймальному відділені? Доречі,черговий терапевт був завжди ОДИН на всі відділення,навіть в застойні часи.

гість

“Прозоро” ще династію Тихоступів включити треба у цей список.

editor

Василь Михайлович Тихоступ – сильний і порядний лікар.

Фея

Про Тихоступа згодна. Можу навіть посвідчити на його користь, якщо треба і під власним прізвищем, не під ніком.

анти чобіт

люди підтримайте петицію за смертну кару проти корупціі,це єдиний спосіб щоб її подолати

Олександр

А може краще за кастрацію *дибілів*?Дивишся,так суспільство і очиститься,а в нормальному суспільстві і корупції не буде! В Китаї і смертна кара є і корупція!В Україні є великі терміни за збут наркотиків-і що?….

анти чобіт

в Китаї покарано шибеницею 1.4 мільйона корупціонерів. а збут наркотиків пам’ятаєте як на автостанціі зловили оборотня із Грибовиці? тільки діло до суду не дійшло

Олександр

І в Китаї зникла корупція?

Фея

В Китаї стало менше корупціонерів, бо частину корупціонерів стратили:-)))))

АНАТОЛЬ_

Згідно офіційної китайської статистики, позбулися голів півтора мільйона скорумпованих чиновників тільки за 2017 рік. Нам би так!

Олександр

А натоль! Ну Ви ж доросла людина,європеєць,голова г.о.*Україна-Польща*.Вас вже за те,що називаєте себе *бандерівцем* у Польщі посадити можуть а ще хочете зі всім Євросоюзом посваритись….

АНАТОЛЬ_

Закон про “антибандеризацію” іще не підписав президент А.Дуда. І навряд чи підпише. Він не вступить у силу, більше всього. ЄС вводить санкції проти Польщі за судову реформу. Ізраїль заявив протест проти прийняття вказаного вами закону. “У США …глибоко стурбовані проявами ксенофобії…” – Департамент США. Якщо мене посадять – буду сидіти, проте – від свого прізвища і поглядів не відмовлюся, на відміну від вас.

Олександр

На відміну від Мене? Ну,звичайно ми різні-ви підписуєтесь *Анатоль*-я -*Олександр*….Я за Європейський вектор розвитку,без смертної кари,а ви за китайський варіант ???? Я,як громадянин України,можу і промовчати,а ви,як голова Г,О, *Україна-Польща* могли б і висловитись про *Бандерівський*закон. І не тільки на РАДАРІ.А ще у вас з почуттям гумору мабуть проблеми…

АНАТОЛЬ_

Повідомляю, що я Анатоль Бідзюра. Це відомо всім, окрім вас. Я різко негативно сприйняв і сприймаю т. зв. польський закон про” бандеризм”. Тому що вважаю себе націоналістом і бандерівцем, на відміну від вас – анонімного клацоперда, провокатора і боягуза. Вважаю, що два братніх народи – України і Польщі у найближчому майбутньому, будуть жити у злагоді та мирі не дивлячись на підступи ворогів, як зовнішніх так і внутрішніх. Про що чорним по білому виписано у Статуті ГО “Україна + Польща”.

Олександр

Ви забули ще один *братній* народ….

editor

Алла Литвинюк: МОЛОДЧИНА, ОПИСАЛА ВСЕ “В ТОЧКУ”. РЕСПЕКТ І ПОВАГА.
Наталія Берідзе: МОЛОДЧИНА!!!!! ЦЕ скоріше КРИК ДУШІ , а не опис! Після цих слів вже напевно попросять з роботи! Не дадуть відробити 3 роки!!!!
Ніна Згура: Для чого ж лікарі, щоб їм ще й гроші платити, а вони мають когось спасати . Чим менше народу, тим більше кислороду, менше проблем чиновникам. Вони ж тільки про себе думають, чим більше набити кишені бездонні. Що ж, реформа в медицині.

Гість

Скоро з такими проблемами ми стикнемось скрізь,в школах,в лікарні,в магазинах та на виробництвах,Але що ви для цього робите:їдем працюємо в Польщу ,не платимо податки,займаємося контабандой не платимо податки. Ви подивіться що робиться на новій почті , НЕ ДОСТУПИТИСЯ. Так що народ, Нововолинськ і Україна починається з нас. Не сидіть за компом, а дійте, а то говоримо за маршрутки, а коли йдуть обговорення, то нема нікого з людей і так далі.

editor

Не узагальнюйте аж так. Не всі займаються контрабандою, не всі працюють у Польщі й не всі приховують податки. А от що люди страшенно збайдужіли і зневірились – це факт. Тому й не ходять, і з цим справді треба щось робити.

Світлана

Оце таки правда, говорити всі можуть, а щоб показати це на ділі – немає нікого. Я вже з таким стикалася в дитсадочку, конкретно з мед.персоналом дуже нахабним, ніби батьки мене підтримували, а на ділі лишилася одна

гість

Майдан обдурили, а ви хочете з нововолинськими брехунами голіруч повоювати ?.. Ну-ну вперед – в мера уже напоготові навіть очільник для натовпу є.

оксана

а чого ж люди почали їздити упольщу? ї так багато ринулось! на це не задумувалися? перш за все почали ціни рости з доларом, закривати підприємства різні, скорочувати людей, а куда було діватись прийшлося їхати.

Wagonwheel

Можу тільки плюсанути. Загляньте на склад будь якого перевізника, що звідси відправляється – там мабуть 30-40 % контрабас. І після цього всі ще хочуть живу і діючу соціальну сферу мати?
Буквально в п’ятницю читаю за завод Фуджікура, який відкривається в Немирові, та там людей не можуть набрати, тому що легше сидіти на біржі, отримувати субсидію, користуватись іншими пільгами соціальними, а ніж працювати. там з/п має бути 7100 грн для простих працюючих. Люди не хочуть туди працевлаштовуватись, тому що субсидію можуть втратити, чи ще щось. Легше нелегально підпрацьовувати, а ніж ходити на роботу в три зміни.

Фея

Заробітна плата може ще нічого не означати – потрібно дивитись яка там робота і які умови праці – бачила я роботу з високою зарплатою, але шкідливе виробництво ніяк ту зарплату не виправдовує і люди там надовго не затримуються, бо потім за ті гроші здоров’я не купиш.((((

Олександр

Немає на що дивитись-там *нормальне* виробництво! А ненормально-це коли в Нововолинську відкривається виробництво,продукція відправляється за кордон,а людям платять *мінімалку*.

Українець

Згідний,субсидія-гроші держави на вітер,без всяких але!

Гастроентеролог

Дякую за те, що написали. Хоча розумію, що не все з того, що насправді коїться за стінами лікарні, бо вся правда приголомшлива для більшості простих громадян. Правда про те, що творить “верхівка”. Ви написали про свої почуття, і я Вам вірю, тому, що постійні стреси при Вашій професії викликають синдром вигорання. Синдром вигорання – це процес поступової втрати емоційної, розумової та фізичної енергії, що проявляється у симптомах емоційного, розумового виснаження, фізичної втоми, особистісної відстороненості та зниження задоволення від роботи. В розвинених країнах подібний синдром не так швидко руйнує психіку лікаря, вчителя, психолога, але в Україні навіть якщо ти ніде не… Читати далі »

Фея

А коли я бачу якусь перспективу, то я не приречена і не звичайна українка? Та я ж проста-простісінька, тільки трохи по-іншому дивлюся на цей світ.

Ульріх

З освіти теж свого часу вижили пару ентузіастів, яких любили діти. Племінниця колись аж плакала як улюблена вчителька серед року покинула роботу.

Олександр

Поганий з Вас лікар,якщо Ви побачили проблему в Уляні Супрун,людині,яка хоче розворушити те радянсько-морозівське кубло!!!Ви пишите,що працюєте з 16 по 9-у годину ранку-це 17годин! Це в Україні таке трудове законодавство,чи умови Мороза,на які Ви погодились? Це,завдяки таким як Ви,*безхребетним* Мороз став таким,як є?Ви дуже гарно все розписали,то може ще так само розпишите про* колег*,які беруть гроші за все.Але ж Ви цього не знаєте!І не знаєте як працюють лікарі за кордоном. Стоматологи не жаліються-повідкривали кабінети і заробляють гроші,не залежачи від Мороза.У Вас,як терапевта дуже великі шанси зараз вирватись з того *болота*.Хочете поради-легко і безкоштовно!….

Андрій

Шановний Олександр, проблема в дефіциті кадрів, професія медпрацівника втрачає престиж. Ви говорите за ,,безхребетних”лікарів і згадуєте трудове законодавство, 17 годин робочий час. Мені цікаво якби Вам чи Вашим родичам прийшлося би звернутися на приймальне ну в період 16 до 20.00 , а Вам у відповідь лікар буде з 21.00 , такий трудовий кодекс. Ви б перший побігли до Мороза скаржитись де лікар, і тоді б не згадували 17 годин. Стосовно приватних кабінетів стоматологів, добре, давайте всі відкриємо приватні кабінети, тільки там за огляд треба платити. Не всіх то влаштує. Стосовно закордонної медицини, а Ви з нею стикалися що говорите? Попасти… Читати далі »

Олександр

Шановний,20 років *стикався * з європейською медициною,можу і Вам і Морозу розповісти як все ТАМ працює!Крім того в мене мама-медик з 45-т річним медичним стажем,яка почала працювати ще в ті роки ,коли Нововолинськ був селищем і прізвища головних лікарів знаю з дитинства.Також знаю про їхню репутацію.Просто не хочеться втягуватись в дискусію,але якщо адмін не проти-готовий.Можете багато цікавого відкрити для себе,це стосується і інших моїх *коментаторів*.

Андрій

Достатньо вже лити болото. Олександре, вивчіться на лікаря 9 років, сядьте на прийом на 3700 , і я впевнений Ваша думка на радарі зміниться, і до Ульяни Супрун теж

Черговий терапевт

Олександр, я бачу медицину з середини і говорю те, що бачу. Розворушити треба, але не шляхом скорочення лікарів на швидкій, н-д. В цьому бачу лише геноцид. Ну, комусь поганий лікар, комусь добрий) особисто я працюю лише по 12годин, бо по графіках не можу більше- територіально різні місця праці. Як працюють лікарі за кордоном- знаю, бо була на стажуванны в Польщі. Так-от, лікар в стаціонарі має доступ до будь -яких методів діагностики, будь то МРТ, КТ чи ПЕТ. потрібно лише обґрунтувати доцільність даного обстеження. Про вибір медикаментів теж не турбується- може спокійно призначити старшим людям всі необхідні препарати, а не думати,… Читати далі »

Олександр

Так у чому причина?Вас в Польщі ставили в такі самі умови,як в Нововолинську?Ви або не чуєте мене , або просто не хочете написати відкрито-причини нашої медицини(і не тільки) в наших керівниках і в нас самих.

editor

Шановний “Розчарований”, ваш коментар дам окремо – у блогах. ОК? Напишіть іще щось на цю тему, будь ласка.

Розчарований

Непотрібно у блогах. На ці теми можна писати і писати,розтягувати , роздувати, не тільки про медицину. Людям легко критикувати, один одного . Це принаймні легше, ніж намагатись зрозуміти.

editor

Ну, так, але про колготки – мусово дати, щоб усі прочитали. Хвилин за 15 вже буде на РАДАРІ.

editor
editor

Ірина Рудик: Ттак і є… я як з малечою лежала, то теж лікар спочатку на прийомі, потім у стаціонарі, а потім у інфекційному…. хоч візьми, лікарю, і розірвись, а ще ж є і серйозні випадки??
Мало того, що у них зарплати смішні, так молодь хіба піде на такі зп? А ще й скорочують… нада в місті громаду створити…. і якось помаленьку виносити на вселюд важливі питання і спільними силами їх вирішувати… я впевнена, знайдуться небайдужі городяни

Кіра

Нещодавно викликала додому педіатра (захворіла дитина , висока температура,кашель і т.п.)переступивши поріг,взагалі не поцікавилися що турбує,почала розповідати що в неї мала зарплата,вона працює на одні таблетки і що їй тяжко…типу ” дайте гроші бо я прийшла ” і так кожен раз….Щось не подобається сиди на пенсії

Віка

Почитала коментарі, згідна з тими, хто пише про повний кірдик і безнадію. Майбутнього України дійсно не видно, одна руйнація і зубожіння. Але хочу написати, як це, можливо, й дивно прозвучить, про дивне та добре: живу на 15-му, то окреме, забуте паном мером та його посіпаками місце- гетто, “сомалі”, “руанда”,”гондурас”, так кажуть люди про 15-й. Кругом морок та непролазна бідося, болото та бездоріжжя…у нашому “блошиному”філіалі поліклініки, яка приймає на купу усіх: і хворих (дорослих і дітей), і здорових(дорослих і дітей, і немовлят) в одному коридорі, де у ранковий час яблуку ніде впасти і хворі благополучно, ще в коридорі заражають здорових, дихаючи… Читати далі »

editor

Наталія Хомич: То є правда… За таку зарплату хай би депутати працювали. Може, менше з жиру бісилися б та дурні всякої приймали би. Не до чудних реформ було б.

Зо. Я

Лікар молодець, що висвітлила всі проблеми, а на рахунок безхребетних медиків це також правда . Адже всі вони платили “заслуженому” за працевлаштування зеленими тому і будуть мовчати. Всі ці проблеми знає і заступник мера ,адже він також “лікар”і ще напевно “працює”. Тут проблема в тому ,що лікар може працювати будьким, а хто буде працювати лікарем, особливо ті що хочуть її посадити в тюрму. Садіть мороза,галас.тихоступ.яворську, можливо, їх є за що садити..А за чергових лікарів і швидку вам молитися потрібно тому що тільки від них залежить ваше здоров’я. Повірте з яким діагнозом вони вас покладуть в стаціонар , з таким вас… Читати далі »

Черговий терапевт

Можливо нікому і не цікаво, але влаштовувалася без ніяких подяк. Тоді гостро стояло питання з дефіцитом кадрів, можливо тому так і пощастило.

Олександр

Зо.Я- приємно,що не один я так думаю.

Зо. Я

Дякую Олександр. Поки діє ця верхівка і ця система тут нічого не зміниться.

Олександр

Бачите,маємо (-) -значить корумповану *медицину* зачіпило! Це вже результат,вартий багатьох (+) !!!!

Фея

Пані Черговий терапевт. Мені у моєму житті зустрічались майже завжди хороші лікарі. Були і Дуже Хороші. І хоча це їхня робота – я їм таки вдячна. Якщо хтось рахує, що мені пощастило, то я щиро бажаю аби так щастило всім і кожному і завжди. З людьми працювати важко, але і життя тепер важке, тому і люди знервовані і це факт.

Олександр

Не хотів більше писати,але ….там на території лікарні є недобудова, яку почали будувати в 1989 році, разом з 10-ю шахтою – це і є найкращі *пам*ятники* найкращим господарникам Нововолинська – МОРОЗУ і САПОЖНІКОВУ!!! От і думайте….

Зо. Я

Наш ,”заслужений” коли мера в лікарню кладе обов’язково в окрему палату, щоб ліки всі безплатні були ,проконтролювати ст медсестру заставить ,кожен день провідує його показує як у нього все добре. Одне дивує як ще залишилось ще декілька нормальних лікарів.

Олександр

От цікаво було б почитати *опус* мерської прислуги! Це як в *ВОПАЦІ*-зайшов мер-всі каси працюють,а де-хто підбігає і навіть свої послуги пропонує.

АНАТОЛЬ_

І не тільки в стаціонарі. Навіть у реанімації його завозили і вивозили у колясочці в окрему VIP-івську палату.

Олександр

І покривалло в клітинку було? Хочу відео!!!!

Гість

Читаю,і дивуюсь…Люди під тим самим ніком у попередній статті стільки бруду виливають на медиків,А тут пишуть що їм на медперсонал завжди щастило!!!Нічого не розумію (

Фея

Ви Гостю, уважно читайте – я писала, що лікар, який лікував маму, був хороший, а особа/молодший персонал, яка везла маму – поводилася жахливо. І у останньому коментарі я згадувала лікарів, а не медсестер і санітарів. Не баламутьте людей.

Фея

Шановний Гість. Аби все розрізнити, хочу додати, що саме молодший медичний й персонал в основному і є причиною мого незадоволення – медсеста чекає презенту, бо вона ставить крапельницю!?….як вам таке?

Мед. сестра

Навіщо нам ваші шоколадки??? Навіть з моєю невеликою зарплатою,мені наприклад ваших шоколадок не потрібно,бо ті що сунуть їх нам в карман потім тільки чекають щоб ми перед ними бігали і на колінах стояли,і тоді спробуй перше до когось іншого підійти,то ще скандал зробить, що я ж тобі давала, а ти вот так робиш. Тому краще і не треба сунути.

Гість

На захист середнього персоналу додам,що всю “брудну роботу”роблять медсестри і санітарки,напевне через те вони вам і не догодили.Лікар лише повідомляє вам за стан(тільки не кажіть що ви їй, лише за це, не приносили “презент”))
Знаю як вміють доглядати за тяжкими хворими…,тим дівчатам і жіночкам від душі хочеться принести шоколадку, хоча НІХТО,НІКОЛИ І НІЧОГО не вимагав!!!А якщо вам таке траплялось,то назвіть імя і відділення)))…як вам таке?

Медсестра

Та йолкі ж палки! Я пропрацювала 10 років маніпуляційною медичною сестрою, та ніколи в житті я не чекала щоб хтось щось дав! Хватить всіх гадити, аж тошно. Йдіть до Мороза і скажіть йому це в обличчя, а не от тут герої диванні. аж верне

Наталя

Приємно що хтось оцінив роботу медсестри позитивно бо й насправді на їх плечах лежить великий шматок роботи. Вона і роботу санітарки контролює і якщо вже з досвідом то і лікарю можуть вправно допомогти і під кожного характер підлаштуйся і з пацієнтами терпіння немало треба і з лікарями що працюєш теж спільну мову знайти необхідно. І шоколадок тих насправді не треба якби ставились з розумінням та просто з повагою до праці медичних сестер і то вже приємно а не що всі медики всім винні апріорі

Фея

Відносно того, що родичі не хочуть за важкохворих родичів доглядати. Я би хотіла посидіти біля мами вночі, але цього не дозволяють. Моя знайома поховала батька і плакала та скаржилась на такі правила, коли не дозволяють /не дозволяли бути їй біля батька вночі. Вона казала “Я б біля нього просиділа на стільці, може він чогось хоче, може просто йому було би легше…,”Не всі родичі погані, шановні медпрацівники, не всі.

Стас

Почитав ваші коменти і уже не знаю чи зрадів чи порадувався що уже років з 20 взагалі не болію якщо не рахувати кашлю і невеликої температури раз в рік… зрозумів що, хорошій медсестрі, якщо щось, не жалко буде і пару тис. гривень подяки дати за їхню роботу…

Гість

Так)))Головне потім не писати,що вона їх взяла)))І не добавляти, що щей вимагала!!!

Олександр

О !!! То Ви їхній клієнт! Як так можна запустити себе?Ви не представляєте скільки у Вас болячок!!! Готуйте свої тисячі,бажано зелені.Люди ,підкажіть *спеціалістів*, кардіолога,гастроентеролога і мабуть проктолога-потрібно все з *середини * роздивитись.

Гість

Пане Олександр,А хочете я і вас полікую)))У лікарні немає клієнтів!!!!лише пацієнти і хворі!!! Клієнтам догоджають у барі,А пацієнтів лікують у лікарні))

Олександр

ТОЧНО! В лікарні *клієнтів*немає,Але для лікаря-хапуги -Ви клієнт!

Омедик

Підтримую цей крик душі одного лікаря. Насправді у нашій лікарні не прийнято висловлювати свою думку , бо керівнику М. на нього всеодно начхати , або собі ж гірше зробиш. Я в лікарні з 18 років працювала в тому ж приймальному , приходилося всяко , але ургентна служба – це люди , а не боги. Голими руками багато не зробиш . І лікаря , який нажаль один на три посади не клонуєш для того , щоби він був скрізь одночасно. А вже скільки прийшлося почути образ , що ми черстві і не люди зовсім , скільки разів і мене і моїх… Читати далі »

Мама з 15.

Побільше таких світлих промінців-Лікарів,про яку пише Віка,ставлення до медиків було б інакше.(Якщо я правильно зрозуміла.вас.Вік,то мова йде про ту молоденьку лікарку, яку перевели у приймальне відділення.Вона дійсно _МОЛОДЕЦь.!)

Гість

Ранним утром в стационаре – тишина, и в испуге лица. Этим утром без персонала оказалась вдруг вся больница. Пустота в коридорах белых, тишина лишь звенит загробно. «Что случилось тут? В чем же дело?» вопрошают больные злобно. Человек, не сбрехать, за двести ждут инъекций и перевязки. Где же медики? Нет на месте испарились, совсем как в сказке. Сказка, правда, выходит страшной. те, кто должен лечить – пропали. Словно ср-ть им с высокой башни на всех тех, кому жизнь спасали. Никого. Пустота, засада… вопли злые: «Ублюдки! Твари!». Ждут больные – лечить-то надо! Только некому – все пропали. Почему? Ведь в контроле строгом… Читати далі »

editor

Nataliya S Dunn: Скільки себе пам’ятаю, а років мені вже немало, стільки Мороз – головний лікар.
Цікаво, що я навіть не знаю, як він виглядає 🤣🤣🤣.
Може пора дати можливість попрацювати молодому, але не по спадщині, а вибрати голосуванням

Руслан

я розумію, що тяжко бути в шкурі лікаря. Але в людини мусить бути якесь співчуття до інших. Якщо людині негайно потрібна допомога, то її треба надавати, бо деколи може бути пізно, як це вже було з моєю мамою. А то так здається, що привезли не людину на швидкій, а мішок картоплі на прийомку. І приймальник сидить і пише, щоб не забути. А що з нею станеться? Вже гірше не буде. Правда?