першашо

“Це підла заказуха!” – лідер міської НПГУ про обшуки на першій шахті

10 1335

Учора вранці на нововолинській шахті №1, яка закривається, вилучили за рішенням суду фінансову документацію та комп’ютер. А в директора Андрія Пилипюка – мобільний телефон, особисті кошти, чеки.

Кримінальне провадження щодо його ймовірних зловживань відкрили, вочевидь, на підставі численних заяв Володимира Власюка з нечисленної (всього 5 чи 6 членів) профспілкової організації “Захист праці”. 

Власюк працює на першій контролером КПП. І разом із членами своєї профспілки, яка всуціль складається з таких самих контролерів, а не шахтарів, мав би насамперед нести відповідальність за “розкрадання” і “дерибан”. Адже саме за охорону шахтного майна вони отримують зарплатню.

Однак ось уже зо два роки в інтернеті аж шкварчить і смердить від піару, який Власюк робить собі на прицільному очорненні Андрія Пилипюка. Жоден керівник ДП “Волиньвугілля”, жоден із нововолинських чиновників не удостоївся від “народного контролера” Власюка (він ще й осередок партії “Народний контроль” у місті очолює) такого затятого мочилова. Тут  явно щось особисте – якесь нездорове зведення порахунків.

Пилипюк працює досить відкрито, ось зустріч із представниками команди нардепа Гузя:

 

Фото з публічної сторінки Ігоря Гузя

 

Ситуацію прокоментував РАДАРУ голова МО НПГУ Анатолій Мухомеджанов:

– Шахта сьогодні працює у штатному режимі, відвантажуємо арку. Усе наше майно – під контролем державних виконавців. Усі дії директора Пилипюка, наскільки знаю, узгоджені з державною виконавчою службою.

Адже на майно  і будівлі першої наклала арешт податкова. У нашого підприємства 130 мільйонів гривень заборгованості, яка склалася НЕ за керівництва Пилипюка. Це борги попередників.

Учора-позавчора наші робітники вже отримали зарплатню за вересень.

Колектив обурений писаниною Власюка і вважає її відвертою заказухою. Зрозуміло, що вилучення документації перешкодить нам отримати вчасно наступну платню і сильно ускладнить роботу.

До речі, на “Бужанській” сьогодні беззарплатні гірники спустились у шахту, а на дев’ятій досі страйкують.

Із понеділка шахтарі цих двох підприємств, що сидять без грошей аж із липня, вирушать блокувати ягодинську трасу,підсумував Мухомеджанов

 

У ТЕМУ:

Качкодром і боротьба за крісло. Кому вигідно добити першу шахту?

 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "“Це підла заказуха!” – лідер міської НПГУ про обшуки на першій шахті"

повідомляти

Анатоль_
11 місяців 16 днів тому

Осточортіли ваші блокування міжнародних автотрас! Що, під міську раду 12 жовтня (сесія міськради) вийти – кишка тонка? Чому боїтесь зачепити Сапожнікова, Калістратова, Гунчика та інших? Та “червоних директорів” впридачу.

editor
11 місяців 16 днів тому

А кого там депутат-радикал-профватажок Гура пікетуватиме? Радикалів Ярему з Климовичем? Чи сам себе?
Звісно, міськрада дуже недопрацьовує. Вряди-годи виголосить ритуальне звернення до міністра чи прем’єра – і на тому все. А могли б їздити до Києва разом із Гунчиком або й замість нього.
Чому голова ОДА переймається шахтарськими питаннями аж занадто, а міськрада лише папери пише? Чому Палиця не кує й не меле? Обласні депутати від Нововолинська теж могли б скласти компанію гірникам у міністерстві, Кабміні та адміністрації президента.
Блокування траси – так, осточортіли. Ці блокувальники налаштовують проти себе тисячі абсолютно безневинних громадян.

Вуаля
11 місяців 16 днів тому

Замість вугілля відвантажують арку. Волинська митниця ремонтує дороги, а нововолинські шахтарі – вантажники перекриють трасу на митницю. Сільська громада любомльщини разом з водіями, женіть цих гастролерів – банкрутів.

editor
11 місяців 16 днів тому

Шахтарі першої, думаю, не підуть блокувати трасу. Платню отримують вчасно. Хіба би вступилися за свого директора.

костік
11 місяців 15 днів тому

чому стільки шороху?! щось я не понімаю…… якщо директор справді працює на благо шахти і це буде підтверджено…то вчому проблема це буде тільки плюс в його сторону… тай він збирався на підвищення …хтось казав…

editor
11 місяців 15 днів тому

Ага. От конкретно вас будуть на різних сайтах пару років поливати брудом, потім проти вас відкриють кримінальне провадження, а ми всі скажемо: так це ж йому тільки на плюс!
Не хочете так? А чому?
“Хтось казав” – це баба на базарі?

костік
11 місяців 15 днів тому

я мав наувазі шо від нього відцепляться нарешті….

Влодарчик Руслан
11 місяців 15 днів тому
Псевдоправдоруб Власюк – колишній свободівець (якого з тріском вигнали з партії) – за моєї депутатської каденції, будучи нібито в опозиції до вічного мера, насправді був розмінною монетою. А саме: отримав місце в наглядовій раді газети “Наше місто”, яка є рупором влади. Її читають в усіх організаціях, пенсіонери її передплачують. До чого я веду… В той час якраз депутати від “Спільної думки”, обстоюючи інтереси громади, намагалися не дозволити дерибанити міський бюджет. – Це і сквер Прикордонника(600 тис.грн.); -“дашок ” міської ради (200 тис.грн); – встановлення вікон у палаці школярів (150 тис.грн.); – бракоробна робота (по-простому, дерибан бюджету) Анатолія Коптюка ( неякісне… Читати далі »
Анатоль_
11 місяців 15 днів тому

І я намагався друкуватись у “будівника комунізму” І. Лісового. Проте, він ставив у газету тільки нейтральні матеріали чи вірші. А коли щось, у публікаціях, стосувалось місцевої мафії, ОЗУ, корупції чи не дай Боже, мера, то хапався за голову: “І що мені Віктор Борисович скажуть??” Потім мені ставало гидко.

Казимирович
11 місяців 15 днів тому

Дуже прекрасно Олександр Зорін ліквідував свого конкурента на посаду генерального директора Андрія Пилипюка. Так напевно буде з кожним ,хто попре проти Зоріна.

wpDiscuz