“Це підла заказуха!” – лідер міської НПГУ про обшуки на першій шахті

10 1512

Учора вранці на нововолинській шахті №1, яка закривається, вилучили за рішенням суду фінансову документацію та комп’ютер. А в директора Андрія Пилипюка – мобільний телефон, особисті кошти, чеки.

Кримінальне провадження щодо його ймовірних зловживань відкрили, вочевидь, на підставі численних заяв Володимира Власюка з нечисленної (всього 5 чи 6 членів) профспілкової організації “Захист праці”. 

Власюк працює на першій контролером КПП. І разом із членами своєї профспілки, яка всуціль складається з таких самих контролерів, а не шахтарів, мав би насамперед нести відповідальність за “розкрадання” і “дерибан”. Адже саме за охорону шахтного майна вони отримують зарплатню.

Однак ось уже зо два роки в інтернеті аж шкварчить і смердить від піару, який Власюк робить собі на прицільному очорненні Андрія Пилипюка. Жоден керівник ДП “Волиньвугілля”, жоден із нововолинських чиновників не удостоївся від “народного контролера” Власюка (він ще й осередок партії “Народний контроль” у місті очолює) такого затятого мочилова. Тут  явно щось особисте – якесь нездорове зведення порахунків.

Пилипюк працює досить відкрито, ось зустріч із представниками команди нардепа Гузя:

 

Фото з публічної сторінки Ігоря Гузя

 

Ситуацію прокоментував РАДАРУ голова МО НПГУ Анатолій Мухомеджанов:

– Шахта сьогодні працює у штатному режимі, відвантажуємо арку. Усе наше майно – під контролем державних виконавців. Усі дії директора Пилипюка, наскільки знаю, узгоджені з державною виконавчою службою.

Адже на майно  і будівлі першої наклала арешт податкова. У нашого підприємства 130 мільйонів гривень заборгованості, яка склалася НЕ за керівництва Пилипюка. Це борги попередників.

Учора-позавчора наші робітники вже отримали зарплатню за вересень.

Колектив обурений писаниною Власюка і вважає її відвертою заказухою. Зрозуміло, що вилучення документації перешкодить нам отримати вчасно наступну платню і сильно ускладнить роботу.

До речі, на “Бужанській” сьогодні беззарплатні гірники спустились у шахту, а на дев’ятій досі страйкують.

Із понеділка шахтарі цих двох підприємств, що сидять без грошей аж із липня, вирушать блокувати ягодинську трасу,підсумував Мухомеджанов

 

У ТЕМУ:

Качкодром і боротьба за крісло. Кому вигідно добити першу шахту?

 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

10
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
6 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Анатоль_

Осточортіли ваші блокування міжнародних автотрас! Що, під міську раду 12 жовтня (сесія міськради) вийти – кишка тонка? Чому боїтесь зачепити Сапожнікова, Калістратова, Гунчика та інших? Та “червоних директорів” впридачу.

editor

А кого там депутат-радикал-профватажок Гура пікетуватиме? Радикалів Ярему з Климовичем? Чи сам себе?
Звісно, міськрада дуже недопрацьовує. Вряди-годи виголосить ритуальне звернення до міністра чи прем’єра – і на тому все. А могли б їздити до Києва разом із Гунчиком або й замість нього.
Чому голова ОДА переймається шахтарськими питаннями аж занадто, а міськрада лише папери пише? Чому Палиця не кує й не меле? Обласні депутати від Нововолинська теж могли б скласти компанію гірникам у міністерстві, Кабміні та адміністрації президента.
Блокування траси – так, осточортіли. Ці блокувальники налаштовують проти себе тисячі абсолютно безневинних громадян.

Вуаля

Замість вугілля відвантажують арку. Волинська митниця ремонтує дороги, а нововолинські шахтарі – вантажники перекриють трасу на митницю. Сільська громада любомльщини разом з водіями, женіть цих гастролерів – банкрутів.

editor

Шахтарі першої, думаю, не підуть блокувати трасу. Платню отримують вчасно. Хіба би вступилися за свого директора.

костік

чому стільки шороху?! щось я не понімаю…… якщо директор справді працює на благо шахти і це буде підтверджено…то вчому проблема це буде тільки плюс в його сторону… тай він збирався на підвищення …хтось казав…

editor

Ага. От конкретно вас будуть на різних сайтах пару років поливати брудом, потім проти вас відкриють кримінальне провадження, а ми всі скажемо: так це ж йому тільки на плюс!
Не хочете так? А чому?
“Хтось казав” – це баба на базарі?

костік

я мав наувазі шо від нього відцепляться нарешті….

Влодарчик Руслан

Псевдоправдоруб Власюк – колишній свободівець (якого з тріском вигнали з партії) – за моєї депутатської каденції, будучи нібито в опозиції до вічного мера, насправді був розмінною монетою. А саме: отримав місце в наглядовій раді газети “Наше місто”, яка є рупором влади. Її читають в усіх організаціях, пенсіонери її передплачують. До чого я веду… В той час якраз депутати від “Спільної думки”, обстоюючи інтереси громади, намагалися не дозволити дерибанити міський бюджет. – Це і сквер Прикордонника(600 тис.грн.); -“дашок ” міської ради (200 тис.грн); – встановлення вікон у палаці школярів (150 тис.грн.); – бракоробна робота (по-простому, дерибан бюджету) Анатолія Коптюка ( неякісне… Читати далі »

Анатоль_

І я намагався друкуватись у “будівника комунізму” І. Лісового. Проте, він ставив у газету тільки нейтральні матеріали чи вірші. А коли щось, у публікаціях, стосувалось місцевої мафії, ОЗУ, корупції чи не дай Боже, мера, то хапався за голову: “І що мені Віктор Борисович скажуть??” Потім мені ставало гидко.

Казимирович

Дуже прекрасно Олександр Зорін ліквідував свого конкурента на посаду генерального директора Андрія Пилипюка. Так напевно буде з кожним ,хто попре проти Зоріна.