Кому в Нововолинську жити добре, то це таткам і мамкам міста!
РАДАР проаналізував закордонні відрядження заступників міського голови, керуючої справами та інших апаратників у 2016-му році та першому півріччі 2017-го.
Результат неприємно вразив.
Секретар міськради, перший заступник міського голови Андрій Сторонський їздив:
Фото з публічної сторінки
У відрядження на ОДИН день 18 жовтня 2016 р. у Кобрин, Білорусія, задля обміну досвідом із планування бюджету благоустрою – разом із міським головою Сапожніковим.
На ТРИ дні з 15 по 17 листопада 2016 р. в Отвоцьк, Польща, задля обміну досвідом та налагодження співпраці між містами – разом із Сапожніковим.
На П’ЯТЬ днів із 26 по 30 травня 2017 р. у Кельме, Литва, для налагодження культурно-економічних зв’язків.
Провів у закордонних відрядженнях 9 днів. Фактично 8 із 9 – на святкових заходах.
Заступник нововолинського голови Володимир Рожелюк їздив у відрядження:
Фото з сайта міськради
На П’ЯТЬ днів з 27 по 31 травня 2016 року в Ярачево, Польща, для участі в урочистостях із нагоди Дня міста Ярачева – разом із В.Сапожніковим.
На ОДИН день у Грубешів, Польща, – для обміну досвідом із утримання та ремонту доріг, а також налагодження співпраці.
Відрядили Рожелюка туди разом із водієм Богданом Ясинчуком. Мабуть, обидва розказали полякам чимало цікавого і корисного про нововолинські дороги, які вкрай халтурно ремонтує друг мера Анатолій Коптюк. Не виключено, що відрядять у Польщу і Коптюка – передавати цінний досвід…
На ЧОТИРИ дні з 26 по 29 травня 2017 р. у Ярачево, Польща, для участі в місцевому святі й налагодження партнерських зв’язків.
Пробув у Польщі 10 днів, із них щонайменше 9 – на святкових заходах.
Заступник нововолинського голови А.Громик їздив:
Сфотографував А.Бідзюра
На СІМ днів з 17 по 23 квітня 2016 р. у Словаччину – вивчати енергоефективні практики, зокрема, задля реалізації проекту «Перший крок у переході на відновні джерела енергії в Нововолинську».
На ДВА дні з 27 по 28 травня 2016 року в Барановичі, Білорусія, для участі в урочистостях з нагоди 145-річчя міста Барановичі – разом із начальником відділу економіки Тетяною Корнійчук і В.Сапожніковим.
На ДВА дні з 6 по 7 грудня 2016 р. у Польщу за програмою транскордонної співпраці.
На ЧОТИРИ дні з 16 по 19 червня 2017 р. у Білгорай, Польща, для участі у Днях міста – разом із керуючою справами виконкому Вікторією Магдисюк.
На ОДИН день 6 липня 2017 р. у Мірче, Польща, для участі в робочій нараді.
Пробувв за кордоном 16 днів, із них 6 – на святкових заходах, 7 – в екскурсійно-навчальній поїздці.
Керуюча справами виконкому Вікторія Магдисюк їздила у відрядження:
фото з публічної сторінки
На ЧОТИРИ дні з 17 по 20 червня 2016 р. у Білгорай, Польща, для участі в урочистостях з нагоди Дня міста – разом із Я.Котилком та С.Груй.
На ЧОТИРИ дні з 16 по 19 червня 2017 р. у Білгорай, Польща, на святкування Дня міста – разом із А.Громиком.
Пробула за кордоном 8 днів, усі 8 – на святкуванні.
Начальник відділу кадрів та з питань запобігання корупції Ярослав Котилко провів у Білгораї на святкуванні Дня міста ЧОТИРИ дні у червні 2016 р.
А у вересні 2016 року був відряджений на ВІСІМ днів у Київ та Республіку Польща в рамках програми «Польський досвід місцевого самоврядування».
Пробув за кордоном щонайменше 10 днів, із них 10 – на святкуванні та “обміні досвідом”.
Начальника відділу внутрішньої політики Світлану Груй відрядили на ЧОТИРИ дні у червні 2016 р. на святкування у Білгорай – разом із Я.Котилком та В.Магдисюк.
Таким чином, працівники виконкому Нововолинської міської ради розважалися/відпочивали за кордоном 20 робочих днів у Польщі, 5 – у Литві. У святкуваннях і парадних виїздах було задіяно 10 апаратників.
Якщо вірити відповіді з виконкому, їм не видали відрядних… Але всі вони перебували за кордоном у РОБОЧИЙ ЧАС.
Для порівняння: відзначати День Ковеля наші функціонери теж їздили. Але брали відрядження лише на ОДИН день.
Ну, і про курйози…
Кіндюка Андрія, тодішнього начальника відділу ведення Державного реєстру виборців, відрядили у квітні 2016 р. на ОДИН день у.Луцьк, Волинську ОДА, для отримання почесних грамот та подяк ЦВК.
Надіслати їх поштою ніхто не здогадався.
Ясінчука Богдана, водія міськвиконкому, відрядили на один день 9 березня 2016 р. в Луцьк, Волинську ОДА, для подачі документів.
Що за документи, чиї вони, чому їх одразу після 8 Березня так спішно завозив водій – невідомо.
Котилка Ярослава, начальника відділу кадрів і з питань запобігання корупції, відрядили на один день 18 серпня 2016 р. у Луцьк для виготовлення шенгенських віз муніципальному оркестру та діячам культури Нововолинська.
Цікаво, кому з діячів культури перепали шенгенські візи?
Кратюк Тетяну, головного спеціаліста відділу економіки, відрядили на один день 23 серпня 2016 р. у Луцьк, Державний архів Волинської області, для пошуку рішення Волинської обласної ради та додатків до нього щодо рятувальної станції.
А 21 вересня того ж року шукати в обласному архіві рішення облради щодо рятувальної станції відрядили в Луцьк уже начальника відділу економіки Тетяну Корнійчук.
Будемо сподіватися, що вона його нарешті знайшла…
Текст – Наталя Камишникова
Інформацію з виконкому на свій запит надав РАДАРУ Анатолій Бідзюра
У ТЕМУ:
Вот я не пойму,а где результаты поездок?Где эти налагодження партнерских связей, экономических и тд.? каким досв1дом они там менялись. Что изменилось после этого у нас. Чинуши, где результаты? Или результаты ваших поездок чувствует ваша печень и бюджет города?
Матеріал ні о чом
Наші пригодовані чиновники так не вважають. 🙂
Вони б воліли не засвічувати цих екскурсій і бенкетів у робочий час.
совкове мислення. робочий час – 8 годин, як штик маєш сидіти в кабінеті… да – з таким підходом ефективності праці ніякої, так і живемо
Совкове мислення у тих, хто відряджає міських чиновників на 4-денні та 5-денні святкування за кордон НАШИМ бюджетним коштом.
Совкове мислення у тих, хто їде у ці “відрядження”, знаючи, що роботою там навіть не пахне.
Совкове мислення – з року в рік совати у Білгорай функціонерок із виконкому, а не медиків чи освітян…
не бюджетним коштом, це по перше
Бюджетним, бюджетним. Якщо відрядження, то люди НА РОБОТІ. Їм оплачують робочий день. Навіть якщо їм не сплатили відрядних, їм нарахували зарплатню за робочі дні й оплатили ДОРОГУ.
А чим їздили, до слова? Автобусом? виконкомівськими авто? чи приватним транспортом?
Брешете, “завуальована совєцька” дамо\чоловіче! Згідно моїх, неуточнених поки-що даних (перевіряються), відрядні кошти, схоже, таки виплачувалися. І самі документи на поїздки, згідно наказів та розпоряджень міського голови, голови міськвиконкому та голови міської ради (князя, царя, герцога, принца, барона, короля і т.д. і т.п. – додумайте самі) В. Сапожнікова, можливо й виписувались. Німим рабам, що сидять там, починає, нарешті, вриватися терпець.
вітька то ти?
До “Вуалі”. Такого матеріалу про нововолинських місцевих службовців ще не було. Не фантазуйте. Та й ваша репліка, українською, звучить по-інакшому. :)))
когось зачепило. 🙂
Чув, нібито в одну із закордонних країн їздив весь склад духового оркестру ПК. Там вони, очевидно, виконували марш Мендельсона і в паузах кричали: “Слава Сапожнікову!”. :))) Били в бубни та литаври прославляючи “еуропейського” керівника Нововолинська.
Найбільше мене здивував начальник відділу запобігання корупції у Нововолинській міській ради Я. Котилко. Як же він, бідолага, поєднує невпихуєме – корупційні дії зі службовими обов’язками? І скількох корупціонерів-супостатів він: а) викрив у НВ МР; б) посадив на нари; в) запобіг корупційним діянням, що як вбачається, як із кулемета продукують його шефи; в) повернув у міську касу вкрадені кошти – 100 000, 200 000, 1 000 000… гривень чи й більше; А Ви, – ваша величність, рядові платники податків Нововолинська платіть собі зароблені важкою працею свої кровні грошики! А вони – пани і колишні комуністи, шикуватимуть та оздоровлюватимуться на них у відрядженнях…
У сусідньому місті читачі вже звернули увагу на це “відрядне” розслідування пана Бідзюри. І запропонували тамтешнім репортерам написати так само предметно, як тут, про відрядження володимирських владців.
Іще буде весь стос документів і вичерпний коментар Анатолія Бідзюри.
“для виготовлення шенгенських віз муніципальному оркестру та діячам культури Нововолинська.” – а ми їм ще візи оплатили?
Я точно іще не знаю, але схоже на те.
стесняюсь спросить, а які такі діячі культури удостоїлися шенгенських віз за сприяння міської влади?
Уточню.