Наш невсипущий репортер Анатолій Бідзюра вирішив з’ясувати, скільки робочих днів проводять нововолинські чиновники у відрядженнях, куди їздять і що звідти привозять, окрім сувенірів.

Надіслав у виконком Нововолинської міськради запит на публічну інформацію… і одержав відповідь на 16 сторінках. Там ідеться про відрядження працівників виконкому за минулий і поточний роки.

Ми вибрали найцікавіше! Отже…

Куди їздив у відрядження міський голова Віктор Борисович Сапожніков:

На один календарний день 11 лютого 2016 р. у Київ, Міністерство енергетики та вугільної промисловості, для участі в нараді щодо розгляду виробничої програми ДП «Волиньвугілля» на 2016 р.

На один день 7 липня 2016 р. у Київ, Міненерго, для участі в нараді щодо будівництва шахти №10 «Нововолинська».

На один день 23 червня 2016 р. у Київ, Кабінет Міністрів України, для участі в Українському Форумі з енергоефективності.

На один день 1 листопада 2016 р. у Київ, Міненерго, для участі в нараді щодо відновлення та реформування вугільної галузі.

На п’ять днів з 27 по 31  травня 2016 р. в Ярачево, Польща, для участі в урочистостях з нагоди Дня міста Ярачеваразом із заступником міського голови В.Д.Рожелюком.

На один день 18 жовтня 2016 р. у Кобрин, Білорусію, з метою участі в обміні досвідом з планування бюджету благоустрою – разом із секретарем міськради, першим заступником міського голови А.М.Сторонським.

На три дні з 19 по 21 травня 2017 р. у Барановичі, Білорусію, для участі в урочистостях з нагоди 146-ї річниці міста Барановичі.

 

Барановичі. Площа Леніна

 

На чотири дні з 25 по 28 жовтня 2016 р. в Єреван, Вірменію, для участі в програмі «Соглашение мэров – Восток» на регіональну конференцію з питань місцевого сталого розвитку в країнах західного партнерства.

На три дні з 15 по 17 листопада 2016 р. в Отвоцьк, Польщу, з метою участі в обміні досвідом та налагодженні співпраці між містамиразом зі  Сторонським.

На один день 13 березня 2017 р. у Тернопіль, Тернопільський національний економічний університет, для участі в нараді щодо вирішення питань, пов’язаних із розвитком та життєдіяльністю Нововолинського навчально-наукового інституту економіки і менеджменту. У цьому нововолинському інституті мер є доцентом, тобто має інтерес.

На два дні з 20 по 21 березня 2017 р. у Київ, Раду регіонального розвитку, для участі в засіданні.

На один день 30 червня 2017 р. у Київ, Асоціацію міст України, для участі в в урочистому заході на честь 25-річчя АМУ.

На шість днів з 2 по 7 липня 2017 р. в Берлін, Німеччину, для участі в навчальній поїздці на тему «Можливості розвитку поза вугільною галуззю».

 

 Берлін такий Берлін…

 

Нескладні підрахунки свідчать:  у парадно-відпочинкових відрядженнях (на урочистостях, святкуванні тощо) міський голова за півтора року    згаяв   пробув 22 дні, з-поміж них 21 – за кордоном (Польща, Білорусія, Німеччина).

У більш-менш ділових поїздках перебував 8 днів (будемо вважати одноденну поїздку зі Сторонським у Кобрин діловою).

Далі додумайте самі.

РАДАР до сліз зворушила мета 6-денної поїздки у Берлін: як жити Нововолинську без шахт.

Алло, гараж! Десята! У Берліні меру показали, що десята шахта  нафіг не потрібна…

 

Німці успішно здихалися своїх шахт, і тепер там – туристичні об’єкти…

 

Це вже не шахта – це музей. У Німеччині наш мер вивчав, як швидше закривати копальні

 

У відповіді з виконкому, підписаній міським головою В.Сапожніковим, наголошують: жодні закордонні відрядження не оплачувались. Це втішає. 🙂

Але ж їздив туди наш головний міський чиновник у робочий час – у відрядження, а не у відпустку! Тобто міг плідно попрацювати 22 дні  в Нововолинську.

Та ви розумієте: мер-пенсіонер у цій каденції викладатись на повну явно не збирався…

 

Нема коли працювати! То у Берлін їдеш, то Бідзюрі відписуєш, то на суд ідеш за корупційне діяння…

 

Далі буде!

Прочитав сам? Поділись з іншими: