Кому в Нововолинську жити добре, то це таткам і мамкам міста!

РАДАР проаналізував закордонні відрядження заступників міського голови, керуючої справами та інших апаратників у 2016-му році та першому півріччі 2017-го.

Результат неприємно вразив.

 

Секретар міськради, перший заступник міського голови Андрій Сторонський їздив:

 

Фото з публічної сторінки

 

У відрядження на ОДИН день 18 жовтня 2016 р. у Кобрин, Білорусія, задля обміну досвідом із планування бюджету благоустрою – разом із міським головою Сапожніковим.

На ТРИ дні з 15 по 17 листопада 2016 р. в Отвоцьк, Польща, задля обміну досвідом та налагодження співпраці між містами – разом із Сапожніковим.

На П’ЯТЬ днів із 26 по 30 травня 2017 р. у Кельме, Литва, для налагодження культурно-економічних зв’язків.

Провів у закордонних відрядженнях 9 днів. Фактично 8 із 9 – на святкових заходах.

 

Заступник нововолинського голови Володимир Рожелюк їздив у відрядження:

 

Фото з сайта міськради

 

На П’ЯТЬ  днів з 27 по 31  травня 2016 року в Ярачево, Польща, для участі в урочистостях із нагоди Дня міста Ярачева – разом із В.Сапожніковим.

На ОДИН день у Грубешів, Польща, – для обміну досвідом із утримання та ремонту доріг, а також налагодження співпраці.

Відрядили Рожелюка туди разом із водієм Богданом Ясинчуком. Мабуть, обидва розказали полякам чимало цікавого і корисного про нововолинські дороги, які вкрай халтурно ремонтує друг мера Анатолій Коптюк. Не виключено, що відрядять у Польщу і Коптюка – передавати цінний досвід…

На ЧОТИРИ дні  з 26 по 29 травня 2017 р. у Ярачево, Польща, для участі в місцевому святі й налагодження партнерських зв’язків.

Пробув у Польщі 10 днів, із них щонайменше 9 – на святкових заходах.

 

Заступник нововолинського голови А.Громик їздив:

 

Сфотографував А.Бідзюра

 

На СІМ днів з 17 по 23 квітня 2016 р.  у Словаччину – вивчати енергоефективні практики, зокрема, задля реалізації проекту «Перший крок у переході на відновні джерела енергії в Нововолинську».

На ДВА дні з 27 по 28  травня 2016 року в Барановичі, Білорусія, для участі в урочистостях з нагоди 145-річчя міста Барановичі – разом із начальником відділу економіки Тетяною Корнійчук  і  В.Сапожніковим.

На ДВА дні з 6 по 7 грудня 2016 р. у Польщу за програмою транскордонної співпраці.

На ЧОТИРИ дні з 16 по 19 червня 2017 р. у Білгорай, Польща, для участі у Днях міста – разом із керуючою справами виконкому Вікторією Магдисюк.

На ОДИН день 6 липня 2017 р. у Мірче, Польща,  для участі в робочій нараді.

Пробувв за кордоном 16 днів, із них 6  – на святкових заходах, 7 – в екскурсійно-навчальній поїздці.

 

Керуюча справами виконкому Вікторія Магдисюк їздила у відрядження:

 

фото з публічної сторінки

 

На ЧОТИРИ дні з 17 по 20  червня 2016 р. у Білгорай, Польща, для участі в урочистостях з нагоди Дня міста – разом із Я.Котилком та С.Груй.

На ЧОТИРИ дні з 16 по 19 червня 2017 р. у Білгорай, Польща, на святкування Дня міста – разом із А.Громиком.

Пробула за кордоном 8 днів, усі 8 – на святкуванні.

 

Начальник відділу кадрів та з питань запобігання корупції Ярослав Котилко провів у Білгораї  на святкуванні Дня міста ЧОТИРИ дні у червні 2016 р.

 

 

А у вересні 2016 року був відряджений на ВІСІМ днів у Київ та Республіку Польща в  рамках програми «Польський досвід місцевого самоврядування».

Пробув за кордоном щонайменше 10 днів, із них 10 – на святкуванні та “обміні досвідом”.

 

Начальника відділу внутрішньої політики Світлану Груй відрядили на ЧОТИРИ дні у червні 2016 р. на святкування у Білгорай  – разом із Я.Котилком та В.Магдисюк.

Таким чином, працівники виконкому Нововолинської міської ради розважалися/відпочивали за кордоном 20 робочих днів у Польщі, 5 – у Литві. У святкуваннях і парадних виїздах було задіяно 10 апаратників.

Якщо вірити відповіді з виконкому, їм не видали відрядних… Але всі вони перебували за кордоном у РОБОЧИЙ ЧАС.

Для порівняння: відзначати День Ковеля наші функціонери теж їздили. Але брали відрядження лише на ОДИН день.

 

 

Ну, і про курйози…

Кіндюка Андрія, тодішнього начальника відділу ведення Державного реєстру виборців, відрядили у квітні 2016 р. на ОДИН день у.Луцьк, Волинську ОДА, для отримання почесних грамот та подяк ЦВК.

Надіслати їх поштою ніхто не здогадався.

Ясінчука Богдана, водія міськвиконкому, відрядили на один день 9 березня 2016 р. в Луцьк, Волинську ОДА, для подачі документів.

Що за документи, чиї вони, чому їх одразу після 8 Березня так спішно завозив водій – невідомо.

Котилка Ярослава, начальника відділу кадрів і з питань запобігання корупції, відрядили на один день 18 серпня 2016 р. у Луцьк для виготовлення шенгенських віз муніципальному оркестру та діячам культури Нововолинська.

Цікаво, кому з діячів культури перепали шенгенські візи?

Кратюк Тетяну, головного спеціаліста відділу економіки, відрядили на один день 23 серпня 2016 р. у Луцьк, Державний архів Волинської області, для пошуку рішення Волинської обласної ради та додатків до нього щодо рятувальної станції.

А 21 вересня того ж року шукати в обласному архіві рішення облради щодо рятувальної станції відрядили в Луцьк уже начальника відділу економіки Тетяну Корнійчук.

Будемо сподіватися, що вона його нарешті знайшла…

 

Текст – Наталя Камишникова

Інформацію з виконкому на свій запит надав РАДАРУ Анатолій Бідзюра

 

У ТЕМУ:

Погуляли!.. Що робить у відрядженнях нововолинський мер

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: