20 днів гулянь у Польщі, 5 – у Литві. Команда мера відпочиває у поті чола!..

18 1694

Кому в Нововолинську жити добре, то це таткам і мамкам міста!

РАДАР проаналізував закордонні відрядження заступників міського голови, керуючої справами та інших апаратників у 2016-му році та першому півріччі 2017-го.

Результат неприємно вразив.

 

Секретар міськради, перший заступник міського голови Андрій Сторонський їздив:

 

Фото з публічної сторінки

 

У відрядження на ОДИН день 18 жовтня 2016 р. у Кобрин, Білорусія, задля обміну досвідом із планування бюджету благоустрою – разом із міським головою Сапожніковим.

На ТРИ дні з 15 по 17 листопада 2016 р. в Отвоцьк, Польща, задля обміну досвідом та налагодження співпраці між містами – разом із Сапожніковим.

На П’ЯТЬ днів із 26 по 30 травня 2017 р. у Кельме, Литва, для налагодження культурно-економічних зв’язків.

Провів у закордонних відрядженнях 9 днів. Фактично 8 із 9 – на святкових заходах.

 

Заступник нововолинського голови Володимир Рожелюк їздив у відрядження:

 

Фото з сайта міськради

 

На П’ЯТЬ  днів з 27 по 31  травня 2016 року в Ярачево, Польща, для участі в урочистостях із нагоди Дня міста Ярачева – разом із В.Сапожніковим.

На ОДИН день у Грубешів, Польща, – для обміну досвідом із утримання та ремонту доріг, а також налагодження співпраці.

Відрядили Рожелюка туди разом із водієм Богданом Ясинчуком. Мабуть, обидва розказали полякам чимало цікавого і корисного про нововолинські дороги, які вкрай халтурно ремонтує друг мера Анатолій Коптюк. Не виключено, що відрядять у Польщу і Коптюка – передавати цінний досвід…

На ЧОТИРИ дні  з 26 по 29 травня 2017 р. у Ярачево, Польща, для участі в місцевому святі й налагодження партнерських зв’язків.

Пробув у Польщі 10 днів, із них щонайменше 9 – на святкових заходах.

 

Заступник нововолинського голови А.Громик їздив:

 

Сфотографував А.Бідзюра

 

На СІМ днів з 17 по 23 квітня 2016 р.  у Словаччину – вивчати енергоефективні практики, зокрема, задля реалізації проекту «Перший крок у переході на відновні джерела енергії в Нововолинську».

На ДВА дні з 27 по 28  травня 2016 року в Барановичі, Білорусія, для участі в урочистостях з нагоди 145-річчя міста Барановичі – разом із начальником відділу економіки Тетяною Корнійчук  і  В.Сапожніковим.

На ДВА дні з 6 по 7 грудня 2016 р. у Польщу за програмою транскордонної співпраці.

На ЧОТИРИ дні з 16 по 19 червня 2017 р. у Білгорай, Польща, для участі у Днях міста – разом із керуючою справами виконкому Вікторією Магдисюк.

На ОДИН день 6 липня 2017 р. у Мірче, Польща,  для участі в робочій нараді.

Пробувв за кордоном 16 днів, із них 6  – на святкових заходах, 7 – в екскурсійно-навчальній поїздці.

 

Керуюча справами виконкому Вікторія Магдисюк їздила у відрядження:

 

фото з публічної сторінки

 

На ЧОТИРИ дні з 17 по 20  червня 2016 р. у Білгорай, Польща, для участі в урочистостях з нагоди Дня міста – разом із Я.Котилком та С.Груй.

На ЧОТИРИ дні з 16 по 19 червня 2017 р. у Білгорай, Польща, на святкування Дня міста – разом із А.Громиком.

Пробула за кордоном 8 днів, усі 8 – на святкуванні.

 

Начальник відділу кадрів та з питань запобігання корупції Ярослав Котилко провів у Білгораї  на святкуванні Дня міста ЧОТИРИ дні у червні 2016 р.

 

 

А у вересні 2016 року був відряджений на ВІСІМ днів у Київ та Республіку Польща в  рамках програми «Польський досвід місцевого самоврядування».

Пробув за кордоном щонайменше 10 днів, із них 10 – на святкуванні та “обміні досвідом”.

 

Начальника відділу внутрішньої політики Світлану Груй відрядили на ЧОТИРИ дні у червні 2016 р. на святкування у Білгорай  – разом із Я.Котилком та В.Магдисюк.

Таким чином, працівники виконкому Нововолинської міської ради розважалися/відпочивали за кордоном 20 робочих днів у Польщі, 5 – у Литві. У святкуваннях і парадних виїздах було задіяно 10 апаратників.

Якщо вірити відповіді з виконкому, їм не видали відрядних… Але всі вони перебували за кордоном у РОБОЧИЙ ЧАС.

Для порівняння: відзначати День Ковеля наші функціонери теж їздили. Але брали відрядження лише на ОДИН день.

 

 

Ну, і про курйози…

Кіндюка Андрія, тодішнього начальника відділу ведення Державного реєстру виборців, відрядили у квітні 2016 р. на ОДИН день у.Луцьк, Волинську ОДА, для отримання почесних грамот та подяк ЦВК.

Надіслати їх поштою ніхто не здогадався.

Ясінчука Богдана, водія міськвиконкому, відрядили на один день 9 березня 2016 р. в Луцьк, Волинську ОДА, для подачі документів.

Що за документи, чиї вони, чому їх одразу після 8 Березня так спішно завозив водій – невідомо.

Котилка Ярослава, начальника відділу кадрів і з питань запобігання корупції, відрядили на один день 18 серпня 2016 р. у Луцьк для виготовлення шенгенських віз муніципальному оркестру та діячам культури Нововолинська.

Цікаво, кому з діячів культури перепали шенгенські візи?

Кратюк Тетяну, головного спеціаліста відділу економіки, відрядили на один день 23 серпня 2016 р. у Луцьк, Державний архів Волинської області, для пошуку рішення Волинської обласної ради та додатків до нього щодо рятувальної станції.

А 21 вересня того ж року шукати в обласному архіві рішення облради щодо рятувальної станції відрядили в Луцьк уже начальника відділу економіки Тетяну Корнійчук.

Будемо сподіватися, що вона його нарешті знайшла…

 

Текст – Наталя Камишникова

Інформацію з виконкому на свій запит надав РАДАРУ Анатолій Бідзюра

 

У ТЕМУ:

Погуляли!.. Що робить у відрядженнях нововолинський мер

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
18 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Пьянству нет
4 років тому

Вот я не пойму,а где результаты поездок?Где эти налагодження партнерских связей, экономических и тд.? каким досв1дом они там менялись. Что изменилось после этого у нас. Чинуши, где результаты? Или результаты ваших поездок чувствует ваша печень и бюджет города?

Вуаля
4 років тому

Матеріал ні о чом

editor
4 років тому
Відповісти  Вуаля

Наші пригодовані чиновники так не вважають. 🙂
Вони б воліли не засвічувати цих екскурсій і бенкетів у робочий час.

Вуаля
4 років тому
Відповісти  editor

совкове мислення. робочий час – 8 годин, як штик маєш сидіти в кабінеті… да – з таким підходом ефективності праці ніякої, так і живемо

editor
4 років тому
Відповісти  Вуаля

Совкове мислення у тих, хто відряджає міських чиновників на 4-денні та 5-денні святкування за кордон НАШИМ бюджетним коштом.
Совкове мислення у тих, хто їде у ці “відрядження”, знаючи, що роботою там навіть не пахне.
Совкове мислення – з року в рік совати у Білгорай функціонерок із виконкому, а не медиків чи освітян…

Вуаля
4 років тому
Відповісти  editor

не бюджетним коштом, це по перше

editor
4 років тому
Відповісти  Вуаля

Бюджетним, бюджетним. Якщо відрядження, то люди НА РОБОТІ. Їм оплачують робочий день. Навіть якщо їм не сплатили відрядних, їм нарахували зарплатню за робочі дні й оплатили ДОРОГУ.
А чим їздили, до слова? Автобусом? виконкомівськими авто? чи приватним транспортом?

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  Вуаля

Брешете, “завуальована совєцька” дамо\чоловіче! Згідно моїх, неуточнених поки-що даних (перевіряються), відрядні кошти, схоже, таки виплачувалися. І самі документи на поїздки, згідно наказів та розпоряджень міського голови, голови міськвиконкому та голови міської ради (князя, царя, герцога, принца, барона, короля і т.д. і т.п. – додумайте самі) В. Сапожнікова, можливо й виписувались. Німим рабам, що сидять там, починає, нарешті, вриватися терпець.

анти чобіт
4 років тому
Відповісти  Вуаля

вітька то ти?

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  Вуаля

До “Вуалі”. Такого матеріалу про нововолинських місцевих службовців ще не було. Не фантазуйте. Та й ваша репліка, українською, звучить по-інакшому. :)))

editor
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

когось зачепило. 🙂

Анатоль_
4 років тому

Чув, нібито в одну із закордонних країн їздив весь склад духового оркестру ПК. Там вони, очевидно, виконували марш Мендельсона і в паузах кричали: “Слава Сапожнікову!”. :))) Били в бубни та литаври прославляючи “еуропейського” керівника Нововолинська.

Анатоль_
4 років тому

Найбільше мене здивував начальник відділу запобігання корупції у Нововолинській міській ради Я. Котилко. Як же він, бідолага, поєднує невпихуєме – корупційні дії зі службовими обов’язками? І скількох корупціонерів-супостатів він: а) викрив у НВ МР; б) посадив на нари; в) запобіг корупційним діянням, що як вбачається, як із кулемета продукують його шефи; в) повернув у міську касу вкрадені кошти – 100 000, 200 000, 1 000 000… гривень чи й більше; А Ви, – ваша величність, рядові платники податків Нововолинська платіть собі зароблені важкою працею свої кровні грошики! А вони – пани і колишні комуністи, шикуватимуть та оздоровлюватимуться на них у відрядженнях…

editor
4 років тому

У сусідньому місті читачі вже звернули увагу на це “відрядне” розслідування пана Бідзюри. І запропонували тамтешнім репортерам написати так само предметно, як тут, про відрядження володимирських владців.
Іще буде весь стос документів і вичерпний коментар Анатолія Бідзюри.

Писець
4 років тому
Відповісти  editor

“для виготовлення шенгенських віз муніципальному оркестру та діячам культури Нововолинська.” – а ми їм ще візи оплатили?

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  Писець

Я точно іще не знаю, але схоже на те.

editor
4 років тому

стесняюсь спросить, а які такі діячі культури удостоїлися шенгенських віз за сприяння міської влади?

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  editor

Уточню.