У власників автомобілів є кілька варіантів, як заощадити на ремонті. Не очікуйте, що економія буде капітальною. Але з огляду на те, в яку суму зараз обходиться ремонт Рено Трафік або іншої моделі іномарки, це все-таки буде непогана економія. Отже, один з варіантів, який ми будемо обговорювати, стосується Розбірки Рено Кангу, Трафік. Чим не хороший спосіб заощадити? Інша справа – знати, де купувати б / у запчастини Рено Трафік і інших моделей. Наша з вами задача – визначитися, в якому магазині вигідніше ціни при покупці форсунок Рено Трафік і інших деталей. Розглянемо і такий варіант, як покупка товарів для автомобілів онлайн. Інтернет-магазини зараз роблять багато хороших пропозицій, і ціни там – дуже вигідні. З’ясуємо, які магазини пропонують кращий сервіс і кращі умови для своїх покупців.

Авторозбірка

Це найоптимальніший варіант заощадити, причому чималу суму. Давайте для прикладу подивимося, скільки можуть коштувати колишні у вживанні деталі. Якщо вас цікавить саме двигун рено трафік http://renaultmaster.com.ua/ua/products/dvigun – в цьому Інтернет-магазині ви знайдете максимум вигідних пропозицій. Наприклад, комплектний блок двигуна Рено Трафік 2.0 може обійтися близько 200 доларів, комплектний двигун Рено Мастер 2.3 буде коштувати близько 2900 доларів, некомплектний двигун Рено Трафік 1.9 обійдеться тут близько 975 доларів. Форсунка Рено Трафік може обійтися близько 85 доларів, а паливна рейка – близько 80 дол. Всі ціни вказані на б / у запчастини. При цьому, в магазині представлений широкий асортимент нових деталей за вигідними цінами.

Якщо ви думаєте, що вибрати: економію або все-таки покупку нових запчастин, вам потрібно враховувати один нюанс: стан запчастин. Якщо ви бачите, що деталь в хорошому стані, купуєте її з гарантією і у хорошого продавця, тоді ризиків практично немає. Якщо ж ви берете її на авторинку у невідомого продавця без будь-якої гарантії і навіть усної домовленості про повернення, ви ризикуєте. Важливо, щоб ви могли візуально оцінити, в якому стані знаходиться деталь. Виходячи з цього, робіть свій вибір.

Кращі магазини автозапчастин

Ще один варіант трохи заощадити – вибрати хороший магазин з товарами для автомобілістів. Один з найвигідніших варіантів на сьогоднішній день – це Інтернет-магазини. Неважливо, йде мова про Розбірку Рено Кангу, або про покупку нових деталей.

Як вибрати кращий Інтернет-магазин? Потрібно враховувати кілька факторів. По-перше, відразу перегляньте ціни. Якщо вони вище, ніж на авторинку або СТО, немає особливого сенсу купувати онлайн. Але якщо вам потрібні запчастини Опель Мовано, Віваро або форсунки Рено Трафік, ви завжди можете звернутися в Інтернет-магазин RenaultMaster, і вам підберуть будь-який товар за вигідною ціною . Але ціни – не єдиний фактор, який повинен впливати на ваш вибір. Важливий і асортимент. Чим він ширший, тим зручніше вам буде під час ремонту авто. Часто трапляється, коли потрібні деталі, а їх ніде не можна дістати, або ставлять космічні ціни. У таких випадках Інтернет-магазини – кращий вихід із ситуації.

Прочитав сам? Поділись з іншими: