Дали маршрутку на першу шахту! Розклад руху

14 1615

Активна й ініціативна Яна Никитюк разом із іншими небайдужими нововолинцями домоглася-таки, щоб у район першої шахти курсувала маршрутка 2а.

Проблему вкрай поганого сполучення цієї околиці Нововолинська з центром Яна оприлюднила днями у соцмережах, а також на сайті “РАДАР”. Надіслала керівникам міської ради колективне звернення з 57 підписами мешканців.

І от результат!

Маршрут відкриють завтра, у понеділок, 7 вересня. 

Графік руху буде таким:

Ну, Яна Никитюк і мешканці району першої шахти – молодці, однозначно!

А комунальники, може, нарешті зупинку відремонтують?

Бо вона стоїть отака обшарпана… а пан Сапожніков іде на вибори… І тут їхні з зупинкою інтереси збігаються 🙂   

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мешканкп
1 рік тому

Це не маршрут, а повна ж… В той самий час ходить дев’ятка. Він апсолютно ні як не змінює ситуацію. Тільки зранку з нього є якась користь, а далі добирайтеся як хочете, особливо діти зі школи. Таке враження, що перша шахта вже не Нововолинськ.

Наталія
1 рік тому

Дали, аби тільки люди відчепились. Користь хіба тільки з ранкового рейсу. А далі добирайся як хочеш. Взагалі длЯ чого було сюди тулити рейси, які ніякого відношення до 1 шахти не мають, хіба тільки для кількості. З 15(!!!) рейсів відношення до першої шахти мають лише 6(!!!). Для чого нам голову баламутити?

Наталія
1 рік тому

Навчання у дитини закінчується в 14-20, в 15-10 , 15-…., як тоді добиратись? Що до 18-20 чекати? Нема слів!!

Яна
1 рік тому

Дякую першзавсе мешканцям району,за активну участь,ви мололці👍👏!!!! Надіюся ,що вам стане трішки лекше добиратися з домівки на роботу,школу,дитсадок і додому😉

1 шахта
1 рік тому

Хай не позоряться і зроблять нормальний графік.

Надія
1 рік тому

Я працююв районі 1шахти з 7до 15 добратись неможливо ні зранку на роботу ні з роботи, рахую що необхідно повернути графік руху автобуса на той що був до карантину

Мешканка ш- ти 1
1 рік тому

Графік та маршрут придумали аби відчепились. А у вихідні? Людям не потрібно на ринок, в лікарню провідати хворих? Батька м завести дітей на розваги, відпочити разом. Студентам заїхати на автостанцію. Хтось про це подумав? А мав би.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Мешканка ш- ти 1

До Благодатного також доїхати неможливо. У будній день 8-го вересня я стояла на зупинці на вимогу біля повороту на підстанцію більше 3-х годин. 284-й і Горохівський автобуси не зупинилися. За все своє життя я не бачила і не відчувала такого хамського обслуговування на цьому маршруті. Це не перевізники, а шкуродери, нахалюги і ледарі. Реально працювати вони не бажають, а гроші заробляти хочуть.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Взагалі я хочу почути пояснення від перевізників про те, чому маршрутки не зупинилися на зупинці після 19-ї години одна на Благодатне і трохи пізніше інша у напрямку на Іваничі. Ходити пішки із поворота на 6-у шахту я вже звикла

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Я отримала пояснення, але від інших людей. На маршруті в ту пору працює не 4 маршрутки як мені казали водії, а в реальності лише дві. Через карантинні обмеження багато людей залишається на зупинках і доїхати практично неможливо. За всіма показниками дуже погане, препаскудне транспортне обслуговування

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

На фоні капітальних проблем із доїздом до Благодатного і, користуючись ситуацією крепко, навіть капітально здійняли ціни вгору таксисти. Вартість проїзду на таксі 180 гривень – так мені повідомили. Дизлайкайте далі. Це означає, що мої коменти читають

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Так і є, Людмило. Люди наші, ніякі – аморфні перелякані байдужі… Я вже звик, якщо можна так сказати. Заплакав би, якби міг і це щось дало б.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Згідна. Я також зробила такі ж висновки ((

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

У всьому цьому винна ваша анонімність, дорогі мої. Написали на “РАДАР” та інші сайти під псячою кличкою (тих, зто пише під своїм справжнім іменем можна на пальцях перелічити) – випустили пару, поплакалися, власні негативні емоції випомпували у віртуальний простір інтернету і… заспокоїлись.
Скажіть, чого вам не вистачає? Нібито все є: здоров’я, бажання жити достойно і по європейських стандартах. Конституція Держави за вас – однозначно (тільки не лінуйтеся читати і застосовувати!), законодавчі нормативні акти прийняті Верховною радою – теж. Окрім того, міжнародні та європейські Конвенції – ратифіковані державою Україна, Декларація прав людини ООН, Європейський суд прав людини…
Антикорупційні органи, наплоджені олігархами – НАБУ, САП, НАЗК, Антикорупційний суд, Конституційний, Верховний, прокуратури, відділки поліції, СБУ, суди першої інстанції, апеляційні, окружні, адміністративні… Та інші дармоїди, яких Ви годуєте і не маєте мужності змусити працювати на ВАС. Та вся місцева влада, яка теж має працювати на ВАС, яко і описані вище інші урядові інстанції та гілки влади – бо давали присягу на вірність ВАМ, присягаючись захищати ВАС, служити ВАМ і ВАШІЙ Державі, ВАШИМ родинам і для ВАШОГО добробуту, але ВАШІ наймити, спостерігаючи ВАШУ слабкість та переполоханість дуже не хочуть цього – вони прагнуть швидкого збагачення – бо вони перебувають у колі нерозривної кругової поруки. ВОНИ – мафія!
А навкруги – родючі поля і долини, які зеленіють і плодоносять 10 місяців у році, у землі – вугілля, нафта, газ, золото, мідь… Ліси і діброви, яких вони ще не дорізали, але викорчують обов’язково і продадуть за кордон. А гроші виведуть в офшорні зони Кіпру, Кайманових, Віргінських, Мальдівських та інших островів. Що ви скажете своїм дітям і онукам, якщо діждетеся їх? Правильно. Так і скажіть: Я був (була) бздли**ою і сцикли**вою істотою. І не міг (не могла) насмілитись вчинити достойний опір владній мафії задля ВАШОГО достойного і вільного життя у своїй Батьківищині. Простіть мене, мої кровиночки – діти та онуки. Я боягуз!