Подяка за оперативність!

3 2314

Барак на вулиці Сонячній, 13, що в Нововолинську, залишився без світла. Вийшов із ладу автоматичний пристрій на вході. Мешканцям довелося скластись і купити новий за 4 тисячі гривень.

Це мінус 🙁 

Адже старезний барак належить до підмінного фонду. Туди міська влада поселяла хіба від великої біди… І мешкають там (уже по 20-30 років!) переважно жінки з дітьми.

Барак обслуговує управлінська компанія №2,  жіноцтво звернулося туди.

Керівник Ілона Загранична зволікати не стала. І особисто простежила, аби всі роботи електрики КП “УЖК №2” та міського відділення Обленерго виконали оперативно і якісно.

Це плюс! 🙂

Наталя Шелест, Зінаїда Куликовська,  Людмила Журавель та інші мешканці Сонячної, 13 дякують Ілоні Анатоліївні за розуміння й небайдужість! 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр
3 років тому

Ви ще забули подякувати меру, депутатам і компартії… За ті 30 років життя в бараці (підмінному фонді). Думав, чому це в місті влада не побудувала ні одного будинку за останні 30років і приходить тільки одна думка-фінські технології і “хрущівки” мабуть кращі за брестських інженерів-будівельників…

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Олександр

В передвиборчих програмах нашого “5-ти каденцієвого” міського голови В. Сапожнікова, здається у передвибочих програмах, були пункти про стирання із лиця землі сталінсько-беріївських бараків – ганьби напівзруйнованого Нововолинська. І побудови на їхньому місці сучасного житла для виборців. Обов’язково подивлюсь і прокоментую. А може, хтось із мешканців це зробить?

Олександр
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Більше того, читачі мабуть не чули, що 5років,за часів “баті” нашого мера було сказано по всіх телеканалах, що в Україні починається програма по знесенню “хрущівок” і Нововолинськ потрапив у першу трійку цього пілотного проекту… Віктор Борисович, невже ви до цього “прожекту” ручки не приклали? Чи це “батя” після поранення яйцем щось намарив? А… це хунта не дала реалізувати такий “прожект”! Віктор Борисович, ви ж вже ” свій”, децентралізований, з поздоррвленням від Президента… медичні автомобілі отримуєте персонально… Коли почнете? Ну, хоч щось звізданіть!