У “Прикордоннику” ще й досі керують самозванці. Попри рішення суду!

11 2487

Ці свята – гарна нагода для змін і порозуміння.

Та садівниче товариство “Прикордонник” увійшло у новий рік зі старими проблемами.

Дачні рейдери, що захопили там владу й офіс, розраховують на негласну підтримку чиновників із міськради і нахабно плюють на рішення Нововолинського міського суду.

 

РАДАР писав, що суд поновив Сергія Солтана на посаді голови й визнав незаконними всі рішення зборів та правління, ухвалені під орудою чи на користь Ігоря Веселова. Отже, самозванці на чолі з Веселовим мали б уже забратися з офісу на вул.Святого Володимира в Нововолинську. Однак вони заявили: “Нікуди звідси не підемо”.

Ну-ну. Їхні хворобливі амбіції вже обійшлися простим дачникам у майже 50 тисяч гривень (за програний Веселовим суд). Що далі у планах рейдерів? Пустити товариство з торбами?..

Голова ревізійної комісії “Прикордонника” Ірина Чужикова розповіла РАДАРУ про буремні події у товаристві:

– 16 грудня відбулися так звані збори садівників товариства “Прикордонник”. Присутніх було близько 90.

Назвати це дійство зборами неможливо, бо мікрофон відразу захопили Веселов і НЕ обрана товариством у члени правління Палій Ніна, яка почала вести ці збори.

Було оголошено, що ці збори незаконні, бо немає кворуму, а просто зібралися для роз’яснення ситуації, яка склалася в товаристві.

З перших слів промовці, так звані члени правління, почали обливати брудом Чужикових за те, що ті звернулися до суду. А суд визнав недійсними збори від 11.03.2018 р., незаконним – призначення Веселова головою масиву, незаконним – звільнення Солтана з посади голови товариства. Також суд зобов’язав садівниче товариство відшкодувати Солтану понад 40 тис. грн. за вимушений прогул.

Миколу Чужикова звинувачували у тім, що він 2015 р. підписав Статут, який зараз не дає змоги ухвалювати рішення ось такими малолюдними зборами.

 

 

Що робити далі – ні Веселов, ні його кишенькове самозване правління не знають.

Люди хотіли почути пояснення від Чужикова, і він намагався донести до садівників справжню ситуацію в товаристві. Проте ведуча весь час його перебивала. Чужиков висловив сподівання, що збитки, завдані товариству, відшкодують ті, хто ухвалив незаконне рішення про звільнення Солтана з посади і призначення головою масиву Веселова.

Чужиков М.В.  справді головував на загальних зборах товариства у 2015 році, бо головуючим його обрали збори. Обрали більшістю голосів. І тоді ж таки на зборах були проголосовані зміни до статуту товариства. Ці зміни необхідно було внести у статут, бо цього вимагало міністерство юстиції: привести статути організацій до норм згідно з чинним законодавством.

Наше товариство зареєстроване у 1995 р. як обслуговуючий кооператив, тож у своїй діяльності має керуватися Законом України “Про кооперацію”, і наш статут не може містити норм, які суперечать цьому Закону. Тому й були внесені зміни. Чужиков М.В. підписав зміни до статуту, бо це був його обов’язок як голови загальних зборів!

І вже набридла брехня Веселова, нібито Чужиков прийняв статут без відома садівників! Та хіба статут винен у тім, що зараз діється на масиві? Товариством незаконно керує бездарна і безграмотна людина, не знайома з законодавством України (і це вже доведено судовими рішеннями), яка не вміє правильно прочитати статут, не вміє правильно розпорядитися коштами товариства.

Як можна керувати товариством, не маючи навіть кошторису?! Куди витрачаються наші кошти? Їх можна витрачати тільки згідно з кошторисом, який приймається і затверджується загальними зборами!

Так само затверджують загальні збори і штатний розпис. Ні голова товариства, ні правління не мають права створювати посади, не затверджені штатним розписом, якщо в тім немає необхідності для покращення добробуту товариства.

Скажіть, що доброго дала товариству посада діловода, яку придумали для дружини Веселова? Крім додаткових грошових витрат із членських внесків – нічого. Зате сім’я Веселових покращила свій добробут за рахунок садівників!

Чи винен статут у тім, що на масиві відключалося світло або що треба замінити проіржавілі труби? Гроші йшли на виготовлення якоїсь документації, печаток, штампів… хоча ці “керівники” не мали жодних повноважень, та й необхідності зовсім не було. Документація в товаристві має бути єдиною і має належати товариству, а не якомусь самозванцю  – голові масиву.

У “Прикордоннику” не існує такої посади, як голова масиву! Чітко зазначена посада “Голова товариства”, який є єдиним матеріально відповідальним перед товариством.

Веселову зараз не вигідний цей статут, який захищає права садівників. Цей статут не дає права будь-кому самовільно, без попередження відрізати від електропостачання,не дозволяє  без з’ясування обставин вилучити дачну ділянку і тим більше продати її комусь, зобов’язує голову товариства бути під контролем ревізійної комісії та правління.

Веселова не влаштовує те, що згідно зі статутом посадові особи відповідають за свої неправомірні рішення, якими завдано збитки товариству.

Неможливо організувати збори УПОВНОВАЖЕНИХ? Брехня! Просто Веселов замість організації уповноважених, як зазначено в Статуті, організував кишенькове правління, яке захищає його інтереси.

Але цей статут був вигідний Веселову у 2017 році, коли він звернувся до суду про скасування рішень загальних зборів від 12.02.2017 (тоді його знову не обрали головою)! Щоразу на зборах зчинявся скандал саме через те, що Веселова вкотре не обрали головою. Врешті Веселови та ще 6 осіб вирішили покращити добробут Веселових, ухваливши неправомірне рішення 09.08.2017 р.

Це рішення скасоване судом, воно вже набрало чинності. Що будемо робити далі – ми добре знаємо, бо діємо за законом.

У ТЕМУ:

Скандальних дачних рейдерів зупинив суд. Веселов не є головою “Прикордонника”, його правління діяло незаконно

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр
2 років тому

Немає в місті ні хорошого господаря, ні законів та правопорядку, ні нормального громадянського суспільства.

Вікторія
2 років тому

А чому Чужиков не звернеться з рішенням суду та заявою про відкриття виконавчого провадження у Виконавчу службу? Саме державні виконавці мають вивести попід руки того Веселова з гоп компанією.
Скільки можна колотитись?

Ірина Мельничук
2 років тому

Хотіла приватизувати участок – не можу, тому що хтось нелегально править “Прикордонником”
Але платиться за участок!!!!!!
Що, ніякої управи нема?

Микола
2 років тому
Відповісти  Ірина Мельничук

Пані Ірина, як Вас розуміти: Але платиться за участок? Ви маєте платити членські внески один раз в рік згідно рішення зборів 250гр. до 1 травня. Це не плата за участок. Щоб приватизувати потрібно дійсно трішки зачекати поки рішення судів наберуть законної сили. Нажаль Веселови навмисно затягують цей час, і те що вони зараз творять обернеться проти них.

гість
2 років тому

Викладіть під моїм коментарем свій коментар з усіма силками на всі статі про тих дачних аферистів. Хочу з початку усі статі прочитати про тих дачних шахраїв і для себе розібратися в ситуації бо я не розумію докінця в якому саме році і з чого і як саме стався дачний переворот. Дякую.

Ревізійна комісія.
2 років тому
Відповісти  гість

Так званий” переворот” стався 09.08.2017р. коли сім чоловік призначили Веселова в.о. голови масиву, при тому відразу збільшили для нього зарплату без рішення зборів. Сім чоловік вирішили ці і інші важливі питання не питаючи згоди членів товариства. Ревізійна комісія обрана саме для того щоб не допускати порушення Статуту будь ким.

Віка
2 років тому

В мене заборгованості за дачу немає, є тільки переплата, а п.Веселов без попередження відключив світло, мотивуючи тим, що ніби треба міняти кабель, хоча кабель його працівники міняли у 2017 році.
Питання до гол.масиву: тож коли буде світло?
І ще мене цікавить одне: з чиїх коштів масив “Прикордонник” заплатить виграшній стороні кошти за час вимушеного прогулу? Часом не з наших внесків?

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Віка

Тут під кожною статтею є теги, виділені жовтим. Натисніть – відкриються інші публікації з цими ключовими словами. Ще можна на сайті зайти у віконце “ПОШУК” і набрати “Прикордонник” або “Веселов”.

ревкомісія
2 років тому
Відповісти  Віка

Судові рішення прийняті у відповідності Статуту СТМ “Прикордонник” та Закону України “Про Кооперацію”. У відповідності Статуту СТМ за п. 6.8.- Збитки нанесені садівничому товариству або його членам внаслідок незаконних дій та бездіяльнрсті посадових осіб, в тому числі прийняття невідповідних рішень, підлягають відшкодуванню в порядку, встановленому законодавством України. Правлінням було прийнято незаконне рішення, яке призвело до матеріальних збитків товариству, а саме: товариство має сплатити судові витрати, сплатити Солтану за вимушений прогул, крім того товариство платить Веселову і Веселовій ДВІ зарплати з наших внесків по незаконному рішенню правління, в більшому розмірі ніж отримував Солтан. Отже товариство повинно вимагати відшкодування збитків з тих хто своїм рішенням їх наніс. Це буде здійснюватися після того, як все стане в правове поле і в.о.голови товариства звернеться до суду в законний спосіб про відшкодування нанесеної шкоди товариству. Іншого шляху немає. Веселови надалі наносять збитки товариству тим, що витрачають наші кошти на необгрунтовані апеляційні суди, з однією метою, затягнути час аби більше забрати коштів з товариства. Отже думайте, чи варто зараз платити членські внески. За використану енергію платити обов’язково потрібно.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Віка

Звичайно, “Віко”, всі кошти за судові витрати , у тім числі й апеляційних судів, заробітну плату за змушені прогули, відпускні, лікарняні та інше, будуть утримані зі щорічних обов’язкових внесків членів садового товариства.
Іншого шляху, у нашому “чарівному містечку” із якого стирчить набридлий за десятиліття, писок відомої всім місцевовладної – одіозної особи, не буває.

Микола
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Шановний Анатолій, Вас підтримує більшість жителів нашого міста. Без перебільшення. Але яка альтернатива тому “писку”, якщо на те місце преться нечім не кращий його заступник??? Підскажіть кандидатуру,бо прийде час вибирати і не буде можливості протистояти цим, що зараз при владі. Тих хто зараз керує нашим містом потрібно міняти геть усих під корінь. Вони вважають себе незамінними бо в їхніх руках всі важелі впливу.