Я не з боязких – і за 27 років своєї писанини набачилась усякого-різного. Але нахабну погрозу, що надійшла на РАДАР 24 січня,  проігнорувати не могла.

Якийсь “лисий” пообіцяв відправити мене в реанімацію за ще хоч одну статтю про міського голову Сапожнікова і його друга-депутата Ярему.

 

Анонімний абонент Київстару висловився цілком конкретно. Чекати, поки він перейде від слова до діла? Закрити собі рота в порядку самоцензури – на догоду босам того “лисого”?

Я звернулась у поліцію. Описала докладно, що, де, коли – і чому вважаю цю погрозу реальною. Наполягала на внесенні мого повідомлення в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Це мали зробити – за законом – упродовж однієї доби.

Однак нововолинська поліція вирішила: “Нету тела – нету дела!”

У реєстр не внесли,  кримінальне провадження не розпочали. Не вбачають підстав.

Та нам  щодня погрожують, – сказали мені молоді поліцейські, приймаючи заяву.

Співчуваю й розумію. Але вони – чоловіки, їм видали зброю і платять за службу, вони мають низку пільг і прав, які мені не снились. А ще їх захищають спеціальні статті закону.

 

 

У мене – ні зброї, ні платні за ризики, а захищає мене хіба папір, на якому надрукована Конституція.

І я всього-навсього прошу встановити залякувача-шантажиста. А встановити його – ну, хоча б за допомогою ІР-адреси – можна лише в рамках кримінального провадження.

Ще не знаю, хто підписав відписку про “підстав немає“. Начальник слідчого відділу Вадим Сватко? Т.в.о.начальника Нововолинського відділення поліцїі Сергій Галащук? Чи взагалі дільничний інспектор? Відповідь поштою досі не отримала, хоча на оскарження в суді закон дає тільки 10 днів.

Та зараз не про це.

Кого береже наша доблесна поліція? Кого й від кого? Може, отих залякувачів і їхніх босів – від таких, як я?

А таких, як я, у Нововолинську й околах більше немає.

Бандюки, депутати, прокурори, право- і кривоохоронці, чиновники регулярно читають РАДАР – і нема на те ради. 🙂

Мала трохи надії на оновлену поліцію, на зміни у підходах. Із сумом констатую: змінюються лише таблички на дверях кабінету начальника відділку.

А вас захищає наша поліція? Розкажіть. Так хочеться хоч за когось порадіти…

 

Наталя Камишникова

Початок тут:

“Напишеш хоч шото про Сапожнікова чи Ярему – відправлю надовго в реанімацію”. Погрози авторці РАДАРА

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: