Мітинг на майдані в Нововолинську – в неділю о 14.00

47 1979

10 грудня 2017 р. (у неділю) о 14.00 на майдані Незалежності в Нововолинську відбудеться мітинг .

Це акція на підтримку екс-президента Грузії Міхаела Саакашвілі (РУХ НОВИХ СИЛ), проти утвердження особистої диктатури Петра Порошенка та влади олігархів в Українській Державі.

Запрошуємо всіх небайдужих!

Оргкомітет:

ГО «Координаційна рада НРУ»

ГО «Україна + Польща»

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

47
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
35 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
15 Автор коментаря
АНАТОЛЬ_

Запрошую всіх на мітинг на майдан Незалежності у неділю 10.12. на 14 годину.

пилип

прийде 50 чоловік не більше тому що в україні все ок і всі згідні гнути спини на магнатів далі

громада

Як приїзджав Саакашвілі,то був повний зал людей…

editor
громада

А для мера запрошення підготували ? Бо він без запрошень на саакашвілівські міроприємства не ходить.

. . .

До Мигаса хоч 50 чоловік прийде, а до мерівських депутатів більше 5 чоловік не приходить, хоч заказують для народу великі актові зали. Де ваші виборц,і шановні, ? Напевно існують лише на папері у виборчих документах ? . Люди хочуть змін і виборчої системи, зокрема . Тому й Міхо повний зал людей назбирав, незважаючи на погану поінформованість мешканців про його приїзд, та розповсюдження фольшивих оголошень з вказаною невірною адресою місця зустрічі.

Люся

людям цікаво було подивитись на мегастар з Грузії. Всі пам’ятають чачу,сталіна,кавказську полоненку,багато хто в Сочі і Сухумі їздив на море при совку.

АНАТОЛЬ_

На море й зараз їздять, не менше, а може й більше аніж тоді. Тільки не у Сочі й Сухумі… А щодо кавказької полонянки, чачі, Сталіна (Давахрлава Неру та Анжелу Девіс, Патріса Лумумбу, Сальвадора Альєнде чи Пол Пота тощо), то це пам’ятаємо тільки ми – старше покоління і хто дуже цікавиться – можу розповісти. Ну, був я при “совку” у Сочі. Не знаю, як зараз а про ті часи там, скажу Вам так: “Дурень, тільки, й був йому радий!” Чому? Довго розповідати. Все-одно не повірите.

Люся

цікаво який сенс протестувати? на майдан міліон прийшли *** і де вони тепер? де донбас,де крим?

Тролик

В Нововолинську вже є голова партіїї “РУХ НОВИХ СИЛ”, він в оргкомітет не входить?
Він хоч в курсі, що буде мітинг на підтримку “РУХ НОВИХ СИЛ”?

editor

я шо-то пропустив, а хто голова?

Фея

Як можуть цькувати, оббріхувати іпереслідувати людину в нашій країні я знаю не з чуток. То невже знову хтось взявся за старі “добрі” методи?

піонер

У мера запитайте. В нього на кожну партію очільник завжди напоготові.

АНАТОЛЬ_

А хто голова осередку “РНС”? Ярема чи може, Климович?

свій

невже вистачить у когось розуму приєднатись до цієї фігні? ще за грузинського афериста не воювали …

editor

а де й за кого ви воювали?

Гість

Теж саме… грузинського афериста у владі бачити не хочу, порошенка теж. Взагалі тепер всякого роду олігархів до влади не підпускати!

олігарх

Мера нашого в президенти . 5 , а ,може , і більше каденцій перевиборів в Україні не буде.

свояку

звичайно ,”своє ” снежнівське – то не фігня.

славко

Славку, ваш образливий коментар пішов у кошик. Маєте зуб на того голову? 🙂
Модер

народ

Всі думали, що місцеві ЗМІ, мер, депутати, активісти які як в рот води набрали, не в курсі, що в Києві палаточне містечко РУХУ НОВИХ СИЛ існує вже понад місяць. Один Радар накінець то відважився помітити Рух Саакашвілі….

editor

ви клікніть на тег Саакашвілі під цим оголошенням. Будете здивовані, дуже.

народ

Мітингів ніхто ж не збирав. Як жареним запахло – почали ворушитися.

Володимир

Палаточне містечко належить руху “Визволення” заснований солдатами і офіцерами добровольчих батальйонів. Цілі якого ; Створити антикорупційний суд, скасувати депутатську недоторканість та створити процедуру імпічменту, надати громадянам самим захищатися від агресора або тиранії,повернути природні монополії у власність народу, забрати в олігархів можливість маніпулювати суспільством через ТБ , розділити політику і бізнес ,перейти до активної оборони, припинити фінансувати агресію проти нас.

Володимир

Якщо не будемо нічого робити – то не треба потім плакатись що ми так погано живемо , нас грабують і знищуюють олігархи , наше мовчання -це іхня перемога.

? ? ?

а чого раніше не збирали як саакашвілі кордон перейшов ? Сапог добра не давав ? То ж кому мер доручив організувати мітинг ???

editor

Мер? цей мітинг? Бідзюрі з Мигасом?..
Яка багата у вас уява.

пилип

а бідзюра з мигасом хіба щось зроблять

для пилипа

Організують рух нових сил по-нововолинськи, а Шаповал її очолить….

Юра

А чо?
Наприклад, я чув що Сапожніков з Бідзюрою уже побраталися, а Міхо має таємну угоду з Сапогом щоб організувати мітинг в його підтримку який має організувати Бідзюра, і якщо Міхо стане президентом то Сапог стане губернатором, Бідзюра мером і все буде чікі-чікі!)))

. . .

А чого б не брататися узаконили через суд посади Сторонського…., а, може, і ще дещо….

? ? ?

Настільки “багата уява”, що навіть бачу як мер після останніх подій у Києві замішує тсто на паляницю для зустрічі Міхо. та й шапка грузинська лежить уже в кабінеті напоготові….

? ? ?

А Шаповала ще з Ромашевським забули? Вони змушені бути опозицією за мерівським сценарієм.

Володимир

Результатом реформ української влади за два роки; країна піднялася з сьомого на перше місце
в рейтингу корупції. (дані міжнародного обстеження Ernst & Young)

333

жесть нема людям чім занятись як за якогось вальта стояти

Фея

Українському народу дісталося так, що мало не здається. Та і на протязі століть було не краще. Люблю Україну, але не маю довіри до уряду Порошенка, не маю довіри до багатьох опозиційних політиків. Хотіли щось зробити і це зробити – це різні речі. Українцям потрібен результат вже зараз, потрібен був результат вчора і позавчора, ще до того, як люди вийшли на Майдан. Нинішній результат приносить багато розчарувань:((( Любіть Україну! Шануймося, бо ми того варті!

народ

Переживаєте, 333, що ” валет” ,трохи нашугав місцевих королів…..

111

Тут, по-моєму, йдеться про мітинг проти свавілля і наглості корупціонерів, які нас просто винищують, лишають БАТЬКІВЩИНИ!

Гастроентеролог

Саакашвілі ще не відповів перед Законом Грузії за скоєні злочини.
Мало своїх злочинців,то ще закордонних гастролерів позбирали з усіх усюд.
А за злочинців вже у 2013-му скакали та привели до влади на крові пацанів, які не розуміли, що вони будуть м’ясом.
І що на сьогодні маємо?
Ви ще мітинг на підтримку Супрун організуйте.
Хто проплачує весь цей цирк?

. . .

Так. оліргахії корумпованій його стратегія не в нос… Уже й в Україні 27 кримінальних проваджень відкрито проти лідера Нових сил…..

editor

Учора о 22-й СБУ забрала Міхо з квартири його знайомого, затримала й завезла в ІТТ. Зараз його звідти вивезли під потужною охороною . Можливо, у суд, який визначатиме йому запобіжний захід.
Наметове містечко, я так бачу, будуть розганяти.
Янукович у своїй екзилі весело ірже.

Люся

шкода,прикольний такий грузин. краще за наших бариг.

пилип

і шо хтось прийшов

Гість

Дозволю собі висловити свою скромну думку з приводу Саакашвілі. Дуже схоже на чергову політичну гру, але цього разу цікаву – з не передбачуваним фіналом. Порошенко і Саакашвіллі куми. Все виглядає дуже сплановано. Ви лишень уявіть, як за останній час виріс його рейтинг! Далі пан С. йде до суду, до міжнародних інстанцій і т.п – як результат, повернуть йому громадянство і він благополучно візьме участь у виборах. Можливо навіть й переможе з таким рейтингом. Далі Порошенко займе посаду лідера опозиції – і оп – вся влада знову опиниться в одних руках. Дуже тонко, скажу я вам 🙂

Фея

При дворі китайського імператора був радником українець, який служив імператору вірою і правдою, був дуже освіченим і благородним. Імператор надзвичайно цінував цього свого міністра. А про Роксолану/ Настю Лісовську знають усі. То напевно не варто ділити людей на хороших і поганих за національністю, особливо у наш час.

майдан

Українцям далеко до грузинів, не кажу вже про прибалтику… В оточнння Саакашвілі і то крисятник продажне пробралося….Але Бог на світі є. Возродиться та звільниця від брехні,злодійства та продажності чмновників УКраїна Події у Києві є\ початком оновлення. Погляньте ,як піднялися люди у Києві… Пробуджуються і вирушають у столицю антикорупційний рух областей.

Фея

А дай Боже Україні щасливої долі! Молюся вдень і вночі.