Птаха повісили у саду навпроти храму

72 4515

Зграя підлітків чимось бавилась під деревами монастирського саду. М’ячем? Їх було півтора десятка. Років по 13-15. 

Сутеніло, я поспішала. Хлопці як хлопці. Та забавлялись якось дивно. Жваво, але стишено.

Наступного дня на гілляці яблуні – отієї, під якою вони вовтузились, – іще здалеку побачила підвішену істоту.

 

Кіт?.. Птах.

Не ворона, не грак – сіріший. Його прив’язали за лапу головою вниз.

Торкнулася – все.

За що вони  тебе так?

Неподалік відпочивали на травичці мами з дітками. Дивились якраз у цей бік. Я знімала, знімала, знімала дріт із гілки…

 

 

Із тих п’ятнадцяти – чи скільки їх там зібралось – підлітків жоден не зупинив тупої, страшної страти.

Жоден.

Навряд чи це були хлопці з Тишкович. Їм іти аж під Низкиницький монастир немає сенсу.

Це зійшлися нововолинські – з Шахтарського мікрорайону чи з багатоповерхівок унизу проспекту Перемоги.

Їхні мами – завсідниці соцмереж. Може, прочитають. Але не впізнають у тих юних катах своїх любих синочків. І не спитають: “Сину, а то не ти мордував птаха?”

 

 

Кому там потрібен той птах. Тут усіх бездомних собак у Нововолинську збираються потруїти-перестріляти. Без різниці, агресивна тварина чи ні. Підуть під роздачу й коти, які вхоплять трутку.

Особливо затятими виявились молоді мами/тати. Вони вимагають негайної розправи! Бо хочуть безпеки для себе і своїх дітей, я розумію.

Але в місті, де все повітря просотане кров’ю (курчаків із забійного цеху, забитих собак), справжня небезпека для їхніх дітей – це не зграя чотирилапих.

Підростають зграї двоногих, яким цікаво вбивати.

І терикон третьої шахти, де юні садисти два роки тому замордували дівчину, нависає тепер над містом, як прокляття.

 

 

Симпатичні домашні хлопчики з першим досвідом катування, хай насниться вам той птах із білим дротом на лапі.

Він здіймається з яблуневої гілки, яку ви перетворили на шибеницю… він кружляє з останніх сил над вашими головами – й відлітає туди, де вже не боляче й не страшно.

Це не ваші мами/тати вимагають потруїти всіх собак?

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

72
Коментуймо!

3000
21 Коментарі теми
51 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
28 Автор коментаря
Анонім

Краще б кожного б з них так

editor

Не краще, але цей розкішний яблуневий сад мені тепер потьмянів. Іду – опускаю очі, наче теж завинила.
Читала, якийсь підліток жорстоко знущався з псів, такий юний садист виріс. І суддя виніс вирок: хай щовечора дивиться фільм “Білий Бім – Чорне вухо”. Не знаю, чим так скінчилось.

Валерій

Ви варвар, може той птах вже мертвий був, а Ви теке про дітей говорите. Зара всі ми такі розумні, а себе в дитинстві згадайте.

editor

я йшла і думала: років 40 тому це міг скоїти лише один із пацанів, тихцем.
Років 20 тому – двоє-четверо, теж тихцем.
Тепер – цілий гурт, відкрито, весело, і нема на те ради?..
Він не був мертвим, коли його вішали. Тому вони і поводились так дивно. Стишений ажіотаж.

Катя

Ну ви й сказали: 、、може мертвий був…、、 Це вже якими неадекватними відморозками треба бути, щоб з МЕРТВОІ тварини знущатись?!Краще б ви не писали того…

Ната

як це не писати????? треба дивитись на світ не через рожеві окуляри, відкрити нарешті свої очі і бачити і знати, кого ми виховуєм чи недовиховуємо, знати, що ми і вчителі, вихователі упускаємо у вихованні. хай для всіх стане наукою такий випадок, нехай кожна мама і тато , що прочитає цю статтю, задумається і спитає себе чи вона/він все доклала і зробила, щоб привити своїй дитині любов (повагу) до ближніх, до слабших, до тварин, птахів. і лишній раз кажіть і проявляйте любов і ласку до своїх дітей, частіше хваліть, заохочуйте до добрих справ.

Валерій

Я нерозумію чому мій коментар Ви не пропустили!!! Я тільки написав Аноніму , що він варвар і все, краще б його так.

editor

пропустила, але прошу ні вас, ні Аноніма не писати про “відривати” комусь там щось.

Людмила Зіменко

А що треба зробити з тими, хто поклав молоду птаху галку на бетонну загарожу біля церкви у селищі Благодатному/Жовтневому і розчавив нещасному птаху голову? Того бідного птаха так і залишили і мені мотрошно було навіть думати який жах пережило це невинне створіння і чи ще може щось жахливе робили ті покидьки із тим птахом перед його стратою?….
Дуже шкода повішеного і розчавленого. Рівень і показник садизму зашкалює.

шанувальник

без коментарів…може ці діти прочитають ?

гість7

Я б цим дітям руки повідривала, і не треба казати що безжалісна до них і дурна. Ви просто гляньте, вони ще такі малі, а вже які жорстокі. Виховання таке, бо батьки дозволяють забагато, не фільтрують що діти дивляться по ТБ, що читають в інтернеті, та й самі думаю виражаються при дітях як хочуть. а потім вони то пташечку, то котика, то до людини діло дійде(

Валерій

Гуманно, краще Вам би руки повідривати, щоб немогли таке писати. Ви вже дорослі, а які жорстокі, таке враження складається що Ви також в дитинстві пташечок мучили.

гість7

ні, якраз я нікого не мучила, люблю всіх тварин, часто їм їжу купую, і взагалі рідко пройду повз кота чи собаки щоб не погладити.бо це тварини, які нічого поганого не роблять, а вот діти навпаки. і винні тут БАТЬКИ!!! навчіться читати !

Ксеня

А вішати , палити і вбивати тварин і птахів це не жорстокість??? “Бідних” діток пожаліли? Таке враження ,пане Валерію, що ви теж цим балувались, а, можливо, й досі промишляєте.

Гість

Кожне написане слово правда. Які батьки такі і діти. Страшно в Нововолинську жити не ізза собак… Як читаю пости тих матусь, очі на лоб лізуть, звідки в таких молодих дівчат стільки ненависті 😔

Кузькіна мать

Мене небуло трошки часу в місті,приіхала вийшла з песиком (середнього росту)вчора прогулятись _як побачили діти двоє хлопчиків СОБАКУ кричали так що всі з ближніх магазинів повискакували.мій пес навіть недивився на цих діток,правда як кричали то забіг в магазин,,Добре що хоч свідки є бо ж батьки б кричали що злий пес.Батьки невчіть дітей такоі дурні_звичайно собаки є різні і іх треба боятися але навіщо вселяти жах дітям_це ж не монстри чи зомбі,дикість і дурість наших людей вражає.

editor

Так, у місті запанувала істерія. Усе через того чорного.
А я ж просила ще тиждень тому: “Климович, забери собачку!”
http://radar.in.ua/klymovych-zabery-sobachku/
Ні, не забрав. Боїться, мабуть.
А якби забрав – чорний не цапнув би за ногу ту бабусю.

Гість

Декілька днів тому йшла біля Фелічіти і бачила як велика біла з коричневими плямками собака гавкала і кидалась на старшу жінку з вадою зору, вона йшла з тростиною і навіть не бачила звідки та собака підбігає до неї щоб якось захиститись.

Провізор

Ви порушили правила вигулу собаки? Тварину на повідку і в наморднику ніхто не злякається. Щось Ви не договорюєте.

Катя

Наш народ жорстокий,а ці хлопці що птаху повісили потім, може, своіх батьків порубають і в підвалі закриють.

editor

Збав Боже.

Наталія

Який Жах. То бачили ,що це коїли саме діти? Чи це припущення?

editor

читайте уважно, там усе написано. “Дітей” було того вечора півтора десятка. Раніше в тому місці ніколи не збиралося стільки підлітків. Метушилися саме біля тієї яблуні. Назавтра опівдні я побачила на ній підвішеного птаха.

анти чобіт

може це якийсь ритуал?

Волинянка

ОСЬ ЯК ЗАРАЗ ВІРИТИ ВАШІЙ ПИСАНИНІ?! АДЖЕ ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ, ЩО ЦЕ ЗРОБИЛИ ДІТИ,ДЛЯ ЧОГО ПАКЛЮЖИТИ ДІТЕЙ?! ЧИ ВАМ АБИ ПИСАТИ????? Я РОЗЧАРОВАНА…

editor

я абсолютно впевнена, що це зробили ті підлітки. Не всі деталі тут виклала, але зробили саме вони. Ви розчаровані? Ну, це ваша проблема, не моя. 🙂 Я тут не зачаровую нікого – просто пишу.

Наталія

Я читала уважно! Тому і перепитала. А от ви по факту таку статтю написали чисто через здогадки, ну і через свою впевненість, бо вам так хочеться думати.
Я теж розчарована вашим сайтом.
Видаєте свої здогадки за факт і роздуваєте таке навколо цього…

editor

інтернет великий, читати мої “здогадки” вас ніхто не примушує, Наталіє.

Фея

А ви, Волинянка, чому так за всіх дітей розпинаєтесь?? – думаєте, що діти то святе?? Я особисто знаю людину, яка в дитинстві живих птахів вішала і живих ворон палила, так само із компанією. Мені глибоко начхати чи то був якийсь ритуал, чи прояв садизму. Та дитина вже тепер виховує власну дитину, то що ж то буде за виховання здогадатись неважко.

анти чобіт

діти вбили дитину на териконі

Гість

Діти зараз дуже жорстокі, і таких дітей набагато більше ніж нам здається. Бо вдома перед мамою і татом – янголята, а в компанії відриваються по повній і показують один перед одним свою крутість.

ТОЛІК

Якби я побачив тих виб….дітей,то б перше зняв би на телефон і заяву в поліцію_існують статті за жорстоке поводження..якщо б небуло би притягнуто до відповідальності то сам би найшов і пілюлей дав би так щоб перехотілось так робити.

Правдоруб

Таких хлопакіав тре фотографувати і на *стіну пошани*_хай місто знає наших *героів.

анти чобіт

*стіна пошани* непогана ідея а там майже вся міськрада буде висіти

Ольга

Так це і не дивно, все починається із відношення батьків до сьогоднішніх ситуацій в місті. Але скажіть, хто виросте з підлітків, які для забави робить таке? Перебісяться? Ні! За статистикою, від 50% до 70% серійних вбивць починали зі знущань над тваринами. Ще в 1963-му році американський психіатр Джон Макдональд опублікував статтю «The threat to kill», в якій сформулював набір з трьох поведінкових характеристик – зоосадизм, піроманія і енурез, які пов’язав зі схильністю до скоєння особливо жорстоких злочинів. Жорстоке поводження до тварин є найбільш дослідженим із трьох чинників. Майбутні серійні вбивці, будучи не в силах помститися тим, хто їх принизив, розправляються… Читати далі »

ХХХ

Може це монахи?

editor

я монахів (ченців) від 13-річних нововолинських школярів відрізню. Ви теж, напевно.

Наталя.

Наталя Семенівна, особисто Ви бачили , що діти грались з мертвим птахом? НІ!
Ви бачили, що діти підвісили птаха за ногу? НІ! Так навіщо Ви висуваєте своі припущення? Скільки злості люди вже вилели на цих дітей, які вчора грали в садку!!! Можливо ці діти не винні, а Ви викликали таку АГРЕСІЮ у всього міста!!!

editor

А це не вчора сталося. Це ще на минулому тижні. Просто зараз набралася духу розповісти.
Мені ваша репліка нагадує, прости Господи, аргументи адвоката Шостака на суді у Ковелі.

Мене читає все місто? Дякую, не знала.

гість7

Тут немає їхніх фото, тому все правильно написали про таку ситуацію.

editor

та я ж і не фоткала, йшла собі тихо з відрами. Навіть уявити не могла, чим вони там бавляться… Просто спиною відчула: щось там не те, не м’яч.
А сфотографувати назавтра того нещасного вже було несила.
Мені колись із Іванич скинули фото: якесь падло повісило кота на зупинці біля критого ринку. Там іще кіоск “М’ясної точки”. І я не змогла це опублікувати, ну не змогла. Страшне і сумне видовище.

Волинянка

ПІДТРИМУЮ НА ВСІ 100% .Так не можна ,перш ніж щось писати треба переконатися…

editor

Це блог – власний погляд, а не формат новини. Як мені там писати, я вирішую сама.
Деякі деталі опустила, але й вони вказують: це зробили “онижедети”.

Ната

як почитала у ФБ коменти про ситуацію із бездомними собаками, то в мене волосся дибом стало не за те, які собаки кусючі, а люди жорстокі , мамочки!!!!! , які б всіх собак розстріляли, потравили. так писали з такою насолодою, що я жахнулась. вони ж , напевно, вдома при дітях ляпають про розправи із тваринами, а діти слухають, а потім ми дивуємось, звідки ж така дитяча жорстокість.

Фея

Саме так – при мені бабуся роз’яснювала онучці :-“Бачиш, собачці зробили укольчик, скоро собачка помре і не буде більше гавкати”

Цікаво

Це був крик відчаю, а не писали з насолодою. Пані Нато, а ви бачили дитя шестилітнє на яке нападає зграя собак?просто сьогодні вкусили чужу дитину, а завтра вкусить вашу, і що ви писатиме?

editor

можу замість Нати відповісти я вам, бо вбитий птах – це лише вершечок нововолинського айсберга. Два роки тому юні садисти вбили 16-річну дитину, а завтра… а післязавтра?.. і що ви тоді скажете?
Збав Боже, звичайно.
Все ніяк не наберуся духу розповісти, як “покарали” юного красунчика з Нововолинська за те, що знічев’я убив людину біля “Аміго”.

Цікаво

Ми крові не хочемо! Але коли на чиюсь дитину нападе собака і зробить калікою або ж вкусить за обличчя і дитина залишиться з таким лицем на все життя, хто тоді за це відповідатиме???

editor

Рекомендую: http://radar.in.ua/sobaky-ne-vynni-vynni-bezvidpovidalni-lyudy/
А тут трохи інша тема.

бабушка Кати

а не лучше ли и гуманнее собраться всем неравнодушным и боящемся нападений БЕЗДОМНЫХ собак возле МЕРИИ и потребовать создать в Нововолынске приют для них?! тем более, что это реально сделать и для этого у руководства города есть все возможности! но они не хотят этим заниматься /ведь тут особо руки не * нагреешь* /. им проще ПОУБИВАТЬ! а подростающее поколение как ЭТО воспримет!? ведь почти все, что делают взрослые ими воспринимается как ПРИМЕР!

ScribAnt

недавно бачив як голандець на колінах повзав і кормив птахів; ясно,
що для нього і для них це звична процедура; дикі качки так і живуть під будинком роками і ніхто їх не чіпає; жоден кіт у місті не шарахається від людей, бачив як кіт лінивою походкою пройшов через усю площу, застрибнув на колоду у каналі і спокійнісінько почав пити воду; під’їхали до нього діти на велосипедах, щось пощебетали, посміялися і поїхали собі – кіт навіть не оглянувся, спокійнісінько напився і пішов собі далі по своїх справах; картинки для наших умов нереальні..

Валік

Колись міська влада (до Сапожнікова) дбала про дітей. Було багато гуртків було чим дітей зайняти. А з приходом господарника половину гуртків зникло інша половина стала платною. В інших містах Мери приділяють велику увагу спортивному розвитку дітей а в нас ні.

editor

от вірите, я все чекала, хто згадає ті гуртки, той ДЮЦ (Будинок школяра) і папужок із кенарами у великих вольєрах на першому поверсі. От як зникли ті пташки, що були окрасою Будинку школяра, так воно і пішло під укіс…

Фея

Прикро це писати, але сучасні діти дивляться і грають на компах, ноутбуках, телефонах і планшетах у жорстокі ігри. У цій непереборній тязі до відеоігр батьки часто програють, бо пустили цю справу у вільне плавання без будь-якого контролю і з боку батьків, і з боку педагогів. Так, безперечно, папужки, рибки і черепахи були дуже доречними у Будинку Школяра. І всілякі гуртки були просто необхідні. Якби ж то нашому Нововолинському керівництву вистачило розуму відродити хоча би частину того, чого позбавлені теперішні діти.

гість7

так гуртки є, в тому самому НЦДЮТ, ДЮСШ (раз Ви заговорили за спорт), і до речі, дуже хороші та різноманітні. але ж хіба діти так туди рвуться? краще як написали Ви ж пост нижче, побігти на терикон і покурити.

анти чобіт

клало воно на всіх,головне що в нього діти та внуки забезпечені,за наш кошт

Тролик

Моїй дитині 16 років. а вона не знає що може бути й інший мер окрім сапожникова. І до її народження не було вічних мерів.

Валік

Діти з вулиці Сірка усе літо бігають бавитися на гаражі під терикон колишньої 4 шахти. Ці діти нещасну пташечку повісили а ті діти беруть клей нюхають. Постарші там же на териконі пробують свою першу дозу. Всі це все знають, але вдіяти ніхто нічого не може. Знизу під териконом під самими гаражами діти зробили шалаш і там дуріють у всіх смислах того слова.

психолог

дуріють це як дуріють? граються, бігають, курять займаються сексом?

Валік

Малі діти просто палять кастри під стінами гаражів і просто бавляться. Старші підлітки на териконі нюхають клей, та коляться, влаштовують стрелки в полі за териконом (морди б’ють один одному).

бабушка Кати

как страшно становится, когда совершают *дети* убийства, издевательства, насилие над беззащитными существами… сначала начинают с птиц, животных… пробуют… смотрят на их мучения… потом переходят на людей – избиение на Пожарной площади, у заправки на выезде из города. и наша Катя!!! … и никто не понес за содеянное наказание! семья убийц Кати еще раньше была замешана, как говорят, в гибели нескольких человек – и никто из них не понес НИКАКОЙ ответственности! и вот ДВА ВЫРОДКА их решили, что и им все дозволено и за пролитую НЕВИННУЮ КРОВЬ отвечать не придется!.. возможно и они начинали с беззащитных животных, птиц… но как показали… Читати далі »

Фея

Повністю згідна з Вами, Бабушка Кати, але є одна серйозна проблема – багато батьків самі не розвинені духовно, вони не можуть навчити духовності своїх власних дітей, бо все їхнє виховання зводиться до одягання, взування, годування і купівлі всіляких забавок-гаджетів.
Психологи кажуть, що підросло ціле молоде покоління, яке можна вважати втраченим для суспільства. Так, звичайно, що не всі вони погані, але ж Ви самі бачите, що молодих покидьків аж надто багато, а найгірше те, що тих покидьків підтримують і покривають дорослі.

бабушка Кати

да, Вы правы, ФЕЯ. вместо того, что бы покаяться и чистосердечно признаться , взрослые / разные там адвокаты, мамаши, деды и т.д./ всякими неправдами выгораживают, врут в судах, заставляют молчать виновного. и этим утверждают его в правильности содеянного. раз его так защищают, значит и бояться ему нечего! и эти *мамаши*, имея еще малолетних дочек, не задумываются над Законом Божьим – за Добро всегда воздается Добром, а за Зло – за пролитую НЕВИННУЮ КРОВЬ – воздастся тем же!.. а насчет замученной птицы – ее ведь кто-то убил и повесил! и вряд ли это сделал взрослый. и вместо того, что бы критиковать… Читати далі »

козак

Один пацан ловив котів і за задню лапу прив’язував котів до дроту, дріт прив’язував до труби в підвалі і підпалював згортку газети а тоді підпалював шерсть котів і так він живцем спалив аж 5 котів живих в підвалі. Люди зловили того садиста на гарячому і повідбивали йому мозги. Той 15 річний садист місяць лежав в лікарні з крепким сотрясениям мозга. Після виписки боїться навіть підходити до котів. 🙂 Де це сталося писати не стану, люди з цього району й так знають.

Гість

Люди молодці!!! Він скотина така ще легко відбувся.

editor

Таня Кунь: Тих підлітків,які нищать гнізда і отак знущаються(це ще м”яко сказано) з птахів,Господь у майбутньому карає БЕЗПЛІДДЯМ!!!!
Так що задумайтесь мами і тати,як ви виховали своїх чад!!!

Ульріх

Останній раз був в ДП як вчився в школі і ходив на гуртки туди. Як ми всі любили отих рибок, пташок, раділи їм!
С*******! Далі хай та влада плодить моральних уродів але забуває що то їх же внуки.

Андрій

Це не влада плодить …… а тато з мамою. Я більш ніж упевнений що це зробили підлітки.
Але це не найстрашніше. Мами дивились….. виховують майбутніх чоловіків, опору сім’ї, захисників, підтримку слабких. Ехххх а кажуть путін, расєя. Свої путіни плодяться. …

Фея

Путін і рассєя – то інша тема.

Андрій

А суть та сама.

Фея

Кожен має свій погляд і дивиться на світ власними очима

Дуся

Я в шоці. 🙁