Шикарна пара! Єлева показав своїх улюбленців

8 1874

Відколи Юрій Володимирович Єлева покинув посаду першого заступника нововолинського міського голови й закинув політику (а двічі ж був депутатом Волинської облради), його життя заполонили… яблуневі сади.

Має такий романтичний агробізнес у селі Грибовиця на Іваничівщині.

А на дозвіллі відводить душу ось із цими красавами:  

 

 

У шикарної собачої пари вже є поповнення…

 

 

Схожим на білих ведмедів цуценятам виповнилося три тижні.

Їхній тато – 10-місячний велетень Зор.

Ну, а це фото не залишає сумнівів, хто на подвір’ї господар!

 

 

 – На задньому плані – я, – скромно уточнив Юрій Єлева. 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

8
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
Діма

Все би нічого, весною йшов сусідньою вулицею і тут вони прчипилися спочатку до дівчини, а потім до нас, гарчали, ми налякалися не на шутку і дівчина також. Треба бути уважнішими хазяям цих улюбленців. Дякую за розуміння!

Гість

На сусідній вулиці причепилися? Бігали без нагляду за межами паркану? Щось не схоже на правду.

Гостя

розумні собаки так просто не чіпляються. та і я можу зрозуміти, що дівчина налякалась, а хлопець має не лякатися, а дівчину захистити в разі чого 🙂

editor

Юрію Володимировичу, повертайтесь у місцевий політикум. Вас бракує. Нема балансу.

Анатоль_ Бідзюра

Нинішня місцева владна команда у Нововолинську, є бригадою регулярних “ЕУРОПЕСЬКИХ” катастроф: екологічних, споювальних, алкогольно-наркоманських, руйнівних (промисловість міста), “відкатних”, шляхово-розкрадальних, злодійсько-бюджетних, організовано-злочинних і тому подібних колапсів, завдячуючи протиправним діям місцевих владних службовців (решту додумайте самі). Ситуація змінилась на Вашу користь кардинально. То я теж приєднуюсь до думки “НС”: Ви вже маєте досвід балотування на міського голову нашого міста, за що й позбулися своєї тодішньої посади у міській раді. Потрібен реванш! Видається, що вже на цей раз, завдяки моїм постійним турботам про благо та матеріальне благополуччя нововолинських обивателів (виборців), Ви мали б залізний шанс стати третім міським головою. Я думаю, що “сапогізм”… Читати далі »

Доктор

Юрий Владимирович хороший человек, порядочный. и был таким во время своей работы в Горисполкоме. мне приходилось к нему обращаться – помог. не понимаю, за что его **съел** САПОГ!

Мешканка міста

У свій час на виборах між сапогом та Єлевою проголосувала за сапога – занадто багато бруду було вибито на Єлеву. Тепер такої помилки не зробила б.

editor

і я б не зробила.