Ви не повірите, вони почали!

5 2951

Спостережливі читачі надалі дивують РАДАР і громаду своїми фотовідкриттями.

У 5-му мікрорайоні Нововолинська будівельна організація з Житомира явно намірилась довести до пуття “будову тисячоліття”.

Точніше, одну з будов, їх там облогує аж кілька.

За 9 днів, відколи нововолинець Андрій зробив  оце фото, на об’єкті вже дещо змінилося.

– Увечері їхав повз довгобуд у 5-му мікрорайоні й очам не повірив – усе загороджено!

Уже ніхто не сходить туди в туалет – він стоїть поруч, маршрутників потіснили.

Багатостраждальний будинок №18 отримав шанс на друге життя!!! – розповів РАДАРУ Тим Романюк.

 – А зводити його починала чи то перша, чи то п’ята шахта. У 1994-1995 роках.

Зараз недобуд виглядає отак:

 

Спостерігаємо далі 🙂

Надсилайте фото й відео.

Свіже фото зробив Тимофій Романюк

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Тролик
1 рік тому

Шахтарі відраховуючи від своєї зарплати будували ці будинки,також самі приймали участь.І там мали бути їхні квартири. Тепер безоплатно просто так хтось забрав собі на баланс і мабуть продав. А людям які починали будувати, дуля з маком?

Нолик
1 рік тому

Опалення буде вiд “Теплокомуненерго”?

Олександр
1 рік тому

А чому з порушення законодавства України почали?де інформація про об’єкт,забудовника,виконавця робіт? Я щось пропустив,часи Сапогізму повернулись? …чи вони ще не пішли?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Олександр

В країні бардацюга, Олександре. А в Нововолинську особливо. Зарплат, часто, за виконану роботу не платять, офіційного працевлаштування нема – люди працюють чорно: стаж, відповідно, не зараховується і соціальні виплати типу відпускних, лікарняних, декретних тощо, приватними власниками не проводяться. Виробничий травматизм ніде не обліковується, інструктажі та документація по ТБ відсутні, спецодяг не видається – не влаштований офіційно – то тебе нема! У “темних конячок” – (вони ж, новітні раби) робочий день, частенько, триває по 12-14 годин. І так далі. Люди мовчать, бо бояться, якогось… милого.
Прокуратура, поліція, СБУ та інші правоохоронні органи, у т.ч. й антикорупційні про все це знають, проте, ніяких рухів не роблять. Відають про цю дикість і в Нововолинській міській раді та її виконкомі… Ось така “прозорість” і з довгобудами на наших мікрорайонах. Я не здивуюся, якщо хтось з колишніх місцевих владців купив недобудовані будинки за копійки і тепер активно інвестує кошти в ці роботи.
Як колись, добудовували коробку житлового будинку, через дорогу від “орендованої” вілли екс-мера, яку почала і не закінчила, здається, плодоовочева база. Знаєте, у скільки обійшовся довгобуд тим високим покупцям? Скажу – не повірите. У 3 грн. і 60 коп.! Офіційні документи маю. Зі всіма підписами та печатями. Хочу вкотре попередити: всі вони оцифровані і у кількох екземплярах зберігаються у надійних місцях.

Олександр
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Так і я про ЦЕ…що змінилось? Тільки прізвище мера? Знаєте,мабуть в Нововолинську щось ще не до кінця зрозуміли…але ,судячи по спітнілому Палиці(на Шустері)-все ще попереду…