Коли ваша дитина вже може сидіти самостійно, висококласне крісло для годування створює безпечне місце для експериментів із смаками та текстурами. Це також полегшує для вас контроль за харчуванням – а після цього – прибирання.

Серед нашої колекції крісел для годування ви знайдете ідеальний стілець для вашого малюка. Ви можете обрати крісло із деталями, які допоможуть розважати дитину під час їжі, щоб вона весело сміялась, навчалась та зростала.

Ви можете знайти та купити крісла для годування на Mybuy24.net, де ідеальне поєднання стилю та функцій. У нас є великий вибір крісел у провідних дизайнах і стилях від класики до сучасних.

Щоб переконатись, що вашій дитині комфортно та безпечно під час їжі, важливо вибрати правильне крісло для годування. Вам також знадобиться крісло, яке підходить для годування зовсім маленьких дітей, оскільки ваша дитина швидко розвиватиметься.

Отож, надавайте перевагу тим, які міцні і прості в очистці. Крісло для годування повинне бути довговічне, щоб витримати декілька років щоденного використання. Ваша дитина може використовувати якісне крісло для годування до 2-х або 3-х років.

Види крісел для годування

Стандартні металеві або пластикові каркаси

Такі моделі досить прості. Деякі з них – просто пластик із ремінцями, інші мають тонкі подушки на сидінні. У деяких є піднос, інші його не мають.

Переваги: вони зазвичай недорогі та легкі. Деякі складаються, що полегшує їх переміщення та зберігання.

Недоліки: вони, як правило, пропонують менше комфорту для дитини, ніж інші види, можуть мати складні для очистки куточки.

Багатофункціональні крісла для годування

У них є всі особливості стандартних моделей плюс додаткові аксесуари, такі як добре прокладені сидіння, колеса, знімні підноси та регульована висота сидіння. Деякі моделі “ростуть” разом із вашою дитиною, перетворюючись на стілець для дітей.

Портативні крісла

Замість окремого крісла, деякі сім’ї вибирають сидіння, яке прикріплюється ремінцями до звичайного кухонного стільця. Ці кріпильні крісла можуть звільнити простір у невеликих приміщеннях і, як правило, коштують менше стандартних крісел. А оскільки вони портативні, то будуть в нагоді, коли ви відвідуєте бабусю і дідуся, кафе чи в подорожі.

Сьогодні дуже популярною є модель трансформер, оскільки вона може застосовуватися не тільки для малюків від 6 місяців до 1-2 років, але і для дітей старшого віку, так як легко трансформується в окремий столик і стільчик. Це дозволить створити зручне робоче місце для малювання, читання та інших настільних занять.

Можна купити і звичайну модель, з якої, звичайно, з часом дитина виросте, але ніщо не вічне і ті роки, які він проведе за обідом у цьому сидінні явно будуть щасливими для нього і спокійними для батьків.

Прочитав сам? Поділись з іншими: