плакатсолтан

Дачне рейдерство триває. Сьогодні “загальні збори”

36 1963

Після зимового затишшя заворушилися дачники й городники. В усіх садівничих  товариствах Нововолинська відбуваються збори. Усе чин чином.

Скандалів немає ніде, крім товариства “Прикордонник”. Там колотнеча триває вже з рік.

Були шарпанина, приїзди поліції, походи у поліцію. Були шантаж і погрози, відверті наклепи і пустопорожні звинувачення. Було рейдерське захоплення влади у садівничому товаристві. Про це все писав РАДАР, і не лише РАДАР.

Сьогодні на 15.00 у залі Нововолинської міськради призначено “загальні збори” членів “Прикордонника”. Скликали їх “в.о.голови” Веселов  і так зване правління на чолі з Ушаруком.

Тим часом у суді триває розгляд позову Сергія Солтана про визнання незаконним його звільнення і виплати йому середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу. Відповідач – садівниче товариство, третя сторона – І.Веселов.

Порушення трудових прав Солтана, який виконував обов’язки керівника товариства, є очевидним. Незалежно від того, що ухвалять сьогодні на “загальних зборах”, справедливий суд має відновити його на посаді. Скільки чекати на рішення справедливого суду – невідомо. Але воно буде.

Ну, а сьогоднішні “загальні збори” просто запрограмовані на черговий судовий позов і на скандал.

Адже дачні рейдери незаконно, з численними порушеннями статуту товариства, тихцем переобрали ревізійну комісію (її можуть переобрати тільки загальні збори). Вони зухвало перешкоджали законним представникам цієї комісії на чолі з Іриною Чужиковою перевірити діяльність І.Веселова, Н.Веселової, Ушарука та їхніх прибічників.

 

 

Жодного документа Ушарук і сім’я Веселових ревізійній комісії так і НЕ надали.

Натомість вирішили позбутися занадто принципової Ірини Чужикової – виключити її з садівничого товариства під надуманим приводом. Мовляв, сусідка ваша В.Сорокіна жаліється, що ви там нібито не обробляєте належно дачну ділянку. І якщо ви в 10-денний термін не скосите, не посадите і не переорете, то…

 

 

Грізного листа Чужиковій надіслали 9 лютого. Виконати всі забаганки сім’ї Веселових, Ушарука і сусідки вона мала до 19 лютого. Сніг і мороз – саме час для скошування трави і садіння квітів.  🙂

 

Ділянка Чужикових. Ірина вирощує тут елітні сорти ліщини. Посадила і дуб.

Фото зроблено у лютому – щойно після “попередження” від Веселова і Ко

 

Хотілося б вірити, що на сьогоднішніх “зборах” (а вони від початку є НЕповноважними, бо не відповідають статуту)  переможе здоровий глузд.  Що садівники висловлять недовіру сім’ї Веселових, яка фактично заправляє всіма справами, та їхній “команді”. А це й нелегітимна (зате їхня) ревізійна комісія, і склад правління.

 

Із плакатом – Сергій Солтан, літо-2017

 

Хотілося б думати, що знайдеться порядна самодостатня людина, якій садівники всім загалом довірять розгребти паперові завали, залагодити конфлікти, гідно й законно вивести “Прикордонник” із судів – а вони обіцяють бути нескінченними.

Але я не оптиміст. На збори ходять здебільшого люди, яким аби на дачі були вода і світло. Ну, й автобус “безплатний”. Статут, справедливість їх не обходять.

Однак із автобусом на Буг стає дедалі цікавіше. Бо насправді це не міський маршрут, а приміський – так само як 13-й (у Благодатне). А на приміському маршруті міська влада НЕ вправі фінансувати перевізника!

Це не я так стверджую, а пп. Сторонський і Громик (заступники нововолинського міського голови) – щодо Благодатного. 🙂  Я лише логічно продовжую їхні міркування. Закон же ж один? для всіх?

Хай там як, а у “Прикордоннику” поглиблюється конфлікт інтересів. І дачні рейдери, які бігають на пораду і по підтримку своїх дій до пана Сапожнікова – нововолинського міського голови, обслуговують саме його інтереси.

Його і свої, а не простих  садівників.

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ:

Розсварити людей і віджати “Прикордонник”. Нововолинські владці шантажують дачників автобусом

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

36 Коментар "Дачне рейдерство триває. Сьогодні “загальні збори”"

повідомляти

Справедливiсть
9 місяців 3 днів тому

Там не тiльки дачi захвачують,а й нашi тати керовнiки положили око на магазин “Партизани”,що знаходиться бiля оздоровчого табору

editor
9 місяців 3 днів тому

“Бобрів” їм замало вже?

Тетяна
9 місяців 3 днів тому

Масив перетворюється на приватну фірму Веселова!!!

editor
9 місяців 3 днів тому

Схоже на те.

Інна
9 місяців 3 днів тому

ходять чутки, що в сапога на ті землі свій шкурний інтерес. Так що дачники які оберуть Веселова ризикують скоро залишитись без дач

АНАТОЛЬ_
9 місяців 3 днів тому
Можливо, це не зовсім так. Але, у вашому коментарі є велика доля правди. Судіть самі: освоєні та підняті із цілини, руками і каторжними зусиллями містян (і моїми у тім числі!), величезні земельні ділянки, майже половина із котрих, реально пустує. Дачники, народ ніякий – політично і патріотично неграмотний, що виживає за рахунок ручного землеробства. Бідний і злиденний, радянський, і ще тільки той: за безкоштовний проїзд у сезонному автобусі продасть душі будь-кому, хоч і самому дияволу! Поруч – ліс і річка. Чисте повітря і відмінна екологія. Розвинуті торгова, транспортна і ресторанна мережі, луг, рибальські та мисливські угіддя, поля, безліч озер і заплав…… Читати далі »
editor
9 місяців 3 днів тому

Поруч кордон, хоч перепливай Буг, хоч контрабанду й нелегалів переправляй… А хоч інвестора “дої”, бо місце стратегічно золоте.

Саня
9 місяців 3 днів тому

Ці збори Веселови збирають щоб за всяку ціну, у будь=який спосіб затвердити головою Веселова. Це буде явна фальсифікація Протоколу Зборів. Отже знову Суд і за фальсифікацію прийдеться відповідати, бо це вже кримінал і довести це буде просто. Але за той час Веселов може набрати кредитів на товариство і потім товариство буде розраховуватися своїми коштами, з наших внесків. Думайте люди, адже добре знаєте хто такий Веселов.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 3 днів тому
Така дикість із рейдерським захопленням керівництва садівничим товариством може відбуватися тільки у Нововолинську. Хоча земля та – виділення земельних ділянок біля р. З.Буг, є черговою відрижкою комуністичного режиму СССР, вже у незалежницькі часи. Що тоді відбувалося у 1979 році, зі значними порушеннями, навіть, тодішнього радянського законодавства? У с. Литовеж була сільська рада і ніхто із її депутатів, на захоплення земель дозволу, як вбачається, не давав. “Цар”, прокурор і головний мент – був голова колгоспу. Парторг, він же – суддя, натхненник покарань, головний “стукач”. Бригадир – підручний і сліпий виконавець волі двох перших осіб колгоспу. Я можу назвати їхні прізвища. Але,… Читати далі »
Арсен Люпен
9 місяців 3 днів тому

Брррр…Я вже ніфіга не розумію. Колись усуніли Вєселова поставили якусь жінку, яка ніфіга не робила та щей якщо вірити слухам поцупила добряче. Потім інші теж різниці я неякої не бачив особисто. Ніфіга не робилось, всі гроші пожирали борги за електроенергію і баста. Хоча мені незрозуміло чому так Вєсєлов туди пнеться. може і дійсно до корита? Але там і інші не кращі. особисто я радару теж не довіряю, коменти фільтрує постійно щоб картинку подати як вона ввжає правильною. Партизан приклеїли вже. він здається вже приватизував землю і йому пофіг. Вопшем треба піти подивитись а там може щось проясниться.

editor
9 місяців 3 днів тому

А РАДАР не довіряє анонімам. Анонімні чоловіки – це взагалі сміх. 🙂
Ваш хамуватий комент не фільтрували. За винятком “баби” замість “жінки”. Отож ви на РАДАРІ в усій своїй красі.

Арсен Люпен
9 місяців 3 днів тому

А це моя принципова позиція. у мене усі акаунти соц мереж фейкові і намагаюсь взагалі не слідити, хочеться бути поза цією системою.

editor
9 місяців 3 днів тому

поза системою – це я вас розумію. Але ж на збори підете. Але ж на вибори ходите. Якийсь вибір щодня та робите.

editor
9 місяців 3 днів тому

щодо “Партизана” – маю цікавий документ, який надіслала йому нововолинська влада. “Бобрам” вона такого не надсилала, думаю. Опублікую за день-два.

Справедливiсть
9 місяців 3 днів тому

Шановний Арсен Люпен,земля то приватизована,Але на жаль для наших отцiв якi правлять нашим мiстом це нiчого не означа.Вони iншим шляхом вiдберуть. Почнуть направляти з перевiрками рiзнi структури.Перша ластiвка вже була це наш батя,який сам своiми кроками перемiряв приватизовану дiлянку,пiсля нього прийшли перемiряти нашi землепорядники.Потiм почалися надходити скарги на пi дприэмця , l як Ви думаэте вiд кого? Вiд нашого цабе Рожелюка, i будуть тi перевiрки дотих пiр поки не схавають пiдприэмця оцi ненажерливi отцi.Вот вам i приватизована земля!!!!!!!!!

Ірина
9 місяців 3 днів тому

Сьогодні на зборах Рожелюк особисто підняв питання по “Партизану”, казав, що масив йому світло постачає, а там такі погані люди працюють, дітям алкоголь продають, цигарки, гнати їх треба з території масиву! Так що апарат діє. На зборах Рожелюк відкрито підтримав Веселова. Очевидно має на нього свої плани.

Валік
9 місяців 3 днів тому
Не в тему але скажу страшну новину недавно моя сусідка ходила в жек домовлятися про ремонт даху та вартість робіт. Бо дах підтікає. Пішла в жек а їй в лице тикнули указ Міськради про повне ліквідацію усіх жеків у Нововолинську. Рішення сесії 28 лютого. Жеків більше Немає. Сусідка мало не зомліла від шоку. Радар прошу вас Зробіть журналісьтке розслідування, напишіть як далі людям без жеків жити. Це провірена інформація жеки ліквідують а майно підйомники, вишки, трактори продадуть. Як далі жити без жеків! Поможіть нам радар напишіть поясніть нам що як і до чого воно йде? Моя сусідка бігала до юриста… Читати далі »
editor
9 місяців 3 днів тому

а от цікаво, що буде у платіжках цього разу, після ліквідації ЖЕКів і ЖКП. Скільки нам намалюють за обслуговування прибудинкової території, під’їздів і так далі? І кого у платіжках зазначать надавачем послуг у березні, квітні… Але це окрема тема, тут не продовжуватимемо.

Олександр
9 місяців 2 днів тому

Більше року писав на цю тему,що будинки зняті з балансу,а рахунки виставляються-ніхто навіть не *мінуснув*…..а це ще тільки початок…..ще буде призначення управляючих компаній,а потім підвищення плати…

Валік
9 місяців 3 днів тому

Поможіть.

editor
9 місяців 3 днів тому

Валік, перечитайте блог “Що скажуть читачі РАДАРА?” 🙂

editor
9 місяців 3 днів тому

Уточнюю. Родина Сорокіних. Три дачі біля ділянки Чужикової.

Стефа
9 місяців 3 днів тому

Я разом працювала з Сорокіною В.В., і дочок вона не мала а три сина, і працювала не прокурором а звичайним слідчим прокуратури. І дачу з бідненьких доміком, вона мала на моїй лінії по правій стороні, як до церкви їхати, де вирощувала чудовий виноград.

editor
9 місяців 3 днів тому

Я пам’ятаю інші посади Валентини Василівни. Солідніші. Та й “бідний домік” її родина давно змінила на солідний маєток.

Арсен Люпен
9 місяців 3 днів тому

Треба нормально пояснити людям що буде коли дачний масив выдыйде до Литовежа. Бабульок лякають що автобуса не буде ну і що дачі заберуть….

editor
9 місяців 3 днів тому

Якщо масив, який знаходиться на землях Литовезької ОТГ, буде там і зареєстрований, то небо не впаде, дачі в Литовеж не заберуть і автобус теж курсуватиме. А зручностей людям додасться.
Гадаю, Литовезька ОТГ знайшла б спосіб профінансувати перевезення дачників. До речі, в Нововолинську пенсіонерів уже не возять безкоштовно в маршрутках – і вони навіть не рипнулися, проковтнули.
Хоча тут не тільки мерське ігрище “Литовеж чи Нововолинськ”, тут і якесь запекле прагнення до влади – чи до корита? – у Веселова з Ушаруком.
І хочеться ж їм у такому віці… 🙂

гість
9 місяців 3 днів тому

А може, Веселов і Ушарук такі собі маріонетки в чиїхось липких руках, що за лаштунками.

editor
9 місяців 3 днів тому

Нормально пояснили:
http://radar.in.ua/rozsvaryty-lyudej-vidzhaty-prykordonnyk-novovolynski-vladtsi-shantazhuyut-dachnykiv-ne-tilky-avtobusom/

Іще й 25 СОТОК ЗЕМЛІ ВСІ ДАЧНИКИ НА ДУРНЯК МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ВІД “ЛИТОВЕЖА”.
А ЗЕМЛЯ – ЦЕ ТЕПЕР КАПІТАЛ…

Ірина
9 місяців 3 днів тому

На ділянці хазяйную як вважаю за потрібне – траву регулярно косимо, дуб посадили навмисне (потрібен для різьблення). А чагарником назвали елітні сорти ліщини, куплені мною в пітомніку.
Ну, не до вподоби мені садити моркву і часник!
Фотку ділянки маю, фотографувала якраз після отримання листа від правління.

editor
9 місяців 3 днів тому

Для ображеного “Ростислава”. Пані Ірина надіслала РАДАРУ фото – РАДАР опублікував. Ви не надіслали. То які до РАДАРА претензії?
Взагалі-то ви можете напряму поспілкуватися з нею, без РАДАРА. Є телефон, є фейсбук, та й місто не дуже велике. Може, так буде зручніше?

цирк
9 місяців 3 днів тому

Не влада у місті, а склочники, провокують конфлікти між людьми, а потім наживаються на цьому.

editor
9 місяців 3 днів тому

І це дуже помітно було по історії з проїздом школярів із багатодітних родин. А з “Прикордонником” іще підліше.

Ірина
9 місяців 3 днів тому

Говорили сьогодні на зборах з цим сусідом Ростиславом, він не знає про свої коментарі нічого і був дуже здивований,коли ми на нього напосілися! Людина каже, що навіть не вміє користуватися комп’ютером. Це очевидно дії других сусідів або Веселових! А підставляти людину дуже підло!!!
Ще раз кажу – підло прикриватися чужим ім’ям і підставляти людину!

editor
9 місяців 3 днів тому

Так, це дуже підло з боку хитроголових анонімів, про яких ми дещо вже знаємо.
Видаляємо фото і маніпулятивні коментарі брехливої особи, що назвалася Ростиславом.

editor
9 місяців 3 днів тому

Деякі учасники зборів розкажуть нам про це дійство. Пообіцяли. Чекаємо.

шанувальник
9 місяців 2 днів тому

як ви не можете зрозуміти – за цим всім стоять дуже великі гроші.

wpDiscuz