Після зимового затишшя заворушилися дачники й городники. В усіх садівничих  товариствах Нововолинська відбуваються збори. Усе чин чином.

Скандалів немає ніде, крім товариства “Прикордонник”. Там колотнеча триває вже з рік.

Були шарпанина, приїзди поліції, походи у поліцію. Були шантаж і погрози, відверті наклепи і пустопорожні звинувачення. Було рейдерське захоплення влади у садівничому товаристві. Про це все писав РАДАР, і не лише РАДАР.

Сьогодні на 15.00 у залі Нововолинської міськради призначено “загальні збори” членів “Прикордонника”. Скликали їх “в.о.голови” Веселов  і так зване правління на чолі з Ушаруком.

Тим часом у суді триває розгляд позову Сергія Солтана про визнання незаконним його звільнення і виплати йому середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу. Відповідач – садівниче товариство, третя сторона – І.Веселов.

Порушення трудових прав Солтана, який виконував обов’язки керівника товариства, є очевидним. Незалежно від того, що ухвалять сьогодні на “загальних зборах”, справедливий суд має відновити його на посаді. Скільки чекати на рішення справедливого суду – невідомо. Але воно буде.

Ну, а сьогоднішні “загальні збори” просто запрограмовані на черговий судовий позов і на скандал.

Адже дачні рейдери незаконно, з численними порушеннями статуту товариства, тихцем переобрали ревізійну комісію (її можуть переобрати тільки загальні збори). Вони зухвало перешкоджали законним представникам цієї комісії на чолі з Іриною Чужиковою перевірити діяльність І.Веселова, Н.Веселової, Ушарука та їхніх прибічників.

 

 

Жодного документа Ушарук і сім’я Веселових ревізійній комісії так і НЕ надали.

Натомість вирішили позбутися занадто принципової Ірини Чужикової – виключити її з садівничого товариства під надуманим приводом. Мовляв, сусідка ваша В.Сорокіна жаліється, що ви там нібито не обробляєте належно дачну ділянку. І якщо ви в 10-денний термін не скосите, не посадите і не переорете, то…

 

 

Грізного листа Чужиковій надіслали 9 лютого. Виконати всі забаганки сім’ї Веселових, Ушарука і сусідки вона мала до 19 лютого. Сніг і мороз – саме час для скошування трави і садіння квітів.  🙂

 

Ділянка Чужикових. Ірина вирощує тут елітні сорти ліщини. Посадила і дуб.

Фото зроблено у лютому – щойно після “попередження” від Веселова і Ко

 

Хотілося б вірити, що на сьогоднішніх “зборах” (а вони від початку є НЕповноважними, бо не відповідають статуту)  переможе здоровий глузд.  Що садівники висловлять недовіру сім’ї Веселових, яка фактично заправляє всіма справами, та їхній “команді”. А це й нелегітимна (зате їхня) ревізійна комісія, і склад правління.

 

Із плакатом – Сергій Солтан, літо-2017

 

Хотілося б думати, що знайдеться порядна самодостатня людина, якій садівники всім загалом довірять розгребти паперові завали, залагодити конфлікти, гідно й законно вивести “Прикордонник” із судів – а вони обіцяють бути нескінченними.

Але я не оптиміст. На збори ходять здебільшого люди, яким аби на дачі були вода і світло. Ну, й автобус “безплатний”. Статут, справедливість їх не обходять.

Однак із автобусом на Буг стає дедалі цікавіше. Бо насправді це не міський маршрут, а приміський – так само як 13-й (у Благодатне). А на приміському маршруті міська влада НЕ вправі фінансувати перевізника!

Це не я так стверджую, а пп. Сторонський і Громик (заступники нововолинського міського голови) – щодо Благодатного. 🙂  Я лише логічно продовжую їхні міркування. Закон же ж один? для всіх?

Хай там як, а у “Прикордоннику” поглиблюється конфлікт інтересів. І дачні рейдери, які бігають на пораду і по підтримку своїх дій до пана Сапожнікова – нововолинського міського голови, обслуговують саме його інтереси.

Його і свої, а не простих  садівників.

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ:

Наряд поліції допитував дачницю за… оголошення на зупинці

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: