Дачне рейдерство триває. Сьогодні “загальні збори”

33 2374

Після зимового затишшя заворушилися дачники й городники. В усіх садівничих  товариствах Нововолинська відбуваються збори. Усе чин чином.

Скандалів немає ніде, крім товариства “Прикордонник”. Там колотнеча триває вже з рік.

Були шарпанина, приїзди поліції, походи у поліцію. Були шантаж і погрози, відверті наклепи і пустопорожні звинувачення. Було рейдерське захоплення влади у садівничому товаристві. Про це все писав РАДАР, і не лише РАДАР.

Сьогодні на 15.00 у залі Нововолинської міськради призначено “загальні збори” членів “Прикордонника”. Скликали їх “в.о.голови” Веселов  і так зване правління на чолі з Ушаруком.

Тим часом у суді триває розгляд позову Сергія Солтана про визнання незаконним його звільнення і виплати йому середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу. Відповідач – садівниче товариство, третя сторона – І.Веселов.

Порушення трудових прав Солтана, який виконував обов’язки керівника товариства, є очевидним. Незалежно від того, що ухвалять сьогодні на “загальних зборах”, справедливий суд має відновити його на посаді. Скільки чекати на рішення справедливого суду – невідомо. Але воно буде.

Ну, а сьогоднішні “загальні збори” просто запрограмовані на черговий судовий позов і на скандал.

Адже дачні рейдери незаконно, з численними порушеннями статуту товариства, тихцем переобрали ревізійну комісію (її можуть переобрати тільки загальні збори). Вони зухвало перешкоджали законним представникам цієї комісії на чолі з Іриною Чужиковою перевірити діяльність І.Веселова, Н.Веселової, Ушарука та їхніх прибічників.

 

 

Жодного документа Ушарук і сім’я Веселових ревізійній комісії так і НЕ надали.

Натомість вирішили позбутися занадто принципової Ірини Чужикової – виключити її з садівничого товариства під надуманим приводом. Мовляв, сусідка ваша В.Сорокіна жаліється, що ви там нібито не обробляєте належно дачну ділянку. І якщо ви в 10-денний термін не скосите, не посадите і не переорете, то…

 

 

Грізного листа Чужиковій надіслали 9 лютого. Виконати всі забаганки сім’ї Веселових, Ушарука і сусідки вона мала до 19 лютого. Сніг і мороз – саме час для скошування трави і садіння квітів.  🙂

 

Ділянка Чужикових. Ірина вирощує тут елітні сорти ліщини. Посадила і дуб.

Фото зроблено у лютому – щойно після “попередження” від Веселова і Ко

 

Хотілося б вірити, що на сьогоднішніх “зборах” (а вони від початку є НЕповноважними, бо не відповідають статуту)  переможе здоровий глузд.  Що садівники висловлять недовіру сім’ї Веселових, яка фактично заправляє всіма справами, та їхній “команді”. А це й нелегітимна (зате їхня) ревізійна комісія, і склад правління.

 

Із плакатом – Сергій Солтан, літо-2017

 

Хотілося б думати, що знайдеться порядна самодостатня людина, якій садівники всім загалом довірять розгребти паперові завали, залагодити конфлікти, гідно й законно вивести “Прикордонник” із судів – а вони обіцяють бути нескінченними.

Але я не оптиміст. На збори ходять здебільшого люди, яким аби на дачі були вода і світло. Ну, й автобус “безплатний”. Статут, справедливість їх не обходять.

Однак із автобусом на Буг стає дедалі цікавіше. Бо насправді це не міський маршрут, а приміський – так само як 13-й (у Благодатне). А на приміському маршруті міська влада НЕ вправі фінансувати перевізника!

Це не я так стверджую, а пп. Сторонський і Громик (заступники нововолинського міського голови) – щодо Благодатного. 🙂  Я лише логічно продовжую їхні міркування. Закон же ж один? для всіх?

Хай там як, а у “Прикордоннику” поглиблюється конфлікт інтересів. І дачні рейдери, які бігають на пораду і по підтримку своїх дій до пана Сапожнікова – нововолинського міського голови, обслуговують саме його інтереси.

Його і свої, а не простих  садівників.

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ:

Розсварити людей і віджати “Прикордонник”. Нововолинські владці шантажують дачників автобусом

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
33 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Справедливiсть
4 років тому

Там не тiльки дачi захвачують,а й нашi тати керовнiки положили око на магазин “Партизани”,що знаходиться бiля оздоровчого табору

editor
4 років тому
Відповісти  Справедливiсть

“Бобрів” їм замало вже?

Тетяна
4 років тому

Масив перетворюється на приватну фірму Веселова!!!

editor
4 років тому
Відповісти  Тетяна

Схоже на те.

Інна
4 років тому

ходять чутки, що в сапога на ті землі свій шкурний інтерес. Так що дачники які оберуть Веселова ризикують скоро залишитись без дач

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Інна

Можливо, це не зовсім так. Але, у вашому коментарі є велика доля правди. Судіть самі: освоєні та підняті із цілини, руками і каторжними зусиллями містян (і моїми у тім числі!), величезні земельні ділянки, майже половина із котрих, реально пустує. Дачники, народ ніякий – політично і патріотично неграмотний, що виживає за рахунок ручного землеробства. Бідний і злиденний, радянський, і ще тільки той: за безкоштовний проїзд у сезонному автобусі продасть душі будь-кому, хоч і самому дияволу! Поруч – ліс і річка. Чисте повітря і відмінна екологія. Розвинуті торгова, транспортна і ресторанна мережі, луг, рибальські та мисливські угіддя, поля, безліч озер і заплав… Курорт! Старий, “совковий” лис не хоче випускати безмежне литовежське багатство зі своїх ручок-липучок. А там є ще й поклади крейди… І Господь один тільки відає, які корисні копалини сховані під землею та у ній самій, на території, що належить Литовежській ОТГ.

editor
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Поруч кордон, хоч перепливай Буг, хоч контрабанду й нелегалів переправляй… А хоч інвестора “дої”, бо місце стратегічно золоте.

Саня
4 років тому

Ці збори Веселови збирають щоб за всяку ціну, у будь=який спосіб затвердити головою Веселова. Це буде явна фальсифікація Протоколу Зборів. Отже знову Суд і за фальсифікацію прийдеться відповідати, бо це вже кримінал і довести це буде просто. Але за той час Веселов може набрати кредитів на товариство і потім товариство буде розраховуватися своїми коштами, з наших внесків. Думайте люди, адже добре знаєте хто такий Веселов.

АНАТОЛЬ_
4 років тому

Така дикість із рейдерським захопленням керівництва садівничим товариством може відбуватися тільки у Нововолинську. Хоча земля та – виділення земельних ділянок біля р. З.Буг, є черговою відрижкою комуністичного режиму СССР, вже у незалежницькі часи. Що тоді відбувалося у 1979 році, зі значними порушеннями, навіть, тодішнього радянського законодавства? У с. Литовеж була сільська рада і ніхто із її депутатів, на захоплення земель дозволу, як вбачається, не давав. “Цар”, прокурор і головний мент – був голова колгоспу. Парторг, він же – суддя, натхненник покарань, головний “стукач”. Бригадир – підручний і сліпий виконавець волі двох перших осіб колгоспу. Я можу назвати їхні прізвища. Але, пошкодую нащадків – дітей і онуків, які ні у чому не винні. Сільському голові Іванчуку саме звідси і потрібно було розпочинати повернення литовежських угідь, що перебувають нині під контролем режиму “сапогізму”.

Арсен Люпен
4 років тому

Брррр…Я вже ніфіга не розумію. Колись усуніли Вєселова поставили якусь жінку, яка ніфіга не робила та щей якщо вірити слухам поцупила добряче. Потім інші теж різниці я неякої не бачив особисто. Ніфіга не робилось, всі гроші пожирали борги за електроенергію і баста. Хоча мені незрозуміло чому так Вєсєлов туди пнеться. може і дійсно до корита? Але там і інші не кращі. особисто я радару теж не довіряю, коменти фільтрує постійно щоб картинку подати як вона ввжає правильною. Партизан приклеїли вже. він здається вже приватизував землю і йому пофіг. Вопшем треба піти подивитись а там може щось проясниться.

editor
4 років тому
Відповісти  Арсен Люпен

А РАДАР не довіряє анонімам. Анонімні чоловіки – це взагалі сміх. 🙂
Ваш хамуватий комент не фільтрували. За винятком “баби” замість “жінки”. Отож ви на РАДАРІ в усій своїй красі.

Арсен Люпен
4 років тому
Відповісти  editor

А це моя принципова позиція. у мене усі акаунти соц мереж фейкові і намагаюсь взагалі не слідити, хочеться бути поза цією системою.

editor
4 років тому
Відповісти  Арсен Люпен

поза системою – це я вас розумію. Але ж на збори підете. Але ж на вибори ходите. Якийсь вибір щодня та робите.

editor
4 років тому
Відповісти  Арсен Люпен

щодо “Партизана” – маю цікавий документ, який надіслала йому нововолинська влада. “Бобрам” вона такого не надсилала, думаю. Опублікую за день-два.

Справедливiсть
4 років тому
Відповісти  Арсен Люпен

Шановний Арсен Люпен,земля то приватизована,Але на жаль для наших отцiв якi правлять нашим мiстом це нiчого не означа.Вони iншим шляхом вiдберуть. Почнуть направляти з перевiрками рiзнi структури.Перша ластiвка вже була це наш батя,який сам своiми кроками перемiряв приватизовану дiлянку,пiсля нього прийшли перемiряти нашi землепорядники.Потiм почалися надходити скарги на пi дприэмця , l як Ви думаэте вiд кого? Вiд нашого цабе Рожелюка, i будуть тi перевiрки дотих пiр поки не схавають пiдприэмця оцi ненажерливi отцi.Вот вам i приватизована земля!!!!!!!!!

Ірина
4 років тому
Відповісти  Справедливiсть

Сьогодні на зборах Рожелюк особисто підняв питання по “Партизану”, казав, що масив йому світло постачає, а там такі погані люди працюють, дітям алкоголь продають, цигарки, гнати їх треба з території масиву! Так що апарат діє. На зборах Рожелюк відкрито підтримав Веселова. Очевидно має на нього свої плани.

editor
4 років тому

Уточнюю. Родина Сорокіних. Три дачі біля ділянки Чужикової.

Стефа
4 років тому
Відповісти  editor

Я разом працювала з Сорокіною В.В., і дочок вона не мала а три сина, і працювала не прокурором а звичайним слідчим прокуратури. І дачу з бідненьких доміком, вона мала на моїй лінії по правій стороні, як до церкви їхати, де вирощувала чудовий виноград.

editor
4 років тому
Відповісти  Стефа

Я пам’ятаю інші посади Валентини Василівни. Солідніші. Та й “бідний домік” її родина давно змінила на солідний маєток.

Арсен Люпен
4 років тому

Треба нормально пояснити людям що буде коли дачний масив выдыйде до Литовежа. Бабульок лякають що автобуса не буде ну і що дачі заберуть….

editor
4 років тому
Відповісти  Арсен Люпен

Якщо масив, який знаходиться на землях Литовезької ОТГ, буде там і зареєстрований, то небо не впаде, дачі в Литовеж не заберуть і автобус теж курсуватиме. А зручностей людям додасться.
Гадаю, Литовезька ОТГ знайшла б спосіб профінансувати перевезення дачників. До речі, в Нововолинську пенсіонерів уже не возять безкоштовно в маршрутках – і вони навіть не рипнулися, проковтнули.
Хоча тут не тільки мерське ігрище “Литовеж чи Нововолинськ”, тут і якесь запекле прагнення до влади – чи до корита? – у Веселова з Ушаруком.
І хочеться ж їм у такому віці… 🙂

гість
4 років тому
Відповісти  editor

А може, Веселов і Ушарук такі собі маріонетки в чиїхось липких руках, що за лаштунками.

editor
4 років тому
Відповісти  Арсен Люпен

Нормально пояснили:
http://radar.in.ua/rozsvaryty-lyudej-vidzhaty-prykordonnyk-novovolynski-vladtsi-shantazhuyut-dachnykiv-ne-tilky-avtobusom/

Іще й 25 СОТОК ЗЕМЛІ ВСІ ДАЧНИКИ НА ДУРНЯК МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ВІД “ЛИТОВЕЖА”.
А ЗЕМЛЯ – ЦЕ ТЕПЕР КАПІТАЛ…

Ірина
4 років тому

На ділянці хазяйную як вважаю за потрібне – траву регулярно косимо, дуб посадили навмисне (потрібен для різьблення). А чагарником назвали елітні сорти ліщини, куплені мною в пітомніку.
Ну, не до вподоби мені садити моркву і часник!
Фотку ділянки маю, фотографувала якраз після отримання листа від правління.

editor
4 років тому

Для ображеного “Ростислава”. Пані Ірина надіслала РАДАРУ фото – РАДАР опублікував. Ви не надіслали. То які до РАДАРА претензії?
Взагалі-то ви можете напряму поспілкуватися з нею, без РАДАРА. Є телефон, є фейсбук, та й місто не дуже велике. Може, так буде зручніше?

цирк
4 років тому
Відповісти  editor

Не влада у місті, а склочники, провокують конфлікти між людьми, а потім наживаються на цьому.

editor
4 років тому
Відповісти  цирк

І це дуже помітно було по історії з проїздом школярів із багатодітних родин. А з “Прикордонником” іще підліше.

Ірина
4 років тому
Відповісти  editor

Говорили сьогодні на зборах з цим сусідом Ростиславом, він не знає про свої коментарі нічого і був дуже здивований,коли ми на нього напосілися! Людина каже, що навіть не вміє користуватися комп’ютером. Це очевидно дії других сусідів або Веселових! А підставляти людину дуже підло!!!
Ще раз кажу – підло прикриватися чужим ім’ям і підставляти людину!

editor
4 років тому
Відповісти  Ірина

Так, це дуже підло з боку хитроголових анонімів, про яких ми дещо вже знаємо.
Видаляємо фото і маніпулятивні коментарі брехливої особи, що назвалася Ростиславом.

editor
4 років тому

Деякі учасники зборів розкажуть нам про це дійство. Пообіцяли. Чекаємо.

шанувальник
4 років тому

як ви не можете зрозуміти – за цим всім стоять дуже великі гроші.