Наряд поліції допитував дачницю за… оголошення на зупинці

11 2920

Поліція не пошкодувала бензину, аби примчати 1 червня з Нововолинська на дачний масив “Прикордонник”.

Там, як повідомив на номер 102 громадянин Веселов, було скоєно мегазлочин!

Громадянка Карташова розвісила на дачних зупинках повідомлення ради масиву, де згадано його прізвище.

Згадано цілком толерантно – без образ і приниження гідності. Наведено лише факти й оцінку його керівної діяльності у “Прикордоннику”. Негативну оцінку.

Ігор Веселов уже три роки не при кермі, але явно хоче повернутись на посаду голови садівничого товариства. І спокою теперішньому правлінню не дає.

“Кожен візит Веселових до контори закінчується шоком і стресом для працівників або скандалом. 14 березня, наприклад, ці відвідини закінчились викликом швидкої допомоги та наряду поліції!” – йдеться у відозві, біля якої пильний Веселов чи його прибічник угледів Тетяну Карташову.

 

Тетяна Карташова – в офісі садівничого товариства

 

Інформацію в нас кожен громадянин може створювати і поширювати безперешкодно. Це конституційне право, яким автори відозви скористалися.

Їхнє звернення до садівників – відповідь на анонімку, розвішану на дачних зупинках наприкінці травня. У тій анонімці не шкодували ярликів та образ на адресу Карташової, її зятя Табуринського, що донедавна очолював “Прикордонник”. А членів правління обзивали бандою, яку “треба розігнати”.

Природно, що члени правління вирішили дати відсіч анонімам. Ось вона:

 

 

Здавалося б: здорова критика, сприймай гідно. Однак пан Веселов  розлютився й викликав поліцію.

Тетяна Карташова дуже здивувалась, коли двоє правоохоронців у формі завітали до неї на дачу. Минуло якихось півтори години, відколи вона прийшла сюди з зупинки. Поліцейські влаштували жінці справжній допит – ну, ніби вона скоїла щось антидержавне. Вимагали письмових пояснень.

Пані Тетяна настільки розгубилася, що не здогадалася послати їх… читати Конституцію та закон “Про інформацію”. Пояснила, що відозва – це позиція членів правління, Ради масиву.

Налякавши дачницю своєю появою, поліцейські поїхали в Нововолинськ.

А пані Карташова ввечері розповіла про все це РАДАРУ.

І додала:

  – Рік тому обікрали нашу дачу – то поліція не зробила НІЧОГО!

 

Дачних злодіїв поліція чомусь не знаходить…

 

Ніхто до нас сюди не приїздив, не опитував, не оглядав місце злочину. Хоча вкрали в нас лиходії чимало: мікрохвильовку, інструменти, електроприлади. Збитки значні.

А через якийсь папірець одразу примчали аж двоє! Може, тому в нас і не розкривають крадіжок, що обслуговують отакі специфічні виклики… 

Справді, подумав РАДАР. Зазвичай поліція каже: “Приходьте, пишіть заяву”. Потім заява довго лежить у шухляді. Зрештою, за місяць-два надсилають відписку.

А тут раз – і  на Бузі. І бензин знайшли, і дорогоцінного часу не пошкодували.

Пане Литвин, шановний начальнику Нововолинського відділу поліції! Почитайте своїм підлеглим Конституцію.  Статтю 34, зокрема.

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
понтов
5 років тому

а навищо все одно все вже пропили в найблищому генделику

Люся
5 років тому

Чого ментів ніколи не має коли крадуть,ламають,влаштовують незаконне будівництво,підпалюють,викидають сміття де заманеться?

leon
5 років тому

Поліція в дійсності тепер реагує на всі виклики. Цікаво звідки була машина Новік чи Іваничі?

editor
5 років тому
Відповісти  leon

Відчуваю, що з Новіка. А реагувати можна по-різному. Можна сказати: “Шановний, пишіть заяву, уважно розглянемо. А зараз поїдемо на розкриття крадіжки чи вбивства”.

leon
5 років тому

На типовий виклик з іванич вчора іхали пів дня,цікаво?

editor
5 років тому
Відповісти  leon

так отож. А тут примчали.

editor
5 років тому

Валентина Борусевич: А поліція не хоче допитати того, хто Влодарчику машину спалив??

Гість
5 років тому

Наталя Камишнікова!Не можна надавати інформацію без перевірки фактів. Таким чином ви підтримуєте злочиність.

editor
5 років тому
Відповісти  Гість

факти достовірні. А от висловитись на РАДАРІ можуть усі. Ви теж. Напишіть на пошту РАДАРА info@radar.in.ua – зідзвонимось. Або зателефонуйте 3 22 56 у Нововолинську.

Leka
5 років тому

Машина була з Іваніч. Але найбільше обурює те, що подружжя Веселових розповсюджує оголошення про позачергову конференцію, які є провокаційними. Використовуючи підписи людей «проти Литовежа», пан Веселов вже вкотре намагається стати головою, незважаючи на те, що на минулій конференції за нього було 23 голоси, на позаминулій «аж» 29…
І ці оголошення транслюються на телеканалі СТН, котрий не реагує на звернення голови і правління припинити трансляцію або подати спростовуючу інформацію. Фактично в «Прикордоннику» зараз розігрується сценарій протизаконного захоплення влади, по суті – спроба «рейдерського захоплення» при сприянні влади (всі знають, кого постійно піарить цей телеканал).

Наталия
5 років тому

О, поліція реально вражає. Яка оперативність коли нетреба її…