Поліція не пошкодувала бензину, аби примчати 1 червня з Нововолинська на дачний масив “Прикордонник”.

Там, як повідомив на номер 102 громадянин Веселов, було скоєно мегазлочин!

Громадянка Карташова розвісила на дачних зупинках повідомлення ради масиву, де згадано його прізвище.

Згадано цілком толерантно – без образ і приниження гідності. Наведено лише факти й оцінку його керівної діяльності у “Прикордоннику”. Негативну оцінку.

Ігор Веселов уже три роки не при кермі, але явно хоче повернутись на посаду голови садівничого товариства. І спокою теперішньому правлінню не дає.

“Кожен візит Веселових до контори закінчується шоком і стресом для працівників або скандалом. 14 березня, наприклад, ці відвідини закінчились викликом швидкої допомоги та наряду поліції!” – йдеться у відозві, біля якої пильний Веселов чи його прибічник угледів Тетяну Карташову.

 

Тетяна Карташова – в офісі садівничого товариства

 

Інформацію в нас кожен громадянин може створювати і поширювати безперешкодно. Це конституційне право, яким автори відозви скористалися.

Їхнє звернення до садівників – відповідь на анонімку, розвішану на дачних зупинках наприкінці травня. У тій анонімці не шкодували ярликів та образ на адресу Карташової, її зятя Табуринського, що донедавна очолював “Прикордонник”. А членів правління обзивали бандою, яку “треба розігнати”.

Природно, що члени правління вирішили дати відсіч анонімам. Ось вона:

 

 

Здавалося б: здорова критика, сприймай гідно. Однак пан Веселов  розлютився й викликав поліцію.

Тетяна Карташова дуже здивувалась, коли двоє правоохоронців у формі завітали до неї на дачу. Минуло якихось півтори години, відколи вона прийшла сюди з зупинки. Поліцейські влаштували жінці справжній допит – ну, ніби вона скоїла щось антидержавне. Вимагали письмових пояснень.

Пані Тетяна настільки розгубилася, що не здогадалася послати їх… читати Конституцію та закон “Про інформацію”. Пояснила, що відозва – це позиція членів правління, Ради масиву.

Налякавши дачницю своєю появою, поліцейські поїхали в Нововолинськ.

А пані Карташова ввечері розповіла про все це РАДАРУ.

І додала:

  – Рік тому обікрали нашу дачу – то поліція не зробила НІЧОГО!

 

Дачних злодіїв поліція чомусь не знаходить…

 

Ніхто до нас сюди не приїздив, не опитував, не оглядав місце злочину. Хоча вкрали в нас лиходії чимало: мікрохвильовку, інструменти, електроприлади. Збитки значні.

А через якийсь папірець одразу примчали аж двоє! Може, тому в нас і не розкривають крадіжок, що обслуговують отакі специфічні виклики… 

Справді, подумав РАДАР. Зазвичай поліція каже: “Приходьте, пишіть заяву”. Потім заява довго лежить у шухляді. Зрештою, за місяць-два надсилають відписку.

А тут раз – і  на Бузі. І бензин знайшли, і дорогоцінного часу не пошкодували.

Пане Литвин, шановний начальнику Нововолинського відділу поліції! Почитайте своїм підлеглим Конституцію.  Статтю 34, зокрема.

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: