IMG-c00a7b2e1c06063d8e1d4abeece2a08f-V

“Обганяв нас справа, скоїв ДТП, а ми ще й вийшли винні…” Аварія, про яку не писали

41 3619

 – Водій “Мазди” явно порушив правила дорожнього руху. І явно був напідпитку.

Однак він має зв’язки у поліції, а тому до відповідальності притягують не його, а нас…

28 вересня о 18.02 у Нововолинську біля “Дози” (кафе “Добрий заїзд”) водій “Мазди” на польських номерах вирішив обігнати справа авто “Опель Вектра”.

І скоїв аварію, внаслідок якої в “Мазди” вирвало переднє колесо, а “Опель” зазнав сильних пошкоджень.

Травмувалася пасажирка “Опеля”.

– Цю аварію ніхто не висвітлював, наче її й не було, – каже Олена Полозкова з Нововолинська.

І розповідає:

– Наш автомобіль на українській реєстрації, авто Лісового – на іноземній .

Ми рухались по луцькій трасі в сторону 15-го м-ну. Він рухався за нами. Ми їхали на малій швидкості, бо мали намір паркуватися справа, увімкнувши правий поворот. Ми так і паркувались, але відчули два потужних удари справа.

 

 

Іншими словами, хлопцеві не схотілося повільно рухатись за нами, він набирає швидкість та обганяє справа… а неподалік зупинка, на якій стояли люди. Від удару в його автомобіля вирвало переднє колесо .

За неофіційними даними, він був у нетверезому стані, хоча довідку видали, що тверезий.

Пропонував різні афери, тобто людина обізнана була.

У поліцію приїхали його родичі, які раніше працювали в органах, і казали нам: “Ви нічого не доведете!”

 

 

На копіїї протоколу взагалі нічого не зрозуміло, навіть на оригіналі неможливо щось прочитати, а на копії – тим більше.

А коли прийшли документи до суду, то виявилося, що ми ще й винні. Хоча протокол завжди складається на те авто, що позаду. Ось така правда.

Водій Лісовий, на мою думку, грубо порушив правила дорожнього руху: не дотримав дистанцію, обгін справа заборонений!

Своє авто пошкодив, наше добряче зіпсував, я була травмована, тривалий час хворіла – і йому за це все нічого не буде?!

 

 

Серед читачів “РАДАРА” чимало водіїв та правників, спроможних проаналізувати цю сумну пригоду на трасі. Документи – у вашому розпорядженні.

Залишається додати, що Олена перебувала на лікарняному 20 днів.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

41 Коментар "“Обганяв нас справа, скоїв ДТП, а ми ще й вийшли винні…” Аварія, про яку не писали"

повідомляти

Цаца
8 місяців 12 днів тому

перше фото рапорту там пише 2 шахта, а насправді аварія сталася біля 4 шахти біля клубу донбас
як так помилитися???

Гість
8 місяців 12 днів тому

Так працює поліція.

Гість
8 місяців 12 днів тому

Яка різниця, що 2 шахта, що вулиця Луцька 4 шахта… Але ні, дійсно немає, бо ті, що стояли на зупинці, могли бути на 2-гій шахті – на кладовищі.

Сергій
8 місяців 11 днів тому

Це раніше вона була 4 шахтою, потім стала 2. Так що все правильно.

Володимир
8 місяців 5 днів тому

4 шахта вже дуже давно була об’єднана з 2ю і перестала існувати як структурний підрозділ. Коли говорять “4 шахта” – це народний топонім.

Голова
8 місяців 12 днів тому

І Олена ви від госпіталізації відмовились , які докази шо ви лікувались ще 20 днів?
раніше треба було щось вияснювати а не через 2 місяця

Водій
8 місяців 12 днів тому
Того дня (трохи згодом після дтп) їхав в сторону Володимира. Побачив аварію, зупинився (можливо потрібно було надати допомогу). Поліція була вже на місці. Оглянув два авто, та поспілкувався з хлопчиною-водієм. Виявилося, що він рухався другим. Подалі побачив жіночку, здається на табуретці сиділа (з “Дози”), можливо помиляюсь. Біля цієї жінки був мужчина, в якого поліція брала пояснення. З вигляду всі були в нормальному стані, допомоги не потребували. Через дорогу буля “Дози” стояло кілька людей. Запитав у них, що тут трапилось? Чи бачили? На що мені відповіли, що бачили як Опель рухався повільно з лівим поворотом, тобто планував чи то біля “Дози”… Читати далі »
Наталія
8 місяців 10 днів тому

Не верзіть дурниць! Я була на місці аварії при заповненні протоколу і свідків не зазначали, так, як їх не було. На той час при мені було вказано, що свідків не було. Потім, можливо, “чесні люди” вносили правки.

Наталія
8 місяців 10 днів тому

Яка жіночка з “Дози” і яка табуретка взагалі? Аж смішно. В якому нормальному стані, коли там був шок і волосся дибки? Коли приїхала поліція, то жінка сиділа в машині поліції. Як могли не потребувати допомоги, коли була викликана машина швидкої допомоги?? Ви така “чесна” людина. Стільки вам заробітку, наскільки ви чесний. Ахах

Житель міста
8 місяців 12 днів тому

Хтось може перевести на нормальний текст що а тому протоколі та поясненні написано? Бо без розуміння ситуації та документів немає що гадати…

Гастроентеролог
8 місяців 12 днів тому

Немає доказів про те, що пасажирка хворіла тривалий час. Тільки пояснення та протоколи, у яких зазначено, що травмованих та постраждалих немає, та про те, що пасажирка від госпіталізації відмовилась.
Якщо у постраждалої є претензії, то потрібно обов’язково звернутись у суд.

Гість
8 місяців 12 днів тому

У медичному висновку з швидкої чітко було зазначено забиття м’яких тканин , ребер , гематит голови справа , струс головного мозку, ЗЧМТ .

Наталія
8 місяців 11 днів тому
Я була на місці аварії і бачила ці всі події. Водій “Мазди” порушив правила дорожнього руху і були дуже сильні удари. Це на якій швидкості треба було їхати, щоб вирвало переднє колесо?? Був дуже сильний удар і по інерції “Мазда” влетіла повторно. Я була в такому шоці, бо ніхто в нашій сім’ї не потрапляв у таку ситуації. Після скоєного водій “Мазди” спробував “домовитись” без поліції, але мої батьки відмовились. Після того, як протокол почав писатись зовсім не так, всі в сім’ї вже розуміли що це за чоловік. Саме що, а не хто. Мені хотілось плюнути в лице водію “Мазди”, але… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
8 місяців 12 днів тому

І я про те ж . І вже давно.

анти чобіт
8 місяців 12 днів тому

це був не обгін а випередження

Нововолинськ
8 місяців 12 днів тому

Так цю авірію я памятаю, вона справді була біля 4 шахти папроти Донбасу…..І там явно був винен водій Мазди….. Це сталося за пару секунд перед нами.

протиріччя
8 місяців 12 днів тому

Є явні протиріччя у висвітлені ( якщо в протоколі нічого не зрозуміло) то чому п.Шипук власноручно написав “з протоколом не згідний”… він розумів, що саме його притягують до відповідальності і тим більше він доброе розумів, що написано в протоколі, а це дало йому підставу, можливість і час на оскарження… і це означає що про свою вину він взнав не з документів які прийшли з суду… ………і протокол складається на правоворушника, а не “на авто, що позаду”… звертайтесь вчасто за юридичною допомогою, бо не завжди “ваша думка” є правильною чи підтвердженою доказами (як для суду)!

Гість
8 місяців 11 днів тому

То , що ви вважаєте якщо правопорушник в’їхав ззаду то потрібно складати протокол на водія що рухався попереду? Молодець обізнаний в правилах дорожнього руху. На узбіччі будь-який рух транспорту заборонено тим більше обгін, по тій частині дороги яка призначена для пішоходів.

Правник)
8 місяців 11 днів тому

Також вважаю, що автор документів обманюємо, оскільки дійсно в протоколі є його підписи, та слова що він не згідний. А зараз він намагається таким чином виправити ситуацію, яка склалась. Можливо він і правий тільки суд здасться питання чому він не писав в протоколі свої заперечення, або пояснення до протоколу. Просто “не згідний” мало. Окрім цього в протоколі не належно сформульовано суть порушення, що є підставою для його направлення судом в поліцію для дооформлення. А в вашому випадку треба навпаки не дооформлювати, а просити закрити провадження

Олена
8 місяців 11 днів тому

Дякую за коментар. Але ніхто нікого не обманює , а просто у такій ситуації вперше і взагалі були у шоковому стані , так що фактично не обізнані були що можна додавати пояснення чи доповнення в протоколі , а до адвоката звернулись через декілька днів нічого подібного він не казав. А пояснення до протоколу звичайно є, де чітко описано всю ситуацію.

Правник)
8 місяців 11 днів тому

А що то за адвокат, що не сказав Вам нічого

Наталія
8 місяців 11 днів тому

А що може сказати адвокат, якщо половина з них раніше були у “правоохоронних органах”? Думайте логічно, коли відповідаєте таким коментарем. Якщо у протоколі змінено стільки інформації, то зрозуміло будь-кому, що і з адвокатом у них підв’язка можлива.

до правника
8 місяців 11 днів тому

Дивно, а чи адвокат чи суддя самостійно вирішує питання про до оформлення 🙂 “правник”?

Наталія
8 місяців 11 днів тому

Інформація в протоколі значно різниться від тієї ситуації, тому і погодження з протоколом не було.

до правника
8 місяців 11 днів тому

Крім того, протоколи наша доблесна поліція часом складає на двох, щоб прикрити свою… Щоб суд вирішував…

Гість
8 місяців 12 днів тому

На машину назбирали, на бензин маєте, а на відеореестратор з двома камерами зажали? Це буде вам уроком.

Песець
8 місяців 11 днів тому

На схемі не видно місця удару! Місце удару- це уламки фар, грязюка, пластмаса, розлив мастила Вони осипаються прямо на місці зіткнення (аксіома)
Місце удару при дтп ОБОВЯЗКОВО ФІКСУЮТЬ.! Це є ключова точка при розслідуванні ДТП
Що робиться зі страховкою авто на блясі? Вона має бути на 3 особу,?

Ірина
8 місяців 11 днів тому

Для чого наголошувати на тому з якими номерними знаками автомобіль?! Ніби це має якийсь вплив на причину аварії! Чомусь якщо стається ДТП з авто на українських номерах то ніхто так не наголошує! Чи якщо один з учасників не на “бляхах” (як кажуть “інтернет експерти”) то немає винних???!

Песець
8 місяців 10 днів тому
Питання в іншому, якщо на бляхах у водія мала бути страховка на 3 особу. Без неї через кордон не випустили б . Вірно? Якщо була страховка, то цього сир-бору не повинно було бути на Радарі. По ідеї, вони мовчки розїхалися б, визвавши аварійних комісарів. Але чомусь скандал і недополіція, яка не вірно замалювала схему дтп, не вказавши місця зіткнення. А може в “бляхах” не все гаразд з документами? І це “лівандос”, як комісія Громіка? І тому можливо головне не аварія, а сам факт не законного авто? До речі, як працює страховка авта на “бляхах”, вона обов’язкова для перетину, страховка може… Читати далі »
wpDiscuz