IMG-c00a7b2e1c06063d8e1d4abeece2a08f-V

“Обганяв нас справа, скоїв ДТП, а ми ще й вийшли винні…” Аварія, про яку не писали

41 3735

 – Водій “Мазди” явно порушив правила дорожнього руху. І явно був напідпитку.

Однак він має зв’язки у поліції, а тому до відповідальності притягують не його, а нас…

28 вересня о 18.02 у Нововолинську біля “Дози” (кафе “Добрий заїзд”) водій “Мазди” на польських номерах вирішив обігнати справа авто “Опель Вектра”.

І скоїв аварію, внаслідок якої в “Мазди” вирвало переднє колесо, а “Опель” зазнав сильних пошкоджень.

Травмувалася пасажирка “Опеля”.

– Цю аварію ніхто не висвітлював, наче її й не було, – каже Олена Полозкова з Нововолинська.

І розповідає:

– Наш автомобіль на українській реєстрації, авто Лісового – на іноземній .

Ми рухались по луцькій трасі в сторону 15-го м-ну. Він рухався за нами. Ми їхали на малій швидкості, бо мали намір паркуватися справа, увімкнувши правий поворот. Ми так і паркувались, але відчули два потужних удари справа.

 

 

Іншими словами, хлопцеві не схотілося повільно рухатись за нами, він набирає швидкість та обганяє справа… а неподалік зупинка, на якій стояли люди. Від удару в його автомобіля вирвало переднє колесо .

За неофіційними даними, він був у нетверезому стані, хоча довідку видали, що тверезий.

Пропонував різні афери, тобто людина обізнана була.

У поліцію приїхали його родичі, які раніше працювали в органах, і казали нам: “Ви нічого не доведете!”

 

 

На копіїї протоколу взагалі нічого не зрозуміло, навіть на оригіналі неможливо щось прочитати, а на копії – тим більше.

А коли прийшли документи до суду, то виявилося, що ми ще й винні. Хоча протокол завжди складається на те авто, що позаду. Ось така правда.

Водій Лісовий, на мою думку, грубо порушив правила дорожнього руху: не дотримав дистанцію, обгін справа заборонений!

Своє авто пошкодив, наше добряче зіпсував, я була травмована, тривалий час хворіла – і йому за це все нічого не буде?!

 

 

Серед читачів “РАДАРА” чимало водіїв та правників, спроможних проаналізувати цю сумну пригоду на трасі. Документи – у вашому розпорядженні.

Залишається додати, що Олена перебувала на лікарняному 20 днів.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

41 Коментар "“Обганяв нас справа, скоїв ДТП, а ми ще й вийшли винні…” Аварія, про яку не писали"

повідомляти

Цаца
11 місяців 12 днів тому

перше фото рапорту там пише 2 шахта, а насправді аварія сталася біля 4 шахти біля клубу донбас
як так помилитися???

Гість
11 місяців 12 днів тому

Так працює поліція.

Гість
11 місяців 12 днів тому

Яка різниця, що 2 шахта, що вулиця Луцька 4 шахта… Але ні, дійсно немає, бо ті, що стояли на зупинці, могли бути на 2-гій шахті – на кладовищі.

Сергій
11 місяців 11 днів тому

Це раніше вона була 4 шахтою, потім стала 2. Так що все правильно.

Володимир
11 місяців 5 днів тому

4 шахта вже дуже давно була об’єднана з 2ю і перестала існувати як структурний підрозділ. Коли говорять “4 шахта” – це народний топонім.

Голова
11 місяців 12 днів тому

І Олена ви від госпіталізації відмовились , які докази шо ви лікувались ще 20 днів?
раніше треба було щось вияснювати а не через 2 місяця

editor
11 місяців 12 днів тому

Відмовилась у день аварії, але потім стан погіршав, і є лікарняний. У тексті це зазначено.
Якби лікарняний був на 21 день – відкрили б кримінальне провадження, бо тоді вважається вже ушкодження середньої тяжкості. Але чомусь закрили рівно за день до.
Олена таких нюансів Кримінального кодексу не знала, але лікарі і судмедексперти знають добре.

Васька
11 місяців 12 днів тому

А я думав, що лікарняний закривають після одужання хворого, а не від “нюансів” кримінального кодексу чи бажань хворої

editor
11 місяців 12 днів тому

Ви, певно, досі думаєте, що й медицина в нас безкоштовна? 🙂

Васька
11 місяців 12 днів тому

в Україні є медицина? я думав там тільки гроші вміють брати і більше нічого не робити.

editor
11 місяців 12 днів тому

У нас є і медицина, і чудові лікарі, і сумлінні медсестри. У нас є все. І халатні хабарники в білих халатах теж є.

Водій
11 місяців 12 днів тому
Того дня (трохи згодом після дтп) їхав в сторону Володимира. Побачив аварію, зупинився (можливо потрібно було надати допомогу). Поліція була вже на місці. Оглянув два авто, та поспілкувався з хлопчиною-водієм. Виявилося, що він рухався другим. Подалі побачив жіночку, здається на табуретці сиділа (з “Дози”), можливо помиляюсь. Біля цієї жінки був мужчина, в якого поліція брала пояснення. З вигляду всі були в нормальному стані, допомоги не потребували. Через дорогу буля “Дози” стояло кілька людей. Запитав у них, що тут трапилось? Чи бачили? На що мені відповіли, що бачили як Опель рухався повільно з лівим поворотом, тобто планував чи то біля “Дози”… Читати далі »
editor
11 місяців 12 днів тому

Мене приємно здивували покази жінки, яка мешкає в іншому районі міста, пішла саме сюди в магазин по продукти й дуже чітко запам’ятала, хто як їхав. Бувають же такі тямущі і спостережливі жінки. А от показів будь-яких інших свідків у документах НЕМАЄ.

за секунду до...
11 місяців 12 днів тому

якраз знайомий розминався з опелем біля дози і щей пригальмував бо в нього лівий поворотник був увімкнений, щоб вспіти зреагувати (багато там таких дтп було що не пропускають зустрічну), а повертаючись через 20хв побачив вже дтп

editor
11 місяців 12 днів тому

анонімні “свідки” і знайомі “свідків”, як я вас усіх поважаю 🙂

Наталія
11 місяців 11 днів тому

Що за маячня? Якби Ваш знайомий чи Ви бачили, як водій “Опеля” “вмикав лівий поворот”, то було б видно саму аварію. Вибачте, але в цю маячню мало хто повірить.

Наталія
11 місяців 11 днів тому

Не верзіть дурниць! Я була на місці аварії при заповненні протоколу і свідків не зазначали, так, як їх не було. На той час при мені було вказано, що свідків не було. Потім, можливо, “чесні люди” вносили правки.

Наталія
11 місяців 11 днів тому

Яка жіночка з “Дози” і яка табуретка взагалі? Аж смішно. В якому нормальному стані, коли там був шок і волосся дибки? Коли приїхала поліція, то жінка сиділа в машині поліції. Як могли не потребувати допомоги, коли була викликана машина швидкої допомоги?? Ви така “чесна” людина. Стільки вам заробітку, наскільки ви чесний. Ахах

editor
11 місяців 11 днів тому

Анонімні віртуальні свідки – особлива категорія людей. Брехонуть – і сховаються, а ти доводь потім довго й нудно, що все було з точністю до навпаки.
Хоча іноді кажуть і правду. Та особливої довіри до неї нема, бо ж – анонімні…

Житель міста
11 місяців 12 днів тому

Хтось може перевести на нормальний текст що а тому протоколі та поясненні написано? Бо без розуміння ситуації та документів немає що гадати…

Гастроентеролог
11 місяців 12 днів тому

Немає доказів про те, що пасажирка хворіла тривалий час. Тільки пояснення та протоколи, у яких зазначено, що травмованих та постраждалих немає, та про те, що пасажирка від госпіталізації відмовилась.
Якщо у постраждалої є претензії, то потрібно обов’язково звернутись у суд.

editor
11 місяців 12 днів тому

Ще раз: є лікарняний.

Гість
11 місяців 12 днів тому

У медичному висновку з швидкої чітко було зазначено забиття м’яких тканин , ребер , гематит голови справа , струс головного мозку, ЗЧМТ .

Наталія
11 місяців 11 днів тому
Я була на місці аварії і бачила ці всі події. Водій “Мазди” порушив правила дорожнього руху і були дуже сильні удари. Це на якій швидкості треба було їхати, щоб вирвало переднє колесо?? Був дуже сильний удар і по інерції “Мазда” влетіла повторно. Я була в такому шоці, бо ніхто в нашій сім’ї не потрапляв у таку ситуації. Після скоєного водій “Мазди” спробував “домовитись” без поліції, але мої батьки відмовились. Після того, як протокол почав писатись зовсім не так, всі в сім’ї вже розуміли що це за чоловік. Саме що, а не хто. Мені хотілось плюнути в лице водію “Мазди”, але… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
11 місяців 12 днів тому

І я про те ж . І вже давно.

editor
11 місяців 12 днів тому

Василь Литвак: Судячи з тих документів, винуваті явно не ви, просто вам попалось ***
А люди мовчать, як щурі, принцип” аби не мене” працює, аж бридко.
Винен – май мужність відповідати.

анти чобіт
11 місяців 12 днів тому

це був не обгін а випередження

Нововолинськ
11 місяців 12 днів тому

Так цю авірію я памятаю, вона справді була біля 4 шахти папроти Донбасу…..І там явно був винен водій Мазди….. Це сталося за пару секунд перед нами.

протиріччя
11 місяців 12 днів тому

Є явні протиріччя у висвітлені ( якщо в протоколі нічого не зрозуміло) то чому п.Шипук власноручно написав “з протоколом не згідний”… він розумів, що саме його притягують до відповідальності і тим більше він доброе розумів, що написано в протоколі, а це дало йому підставу, можливість і час на оскарження… і це означає що про свою вину він взнав не з документів які прийшли з суду… ………і протокол складається на правоворушника, а не “на авто, що позаду”… звертайтесь вчасто за юридичною допомогою, бо не завжди “ваша думка” є правильною чи підтвердженою доказами (як для суду)!

Гість
11 місяців 12 днів тому

То , що ви вважаєте якщо правопорушник в’їхав ззаду то потрібно складати протокол на водія що рухався попереду? Молодець обізнаний в правилах дорожнього руху. На узбіччі будь-який рух транспорту заборонено тим більше обгін, по тій частині дороги яка призначена для пішоходів.

Правник)
11 місяців 12 днів тому

Також вважаю, що автор документів обманюємо, оскільки дійсно в протоколі є його підписи, та слова що він не згідний. А зараз він намагається таким чином виправити ситуацію, яка склалась. Можливо він і правий тільки суд здасться питання чому він не писав в протоколі свої заперечення, або пояснення до протоколу. Просто “не згідний” мало. Окрім цього в протоколі не належно сформульовано суть порушення, що є підставою для його направлення судом в поліцію для дооформлення. А в вашому випадку треба навпаки не дооформлювати, а просити закрити провадження

Олена
11 місяців 11 днів тому

Дякую за коментар. Але ніхто нікого не обманює , а просто у такій ситуації вперше і взагалі були у шоковому стані , так що фактично не обізнані були що можна додавати пояснення чи доповнення в протоколі , а до адвоката звернулись через декілька днів нічого подібного він не казав. А пояснення до протоколу звичайно є, де чітко описано всю ситуацію.

Правник)
11 місяців 11 днів тому

А що то за адвокат, що не сказав Вам нічого

Наталія
11 місяців 11 днів тому

А що може сказати адвокат, якщо половина з них раніше були у “правоохоронних органах”? Думайте логічно, коли відповідаєте таким коментарем. Якщо у протоколі змінено стільки інформації, то зрозуміло будь-кому, що і з адвокатом у них підв’язка можлива.

до правника
11 місяців 11 днів тому

Дивно, а чи адвокат чи суддя самостійно вирішує питання про до оформлення 🙂 “правник”?

Наталія
11 місяців 11 днів тому

Інформація в протоколі значно різниться від тієї ситуації, тому і погодження з протоколом не було.

до правника
11 місяців 11 днів тому

Крім того, протоколи наша доблесна поліція часом складає на двох, щоб прикрити свою… Щоб суд вирішував…

Гість
11 місяців 12 днів тому

На машину назбирали, на бензин маєте, а на відеореестратор з двома камерами зажали? Це буде вам уроком.

Песець
11 місяців 12 днів тому

На схемі не видно місця удару! Місце удару- це уламки фар, грязюка, пластмаса, розлив мастила Вони осипаються прямо на місці зіткнення (аксіома)
Місце удару при дтп ОБОВЯЗКОВО ФІКСУЮТЬ.! Це є ключова точка при розслідуванні ДТП
Що робиться зі страховкою авто на блясі? Вона має бути на 3 особу,?

Ірина
11 місяців 11 днів тому

Для чого наголошувати на тому з якими номерними знаками автомобіль?! Ніби це має якийсь вплив на причину аварії! Чомусь якщо стається ДТП з авто на українських номерах то ніхто так не наголошує! Чи якщо один з учасників не на “бляхах” (як кажуть “інтернет експерти”) то немає винних???!

Песець
11 місяців 11 днів тому
Питання в іншому, якщо на бляхах у водія мала бути страховка на 3 особу. Без неї через кордон не випустили б . Вірно? Якщо була страховка, то цього сир-бору не повинно було бути на Радарі. По ідеї, вони мовчки розїхалися б, визвавши аварійних комісарів. Але чомусь скандал і недополіція, яка не вірно замалювала схему дтп, не вказавши місця зіткнення. А може в “бляхах” не все гаразд з документами? І це “лівандос”, як комісія Громіка? І тому можливо головне не аварія, а сам факт не законного авто? До речі, як працює страховка авта на “бляхах”, вона обов’язкова для перетину, страховка може… Читати далі »
wpDiscuz