кудряшова

Полювання на “Ревізора”. Сенсації дня!

26 6584

Учора і сьогодні в Нововолинську гастролювала телепрограма “Ревізор”. Ні, не з Ольгою Фреймут, а з Наталею Кудряшовою.

Репортери настирливо намагалися перевірити деякі магазини (дуже вибірково), а також павільйони на центральному ринку.

Та більшість закладів торгівлі зненацька зачинилися на переоблік, ревізію чи санітарну годину.

Непроханих ревізорів ВІДШИВ сьогодні (як подейкують) нещодавно відкритий гігант “АТБ”.

А от підприємець Юрій Сиротюк охоче пустив їх у супермаркет “Рідний край”, що біля лікарні. Там пані Кудряшова зі своєю знімальною групою ревізорила понад 5 (П’ЯТЬ) годин. Десь так із 16-ї – і аж до закриття.

Про це ось-ось буде наш спеціальний репортаж… а зараз кілька свіженьких сенсацій.

Нововолинські підприємці спершу були у шоці і паніці, але швиденько прийшли до тями й зорганізувалися. Створили групу контролю за всіма пересуваннями ревізора, за лічені хвилин сповістили колег про ризиковане шоу. Колеги почепили таблички “ЗАЧИНЕНО”.

Найпершим, кажуть, зачинився “Аміго” депутата міськради Яреми.

Якшо вчора телеведуча відвідала магазини “Риба & м’ясо” та “Рідний край”, то сьогодні прицільно полювала на магазини Віталія Бадзюня. Однак там… ага, була ревізія. 🙂

Мережа “Для вас”. Двері на замку.

У 15-му мікрорайоні, де магазини позачинялися, ревізору довелося просто сходити в народ. 🙂

 

Усі ці фото – Любов Вавдічик

 

Ревізори чомусь проминули супермаркет “Соняшник” біля міськради, “Квадрат” та чимало інших закладів. Проте завітали в “Аладдін”, що біля автостанції.

А наостанок поїхали – не вгадаєте! – в “АТБ”, який їх відшив, і скупилися там на повну.

Секретна група спостереження це зафіксувала… 🙂

 

Ведуча скупилася в “АТБ”. Чи скаже вона у передачі, що за прилавок її тут не пустили?

 

Ну, а це фотка з Закарпаття, де пані Кудряшова теж робила ревізію.

 

 

До слова, вона має економічну, музичну і театральну освіту. Солістка в оперній студії, артистка у кількох театрах. Шоувумен.

І власниця мережі магазинів… 🙂  Цікаво, чи запрошує вона туди різні знімальні групи для ревізії?

 

Далі буде, стежте за РАДАРОМ!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

26 Коментар "Полювання на “Ревізора”. Сенсації дня!"

повідомляти

Змовник
9 місяців 13 днів тому

О да теорія заговору? ! Всі проти Сиротюка! Всі давно знають про “зальоти” його магазинів і не тільки “Рідного краю”. Але його “друзі/колеги” встали амбразурою захищати у Вас і в соцмережах. А треба просто змінити підхід до роботи, а клієнти завжди будуть

Дость!
9 місяців 13 днів тому

що ви пристали до того АТБ нормальний магазин й ніколи нашим баригам не завадить конкуренція бо позажиралися, а містяни та гості міста самі вирішать в який їм магазин ходити. Дайте вже спокій з тим АТБ й Краєм бо то вже доходить до комедії, що в Нововолинську проблем мало, що зостається спорити який магазин кращий.

Гість
9 місяців 13 днів тому

На Вопак тоже чогось не пішла цікаво.

Гастроентеролог
9 місяців 13 днів тому
Ну, от і зрозуміло тепер все про якість товару та санітарію у тих “господарів”, які закрилися тіпа на “облік” перед “Ревізором”. Попрошу пана-господаря Бадзюня з доньками і іншими родичами…та купіть ви вже нарешті продавцям нормальні дошки та ножі(окремі) для нарізки сиру, масла та ковбаси, бо ріжуть усе одним ножем, прямо на прилавку, на тій же дошці кладуть і якісь накладні, і товар. Невже ваших надприбутків недостатньо для декількох ножів та дошок? І змилуйтесь, накривайте рибу та ті салати й оливки, бо люди, стоячи в черзі і чихають, і шурають рукавами в ту копчену рибу та салати, і за космічну ціну,… Читати далі »
Катя
9 місяців 13 днів тому

Щось пахне заказухою. В нашому місті є купа магазинів вартих уваги ревізора набагато більше ніж вищезгадані. Взяти хоча б магазин “Продукти” на м-ні Шахтарському 1. Шкода, якщо туди не зайшли. Спокон віків торгують просрочкою і хамством.
А на рахунок АТБ і Краю, моя думка така: це нормально, конкуренція повинна бути. А якщо ви не можете взяти покупця цінами, то беріть обслуговуванням, сервісом, чистотою, а не поливаєте то все ***.

Гастроентеролог
9 місяців 12 днів тому

Що правда, то правда! Я той магазин “Продукти” на Шахтарському називаю “тошнотік”, бо там навіть гидко щось купувати, так брудно. Дикий треш з тими булками та піроженками, які виставлені прямо біля входу-виходу в магазин, відбило будь-яке бажання заходити в той магаз те, що будь-яка бабця, яка проходить повз ті “смаколики” просто рукавами свого одягу практично протирає ті булки. Мушу купувати в іншому місті, хоч і довше йти та здоров’я дорожче. То*****, малятка!

Читач
9 місяців 13 днів тому

Я думаю всім зрозуміло де не варто купувати продукти. Ганьба власникам тих недомагазинів, які позачинялися коли почули про ревізора. Звичайно, простіше зачинити двері ніж навести порядок. Одним словом – бариги.

Док
9 місяців 12 днів тому

В перелік тих, хто має право перевіряти магазини ринки тощо, журналісти не входять.

Фреймунт
9 місяців 12 днів тому

Замовник давай зустрінемось і я тобі про всі зальоти Сиротюка розповім

Фреймунт
9 місяців 12 днів тому

Я хочу сказати тому замовнику, шо в Сиротюка нема ніякіх зальотів, ше всі б були такі порядочні люди як він. Коли шось потрібно, ми звертаемось до нього, він ніколи не відкаже. Потрібно було гроші на м’ячі, шоб діти мали чим тренуватись – дав. Потрібні були гроші на турніри, шоб завести дітей, вже не хотів підходити, але не було до кого звернутись, підійшов, він дав. Чого це ніхто не враховує?

Петро
9 місяців 11 днів тому

Що за фігня ??? Чому кажуть що Аміго зачинився самий перший ? Це брєд! Чому ви не говорите про магазини які були зачинені 2 дні підряд і не відчинялися!!!!!? Аміго зачинився десь біля 14:00-14:30 і через 2 години відчинився!!!

Петро
9 місяців 11 днів тому

І чому це не оаублікувли мій коментар і не відповіли??

Ольгп
9 місяців 11 днів тому

Ось ви написали Аміго перший закрився ,хоча це не правда ,да закрився як і всі магазини які ви не назвали але відчинився через паро годин,а не як інші…

Anomaliya
9 місяців 10 днів тому
Як вже дістало!!!! У всіх бідах винен супермаркет АТБ. Вам вчепитись нема до чого??? Я скупляюсь і в АТБ і в Краю, дещо дешевше в одному магазині дещо в іншому! Ревізор не міг перевірити УСІ магазини!!! Можливо Кудряшова скупилася в АТБ щоб провести приховану ревізію хоча б у торговому залі. Про це дізнаємось після випуску програми, а покі давайте поговоримо про інше, наприклад про ями на дорогах, про”безкоштовне” лікування, дитячі майданчики, стадіон у гімназії, про алкоголіків та бруд на “П’ятачку”, про шприци які валються в садочки!!!! Як на мою думку, то Радар надто активно обговорює тему ревізора і АТБ, є… Читати далі »
АУ- ревізори
9 місяців 9 днів тому

Ще б знайти Ревіззора, який би ретельно,як Кудряшова ,перевірив би незаконні рішення міськради,згідно яких зводяться торгові точки на дитячих майданчиках, комунікаціях, скверах, підвальних приміщеннях суспільного користування на ДОВІРЕНИХ підставних осіб,.Адже великий бізнес створений злочинним шляхом у нашому маленькому місті безперешкодно набирає обертів.

wpDiscuz