За 5 годин ревізор перетрусила весь супермаркет! Знайшла аж 10 прострочених перепелиних яєць…

65 12124

Пристрасті за “Ревізором” не вщухають у Нововолинську.

Знімальна група Нового каналу навідалась у суботу на ринок – у м’ясний павільйон.

Зівак набігло з усього базару.

Продавці були у спецодягу, мали сертифікати, а от умови торгівлі тут явно незадовільні.

Павільйон давно потребує ремонту і повного переоснащення. РАДАР про це писав, заступник міського голови О.Громик обіцяв ужити заходів… Ну, може, зачухаються хоча б після розголосу на всю Україну.

Масове закриття магазинів під час перебування столичних телевізійників у нашій провінції пояснюється не лише наявністю протермінованих продуктів, відсутністю належної чистоти та іншими проколами.

Дехто діяв за принципом: “Мені реклама не потрібна, ні біла, ні чорна. Обійдуся”.

Більшість підприємців вирішили: “А шо я, дурніший за всіх? Вони зачиняються,  і я підставлятись не буду”.

І всі розуміли: присікатись можна до кожного – й ледь не за все. Був би заклад, а приводи зганьбити його знайдуться!

 

Перша жертва “Ревізора”  🙂

 

У телешоу є свої жорсткі закони, ніхто там не буде з’ясовувати, де правда, а де брехня. Народу треба видовище – народ його отримає! За рахунок якогось провінційного неборака. Скільки коштів і праці він вклав у відкриття й розвиток свого бізнесу – нікого не цікавить…

Неофіційно нововолинські підприємці розповідають:

– От у мене в холодильнику в магазині лежить непродана ковбаса на повернення. Вигляд нетоварний. Вони побачать, здіймуть рейвах. І як я їм доведу, що це на повернення? Ну, не вдома ж мені її тримати. Простіше зачинити магазин.

– У моєму закладі обслуги бракує, підпрацьовують мої діти. “Ревізор” це зніме, а я потім віддувайся перед інспекцією праці? Ні, я краще взагалі те кіно до себе не пущу.

І так далі. Недоліків не має лише святий, а зі святими в Нововолинську не склалося.

Ризикнув пустити телевізійників за прилавки “Рідного краю” Юрій Сиротюк.

 

Шоу почалося

Фото – Валерій Жигоревич

 

У місті Сиротюку належать цей супермаркет (другий співвласник – стоматолог Олег Тивонюк) і ще 5 менших магазинів. РАДАР полічив разом із господарем: “Фуршет”, “Статус”, “Алкомаркет”, “Край” у 15-му мікрорайоні, “Альфа”…

Більшу мережу, аніж він, має, здається, лише Віталій Бадзюнь.

Так от, результатами перевірки Сиротюк буквально ошелешений. Запевняє: ведуча сама казала продавцям, що супермаркет досить пристойний, особливо прискіпатись нема до чого.

Виявила лишень десяток перепелиних яєць, термін придатності яких збіг наприкінці вересня. Ото й тільки!!! На весь величезний магазин, де впродовж 5 годин вона передивилась і перемацала практично весь товар!

 

Працівниця Тамара показує. Ні, це не та упаковка. Тепер тут усе свіже!

 

Дорікнула пані Кудряшова за іржаві – подекуди – вітрини.

 

Іржу ми теж помітили

 

І за м’ясо, яке лежало в холодильнику на кухні для повернення. А ще – за целофанову упаковку пекінської капусти (мовляв, не дихає). Але саме упакованою її постачають “Рідному краю” фермери.

В “АТБ”, між іншим, пекінська капуста так само “не дихає” в поліетилені. Але в “АТБ” ревізора за прилавки й у закамарки попросту не пустили… 🙂

А висновок на камеру пані Кудряшова зробила всуціль негативний: фсьо плохо, гвалт і бардак!

Ну, власник – зрозуміло, але й продавці образилися. Такого не чекали.

 

Сюди вчащають і мами з дітками, і пенсіонери

 

Добре слово і бізнесмену приємне…

 

Та сама кухня, її показали й нам

 

Продавець проконсультує, запитуйте!

 

Іще неприємно здивувала працівників “Рідного краю” зверхність заїжджих ревізорів. Кажуть: спілкувалися з нами так, ніби  ми – ніхто. На більшість питань взагалі не відповідали, наче не чули. Ну, зірка ти свого телеканалу, але ж поводься по-людському, не через губу…

Далі – пряма мова співвласника “Рідного краю” Юрія Сиротюка та його працівників. Одразу розчаруємо всіх наших доброзичливців: сюжет НЕ проплачений. І ми нічого не інсценували.

Душевна бабуня в кадрі теж нерекламна – побачила знімання і вставила свої 5 копійок. 🙂

 

 

 

Висновки робіть самі. Наш такий: хто везе, того й поганяють…

 

Фото, відео – Валентин Мінчик

У ТЕМУ:

Полювання на “Ревізора”. Сенсації дня!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
65 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Перші коменти з фейсбук:
Кристина Вишневская: Це напевно єдиний маркет який гідно прийняв журналістів!!!!!! Дякую особисто усьому колективу!!!
Александр Исаев: Чому лякатися, зачиняти магазини, коли не винний? Є чого боятися.
Елена Полевая: Дуже шкода, що ревізор не зайшов у супермаркет Вопак, там цілий букет, і грязь, і прострочені продукти…
Виктор Максимук Це напевно ахметов послав рівізорів по супер маркітах😎😎😎
Ольга Романова: Можна подумати, що в самих ревізорів ідеальний порядок скрізь. Я впевнена, що якби в них перевірку робив, то теж не було б все ідеальним. Не мають чого робити, то їздять людям мізки пудрять, а заодно й гроші заробляють. Що вони за спеціалісти? Санстанція? Представники шоу-бізнесу. Роблять шоу на чому попало. Правильно зробили всі ті, що не пустили їх з їхніми фальшивими перевірками.

Wildsoul
4 років тому

На мою думку, такий вприск адреналіну потрібен нашим підприємцям. Хоча дуже шкода, що багатьох недобросовісних власників заздалегідь попередили! Для покупців це корисно, можливо хоч на трошки нам перестануть “впихати” прострочені товари з перебитим терміном виготовлення і живою звіриною в середині! Міністерство перевіряє надто старанно лікарні і школи, проте чомусь не заклади, які продають нам продуктами харчування!

editor
4 років тому
Відповісти  Wildsoul

Ваша правда. Адреналін їм потрібен, бо порозслаблялися 🙂

Оля
4 років тому

Вони роблять шоу,а кожен хто ходив в цей супермаркет і піде і надалі!

Wildsoul
4 років тому

І особисто від мене, скуповуюсь більше 6 років в цьому закладі. Дівчата молодці, завжди привітні, продукти паскудні ні разу не попадалися, випічку купуємо і задоволені. Особисто із власником не знайома, проте в загальному видно, що це – хазяїн,який дбає про своє майно та працівників) А хамство київського приїзжого князівства для нас не показник))
І ліричний відступ, як сказав один мій знайомий – ” Коли “Юджин” почали обкладати чорним, я вирішив, що це буде крематорій” – а чи часом не крематорій нашого малого бізнесу у місті Нововолинську?)

editor
4 років тому
Відповісти  Wildsoul

Це чорне – стилістика однієї мережі магазинів знижок у Німеччині. АТБ колись мав на меті створити в Україні подібну мережу (фактично скопіювати) і продати її “оригіналу” – німецьким інвесторам. За мільярд євро чи доларів. 🙂 Але не зійшлись у ціні.

editor
4 років тому

Тут мене “Читачка з Іванич” і “Працівник супермаркету” звинувачують у проплаченій прихованій рекламі. Однак. Ні проплаченої, ні прихованої, ні реклами. На фото видно все: і недоліки, і повсякденну роботу.
Усі мої доброзичливці, а спробуйте замовити мені приховану рекламу чи статтю. Про результати можете публічно розповісти.
Коли йду на сюжет, ніколи не знаю, що і як напишеться. Саме тому мене й остерігаються нововолинські бізнесюки, “політики”, директори, і не тільки вони. 🙂
І саме тому вам цікаво мене читати.

Нововолинець
4 років тому

Стільки бабла має – може й решітки замінити або й холодильники!

editor
4 років тому
Відповісти  Нововолинець

конструктивна критика завжди на користь 🙂

читач
4 років тому

Теж думаю, що “Край” був попереджений!Ніколи не бачила там ще зранку працюючі ВСІ каси,і працівників які ще з відкриття перевіряють терміни придатності!!! Хоча відвідую магазин майже щодня))

editor
4 років тому
Відповісти  читач

та всі вони з самого ранку знали, що до нас приїхав “Ревізор”. Але “Край” гонорово не зачинився.

итьбю.
4 років тому
Відповісти  editor

Romanishin Oksana:
Насправді шкода, що не зайшли в супермаркет Вопак, там справді, що перевіряти і що показати, було б шоу набагато цікавіше. Ну, чомусь​ не зайшли.

Читач
4 років тому

Сиротюк з таким сумним обличчям говорив про те, що конкуренція вигідна для споживачів і йому довелося знижувати ціни, що його аж шкода стало))

editor
4 років тому
Відповісти  Читач

Ну, про ціни. Капуста вчора в “Краї” була по 3,5 грн. На це звернули увагу ми з тією симпатичною пенсіонеркою на відео. У головного конкурента “в чорному” – по 4,50 чи щось таке.
Лимони в АТБ значно подорожчали – вже 39, а були ж по 30! У “Краї” я купила дешевші. Вагові макарони там були по 8.97, теж прикупила. 🙂 Щоправда, і з АТБ вийшла не з порожніми руками.
Спасибі акулам торгівлі за їхню цінову війну.

Дость!
4 років тому

Цікаво скільки Камишнікової та Владарчику заплатили за обливання брудом АТБ-читати ваші статті по цьому стає бридко.

editor
4 років тому
Відповісти  Дость!

Я могла б сказати тобі, аноніме, правду: ніскільки не заплатили. Але ж ти не повіриш. То щоб ти заснув спокійно, скажу: мільйон гривень. Кожному. Чорним налом.
Ще дали по золотому батону.
А де тут поливання брудом АТБ? У них дуже дешеві смачні шоколадки. З міста Дніпра 🙂
Прізвища Камишникова і Влодарчик пиши без помилок, ОК?

Аміна
4 років тому
Відповісти  editor

А про паспорти для дітей 14 років – суттєво!!! 3000 родин автоматично на жовтень місяць позбавлені субсидії, а люди не в курсі таких законодавчих змін…

editor
4 років тому
Відповісти  Аміна

Аміно, тема про довідки на місці, як і ваш попередній коментар, я навіть жирним його виділила. Ви щось недогледіли. Все тут: http://radar.in.ua/u-sluzhbi-subsydij-vymagayut-sovkovi-dovidky-chomu/
Можете зробити про такі законодавчі зміни ще й окремий матеріал, радо опублікуємо. І подякуємо не лише Гройсману з Ревою, а й нашому нардепу Гузю…

Досить!
4 років тому
Відповісти  editor

Наталія Семенівно, ви вибачте, що почалось так грубо, але просто реально здається читаючи ваш сайт, статтю та коментарі на ньому, що вам та Влодарчику Сиротюк заплатив. Зрозумійте мене правильно я проти проплачених журналістів й різних бариг в тому числі хазяїв АТБ та Краю й думаю, що в місті останні два тижні тільки роздувають тему про АТБ та Рідний Край, але у мене питання чому? Може тому що в місті щось має статися а людей треба відволікти? Незабуваймо 12 жовтня сесія міської ради.

editor
4 років тому
Відповісти  Досить!

А оце дуже хороше питання – про сесію! І вона за три дні. І депутати ні мур-мур.
Щодо роздування теми маркетів. Тема життєва, людям цікаво, сайти нещадно користаються, от навіть “Ревізор” прибув.
РАДАР у цій темі писав лише про соціальну складову і залаштунки.
Про мільйон і золотий батон нам із Русланом Івановичем ви вже в курсі, “все місто гуде”, 🙂 повторювати не буду.
За наступну статтю про будь-який заклад візьму мільйон євро, менше не пропонувати.

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  editor

Про сесію міськради. На 14-30 год., 12 жовтня, призначене судове засідання у справі оскарження головою виконкому В.Б.Сапожніковим штрафу у сумі 5100 грн., накладеної на Нововолинську міську раду (виконком) обласною Виконавчою службою за невиконання рішення Львівського апеляційного суду, щодо ненадання відповіді на мій інформаційний запит про дерибан комунального майна і землі впродовж низки років “правління самодержця”.
Цікаво, чи прийде у суд В.Б.?

editor
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

Прийде адвокат чи юрист виконкому. Або перенесуть засідання.

анти чобіт
4 років тому
Відповісти  editor

або на колясці приіде

editor
4 років тому
Відповісти  анти чобіт

тобто?

Наталія К.
4 років тому

Молодці, так тримати, ходили,ходимо і будемо ходити тільки до вас, і в кафе і в магазин!!! Дякуємо за якісне обслуговування і приємні ціни!!!

Мрія
4 років тому

Я теж була зранку цього дня в Рідному краї, нічого незвичного не побачила, там завжди прибирають на прилавках, я ходжу туди щодня, і те, що вони не закрилися, ще раз доводить, що це найкращий супермар. в місті

Оксана
4 років тому

Юрій Іваноч!!!!!!
Посміхніться і йдіть вперед!!!
Магазин супер !!!
Дякуємо за знижки, та чудовий колектив!!!!
Бережіть нерви .Ви з командою працівників не перевершеннііііііііі

житель
4 років тому

Камишнікова,пані ,для мене ви після цих публікацій як незалежний журналіст померли.

editor
4 років тому
Відповісти  житель

“Камишникова, пані” – незалежна від усіх вас безробітна, якій плювати на їхні гроші й на ваші звинувачення.
От ви померли для мене як порядна людина. Порядна, виголошуючи такі пафосні заяви, не боїться назватись.

Аня
4 років тому

Підприємці, які зачинили двері покупцю – своєму годувальнику, не варті, щоб до них ходили. Тим більше з причини страху висвітлення недоліків . Одне слово – сц…ни. Вмієш брати гроші – вмій сприймати критику.

Irena Jan
4 років тому

Дуже шкода що не “рекомендувала”, хоча то ніяк не повпливала на ваших постійних покупців!

editor
4 років тому

Для” Іринки”.
Святих у Нововолинську нема, хіба один на 2-му поверсі у виконкомі. Ну, й кілька непідкупних праведників біля нього. А, і Коптюк у нас – святий, якщо вірити поліції та прокуратурі.
Щодо “колишнього регіонала”. Се ля політична ві в нашому місті: хочеш проскочити в депутати – вступай у модну впливову партію. На той час, коли Сиротюк балотувався, це були Регіони.
У Нововолинську туди вступали й досить порядні люди.
Співвласником “Рідного краю” є Олег Тивонюк. Він у “Народному фронті”, типу повна протилежність регіоналам, ага. 🙂 Отже, всі добрі люди сміливо можуть стверджувати, що ми піаримо однопартійця Ігоря Гузя – Тивонюка.
А заплатили нам за це із Русланом по мільйону.

Влодарчик Руслан
4 років тому
Відповісти  editor

ДЛЯ ІРИНКИ… Щоб це не виглядало від аноніма… В мене на фейсбуці є та ж сама стаття. Напишіть мені повторно цей коментар, я його опублікую, видаляти не буду. 🙂 І, будь ласка, вкажіть прізвище працівника/працівників, кому не було виплачено зарплату за виконану роботу…
Зі своєї сторони надам вам пояснення. По асоціації ОСББ “Містечко” нещодавно по зарплатах була частково заборгованість, але це тільки тому, що впродовж 2017 року була заборгованість по пільгах та субсидіях. До 1 серпня 2017 р. – 240 тис.грн., буквально до 20 вересня – 110 тис.грн. Ці кошти керівництво міської ради не надавало “Містечку”, бо регулювало їх у ручному режимі (адже я неугодний декому). Хоча всім комунальним підприємствам (Водоканал, ВУКГ, ЖЕКи) погасили борги під нуль).
Станом на сьогодні кошти надійшли, по Асоціації ОСББ “Містечко” закриті зарплати по вересень включно.
П.С. Якщо, Іринко, від Вас не буде коментаря на фейсбук і не буде прізвищ, буду розуміти, що якраз ви є проплаченим анонімом… Чекаю.

Влодарчик Руслан
4 років тому
Відповісти  Влодарчик Руслан

Іринка, ви мовчите, тому я вважаю, що якраз ви… тільки вмієте з-за кутка обливати брудом

Іринка
4 років тому
Відповісти  Влодарчик Руслан

Руслан, це не 2017 рік й не 16 та навіть не 15 роки. Згадуйте добре.
П.С. Вчасно не відповіла бо сторінок в соціальних мережах не маю, а працюю та дітей виховую.

Влодарчик Руслан
4 років тому
Відповісти  Іринка

Повторюся: без реальних прізвищ ваше “коли та кому” – просто бред… Навчайте далі діток

Оля
4 років тому

Вони назнімали для випуску “Ревізора” все чого хотіли, навіщо їм було іти у всі магазини? Вони що санстанція якась?К ожен хто живе у Нововолинську ходив і буде туди де йому ближче, де подобається, купує м’ясо на тому ж базарі знаючи де і як воно лежить. Повторюсь це просто шоу, з прописаним сценарієм від початку і до кінця.

апролд
4 років тому
Відповісти  Оля

Anna Marchuk: Друзі. Таке враження шо якийсь ідол приїхав. Як приїхала так і уїхала. Що нового вона покаже? От, що? Крім шоу, яка вона в шоці і така правильна. А ми всі споживачі, шо тупіші неї? Вона один день-два, навела переполоху бо це ж телеекран. А ми кожного дня ходимо по закупах та бачимо це все. То напряму в магазині шо слабо сказати, якшо шось не так? Поки люди, споживачі не обєднаються і не контролюватимуть хоча б на громадських умовах. То цирк буде устроювати шоу. (Ревізор з Тищенком більше толку) бо там напряму все в жилудок потрапляє . А упаковку кожен може прочитати. Добра всім та свіжих продуктів)))

Юрій
4 років тому
Відповісти  Оля

Я з Вами згоден що все по сценарію, але яка користь Нововолинську від цього? Дуже хотілося б що б показали більше хорошого, а не облили брудом наших підприємців і наше місто!

друг
4 років тому
Відповісти  Юрій

Anna Marchuk Друзі. Таке враження шо якийсь ідол приїхав. Як приїхала так і уїхала. Що нового вона покаже? От, що? Крім шоу, яка вона в шоці і така правильна. А ми всі споживачі, шо тупіші неї? Вона один день-два, навела переполоху бо це ж телеекран. А ми кожного дня ходимо по закупах та бачимо це все. То напряму в магазині шо слабо сказати, якшо шось не так? Поки люди, споживачі не обєднаються і не контролюватимуть хоча б на громадських умовах. То цирк буде устроювати шоу. (Ревізор з Тищенком більше толку) бо там напряму все в жилудок потрапляє . А упаковку кожен може прочитати. Добра всім та свіжих продуктів)))

Фреймунт
4 років тому

Я теж був коли був “Ревізор” в “Краю”. Таку хамську поведінку я не бачив вже давно. Коли я їм сказав: заїдьте в Вопак і АТБ, мені сказали закрити рот і стати в стороні тихенько. Це по вашому нормально? причому в мене е свідки

апролд
4 років тому
Відповісти  Фреймунт

Сергій Серський: Замовили! АТБ відкрилось у Луцьку і Нововолинську.Скоро поїде в Володимир-Волинський і Ковель. Коли вже понажираються.

editor
4 років тому
Відповісти  апролд

та нам, покупцям, що більше магазинів, то краще для нашого гаманця. Хай собі будуть, але без “наїздів” і “замовлень”.

Фреймунт
4 років тому

Вже в Луцьку була і так само перевіряла магазини які близько біля АТБ це збіг я думаю шо ні

Юра
4 років тому

Я можу підтвердити слова Сиротюка, те, шо він помагає коштами і підтримує в любий час. Дякую вам

Віталій
4 років тому

В тему про перепелині яйця. Заходжу вчора в магазин Статус (він, здається, теж Сиротюка) і бачу на прилавку одну упаковку перепелиних яєць з червоним цінником. Одразу згадав про прострочені перепелині яйця. І що ж я бачу? В середині упаковки лежить папірець, на якому чорним по білому написано наступне: виготовлено 22.08.2017р; спожити до 22.09.2017р. Сказав про це продавщиці, на що вона злегка усміхнулася і продовжила займатися своїми справами. Та й чого мене слухати? Я ж не ревізор, а звичайний покупець, якому можна продати прострочений продукт.

editor
4 років тому
Відповісти  Віталій

я теж сьогодні там буду, гляну. 🙂

Сиротюк Юрій
4 років тому
Відповісти  Віталій

Віталій прошу звязатись зі мною по даній ситуацї бо по розмові продавців такого не було і терміни нормальні є камери подивимось.Якщо така справа мала місце то продавець буде звільнений,якщо незателефонуєте то це наклеп.

editor
4 років тому
Відповісти  Сиротюк Юрій

телефончик службовий зазначте, будь ласка.

Сиротюк Юрій
4 років тому
Відповісти  editor

0673326063

Цікавий
4 років тому
Відповісти  Сиротюк Юрій

В мене теж є історія зв’язана з статусом і вона варта вашої уваги, Юрій. Я впевнений, що ви будете кричати брехня!, провокація!, землю селянам!, фабрики робочим!… Сталося це кілька років тому, може до 10, а може й ні, точно не пам’ятаю. Моя знайома працювала продавцем у магазині статус. Була у неї одна шкідлива звичка – любила курити. І от одного разу я з її бойфрендом підійшли до магазину і дівчина вийшла на перекур. Через хвилину під’їжджає сиротюк юрій на легковому автомобілі мерседес і через пасажирське вікно дає їй якийсь папірець. Після довгих вмовлянь вона все ж показала цей папірець. Ним виявилася нова етикетка на торт з новим терміном придатності, бо на старій етикетці закінчився термін “вжити до …” Тоді термін придатності ставився таким чорнильним штампом і підробити його було, напевно, неважко.
Отакі пироги, малята… Думайте)

Гість
4 років тому
Відповісти  Цікавий

У коментарях до іншої новини (про закупи в супермаркетах) Юрій Сиротюк писав, що у нього в магазинах є недоліки, але він працює над їх усуненням. Може саме в такий спосіб він бореться з недоліками)

editor
4 років тому
Відповісти  Гість

Знаєте, а мені навіть трохи смішно, що чоловік (!) цілих 8 чи 10 років (!!!) чекав моменту, аби це розповісти. Він міг 100500 разів сказати це Сиротюку у вічі. Сам на сам чи на публіці. Міг сказати – і не сказав. І навіть тепер отут не наважився назватись.
Чесні ви наші, порядні ви наші, де ж ваша сміливість? Та я б сказала одразу – й забула б. Не носила б це в собі 10 років. Святих у Нововолинську немає, але щось не складається і з хоробрими.

editor
4 років тому
Відповісти  editor

Додам. На відміну від багатьох успішних нововолинських підприємців, Сиротюк не запанів, лишився відкритим і контактним, усе ще поводиться дуже по-людському. Нині це вже дивина.

Статус
4 років тому
Відповісти  Віталій

Ми, колектив магазину “Статус”, приносимо свої вибачення за ситуацію, яка трапилась 9.10 ввечері. Більше такого не допустимо. Власник – Сиротюк Юрій Іванович до цього не має ніякого відношення.
Відповідальність несе продавець, яка попереджена про можливість подальшого звільнення.
Дякуємо за розуміння. Завжди раді бачити Вас в нашому магазині.

editor
4 років тому
Відповісти  Статус

ого, які пристрасті за ті 10 пташиних яєць.
Ну просто фатальні яйця. 🙂

Віталій
4 років тому
Відповісти  Статус

Я щось не розумію, то ви визнаєте, що на прилавку були прострочені перепелині яйця чи ні? Домовтеся з Сиротюком щоб відстоювати одну позицію – я зводжу наклеп чи як…
ДЛЯ СИРОТЮКА – Я нікуди не збираюся телефонувати, бо не хочу щоб людина втратила роботу через таку дрібницю. Якщо вважаєте, що це наклеп – на здоров’я, але чомусь Ваші працівники підтвердили у коментарі вище, що така ситуація була 09.10.2017 року.
Щасти Вам.

editor
4 років тому
Відповісти  Віталій

Тобто ви так і не зателефонували Сиротюку за цілий день?.. Чи ви не Віталій? А людину справді ледь не звільнили.

Віталій
4 років тому
Відповісти  editor

Уявіть собі, я не сиджу на Вашому сайті цілий день.

editor
4 років тому
Відповісти  Віталій

Уявіть собі, що людина проплакала цілий день через ваш коментар і його наслідки.
Хоча проблема, як той казав, не вартувала виїденого перепелиного яйця.
І якби ви справді все чітко продавцю/продавцям сказали тоді в магазині, то й питання б вичерпалось одразу, і не плакав би ніхто.

Віталій
4 років тому
Відповісти  editor

Уявіть собі, що я не клав на прилавок магазину прострочений продукт, а лише констатував факт наявності прострочки, який визнали працівники магазину у коментарях вище. Мені шкода, що людина плакала, але було це (якщо справді було) не через мій коментар, а через її власну ннеуважність чи недопрацювання.

editor
4 років тому
Відповісти  Віталій

Уявіть собі, що продавець почула від вас лише фразу про славнозвісні яйця. І сприйняла це лише як жартик на тему “Ревізора”, яка була в усіх на вустах.
Уявіть собі, що вона НЕ ЧУЛА від вас нічого про прострочку на упаковці. Можливо, ви цього їй і не сказали? У будь-якому разі – не чула.
А ще вона не відповідає за цю групу товарів. Вона з іншого відділу.
Колеги запевняють, що ця дівчина дуже сумлінна й акуратна.
Сьогодні вона ледь не лишилася без роботи.
Я теж, мабуть, винна, що взагалі отак поставила ваш напіванонімний коментар, не подумавши про можливі наслідки.
Добраніч.

Віталій
4 років тому
Відповісти  editor

Можливо продавець мене й справді не почула чи не зрозуміла, що я сказав. Я цього не виключаю. І мені дійсно шкода, що ця ситуація мала неприємні наслідки для неї. Нічого подібного я не планував. Але звинувачувати у цьому мене не зовсім справедливо, а точніше зовсім не справедливо.

editor
4 років тому
Відповісти  Віталій

та ніхто вас не звинувачує.
Ну, от мені простіше у таких випадках сказати все на місці, щоб вичерпати питання. І продавцям так простіше. І галасу потім нема в інтернеті, і осаду на душі.
Гаразд, проїхали.
Олю, ми з Віталієм шкодуємо, що так вийшло. Вибачайте. 🙂

О.Цікра
4 років тому

Ну молодці.