22449174_1431081696968904_115530422_o

Потрощили вікна кав’ярні “Франсуа”. У самому центрі Нововолинська

53 4185

Сьогодні о 5-й ранку від рук бандюків постраждали вікна кав’ярні “Франсуа” на бульварі Шевченка.

Це вже П’ЯТА зухвала демонстрація абсолютної безкарності хуліганів.

Не так давно потрощили вікна у “Сімейній пекарні” та магазині “Вепр”.

Перед тим горіла альтанка кафе “Вареники”.

У червні розбили шиби у перукарні на вулиці Нововолинській, 51.

 

 

Патрульна поліція для захисту міста від криміналітету? Нововолинськ перетопчеться, вважає начальник ГУ НП у Волинській області пан Шпига.

“Варта порядку” на нічних вулицях? Ні, не чули…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

53 Коментар "Потрощили вікна кав’ярні “Франсуа”. У самому центрі Нововолинська"

повідомляти

Аміна
10 місяців 2 днів тому

Співчуваю людям-власникам даного закладу-сьогодні в державі вести будь-який бізнес доволі складно:держава не допомагає,а от вимоги високі,особливо у оподаткуванні…Тому-прикро за тих,хто працює,дає роботу іншим…У статті згадали “Варту порядку”…Тут таки варто зрозуміти,що це-громадська організація,члени якої не отримуючи зарплатні,добровільно допомагають місту в дотриманні громадського порядку в міру своїх різних можливостей ,зокрема в час масових заходів у місті і при великому скупченні людей у певних місцях.І чергувати чи то суточно,чи то вночі постійно-такого завдання у них немає і не може бути.Сподіватись,що добровільно-громадське об’єднання виконуватиме функції поліції не приходиться.

Козак-МАЗЕПИНЕЦЬ
10 місяців 1 день тому

Кажуть люди, що “король підвалів і гральних залів” депутат Л.Клімович спродав всі свої лазні-сауни у козлячому парку і автостоянку теж. І збирається рвати кігті із Нововолинська на Буковель. Підтвердіть або спростуйте, хто знає?

Аміна
10 місяців 2 днів тому

З іншого боку,якби членами “Варти порядку” стали не пару десятків людей,а декілька тисяч,тоді,звісно,можна було б організувати за графіком і чергування постійні-випало б людині чергувати раз в півроку,чому б не погодитись?…А от виконувати такі функції на постійній основі-нереально,усі забезпечують свої родини і є зайнятими людьми на основних місцях роботи…А на сьогоднішній день варто собі задати питання-а чому я не є членом “Варти порядку”?,а чому я не патрулюю щоночі місто?…перш ніж висувати моральні вимоги до тих,хто сьогодні приймає участь у становленні цього громадського формування…

Сергій
10 місяців 2 днів тому

Наш неМер Сапожніков обіцяв літом окрему роту поліції для порядку та чергування по місту….а віз і нині там. Любить Віктор Борисович блаблаболити.

Аміна
10 місяців 2 днів тому

Якщо власники кафе скажуть,що їм пропонували платити-будуть бандюки,а якщо розмов таких не було-можуть бути наркомани з мрією на дозу щось перехопити…

Наталія
10 місяців 1 день тому

Що це в місті робиться тепер. жах якийсь. Безпрєдєл повертається ,якого давно не було, принаймні такого зухвалого. Гральні заклади тепер відкриваються зі швидкістю аптек. Попит надзвичайний значить.
Скільки грошей пішло тим підприємцям, щоб відкрити шось своє, А Франсуа ще й в оренді. Просто безсовісні хулігани. Звичайно дуже шкода, що все зловмисникам минається безкарно.

Просто невіриться що в нашому місті тепер таке робиться. Наркоманів і алкашів теж несамовито побільшало, відповідно і грабежів…..

Семен
10 місяців 1 день тому
Все тому що поліція зараз абсолютно не взмозі виконувати свої функції, тому бандюки так і розгулялися. Законослухняні Нововолинці як завжди всього бояться а цим і користуються місцеві бандюки почуваючи себе майже безкарно, бо якщо навіть поліція випадково спіймає виконавців – обовязково хтось один з них всю вину візьме на себе і і хороший адвокат завжди відмаже (за допомогою ресурсів общака). Думаю, що всі потерпілі знають чи догадуються звідки ростуть руки, але ж знову таки – бояться повстати в одиночку проти цілого злочинного угруповування що цілком нормально. Але, одного разу ці бандюки нарвуться на якогось ветерана АТО чи його близьких родичів… Читати далі »
Дід Віщун.
10 місяців 1 день тому

Нос при дєлі завжди хоч і ніде не світиться…Шистьоркі Цана такзваного роблять погоду в Нововолинську… скоро закінчать погано..

Я є я
10 місяців 1 день тому

Ахахаха ти смішний ,це братва вони нічого не бояться!побили вікна значить є за що,все вони по закону роблять,тільки по свому людському,кому треба допоможуть,захостять,вам всім ще далеко до їх моральних принципів!!і взагалі у кожного своє покликання :хтось оббирає людей а хтось ж їх

Громадянин України
9 місяців 29 днів тому

о каких моральных принцыпах говориш.одни родину защищают умирают.а БЫДЛО на мирной земле.беспределом занимаетса.УШЛЕПКИ.

fenix
10 місяців 1 день тому

я скажу це вертаються 90 ті де за те щоб спокійно працювати треба платити вот зараз йде залякування підприємців і це тільки початок, а нашому меру вибачте на***рати на все бо він знає що на наступний строк його не виберуть.

Козак-МАЗЕПИНЕЦЬ
10 місяців 1 день тому

Пролетить, точно.

Вадим
10 місяців 1 день тому

А франсуа та пекарня то не одні й тіж заклади. Може це щось особисте.. В інших то не бьють вікна.

Марчак Віктор
10 місяців 1 день тому

Марчак Віктор

Марчак Віктор
10 місяців 1 день тому
Я Марчак Віктор- Новообраний голова варти порядку хочу дати відповідь на статтю і коментарі до неї. Пані Камишнікова перед тим як писати статтю можна передзвонити до мене і спитати про Варту порядку. Телефон мій у Вас є. Шановні мешканці м. Нововолинська Варта порядку зараз є повністю розформована і створюється заново. Документи я думаю будуть готові до кінця місяця. На мій заклик вступити у Варту порядку який я озвучив на каналі БУГ за півтора місяці не відгукнулась ні одна людина!!!??? Вже є група людей навколо яких об’єднаються інші. З деякими активістами я виходив на патрулювання на день міста. Власниця Франсуа є… Читати далі »
wpDiscuz