Потрощили вікна кав’ярні “Франсуа”. У самому центрі Нововолинська

51 5051

Сьогодні о 5-й ранку від рук бандюків постраждали вікна кав’ярні “Франсуа” на бульварі Шевченка.

Це вже П’ЯТА зухвала демонстрація абсолютної безкарності хуліганів.

Не так давно потрощили вікна у “Сімейній пекарні” та магазині “Вепр”.

Перед тим горіла альтанка кафе “Вареники”.

У червні розбили шиби у перукарні на вулиці Нововолинській, 51.

 

 

Патрульна поліція для захисту міста від криміналітету? Нововолинськ перетопчеться, вважає начальник ГУ НП у Волинській області пан Шпига.

“Варта порядку” на нічних вулицях? Ні, не чули…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
51 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Аміна
4 років тому

Співчуваю людям-власникам даного закладу-сьогодні в державі вести будь-який бізнес доволі складно:держава не допомагає,а от вимоги високі,особливо у оподаткуванні…Тому-прикро за тих,хто працює,дає роботу іншим…У статті згадали “Варту порядку”…Тут таки варто зрозуміти,що це-громадська організація,члени якої не отримуючи зарплатні,добровільно допомагають місту в дотриманні громадського порядку в міру своїх різних можливостей ,зокрема в час масових заходів у місті і при великому скупченні людей у певних місцях.І чергувати чи то суточно,чи то вночі постійно-такого завдання у них немає і не може бути.Сподіватись,що добровільно-громадське об’єднання виконуватиме функції поліції не приходиться.

editor
4 років тому
Відповісти  Аміна

Фішка нашої “Варти порядку” – що туди вступали всі кому не лінь: і депутати міськради, і махрові нововолинські бандюки – винятково заради дозволу на зброю.
А більше про діяльність цієї “Варти” нічого не відомо.

Аміна
4 років тому
Відповісти  editor

Наскільки мені відомо попередня організація вже не функціонує,а нове об’єднання в процесі становлення-місяць тому обирався керівник…Хоча-можу останніми даними і не володіти…

editor
4 років тому
Відповісти  Аміна

у процесі становлення… ще місяць тому новий керівник… Та за місяць щось можна й зробити. 🙂
Ваші слова лиш доводять, що “Варта порядку” в нас бездіє. Ніхто туди батогом нікого не заганяв. Навіщось же пішли, знали, що порядок у місті бодай іноді треба вартувати…
Міська влада їхні потреби фінансувала.

Козак-МАЗЕПИНЕЦЬ
4 років тому
Відповісти  Аміна

Кажуть люди, що “король підвалів і гральних залів” депутат Л.Клімович спродав всі свої лазні-сауни у козлячому парку і автостоянку теж. І збирається рвати кігті із Нововолинська на Буковель. Підтвердіть або спростуйте, хто знає?

Аміна
4 років тому

З іншого боку,якби членами “Варти порядку” стали не пару десятків людей,а декілька тисяч,тоді,звісно,можна було б організувати за графіком і чергування постійні-випало б людині чергувати раз в півроку,чому б не погодитись?…А от виконувати такі функції на постійній основі-нереально,усі забезпечують свої родини і є зайнятими людьми на основних місцях роботи…А на сьогоднішній день варто собі задати питання-а чому я не є членом “Варти порядку”?,а чому я не патрулюю щоночі місто?…перш ніж висувати моральні вимоги до тих,хто сьогодні приймає участь у становленні цього громадського формування…

Сергій
4 років тому
Відповісти  Аміна

Наш неМер Сапожніков обіцяв літом окрему роту поліції для порядку та чергування по місту….а віз і нині там. Любить Віктор Борисович блаблаболити.

editor
4 років тому
Відповісти  Аміна

От я не є членом Варти порядку, бо там члени:
1) квартирний аферист, за яким ридають тюрма і ліс на Бузі;
2) підвальний король-депутат, карпатський латифундист, чия дружина легенько купує по дві квартири на рік.
Де вже нам у таку компанію пхатись…

editor
4 років тому

Світлана Моніч: Риба гниє з голови! Доки будуть кришувати бандюків , спокій буде людям тільки снитися

Аміна
4 років тому

Якщо власники кафе скажуть,що їм пропонували платити-будуть бандюки,а якщо розмов таких не було-можуть бути наркомани з мрією на дозу щось перехопити…

editor
4 років тому

За нашою інформацією, у такий падлючий спосіб місцеві бандюки на чолі з імовірним родичем начальника управління превентивної діяльності ГУ НП у Волинській області Володимира Солоненка спонукають підприємців до сплати данини.
Рекет 90-х повернувся в Нововолинськ, малята. На зміну ветеранам рекету, які мирно засідають тепер у “Європейському” на бульварі біля фонтану, прийшли молоді й дуже зажерливі шакали.
Цікаво, діляться з “дідами” чи ні?
До речі, адвоката мають спільного. Успадкували, так би мовити.

Спокій
4 років тому
Відповісти  editor

Поки ненайдеться хтось, хто їх присадить, то ми жителі Нововолинська і прилеглих сіл, будемо ходити та боятися чи випадково не перейшли ми дорогу нашим місцевим “рекетам”. І підприємці якщо не поділяться то теж будуть мати проблеми, як з приміщенням так і ще треба буде “дань” дати. Колись ці хлопці не були такі жорстокі, да були нюанси, а сьогодні вони ні про що не думають. Наркомани діляться, підприємці діляться, неМер і той ділиться. І цього ніхто не приховує. 😔😭

Гість
4 років тому
Відповісти  editor

Оприлюдніть будь ласка всі імена та призвіща!

editor
4 років тому
Відповісти  Гість

Одне прізвище тут є , куди вже більше…

гостішка
4 років тому
Відповісти  editor

Я вам нагадаю хто це був, вони навесні 2015-го ходили жалітися прокурору на дії нацгвардії та міліції.
Один з них вже певно з 1-2 роки гріє теплі ліжка в місцях не так відалених від нас, прокурору розказував, що боїться вийти в місто!!Я думаю так що за те що гуляв просто так по місту туди не запроторюють!!!А другий стріляє в людей і теж йому за це нічого не має!!!
і багато хто з них вже побував там де я вище писав!!!

editor
4 років тому
Відповісти  гостішка

дякую за посилання, але не будемо їх рекламувати, ОК?

бабушка Кати
4 років тому
Відповісти  editor

и я догадываюсь – кого именно!

editor
4 років тому
Відповісти  editor

та ні, тут своїх бандюків не бракує…

Громадянин України
4 років тому
Відповісти  editor

ЦЕ НЕ БАНДЮКИ.ЦЕ БИДЛО И КРОВОСОСИ.ЦЕ НАШІ МІСЦЕВІ ВСІ ЇХ ЗНАЮТЬ.

fenix
4 років тому
Відповісти  editor

тут свого бидла хватає, ще Путіна припишіть шо він заслав робити розбой і грабежі.

Мешканка мiста
4 років тому
Відповісти  editor

Спiльний адвокат, чи не Шостак часом? Героiв треба знати в обличчя.

Волинь
4 років тому
Відповісти  Мешканка мiста

Люди, вам немає до чого взятись? Мер і Шостак головні лиця коментарів, без них жодні коментарів не проходять, яка би справа не була. За інших “не менш важливих” чомусь мовчите, так.

Наталія
4 років тому

Що це в місті робиться тепер. жах якийсь. Безпрєдєл повертається ,якого давно не було, принаймні такого зухвалого. Гральні заклади тепер відкриваються зі швидкістю аптек. Попит надзвичайний значить.
Скільки грошей пішло тим підприємцям, щоб відкрити шось своє, А Франсуа ще й в оренді. Просто безсовісні хулігани. Звичайно дуже шкода, що все зловмисникам минається безкарно.

Просто невіриться що в нашому місті тепер таке робиться. Наркоманів і алкашів теж несамовито побільшало, відповідно і грабежів…..

Семен
4 років тому

Все тому що поліція зараз абсолютно не взмозі виконувати свої функції, тому бандюки так і розгулялися.
Законослухняні Нововолинці як завжди всього бояться а цим і користуються місцеві бандюки почуваючи себе майже безкарно, бо якщо навіть поліція випадково спіймає виконавців – обовязково хтось один з них всю вину візьме на себе і і хороший адвокат завжди відмаже (за допомогою ресурсів общака).
Думаю, що всі потерпілі знають чи догадуються звідки ростуть руки, але ж знову таки – бояться повстати в одиночку проти цілого злочинного угруповування що цілком нормально. Але, одного разу ці бандюки нарвуться на якогось ветерана АТО чи його близьких родичів і будуть наші бандюки тікати з міста подалі, бо справжній офіцер обовязково буде діяти по принципу ВІДРУБАЙ ЗМІЇ ГОЛОВУ, тобто розплачуватись буде, якто кажуть, сама верхушка .
Згорить в місті чиясь автівка – згодом випадково згорить і автівка головного бандюка нашого міста, згорить чийсь бізнес – тут же випадково згорить і квартира чи інше майно головного бандюка, пострадає хтось з людей від рук бандюків – тут же й випадково відплатиться по повній головному пахану…
І тільки тоді настане в місті тиша та спокій.
До речі, хто зараз головний бандюк в місті? Нос вже ніби то трошки присів на дупу та заспокоївся… хто зараз править всіма шістками?

Дід Віщун.
4 років тому
Відповісти  Семен

Нос при дєлі завжди хоч і ніде не світиться…Шистьоркі Цана такзваного роблять погоду в Нововолинську… скоро закінчать погано..

Я є я
4 років тому
Відповісти  Семен

Ахахаха ти смішний ,це братва вони нічого не бояться!побили вікна значить є за що,все вони по закону роблять,тільки по свому людському,кому треба допоможуть,захостять,вам всім ще далеко до їх моральних принципів!!і взагалі у кожного своє покликання :хтось оббирає людей а хтось ж їх

Громадянин України
4 років тому
Відповісти  Я є я

о каких моральных принцыпах говориш.одни родину защищают умирают.а БЫДЛО на мирной земле.беспределом занимаетса.УШЛЕПКИ.

fenix
4 років тому

я скажу це вертаються 90 ті де за те щоб спокійно працювати треба платити вот зараз йде залякування підприємців і це тільки початок, а нашому меру вибачте на***рати на все бо він знає що на наступний строк його не виберуть.

Козак-МАЗЕПИНЕЦЬ
4 років тому
Відповісти  fenix

Пролетить, точно.

Вадим
4 років тому

А франсуа та пекарня то не одні й тіж заклади. Може це щось особисте.. В інших то не бьють вікна.

editor
4 років тому
Відповісти  Вадим

це різні власники, наскільки знаю. Особисте ті погромники хай би з’ясовували тет-а-тет.

Марчак Віктор
4 років тому

Марчак Віктор

Марчак Віктор
4 років тому

Я Марчак Віктор- Новообраний голова варти порядку хочу дати відповідь на статтю і коментарі до неї. Пані Камишнікова перед тим як писати статтю можна передзвонити до мене і спитати про Варту порядку. Телефон мій у Вас є. Шановні мешканці м. Нововолинська Варта порядку зараз є повністю розформована і створюється заново. Документи я думаю будуть готові до кінця місяця. На мій заклик вступити у Варту порядку який я озвучив на каналі БУГ за півтора місяці не відгукнулась ні одна людина!!!??? Вже є група людей навколо яких об’єднаються інші. З деякими активістами я виходив на патрулювання на день міста. Власниця Франсуа є моя знайома. З того часу як я став депутатом міськради і головою Варти порядку мені образно мовити вставляють палки в колеса. Але караван іде. Шановні мешканці м. Нововолинська мій номер тел. Є в міськраді а також а офісі УКРОПУ біля міського ринку- звертайтесь. Вибачте що коротко. З повагою до Всіх. Віктор Марчак.

editor
4 років тому
Відповісти  Марчак Віктор

Пане Марчак,
прізвище Камишникова пишеться через И.
Телефону вашого не маю.
Новина була не про “Варту порядку”, а про потрощені вікна у “Франсуа”.
Нагадаю, я нікому нічого не винна. Усі, кому щось треба додати, сказати, уточнити, можуть звертатися телефоном чи в соцмережах до мене або на пошту РАДАРА. Як і ваша громадська організація, РАДАР діє на громадських засадах.

Марчак Віктор
4 років тому
Відповісти  editor

Якщо хтось хоче задати питання- будь ласка навіть у прямому ефірі. Я відкритий до спілкування. Стара Варта порядку у минулому. Нова тільки створюється і як я писав за півтора місяці не знайшлося ні однієї людини яка б звернулася до мене що хоче відстоювати інтереси громадян. Всі тільки герої за клавіатурою в інтернеті і то анонімно. Але є люди які будуть це робити. Далі- Варта порядку не перейме функцій поліції Вона буде тільки допомагати. З повагою до мешканців Нововолинська. Марчак Віктор.

Відредаговано
Модер

editor
4 років тому
Відповісти  Марчак Віктор

Пане Марчак, депутату не личить хамити виборцям. А я з вами навіть не знайома.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Марчак Віктор

Я тільки “за”. Можливо, і буде щось путнє із вашого задуму, хоча й не віриться. Якось занадто кострубато ви викладаєте інформацію. До речі, “Варта порядку” аж ніяк не може перебрати (не перейняти – переймають худобу) функціональні обов’язки поліції. Бо є “ЗУ Про національну поліцію” а про “Варту порядку” нема.

editor
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Та як викладає – то таке. Аби робив.
До речі, пане Марчак, у мене алібі. Я не брала у вас ні інтерв’ю, ні візитку. 🙂

Рязанов
4 років тому
Відповісти  Марчак Віктор

Начальника поліції нам призначають, доводять до нашого відома, що оцей чоловік – тепер ваш новий начальник поліції. Обласну “призначалку” також хтось призначає.
Хоча я думаю, що це має бути лише через міські вибори. Обираємо раз на 5 років главсуддю, главполіцейського, главпрокурора. Заслужив – обрали ще раз, не заслужив – на йух, зі службової квартири.
Ладно, з цим верхнім ясно – тут мафія. Клани та куми, “ГРА ПРЕСТОЛІВ” місцевого та обласного масштабу.
А вас, Вікторе, хто призначив? Якщо ви пишете: “За півтора місяця не знайшлося ні однієї людини, яка б звернулася до мене, що хоче відстоювати інтереси громадян”.
Виходить, у вас немає ні людей, ні підтримки?
Тоді хто висунув вас, хто призначив?
А може, кримінальникам запропонуємо за бюджетні кошти очолити реальну “Варту порядку”?
Вони за 15 хв. стягують до 50 людей і не тільки порядок навести можуть, а й навіть спалити щось.
Ну наприклад , приїде незаконна податкова перевірка з Луцька (гроші косять), а їм “бам” – і машину спалили, перевіряльників на Буг завезли, профрозмову зі спортивним знаряддям провели, і більше ніхто в “Новік” не поїде закон порушувати….
То, може, нам вони потрібні , а не “укропи”?

Іра
4 років тому
Відповісти  Рязанов

Мда. Тобто ви пропонуєте щоб ті, хто трощить вікна по ночам, об’єдналися у Варту порядку? І ще й бюджетні кошти платити?? Ви щось вживаєте?
Я так розумію, що обрали голову ті, хто перешейшов з старої варти порядку і ще якоїсь організації у новостворену, а новий ніхто не прийшов.
Ви постійно нарікаєте, що у місті ніхто нічого не робить, а коли люди щось старається – так зразу купа недовольства. Так може сам шось зробите, а не по клаві пальцями тикати???

editor
4 років тому
Відповісти  Іра

Ви, Іро, назвіться, ОК? І ми порівняємо, хто справді робить, а хто тільки по клаві пальчиками
Ви щось вживаєте, що так старанно не розумієте іронії?

Рязанов
4 років тому
Відповісти  Іра

Так, вживаю чай зелений та каву.
Будь-який крок – це рух, головне – не стояти на місці.
Ми з Віктором Марчаком поспілкувалися наживо. Ви правильно зрозуміли, стара “Варта порядку” голосувала і підтримала його. Хоча стара “Варта порядку” – це фейкова організація, створена для легалізації носіння зброї місцевими персонажами “Гри престолів”.
У цьому місті майже все фейкове, від громадських слухань до “варт порядків”. Я Вікторові запропонував, хай напише своє бачення на РАДАРІ.
Щиро надіюся, що в нього все вийде і він не “скурвиться” та не стане ще одним персонажем “гри престолів” Палиці чи Сапожнікова.
Мені тричі трощили магазин, Я вже навіть нічого не замінюю – смисл? знову потрощать?
Страхувати? там теж обмануть, досвід є.
Поліція зняла відбитки… і все. Я підозрюю, що ніхто нікого й не шукає.
Виходить, ніби “ангели” без приводів у поліцію б’ють, палять магазини… і їх ніколи не притягували до відповідальності.
Якщо поліція не здатна охороняти місто, а я не маю часу сторожувати, який тоді вихід?
Питання до вас, Ірино (хоча ви анонім).
пи си “Так може сам щось зробите, а не по клаві пальцями тикати” – я сплачую податки, тому маю право вимагати і писати.

Рязанов
4 років тому
Відповісти  Рязанов

Як варіант пропоную три місяці новому начальникові поліції на все про все.
Якщо погроми будуть – до побачення.
Нам список достойних офіцерів і вибори нового начальника поліції.
Шпигу поставимо до відома, що громада так вирішила і буде оцей.
Далі на черзі прокуратура та суд, там теж усіх звільнити й зробити вибори.
Раз зараз вони не можуть і не здатні навести порядок у місті.
Якщо шо, то це зелений чай з імбірем ввечері пив.

Аміна
4 років тому
Відповісти  Рязанов

Є у виборчому праві відповідні норми,згідно яких певні посади владної вертикалі виборні,а на певні посади призначають…тому хоч чай,а хоч і чар-зілля-не допоможе))))

Рязанов
4 років тому
Відповісти  Аміна

Аміно, воно ніби так, але баранів при владі терпіти далі не можна.
Ви бачите, до чого то все дійшло? і це ще не дно. Уявіть, що далі буде.

Поліція не працює або в гіршому випадку кришує,
З бандитами домовлятися? Ірина зверху пише, що не можна.
Терпіти?
Який вихід, по-вашому?
Я вважаю, потрібно змінювати закон, В Києві хай собі призначають, а на Волині на ключові посади обирають.

Рязанов
4 років тому
Відповісти  Аміна

Та й, зрештою, ніхто їм не заважає вислухати думку громади, а тоді призначити керівні посади.
Головне, аби було бажання.

Костя Омелянець
4 років тому
Відповісти  Рязанов

Це ви цікаво пишете, але є один нюанс: у законодавстві чітко прописаний порядок призначення на посаду начальника поліції, голови суду, прокурора ( зараз в нас ніби взагалі головний прокурор у Володимирі).
Тому, якби ми цього не хотіли, як би нам це все не було зручно і вигідно, так не буде.

Рязанов
4 років тому
Відповісти  Костя Омелянець

Костя Омелянець, ми громада. І ми повинні жити так, щоб нам було зручно і вигідно, а не київським корупціонерам. І закони повинні бути писані під нашу громаду, а не під дядю олігарха київського.

Костя Омелянець
4 років тому
Відповісти  Рязанов

Воно то так!!! Але з цими словами треба звертатися до тих, хто ці закони приймає. Нажаль, на місцях нічого не змінити, потрібно починати із верху.

Рязанов
4 років тому
Відповісти  Костя Омелянець

Не згідний, акції громадської непокори ніхто не відміняв.
Я був свідком, як через дрібного підприємця зустрічалися президенти і вели перемови та коригували законодавство. (Були арештовані бронежилети, вирішували питання розмитнення товарів подвійного призначення.) Якби зверталися до верху, ще, мабуть, до цих пір чекали б відписки.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Рязанов

Розпочати потрібно із міської прокуратури. Де результат по старих\нових трубах коптюківського “Сантехмонтажу” на вул. Маяковського? Ви вже догралися пане Васьовчик! І то давно. Далі. Нач. поліції потрібно дати два – три місяці, як аванс довіри. А тоді подивитись. Слідуюча інституція – міський суд. Кого там пролюстрували? Кого притягнули до відповідальності за неправедні ухвали? Кого звільнили за явні фальсифікації справ, підтасовки ФАКТІВ, ЗАМОВЧУВАННЯ або відверті ЗМОВИ? Нікого! Чи такого не було?! Мені це особливо болить, бо іще ЖОДНОГО разу наш міський суд не став на мій бік! Там, вочевидь, головою суду є міський голова В.Сапожніков, Я щось збрехав, пани судді?