Тетянка, Танічка чекає нову маму… Даймо дитині шанс!

40 22623

Маленька Тетянка, чию маму позбавили прав на дитину, мерзне зараз у тоненькій кофтині в дитячому відділенні Нововолинської міської лікарні.

Тетянці рік і два місяці. Вона може стати сонечком і сенсом життя для якоїсь родини чи жінки.

РАДАР просить: поширте цю історію. Дайте дитині шанс на щастя!

Вихователька з нововолинського дитсадка №9 Тетяна Галінська схвильовано розповіла нам:

– Сьогодні провідувала дитину подруги у дитячому відділенні. Те, що побачила, пройняло мене шоком.

Там поклали дівчинку віком рік і два місяці, її маму нібито позбавили батьківських прав. Мала там сама!!! Уявляєте?

 

 

Водять її, бавлять старші діти, які з нею лежать. Дитина в тоненьких колготах, тоненькій кофтинці, маленька, худенька, звати Танічка. Хапається за всіх дорослих…

Я принесла їй деякі речі теплі та взуття. І звертаюсь до всіх небайдужих мам і татусів: хто що може, принесіть у дитяче відділення, першу палату. Може, якусь кашку, пюре, іграшку чи одяг.

Нас багато, а вона там сама, маленька, без мами… – каже наша читачка.

Отже, перша палата дитячого відділення. Для Тетянки.

І поширте цю розповідь: а раптом малечі з Нововолинська пощастить на нову родину?

Світлини суто ілюстративні – наша Тетянка гарніша! 🙂

Люди, УВАГА! ПРОДОВЖЕННЯ ТУТ:

У Тетянки уже є все… Бракує лиш доброї мами

І зверніть увагу!!!

“Тетянку здадуть у Будинок дитини?..”

Тетянку здадуть у Будинок дитини?..

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

40
Коментуймо!

3000
21 Коментарі теми
19 Відповіді в темі
2 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
25 Автор коментаря
Ліза

Маму Тані ще не позбавили батьківських прав, це довга процедура, а ще є батько, тому шукати нову маму ще зарано.

editor

Зарано?.. І де той батько? Готуємо нову публікацію, в якій запитаємо: куди дивляться соціальні служби й органи опіки?
Хоча, звісно, хотілося б, аби мамі з татом розвиднілося в голові і в серці.

Anna

Доброго дня, дуже хочеМ з чоловiком i дiтьми усиновити дитинку. Не залежно чи хлопчик, чи дiвчинка))) . Можливо це могла б бути Танiчка? Як ii знайти, де ця ликарня??

editor

Місто Нововолинськ Волинської області. Міська лікарня, дитяче відділення. Молитиму Бога, аби ви це зробили.

Юля Сачук

Напишіть мені в фейсбук або вк Юля Сачук

Ольгп

Таня ще у лікарні? чого найбільше потребує

Тетяна

Одягу, взуття принесли вже достатньо. Памперси є поки також. Найбільше потребує Танюшка турботи і уваги. Така мила дівчинка 😊

Анна

добрий день.скажіть дитина ще у лікарні що їй потрібно і до кого звертатись щоб передати речі

Анна

за що маму позбавляють батьківських прав?Де тато? врешті де бабусі?

editor

За півгодини-годину буде матеріал на РАДАРІ. Будь ласка, трохи терпіння.

о.Володимир

В мене є люди,котрі готові дитину усиновити. Якщо у вас є міркування на цю тему ,то зателефонуйте мені. о.Володимир 067 510 29 68

editor

згадала давню історію в Нововолинську. Молоденьку маму позбавили прав на немовля – через суд, на 1 рік. За цей рік вона потроху взялася за розум + добрі люди трохи підтримали, не дали скотитися. Дитину їй повернули, з неї вийшла нормальна мама, хлопець уже школу, Бог дасть, незабаром закінчить.
Але весь той рік у дитини була опікунка – старша жіночка, з віруючих, як кажуть у Нововолинську. І вся відповідальність за дитину була на ній. Хлопчик у неї цілий рік мешкав.
Однак не факт, що і ця матуся замість пляшки візьметься за розум.

Надежда

Добрый день. Была я сегодня у девочки , батьковских прав еще никого не позбавляли , девочку я тоже забрала бы , и таких как я оказалось много ) и это радует что есть у нас такие люди, но у всех есть еще надежды что мама маленькой Татьяны заберет ее , если же нет, я первая которая готова забрать ее)

editor

Низенько вклоняюсь. Ви супер!

Надежда

Спасибо! Мой номер 0976868459 для связи.

Івона

Доброго дня. Щойно прочитала на FB про маленьку хвору та самотню Тетянку. Про почуття і емоції говорити не буду, вони такі самі, як у кожної нормальної жінки – “зашкалюють”…. Хочу допомогти. Ми живемо у Львові, завтра я їду у відрядження в Харків на два тижні і тому, на жаль, на зможу побачити і прислакати Тетянку (серце рветься). Може Ви надасте рахунок на якій можна перерахувати гроші для лікування та утримання дитини? Я би з радістю допомогла! І ще, якщо йдеться про всиновлення, ми готові бути першими в цьому списку, я юрист, знаю процедуру всиновлення і ми готові до неї заради… Читати далі »

editor

Івоно, гляньте ще тут, це продовження: http://radar.in.ua/u-tetyanky-uzhe-vse-ye-brakuye-lysh-dobroyi-mamy/

Я так розумію, Тетянка здорова, просто маленька й виснажена.
Яка ви чудова людина, спасибі вам. Дам знати, якщо що. Щодо рахунку треба подумати. Читачі, що підкажете?

Івона

Щоб відкрити рахунок, необхідно звернутися до банку, краще до банку, якому Ви довіряєте, робітники банку нададуть Вам перелік документів, які необхідні в даному конкретному випадку. При відкритті рахунку Ви маєте вказати розпорядника цим рахунком. Ну, а далі повідомити про такий рахунок спільноту. Розпорядник рахунком на вимогу пожертвувачів має звітуватись про понесені ним витрати на дитину , тому раджу зберігати чеки та інші фінансові документи щодо понесених витрат з метою уникнення непорозумінь з пожертвувачимі та фіскальними органами. Думаю, бажаючих допомогти Тетянці буде немало! Бажаю Вам успіху у Вашій праведній справі!

Лола

Готова забрати малятко хоть вже! Живемо в достатку! 0932807191!

Нодь Вікторія

Я маю багато речей для крихітки,а також іграшки.на яку адресу пересилати?

Тетяна

Доброго дня, ми з чоловіком дуже хотіли б усиновити дитинку. Живемо в Італії … Залишу свій номер, якщо можливо передзвоніть мені. 00393342342468

Тетяна

Якщо є ще шанс взяти Тетянку, виростити і виховати – я б з радістю готова взяти її. Якщо це можлииво. Відгукніться, хто зараз опікується дівчинкою. Тетяна. 067-926-59-37

Ліза

Батько в СІЗО, скоріш за все буде сидіти.З нашими законами таку дитину не можна усиновити

editor

тобто якщо батько не займається дитиною і мати теж, то ми можемо на це неподобство тільки дивитись і обурюватись?! Що заважає патронажним службам позбавити таких батьків прав – хоча б тимчасово?

Марина.

Яб хотила забрати Танюшу як це правильно зробити,що треба для цього,а це правда що треба пости йне мисце проживания мати… Що треба малечи ще дайте видповидь чекаю

Цікаво

В службу по справах дітей зверніться(, не путайте людей, це не в горкомі) а там де наша влада сидить, помоєму четвертий поверх, і якщо батько в тюрмі, дитину дадуть спочатку під опіку, а там можна. І батька лишити прав на дитину, і всиновити, це дуже довгий процес,.. Зразу всиновити без відмови батька не вдасться, в службі вам розкажуть краще..

editor

Даруйте за цинізм, але відмову можна простимулювати.
Якщо це в інтересах дитини – по-моєму, можна.
Хто як вважає?

Цікаво

В інтересах дитини це достукатися до батьків, і якось допомогти, щоб дитина залишилася в сімі, але є випадки і безнадійні, тоді в інтересах дитини, це можливо.. Але ми досих пір не знаємо може батько виправився, щось змінить всвому житі і захоче бачити доньку, чи ї ї виховувати. І тоді будем кричати що соц. служба батька який оступився, але виправився, незаконо позбавили батьківських прав? Доречі де бабусі, тітки, дяді, яким служби мають дати першочергове право опіки ї х мали повідомити? Якщо в Тетянки є ще брати і сестри під опікою то право опіки можуть відати тій жінці з ї ї згоди… Читати далі »

Віка

Абсолютно згідна з Вами, найкраще, коли дитина залишається з біологічними батьками. Можна багато дискутувати та рідні люди, то рідні люди. Не таємниця, що великий відсоток сімей, які всиновлюють дитину, потім повертають дітей, і буває, що для дитини це великий стрес на все життя. Але у кожному випадку потрібно підходити до проблеми індивідуально. Що означає- ” можна відмову простимулювати”? Це неприпустимо. Потрібно, щоб компетентні органи зробили усе можливе для того,щоб рідні батьки Тетянки схаменулись та стали справжніми батьками. І тільки у разі небажання батьків або їх абсолютної безвідповідальності за життя власної дитини, розпочинати процес підбору сім’ї дляцієї дитинки.

Вікторія

я хочу забрати цю дитинку, як можна?

правдолюб

У місті є громадська організація ” Суспільна Служба України Берегиня”, яка знаходиться біля Собору (поруч магазину Анастасія), куди можна занести одяг усім потребуючим. З пн-чт. з 9:00-12:00. Ось і буде банк одягу для нужденних.

Ірина Власюк

Як можна зв’язатися з редакцією сайта? Я журналіст телеканалу.

editor
Ірина Власюк

Мій телефон 0975941554

Наталя

Із великим задоволенням наша щаслива родина забрала би дитятко до себе і подарувало би їй щасливе життя. Але наша бюрократія, жахливий збір документів… Боюсь, не витримаю.

Дарья

Зачем вы распространяете неправильную информацию?! Законодательно этот ребёнок в подвисшем состоянии. А новая мама к ней привыкнет, особенно если нет своих детей и что тогда?!!! Сироты есть, но они старше или их несколько или детки не совсем здоровы. Рекламируйте таких детей! Им тоже нужна Мама!!

editor

Як же потрібна в Нововолинську (і всюди) Мамина сотня! Група швидкого реагування на дитячу біду. Служби службами, а часом розголос в інтернті і ЗМІ творить дива.
Наразі Тетянці терміново потрібен опікун, терміново! Якщо не знайдеться надійна людина, яку призначить опікуном орган опіки, дитина поїде в казенний дім аж до Луцька. Деталі тут: http://radar.in.ua/tetyanku-zdadut-u-budynok-dytyny/
А з приводу “зачем” и “рекламируйте”. Ми такі самі, як ви. Точнісінько такі самі: нікому нічого не винні. Робимо те, що можемо і вважаємо за потрібне. Завдяки нашій інформації у дитини з’явився шанс, тепер би мудрості соціальним службам…

Катя

Як Танюшка? Мама ще нез’явилась до дитини? Вона ще чогось потребує? Хто що знає відізвіться ? Бо буду мати змогу сходити аж в неділю!

юра

Не так просто зараз усиновити,здається потрібно мати особисту домівку,машину,кімнату окрему дитині,хто знає за яких умов віддадуть дитину напишіть мені

Наташа

Скажіть будь-ласка,а Тетянка ще в лікарні?