вопаккь

Цвіль на торті у супермаркеті “Вопак”. Альо, директоре!

27 3462

 – Це жах, і вже не вперше. То цвіль на торті, то таргани на стінах, то сир “зацвів”… Покажіть, хай люди знають!

Наша читачка Валентина настійливо рекомендує дирекції супермаркету “Вопак” у Нововолинську різко поліпшити санітарний стан закладу і ретельно перевіряти стан продуктів, виставлених на продаж.

А поки що отак…

 

 

Плями цвілі видно неозброєним оком…

Фото зроблено 13 серпня

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "Цвіль на торті у супермаркеті “Вопак”. Альо, директоре!"

повідомляти

Справедлива
1 рік 3 днів тому

Хіба це тільки у Вопаку? 99% магазинів продають прострочений товар: цукерки з хробаками, цвілі сири та ковбаси, молочку, в якої давно пройшов термін зберігання, черствий хліб. Будьте пильними, не то опинитесь на лікарняному ліжку.

людмила зіменко .
1 рік 3 днів тому

Чого я тільки не купувала із прострочкою: сир, масло, майонез, молоко – це не повний перелік прострочених товарів. Побила всі рекорди приправа, прострочена майже аж на три роки. Правда я чесно і сумлінно повертала зіпсовані товари туди, де купила, і мої друзі теж повертали зіпсоване назад до магазину.

володимир
1 рік 3 днів тому

ви спочатку порівняйте ціни у вопаку і в других магазинах.ніякі вопаковські картки не допоможуть.самий дорогий магазин.

Маша
1 рік 3 днів тому

Там у Волиньпакові взагалі якийсь жах: продукти прострочені, постійно черга, бо працює одна каса, та й на прилавках толку немає.

людмила зіменко .
1 рік 3 днів тому

У одному магазині якось бачила тарганів-прусаків(таких рудих), а ще у одному бігали миші, тільки це уже давне-е-е-нько було.

Вадим
1 рік 3 днів тому

Вопак- це як музей “совка-гастронома” починаючи від продавців та закінчуючи просроченим товаром.
Або сир на ціннику 12грн. а на касі 19грн.

Aknavia)
1 рік 2 днів тому

В Пакко так же, пише одна ціна, а в чеку зовсім інша, і в рази більша!😬

Оксана
1 рік 3 днів тому

оцінюю Вопак по 10 бальній шкалі на- 0..неходжу туди вже рік бо чотири рази підряд продукти принесені мною додому були порчені хоч і непрострочені по даті..сир цукерки в пачці консерва і масло.

Наталія
1 рік 2 днів тому

ВОПАК-як мусорне відро, полки брудні, нема толку ніде, неприємний запах, гнилі овочі і фрукти,……… магазин в самому центрі міста, сором!!!!!!!! управляючим і персоналу.

Яра Червінська
11 місяців 30 днів тому
Адмінцстрація “Вопаку” , Олю Фреймут на вас треба, а то міські органи не справляються з контролем… Що колишня санстанція, що теперішня служба…ееее не пам’ятаю, як вона називається, тільки на папері у своіх звітах керівництву “виконують плани” . Мені смішно читати тут у коментарях, що проблема з кадрами…, люди добрі, у всьому світі плачуть, що нема роботи для людей, а у нашому НОВОВОЛИНСЬКУ 100 % зайнятість населення! Знайти людину на касу, прибиральників,і робітників у торговий зал – проблема????? Це що треба мати по дві вищі освіти???? Ні…. Тут проблема в керівництві Вопаку, яке не вміє організувати роботу працівників на відповідному рівні.… Читати далі »
Рекрут
11 місяців 30 днів тому

Це реклама АТБ? Новий магазин який має вікритись вже зіткнувся з тимиж проблемами щой інші.

ляля
11 місяців 30 днів тому

Це не реклама АТБ. Я сама по собі. І у мене немає Богу дякувати таких проблем як у інших. Сфера моєі діяльності абсолютно у іншому напрямку і у іншій площині. Я вам навіть не конкурент, повірте мені. І у “Вопаку” я буваю дуже рідко, бо живу від нього далеченько.

Василь
11 місяців 30 днів тому

вопак це якась комора обідрана чого вона робить досіх пір !!!!! та років 5 назад в мене теж були з тортом проблеми!!!!! а того шо кришують !!!! ніяк ненажруться !!! ну їжте як не ВАМ то вашим дітям ……. все буде !! ну невже немає ніяких органів контролю людей на базарі обдирають ….. а ті чиновники їдять

wpDiscuz