холодд

У будинку престарілих лютує холод. Пане Сапожніков, не соромно?

34 2104

РАДАРЕ, допоможи!

11 жовтня я провідала стареньких людей у будинку милосердя (територіальний центр Нововолинського управління соцзахисту), розташованому в селищі Благодатне.

Довго пробути там не змогла через нестерпну холоднечу. Я не знімала куртки, та за півгодини перебування там ледь не задубіла.

Як же почуваються старі немічні люди? Усю свою одежину натягли на себе. Навіть шапки і пальта – щоб сидіти в кімнаті чи полежати під ковдрою.

Це у ходячих. А про лежачих боляче навіть думати.

 

 

Температура у будівлі 12-14 градусів.

Директор Володимир Андрійович щодня атакує “Нововолинськтеплокомуненерго”  – і отримує пустопорожні обіцянки.

 

 

Прошу РАДАР допомогти змерзлим дідусям та бабуням. Доможіться, аби в будинок престарілих швидше подали таке необхідне для них тепло!

Алла Янкіна

 

РАДАР нагадує нововолинському міському голові В.Сапожнікову, що ці безпорадні і здебільшого самотні люди потребують особливої уваги від влади.

Завтра – сесія, у залі на третьому поверсі виконкому депутати і чиновники піклуватимуться про народ. Хтось із найпорядніших депутатів, запитайте мера, чи увімкнули нарешті опалення в будинку престарілих. І додайте пару дуже теплих слів!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

34 Коментар "У будинку престарілих лютує холод. Пане Сапожніков, не соромно?"

повідомляти

Людина
10 місяців 8 днів тому

А в садочках, що тепліше. Дітки теж мерзнуть

Спокій
10 місяців 8 днів тому

Це жах. Сором неМеру. Наші діти в садочках в зимових колготках та костюмах ходять, а спати лягають в колготках кофтинках і піжамі. І вихователі потайки дуйчик включають. А неМеру (вибачте на слові) НАСРАТИ. ЙОМУ П***Й ЩО МИ ГОВОРИМ І ЩО ТУТ ВИПИСУЄМО. Головне що він в своїй холупі гріються. *****!!!

Мама
10 місяців 8 днів тому

В садках аналогічно, мами ходили на прийом до мера, просили включити тепло діткам в садках, на що Віктор Борисович повідомив, що відсутні кошти… це виходить, що для дітей ннмає грошей?! До чого ми докотилися, в групах 15 градусів, дітки масово хворіють… а в мерії все рівно

Саша
10 місяців 8 днів тому

В нього ні на що не має грошей там де для нього не має долі бабла! Як вже достав той *** вусатий!!!

анти чобіт
10 місяців 8 днів тому

на стн і тті є бабло

Катерина
10 місяців 8 днів тому

Добре, що у вас 15 в групі. У нас взагалі 13….

Спокій
10 місяців 8 днів тому

В нас 24, але ходять тільки 8 діток

Дзідзьо
10 місяців 6 днів тому

Тут мерії не все одно: вона працює на “свої” аптеки…як і всій не нашій владі – їй начхати.

Садочок
10 місяців 8 днів тому

І в садочках та в школах хай теж включать опалення ато діти мерзнуть в курточках сидять на уроках. але нашому меру як завжди поцимбалах!!! Головне що в нього вдома тепло.

Анатоль_
10 місяців 8 днів тому

Про що ви, народ? Вами ось вже два десятки років керує комуніст – ледар і брехун. Лацюга і цинік. Якого ви обирали 5 разів підряд.

Спокій
10 місяців 8 днів тому

Це просто жах.

olllgo
10 місяців 8 днів тому

Треба було дати гроші для будинку милосердя і дитсадків, а не на купівлю подарунків за вишиванки.

Ольга
10 місяців 8 днів тому

А все через те, що наші “буржуї” знають, що ні за що не будуть відповідати, що їх прикриють зверху, а саме головне, що ми їх цьому навчили.

Dorothy
10 місяців 8 днів тому

Вусатому все рівно, бо у нього на роботі кондиціонер. а вдома автономне… На роботу на машині, з роботи теж, так що навіть бідному немає коли дихнути свіжим повітрям. а ви, любі друзі, мерзніть.

Гість
10 місяців 7 днів тому
Люди в Украине попали в западню: за все и за вся плати, не дай Бог пропустишь платеж, субсидию снимут, деньги с карточки отберут и т.д. А какая ответственность у этого правительства перед народом? – нулевая. Есть нормы при которых обязаны включить отопление в домах престарелых, в больницах, детских садах. Почему это не выполняется? Кто должен за такую безотвественность ответить. Наверное, в первую очередь мэр, который уже стал антимэром. Он дождется, что возмущенные жители пойдут к нему домой. Пусть свой зад поморозит хоть в доме престарелых, хоть в детском саду. Неужели депутаты, которых избрали нововолынцы, не имеют никакого влияния ни на… Читати далі »
Лима
10 місяців 7 днів тому

Ото є ж у нас дебіли – люди пишуть, що дітки мерзнуть , що стареньким холодно – а дебіли дизлайки ставлять!…

Лима
10 місяців 7 днів тому

В наш час багато пишуть і кажуть про геноцид українського народу. А якими словами можна назвати теперішнє становище сотень тисяч українців, які перебувають у заручниках, практично у кріпацтві, тепловиків і місцевих чиновників? Встановлювати котли індивідуального опалення заборонили, а дочекатись тепла у життєвонеобхідних установах теж годі. Це хіба не геноцид?

Лима
10 місяців 7 днів тому

Якщо це не геноцид, то вмикайте опалення. Воно ж не безкоштовне – люди заплатять.

Лима
10 місяців 6 днів тому

Хочу доповнити: за всіма законами логіки, милосердя і здорового глузду індивідуальне опалення повинно бути у школі, . садочку, лікарні, будинку для людей похилого віку. Біло б добре чиновникам зайнятись вирішенням цього питання.

wpDiscuz