кастрюля

А у нас через сусіда відключили газ! А у вас?

51 3104

У нововолинському відділенні Волиньгазу совок сидить і совком поганяє?

Там досі вважають, що всі сумлінні споживачі мають розплачуватися за одного неплатника?!

Мешканці будинку №23 по вулиці Нововолинській у Нововолинську волають про допомогу. Ситуація дика й беззаконна.

 

– Безпредєл, який влаштовує міськгаз, не можна витримати! – заявила РАДАРУ Наталя Лебідь. – Іще 3 серпня у нас відключили стояк від газопостачання, бо у під’їзді нібито є боржник.

Не можемо нічого довести. У мене особисто переплати 1300 гривень! А я залишилась без газу на вихідні з двома неповнолітніми дітьми.

Ми з сусідами (це 5 квартир) просимо: допоможіть нам поборотись із несправедливістю.

 

 

Газівники прийшли вдень, газ відключили близько 14-ї. Мешканці були на роботі. Коли я повернулась додому о 17-й, шукати правди було марно: у міськгазі скінчився не лише робочий день, а й робочий тиждень.

У суботу зранку газівники  приїздили знову, був скандал, із боржником не домовились і поїхали. А ми потерпаємо досі!

 

 

Там у нього заплутана ситуація, але нашим квартирам по стояку газ не мали відключати в жодному разі. Але їм простіше відрізати – і щоб сусіди собі сварились. А це неправильно.

Хай самі розбираються з своїми боржниками! – підсумовує Наталя Лебідь.

РАДАР простежить і розповість вам, як і коли вирішиться ця проблема.

 

Усі фото ілюстративні

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

51 Коментар "А у нас через сусіда відключили газ! А у вас?"

повідомляти

Василь
11 місяців 17 днів тому

Колективно в суд..разом з відшкодуванням моральних збитків. Може ще теплокомуненерго хай будинки відключає повністю…бо є боржники в будинку частково

Олександр
11 місяців 17 днів тому

…Ну,від теплокомуненерго Ми такого подарунка не дочекаємось…

Антоніна
11 місяців 17 днів тому

Телефонуйте на гарячу урядову лінію. З газовщиками тільки так. На жаль.

editor
11 місяців 17 днів тому

Номерочок і електронна адреса для звернень тут:
https://www.kmu.gov.ua/ua/uryadova-garyacha-liniya-1545
Дзвінки на номер 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

анти чобіт
11 місяців 17 днів тому

нічого не буде прийде відписка від цапа відбувайла що все законно

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 17 днів тому

Антоніно, не смішіть і не провокуйте людей “гарячою лінією”. Це випускання пари (гніву).

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 17 днів тому

Так просто вирішується ваша проблема… Зібратися всім стояком і подати позов до суду. Можна написати його самим. Судовий збір, який ви заплатите – потім буде повернуто із рахунків НВ відділення “Волиньгазу”. А ще простіше, комусь із пенсіонерів чи інвалідів звернутися у бюро вторинної правової допомоги, що на вул. Винниченка. Буде безкоштовно + адвокатські послуги. Ваша справа 100% виграшна і правдива. Газовики бажають, щоби ви, особисто вирішували їхні фінансові проблеми із боржником.

Толік
11 місяців 17 днів тому

Який Ви грамотний!)))

оле
11 місяців 17 днів тому

Анатоль,хоч одна стаття може бути без ваших розумних коментарів?????

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 17 днів тому

Може. При умові, що ви назветеся своїм справжнім (згідно паспортних даних громадянина України) ПІБ. :)))

блуд
11 місяців 16 днів тому

Не вводьте людей у блуд, Анатолію. Наш міський суд тільки узаконюють протиправні рішення влади, а не поновлюють порушені права простих громадян. У вас же є у цьому чималий досвід щодо узаконення посад Сторонському. А гаряча лінія безкоштовна. Нехай міськгаз пояснює свої дії мешканцям і. Кабінету Міністрів, а там видно буде як вони відбрехуватимуся…..
.

Фея
11 місяців 15 днів тому

Користувач “блуд”, урядова гаряча лінія це добре, але особисто мені по одній дуууже важливій справі від неї було мало користі, бо система така – справу спускають із Києва в область, а область розгулює проблему далі, у місті Нововолинську. Та і можете не сильно сподіватись на те, що газовики не вміють відбріхуватись )). Вони таки викрутяться, але я знаю точно, що суду і розголосу у соцмережах газовики дуууууже бояться – їхні перелякані очі я бачила сама))

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 15 днів тому

Точно і правильно. Проте, ви помилилися коли подумали, що справа по суміщенню посад першого заступника міського голови та секретаря ради А. Сторонським закінчена завдяки постанові судді М.М. Ушакова та інших. Вони (постанови) суперечать ЗУ “Про місцеве самоврядування”, “Про статус місцевих депутатів” та антикорупційним законам ставлячи їх із ніг на голову. Цей правовий колапс, який не має терміну давності, у виконанні місцевої влади, безумовно, буде оскаржено. Ближче до виборів.

Фея
11 місяців 15 днів тому
Чекаю-недочекаюсь початку кінця нинішнього правління ” властьімущих”( пробачте за русизм, але мер сам “расєйський” і оточення його таке ж саме. Щойно зіштовхнулася з новою проблемою – мерія активно роздає дивіденди, бажаючи триматись при владі і при кориті ( перепрошую за грубість, але це чітко і правильно). Багато хто, люблячи такий сир у мишоловці ладний на все, не думаючи про наслідки, навіть депутати. Питання “а чим це все пахне?” і “а де міське начальство ті дивіденди бере?” навіть у депутатів не виникає (принаймні у деяких). Напевно потрібен ще один майдан – збав Боже!. Таки потрібно, щоб запрацював антикорупційний суд з урахуванням… Читати далі »
Ірина
11 місяців 17 днів тому

Дзвонили на гарячу урядову лінію. Але обурює хамська та зверхня поведінка працівників міськгазу, які рахують себе просто королями ситуації. А порада від них була така:” подзвоніть до нашого президента. Хай вам Порошенко газ включить!”. З таким відношенням до людей ніяка Європа нам не світить

Ірина
11 місяців 17 днів тому

Комусь не дуже подобається що таке пишу про наш відділ газу! Невже це той кому противно читати про себе?Мене ваша думка не хвилює. Покарання буде

пенсіонер
11 місяців 15 днів тому

отак в усному зверненні на гарячу лінію і скажіть.що навіть президент для міськ газу є НІХТО

Олександр
11 місяців 17 днів тому

Бачите-у нас все просто- і поради юридично правильні і але… подайте в суд і чекайте на коли його призначать-це і Богу не відомо скільки…Ви ж не депутати ВР! Пропоную інше-зібратись всім і йти до мера,взяти в дружні обійми і чекати поки не підключать газ! За все,що твориться в місті -відповідає мер!

editor
11 місяців 17 днів тому

а от вони зранку якраз до мера і пішли. 🙂

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 17 днів тому

Мер, у створеній ним “нововолинській країні “Сапоговії”, якраз нічого й не вирішує. Бо боїться. Забагато всіляких-різних блатів та послуг, “потрібним людям” та силовим структурам за роки безкарного і безхмарного “царювання” – впродовж 20 років, було надано у Нововолинську й по інших містах… Відкуплявся. Є безліч задокументованих прикладів і фактів. У т. ч. найсвіжіших. Я, “Олександре”, (не називаючи вашого справжнього прізвища, соромлюсь ж бо) дію у правово-конституційному полі. Завжди і всюди. Може, дуже надіюся, людям хоча б цим допоможу. А ви пишіть, звичайно… Про ніщо.

Олександр
11 місяців 16 днів тому

Не хотів, але відповім Вам “Анатоль” (не буду писати прізвище), бо дочитав всі дописи і радий за людей, які варять борщ на газі, а не на електроплиті, чекаючи суду. Ну і мер бал заробив, хоча міг би не чекати людей, а ще вчора виписати підключення, одразу після публікації.

editor
11 місяців 16 днів тому

Ну, публікація була близько 9-ї ранку сьогодні. Але там іще цікавіше, з тим газом!
У п’ятницю і суботу ці мешканці двічі звернулись на гарячу урядову лінію. А ще вони тієї ж таки п’ятниці викликали поліцію за незаконне відключення газу. Поліція трохи вмотивувала газівників з’явитись у тому будинку в суботу. Але замість підключити газ по стояку вони знову полаялись із боржником і забралися геть.

editor
11 місяців 16 днів тому

Тепер дивимось. Гаряча урядова лінія не спрацювала ВЗАГАЛІ. Може, якась відписка й надійде, але толку вже з неї. Поліція хоч і зробила порух, але слабенький. Боюся. там навіть протокол не склали, а так, чемно попросили міськгаз виправитись 🙁
І люди, в яких є навіть солідна переплата за газ, просиділи без газу ТРИ ДОБИ. Бо газівники не знайшли спільної мови з боржником і зробили всім назло!..
І жодного покарання за це вони не понесуть, а чому?!

Олександр
11 місяців 16 днів тому

А, ось тепер можна і до суду звертатись і чекати з… газом… Кожен живе своїм розумом. Потрібно було чекати до понеділка? Знаєте, пишу так,бо деколи потрібно трішки нестандартно поступати. Мені, наприклад, вдавалось вирішувати проблеми з світлом за допомогою МЧС. Спочатку був супротив-це не наше, але через 5хв.спокійної розмови ситуацію зрозуміли і дійсно допомогли. В той час як диспетчери-електрики ніяк не реагували і кудись посилали. А що таке 160в в розетці і наслідки для електроприладів – спеціалісти знають. І було це також в п’ятницю ввечері… А ще міг би просто все повиключати і чекати, а сусіди, яким за 90?

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 16 днів тому

Тому, що: 1) Мешканці не знають і знати не бажають своїх конституційних прав і свобод. 2) Несміливі і не дружні – хай хтось, аби не я. 3) Обрана ними місцева влада і пальцем не ворушить, щоб захистити гарантовані законодавчими актами Держави їхні права. 4) Тощо і ще раз тощо.

анти чобіт
11 місяців 16 днів тому

відписка майже завжди підпадає під статью 366 кку

Фея
11 місяців 15 днів тому

Так, підпадає під статтю, майже завжди. Але буває дуже важко довести такі правопорушення. ((

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 16 днів тому

І я не хотів, але таки напишу. У цьому ми із вами сходимося думками. Додам: у нововолинського мера, інша (набагато серйозніша) турбота у створеному ним смердючому гниднику, у який він перетворив наше, колись взірцеве місто: Якнайбільше зрізати здорових дерев, котрі своїм корінням піднімають поребрики. :)))

Саня.
11 місяців 15 днів тому

Editor чому Анатоль обзиває мера.А ви це викідуєте.Ви так мені написали.

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 15 днів тому

Як я його обзиваю? Напишіть. Якщо ви не згодні, що живете у смердючому гниднику – смітнику, то це ваше право.

Ірина
11 місяців 17 днів тому

Гаряча урядова лінія вже інформована. А в нашому відділенні волиньгазу працюють люди – царі і королі. Виявляється в них навіть і президент наш підробляє! На наше прохання включити газ пролунала ЗВЕРХНЯ відповідь:” Хай вам Порошенко приїде і включить газ”. Це що ше один заробіток Петра Олексійовича? Невже шоколадного бізнесу не вистачає?

анти чобіт
11 місяців 17 днів тому

це дуже гостра проблема з тим газом і опаленням а якщо сусід не заплатить то роками газу не буде?шини треба збирати

Фея
11 місяців 17 днів тому

Це дуже схоже на Міськгаз, але це рішення було прийняте не в місті, а в Волиньгазі, чи ще вище. Про відключення мали б попередити, причому письмово. Мешканці мають повне право звернутись до суду, пан Анатоль правий на 100 %. Можливо ще є такі постраждалі по інших містах? – було би добре, якби в такому разі вони відгукнулись і написали на Радар

Віка
11 місяців 17 днів тому
Вкрай важлива інформація для всіх громадян України. Частина№1 розрахунок суми заборгованості розрахований виходячи із розміру тарифу, який був встановлений в порушення чинного законодавства. При цьому працівниками Нововолинського управління газового господарства не обґрунтовані вимоги та не надані документи, що вказують на правильність розрахунків і правильність застосування тарифів на відповідні послуги. Очевидно, що , покладений на Нововолинське управління газового господарства процесуальний обов’язок не виконаний. Водночас, за змістом статті 2 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” державна політика у сфері житлово-комунальних послуг базується на принципі регулювання цін/тарифів на житлово-комунальні послуги з урахуванням досягнутого рівня соціально-економічного розвитку, природних особливостей відповідного регіону та технічних можливостей. Відповідно… Читати далі »
Віка
11 місяців 17 днів тому
Частина №2 Згідно постанови Пленуму Верховного Суду України від 30 травня 2016 року № 10 «Про звернення до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності частин першої і другої статті 11 закону України “Про природні монополії”, абзацу 5 ч. 1 статті 12 Закону України “Про електроенергетику”, пункту 4 частини першої статті 3 Закону України “Про державне регулювання у сфері комунальних послуг”, абзацу 8 частини першої статті 13 Закону України “Про питну воду та питне водопостачання” (щодо повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг), Указу Президента України від 27 серпня 2014 року № 694 «Про Національну… Читати далі »
Валік
11 місяців 17 днів тому

Якщо у вас там ОСББ то це питання вирішити буде дуже легко! Якщо Управляюча Компанія то шлях буде довгим але з вирішенням теж цієї проблеми. Ще напишіть чи є лічильники газу поквартирно у мешканців чи один лічильник газу на увесь будинок? Чи взагалі будинок без лічильника. Ще дуже важливе запитання яка сума боргу?

Фея
11 місяців 16 днів тому

За повторне підключення до газопостачання беруть окрему плату, це точно – я знаю – тож і виходить, що відключати-підключати мешканців вигідно для газоаиків

Ladi
11 місяців 16 днів тому

Шановні мешканці! Дякуємо за підтримку і розуміння. Після зустрічі з мером нашого міста, Віктором Борисовичем, газ нам було підключено. Люди, якщо з вами трапиться щось подібне- не мовчить. Разом ми сила

анти чобіт
11 місяців 16 днів тому

мер перед виборами плюси собі заробляє

editor
11 місяців 16 днів тому

Та які вже там плюси, коли навіть газовий начальник не квапиться виконувати настійливе прохання мера й розтягує знущання зі споживачів на цілий робочий день…

editor
11 місяців 16 днів тому

Розповідаю. Дві мешканки (лише дві) з самого ранку пішли до міського голови. Дочекалися прийому. Мер зателефонував начальнику міськгазу, бо що ще може вдіяти?
Той жалівся на боржників і доводив свою правоту, та зрештою здався.
Мусив здатися, бо добре знає: такі відключення є незаконними, а споживачі тепер грамотні: можуть і до суду звернутись, і в Антимонопольний комітет, і до нардепа… З цього всього найстрашніше для газового монополіста – Антимонопольний.
Ощасливлені зустріччю з мером мешканці подалися додому/на роботу. Нагадую: це було вранці. А газ підключили аж о 16.45 – наприкінці робочого дня.
Завіса.

шанувальник
11 місяців 16 днів тому

а я ще й мордяку набив би тому керуючому

Ladi
11 місяців 16 днів тому

Знаєте, які б плюси не заробляв мер, але він їх заробляє, щось робить. А тим керовнікам, які нічого взагалі не хочуть не те щоб робити, а навіть думати то шкода що я не мужик. А то б давно всі ці морди були б побиті. Дякую за підтримку. Просто вже все дістало

editor
11 місяців 16 днів тому

Ну, меру за це взагалі-то платню нараховують. Із усіма можливими надбавками та щомісячними преміями. Щоб він не відмахувався від своїх виборців-прохачів, а телефонував начальнику міськгазу чи ще якомусь керовніку.
За таку суму можна іноді щось і робити, авжеж. 🙂

Олександр
11 місяців 13 днів тому

Взагалі-то зарплатню йому ми платимо… Чи Ви чули про якісь інші доплати?

editor
11 місяців 13 днів тому

до окладу додають численні доплати – особливо за інтенсивність праці. А щомісячні премії за досягнення в роботі стали нормою.

Олександр
11 місяців 12 днів тому

Я мав на увазі щось від “партій”, наприклад ех-ПР, радикали…

Фея
11 місяців 12 днів тому

Наскільки я знаю, такі добавки теж можуть бути, але чужі доходи, особливо доходи керівництва – то надсекретна справа – така, інформація за сімома замками.

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 16 днів тому

Дякую, “Ladi”. Грубувато, але варто таки було б. :)) Ви справжня козачка.

Фея
11 місяців 16 днів тому

Газова компанія – це приватна організація, і я думаю, що всі знають хто там хазяїн. Пан мер і навіть уся мерія разом взяті не мають ніякого впливу на газову організацію, бо у газовиків своє приватне начальство. Особисто мені газовики так і казали, що мерія для них ніхто. Саме тому мер із газовиками може тільки домовлятись, а не впливати на міськгаз. Позов до суду є самим оптимальним рішенням, бо газова компанія у багатьох випадках перейшла всі можливі допустимі норми і вже дуууууже давно напрошується на такий фінал.

Ladi
11 місяців 16 днів тому

Дякую Вам Анатоль. Як кажуть : з пісні слів не викинеш. Може й грубовато але що бачу те й співаю

wpDiscuz