кастрюля

А у нас через сусіда відключили газ! А у вас?

51 2432

У нововолинському відділенні Волиньгазу совок сидить і совком поганяє?

Там досі вважають, що всі сумлінні споживачі мають розплачуватися за одного неплатника?!

Мешканці будинку №23 по вулиці Нововолинській у Нововолинську волають про допомогу. Ситуація дика й беззаконна.

 

– Безпредєл, який влаштовує міськгаз, не можна витримати! – заявила РАДАРУ Наталя Лебідь. – Іще 3 серпня у нас відключили стояк від газопостачання, бо у під’їзді нібито є боржник.

Не можемо нічого довести. У мене особисто переплати 1300 гривень! А я залишилась без газу на вихідні з двома неповнолітніми дітьми.

Ми з сусідами (це 5 квартир) просимо: допоможіть нам поборотись із несправедливістю.

 

 

Газівники прийшли вдень, газ відключили близько 14-ї. Мешканці були на роботі. Коли я повернулась додому о 17-й, шукати правди було марно: у міськгазі скінчився не лише робочий день, а й робочий тиждень.

У суботу зранку газівники  приїздили знову, був скандал, із боржником не домовились і поїхали. А ми потерпаємо досі!

 

 

Там у нього заплутана ситуація, але нашим квартирам по стояку газ не мали відключати в жодному разі. Але їм простіше відрізати – і щоб сусіди собі сварились. А це неправильно.

Хай самі розбираються з своїми боржниками! – підсумовує Наталя Лебідь.

РАДАР простежить і розповість вам, як і коли вирішиться ця проблема.

 

Усі фото ілюстративні

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

51 Коментар "А у нас через сусіда відключили газ! А у вас?"

повідомляти

Василь
9 днів 18 годин тому

Колективно в суд..разом з відшкодуванням моральних збитків. Може ще теплокомуненерго хай будинки відключає повністю…бо є боржники в будинку частково

Олександр
9 днів 16 годин тому

…Ну,від теплокомуненерго Ми такого подарунка не дочекаємось…

Антоніна
9 днів 18 годин тому

Телефонуйте на гарячу урядову лінію. З газовщиками тільки так. На жаль.

анти чобіт
9 днів 14 годин тому

нічого не буде прийде відписка від цапа відбувайла що все законно

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 днів 13 годин тому

Антоніно, не смішіть і не провокуйте людей “гарячою лінією”. Це випускання пари (гніву).

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 днів 18 годин тому

Так просто вирішується ваша проблема… Зібратися всім стояком і подати позов до суду. Можна написати його самим. Судовий збір, який ви заплатите – потім буде повернуто із рахунків НВ відділення “Волиньгазу”. А ще простіше, комусь із пенсіонерів чи інвалідів звернутися у бюро вторинної правової допомоги, що на вул. Винниченка. Буде безкоштовно + адвокатські послуги. Ваша справа 100% виграшна і правдива. Газовики бажають, щоби ви, особисто вирішували їхні фінансові проблеми із боржником.

Толік
9 днів 14 годин тому

Який Ви грамотний!)))

оле
9 днів 13 годин тому

Анатоль,хоч одна стаття може бути без ваших розумних коментарів?????

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 днів 13 годин тому

Може. При умові, що ви назветеся своїм справжнім (згідно паспортних даних громадянина України) ПІБ. :)))

блуд
8 днів 12 годин тому

Не вводьте людей у блуд, Анатолію. Наш міський суд тільки узаконюють протиправні рішення влади, а не поновлюють порушені права простих громадян. У вас же є у цьому чималий досвід щодо узаконення посад Сторонському. А гаряча лінія безкоштовна. Нехай міськгаз пояснює свої дії мешканцям і. Кабінету Міністрів, а там видно буде як вони відбрехуватимуся…..
.

Фея
8 днів 3 годин тому

Користувач “блуд”, урядова гаряча лінія це добре, але особисто мені по одній дуууже важливій справі від неї було мало користі, бо система така – справу спускають із Києва в область, а область розгулює проблему далі, у місті Нововолинську. Та і можете не сильно сподіватись на те, що газовики не вміють відбріхуватись )). Вони таки викрутяться, але я знаю точно, що суду і розголосу у соцмережах газовики дуууууже бояться – їхні перелякані очі я бачила сама))

Анатоль_ БІДЗЮРА
7 днів 17 годин тому

Точно і правильно. Проте, ви помилилися коли подумали, що справа по суміщенню посад першого заступника міського голови та секретаря ради А. Сторонським закінчена завдяки постанові судді М.М. Ушакова та інших. Вони (постанови) суперечать ЗУ “Про місцеве самоврядування”, “Про статус місцевих депутатів” та антикорупційним законам ставлячи їх із ніг на голову. Цей правовий колапс, який не має терміну давності, у виконанні місцевої влади, безумовно, буде оскаржено. Ближче до виборів.

Фея
7 днів 15 годин тому
Чекаю-недочекаюсь початку кінця нинішнього правління ” властьімущих”( пробачте за русизм, але мер сам “расєйський” і оточення його таке ж саме. Щойно зіштовхнулася з новою проблемою – мерія активно роздає дивіденди, бажаючи триматись при владі і при кориті ( перепрошую за грубість, але це чітко і правильно). Багато хто, люблячи такий сир у мишоловці ладний на все, не думаючи про наслідки, навіть депутати. Питання “а чим це все пахне?” і “а де міське начальство ті дивіденди бере?” навіть у депутатів не виникає (принаймні у деяких). Напевно потрібен ще один майдан – збав Боже!. Таки потрібно, щоб запрацював антикорупційний суд з урахуванням… Читати далі »
Ірина
9 днів 16 годин тому

Дзвонили на гарячу урядову лінію. Але обурює хамська та зверхня поведінка працівників міськгазу, які рахують себе просто королями ситуації. А порада від них була така:” подзвоніть до нашого президента. Хай вам Порошенко газ включить!”. З таким відношенням до людей ніяка Європа нам не світить

Ірина
9 днів 13 годин тому

Комусь не дуже подобається що таке пишу про наш відділ газу! Невже це той кому противно читати про себе?Мене ваша думка не хвилює. Покарання буде

пенсіонер
8 днів 7 годин тому

отак в усному зверненні на гарячу лінію і скажіть.що навіть президент для міськ газу є НІХТО

Олександр
9 днів 16 годин тому

Бачите-у нас все просто- і поради юридично правильні і але… подайте в суд і чекайте на коли його призначать-це і Богу не відомо скільки…Ви ж не депутати ВР! Пропоную інше-зібратись всім і йти до мера,взяти в дружні обійми і чекати поки не підключать газ! За все,що твориться в місті -відповідає мер!

Ірина
9 днів 14 годин тому

Гаряча урядова лінія вже інформована. А в нашому відділенні волиньгазу працюють люди – царі і королі. Виявляється в них навіть і президент наш підробляє! На наше прохання включити газ пролунала ЗВЕРХНЯ відповідь:” Хай вам Порошенко приїде і включить газ”. Це що ше один заробіток Петра Олексійовича? Невже шоколадного бізнесу не вистачає?

анти чобіт
9 днів 14 годин тому

це дуже гостра проблема з тим газом і опаленням а якщо сусід не заплатить то роками газу не буде?шини треба збирати

Фея
9 днів 12 годин тому

Це дуже схоже на Міськгаз, але це рішення було прийняте не в місті, а в Волиньгазі, чи ще вище. Про відключення мали б попередити, причому письмово. Мешканці мають повне право звернутись до суду, пан Анатоль правий на 100 %. Можливо ще є такі постраждалі по інших містах? – було би добре, якби в такому разі вони відгукнулись і написали на Радар

Віка
9 днів 12 годин тому
Вкрай важлива інформація для всіх громадян України. Частина№1 розрахунок суми заборгованості розрахований виходячи із розміру тарифу, який був встановлений в порушення чинного законодавства. При цьому працівниками Нововолинського управління газового господарства не обґрунтовані вимоги та не надані документи, що вказують на правильність розрахунків і правильність застосування тарифів на відповідні послуги. Очевидно, що , покладений на Нововолинське управління газового господарства процесуальний обов’язок не виконаний. Водночас, за змістом статті 2 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” державна політика у сфері житлово-комунальних послуг базується на принципі регулювання цін/тарифів на житлово-комунальні послуги з урахуванням досягнутого рівня соціально-економічного розвитку, природних особливостей відповідного регіону та технічних можливостей. Відповідно… Читати далі »
Віка
9 днів 12 годин тому
Частина №2 Згідно постанови Пленуму Верховного Суду України від 30 травня 2016 року № 10 «Про звернення до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності частин першої і другої статті 11 закону України “Про природні монополії”, абзацу 5 ч. 1 статті 12 Закону України “Про електроенергетику”, пункту 4 частини першої статті 3 Закону України “Про державне регулювання у сфері комунальних послуг”, абзацу 8 частини першої статті 13 Закону України “Про питну воду та питне водопостачання” (щодо повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг), Указу Президента України від 27 серпня 2014 року № 694 «Про Національну… Читати далі »
Валік
9 днів 12 годин тому

Якщо у вас там ОСББ то це питання вирішити буде дуже легко! Якщо Управляюча Компанія то шлях буде довгим але з вирішенням теж цієї проблеми. Ще напишіть чи є лічильники газу поквартирно у мешканців чи один лічильник газу на увесь будинок? Чи взагалі будинок без лічильника. Ще дуже важливе запитання яка сума боргу?

Фея
9 днів 5 годин тому

За повторне підключення до газопостачання беруть окрему плату, це точно – я знаю – тож і виходить, що відключати-підключати мешканців вигідно для газоаиків

Ladi
9 днів 9 годин тому

Шановні мешканці! Дякуємо за підтримку і розуміння. Після зустрічі з мером нашого міста, Віктором Борисовичем, газ нам було підключено. Люди, якщо з вами трапиться щось подібне- не мовчить. Разом ми сила

анти чобіт
9 днів 6 годин тому

мер перед виборами плюси собі заробляє

шанувальник
9 днів 4 годин тому

а я ще й мордяку набив би тому керуючому

Ladi
9 днів 4 годин тому

Знаєте, які б плюси не заробляв мер, але він їх заробляє, щось робить. А тим керовнікам, які нічого взагалі не хочуть не те щоб робити, а навіть думати то шкода що я не мужик. А то б давно всі ці морди були б побиті. Дякую за підтримку. Просто вже все дістало

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 днів 17 годин тому

Дякую, “Ladi”. Грубувато, але варто таки було б. :)) Ви справжня козачка.

Фея
8 днів 14 годин тому

Газова компанія – це приватна організація, і я думаю, що всі знають хто там хазяїн. Пан мер і навіть уся мерія разом взяті не мають ніякого впливу на газову організацію, бо у газовиків своє приватне начальство. Особисто мені газовики так і казали, що мерія для них ніхто. Саме тому мер із газовиками може тільки домовлятись, а не впливати на міськгаз. Позов до суду є самим оптимальним рішенням, бо газова компанія у багатьох випадках перейшла всі можливі допустимі норми і вже дуууууже давно напрошується на такий фінал.

Ladi
8 днів 13 годин тому

Дякую Вам Анатоль. Як кажуть : з пісні слів не викинеш. Може й грубовато але що бачу те й співаю

wpDiscuz