мкоп

У Нововолинську люди відкопуються з болота! Лопатами…

11 2366

Нововолинці буквально закидали РАДАР фото- й відеосюжетами про місиво замість асфальту.

А весна ще ж толком не розпочалася, найжирніша багнюка – попереду…

Двір біля кафе “Мангал” у Шахтарському мікрорайоні перетворився на непролазне болото. Мешканці кажуть, що це через машини відвідувачів закладу.

– Змісили багнюку!!! Нема проходу для людей!!! А дитячий майданчик став проїжджою частиною… Та скільки це буде тривати?! – обурюються люди.

Хазяїн  “Мангалу” на всі скарги відповідав незворушно:

 – Мені що, асфальт вам тут покласти?..

Однак невдовзі й сам зарився в те болото!

Це його авто відкопують лопатами на відео.

 

 

 – Може, власникам “Мангалу” потрібно щось робити, аби через день не потрапляти у таку халепу? – питають мешканці.

 

Відеосюжет – Оксана Марченко

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "У Нововолинську люди відкопуються з болота! Лопатами…"

повідомляти

Не байдужий
1 рік 1 місяць тому

Це було біля мангалу на шахтарському, 19 будинок. Заїхав на газон, а асфальт для кого? нема хазяїна в місті. нема порядку

editor
1 рік 1 місяць тому

дякую за уточнення.

editor
1 рік 1 місяць тому

Тамара Дудчик: Це просто ЖАХ!!!!!! Вийти на зупинку неможливо.

editor
1 рік 1 місяць тому

Оксана Марченко: Це відео мене попросили викласти в неті знайомі (самі не вміють таке робити). А я хоч і мешкаю тепер в іншому місті, та ця проблема й мені не байдужа – проживала там колись. Знаю, як було і як стало.
І нема нікому з владців діла до того! Люди неодноразово скаржились на проблеми від «Мангалу» – а стає тільки гірше.
Нововолинці дуже важкі на підйом, тому дякую РАДАРУ, що дали хід цьому відео.

editor
1 рік 1 місяць тому

Паша Мельничук: Хай асфальт кладуть, а то наробили болота.

editor
1 рік 1 місяць тому

Лєна Олексин: Мабуть, власник добре ділиться з ким треба, бо кафе ”Сімейна пекарня” бігом закрили, коли три бабулі поскаржилися на запахи.

Irynka
1 рік 1 місяць тому

У нашому місті асфальт лежить ( за планами мерії ) навіть там де вам і не снилось) а малий бізнес знову страждає від нахабства хамлоти, якій важко пройти два метра від клаптика “парковки”!

житель району
1 рік 1 місяць тому

ЩО ВИ ГОВОРИТЕ?
ТАК ТАМ ВІД ЗУПИНКИ НЕМАЄ ЯК ОБІЙТИ ТЕ БОЛОТО З ЖОДНОГО БОКУ!!!
МАШИНИ ЗРОБИЛИ ТАКЕ МІСИВО В “ТРИКУТНИКУ” ЗУПИНКА-МАНГАЛ-БУД.29 ПР-Т ПЕРЕМОГИ, ЩО НАВІТЬ НА ТРОТУАРІ, БІЛЯ ДОРОГИ ПО ПР-ТУ ПЕРЕМОГИ , НЕМОЖЛИВО ПРОЙТИ, СТРАШНИЙ ВИНОС БОЛОТА!!!!
І ДО ЧОГО ТУТ МАЛИЙ ЧИ ВЕЛИКИЙ БІЗНЕС!!!
ВЕЛИКЕ СВИНСТВО – ТАК ЦЕ ТОЧНО!!!

А-у...
1 рік 1 місяць тому

Та скільки все це може тривати.люди давайте збиратися і йти до мера бо поки самі на своїй території не зробимо порядок то цього ніхто не зробе- вкопаємо для початку колеса.А ще пригадайте господар Мангалу коли ще там замовив витяжну трубу вище будинку чи може це тільки я її не бачу, бо як розклеювати брехливі повідомлення по підїздах – то тільки й це він вміє???

Олександр
1 рік 1 місяць тому
Я от нерозумію дочого тут “Мангал”. Вони лише орендують приміщення, я теж певний час орендував квартиру в 18 будинку, то що мені треба було дорогу за свій кошт зробити. Хтось пише дитячий майданчик, там чотири ржаві труби і лавка, та цеж Діснейленд. Якщо мешканці хочуть щось змінити то як мінімум треба підняти ліниві зади з диванів і звернутись до мера, його заступників, є ще депутат від округу, нехай внесуть в бюджет витрати на ремонт дороги. Якщо мешканцям і орендарям Мангалу байдуже , то шкода бо ніхто за вас не буде вирішувати ваші проблеми. Сидіть і далі знімайте з вікна свій… Читати далі »
Валік
1 рік 1 місяць тому

Тут ось в чому штука. Там низовина, яма, туди стікає вода з усього мікрорайона і болото Було і буде поки місцева влада не зробе там водовідвідвід з колекторними стоками для води. Треба зробити колектори з решітками щоб вода стікала в каналізацію а не стояло там болото. Шановні мешканці організуйте хрестовий похід до мера всім дружним стадом сусідів! Результат побачите. Зразу асфальт покладуть хотя той асфальт/Каптюка довго не пролеже полізе але хоть на деякий час рік два ваші діти не будуть по болоті ходити.

wpDiscuz