мкоп

У Нововолинську люди відкопуються з болота! Лопатами…

11 2352

Нововолинці буквально закидали РАДАР фото- й відеосюжетами про місиво замість асфальту.

А весна ще ж толком не розпочалася, найжирніша багнюка – попереду…

Двір біля кафе “Мангал” у Шахтарському мікрорайоні перетворився на непролазне болото. Мешканці кажуть, що це через машини відвідувачів закладу.

– Змісили багнюку!!! Нема проходу для людей!!! А дитячий майданчик став проїжджою частиною… Та скільки це буде тривати?! – обурюються люди.

Хазяїн  “Мангалу” на всі скарги відповідав незворушно:

 – Мені що, асфальт вам тут покласти?..

Однак невдовзі й сам зарився в те болото!

Це його авто відкопують лопатами на відео.

 

 

 – Може, власникам “Мангалу” потрібно щось робити, аби через день не потрапляти у таку халепу? – питають мешканці.

 

Відеосюжет – Оксана Марченко

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "У Нововолинську люди відкопуються з болота! Лопатами…"

повідомляти

Не байдужий
10 місяців 2 днів тому

Це було біля мангалу на шахтарському, 19 будинок. Заїхав на газон, а асфальт для кого? нема хазяїна в місті. нема порядку

editor
10 місяців 2 днів тому

дякую за уточнення.

editor
10 місяців 1 день тому

Тамара Дудчик: Це просто ЖАХ!!!!!! Вийти на зупинку неможливо.

editor
10 місяців 1 день тому

Оксана Марченко: Це відео мене попросили викласти в неті знайомі (самі не вміють таке робити). А я хоч і мешкаю тепер в іншому місті, та ця проблема й мені не байдужа – проживала там колись. Знаю, як було і як стало.
І нема нікому з владців діла до того! Люди неодноразово скаржились на проблеми від «Мангалу» – а стає тільки гірше.
Нововолинці дуже важкі на підйом, тому дякую РАДАРУ, що дали хід цьому відео.

editor
10 місяців 1 день тому

Паша Мельничук: Хай асфальт кладуть, а то наробили болота.

editor
10 місяців 1 день тому

Лєна Олексин: Мабуть, власник добре ділиться з ким треба, бо кафе ”Сімейна пекарня” бігом закрили, коли три бабулі поскаржилися на запахи.

Irynka
10 місяців 1 день тому

У нашому місті асфальт лежить ( за планами мерії ) навіть там де вам і не снилось) а малий бізнес знову страждає від нахабства хамлоти, якій важко пройти два метра від клаптика “парковки”!

житель району
10 місяців 20 годин тому

ЩО ВИ ГОВОРИТЕ?
ТАК ТАМ ВІД ЗУПИНКИ НЕМАЄ ЯК ОБІЙТИ ТЕ БОЛОТО З ЖОДНОГО БОКУ!!!
МАШИНИ ЗРОБИЛИ ТАКЕ МІСИВО В “ТРИКУТНИКУ” ЗУПИНКА-МАНГАЛ-БУД.29 ПР-Т ПЕРЕМОГИ, ЩО НАВІТЬ НА ТРОТУАРІ, БІЛЯ ДОРОГИ ПО ПР-ТУ ПЕРЕМОГИ , НЕМОЖЛИВО ПРОЙТИ, СТРАШНИЙ ВИНОС БОЛОТА!!!!
І ДО ЧОГО ТУТ МАЛИЙ ЧИ ВЕЛИКИЙ БІЗНЕС!!!
ВЕЛИКЕ СВИНСТВО – ТАК ЦЕ ТОЧНО!!!

А-у...
10 місяців 3 годин тому

Та скільки все це може тривати.люди давайте збиратися і йти до мера бо поки самі на своїй території не зробимо порядок то цього ніхто не зробе- вкопаємо для початку колеса.А ще пригадайте господар Мангалу коли ще там замовив витяжну трубу вище будинку чи може це тільки я її не бачу, бо як розклеювати брехливі повідомлення по підїздах – то тільки й це він вміє???

Олександр
9 місяців 29 днів тому
Я от нерозумію дочого тут “Мангал”. Вони лише орендують приміщення, я теж певний час орендував квартиру в 18 будинку, то що мені треба було дорогу за свій кошт зробити. Хтось пише дитячий майданчик, там чотири ржаві труби і лавка, та цеж Діснейленд. Якщо мешканці хочуть щось змінити то як мінімум треба підняти ліниві зади з диванів і звернутись до мера, його заступників, є ще депутат від округу, нехай внесуть в бюджет витрати на ремонт дороги. Якщо мешканцям і орендарям Мангалу байдуже , то шкода бо ніхто за вас не буде вирішувати ваші проблеми. Сидіть і далі знімайте з вікна свій… Читати далі »
Валік
9 місяців 29 днів тому

Тут ось в чому штука. Там низовина, яма, туди стікає вода з усього мікрорайона і болото Було і буде поки місцева влада не зробе там водовідвідвід з колекторними стоками для води. Треба зробити колектори з решітками щоб вода стікала в каналізацію а не стояло там болото. Шановні мешканці організуйте хрестовий похід до мера всім дружним стадом сусідів! Результат побачите. Зразу асфальт покладуть хотя той асфальт/Каптюка довго не пролеже полізе але хоть на деякий час рік два ваші діти не будуть по болоті ходити.

wpDiscuz