Для “Носа” і тещі Рожелюка асфальт знайшли, а для нас?..

37 5053

 – РАДАРЕ, куди написати за дорогу? Надіємось, ви нам допоможете.

Всім зробили, а ми живемо в болоті.

Наша вулиця Кільцева – на виїзді з Нововолинська.

По інший її бік і по вулиці Кримського асфальт є…

А в нашій стороні неможливо пройти восени й навесні по тому болоту.

Якщо ще й маленька дитина у візку, то вийти з двору просто нереально!

 

Це вже підсохло, виглядає не так страхітливо…

 

А ще говорять, ніби в нас дорога за документами вже зроблена!

Чи можна про це дізнатись?

 

А на папері тут – асфальт?!

 

Туди далі по Кільцевій живе авторитетна людина на прізвисько Нос.

А по вулиці Кримського нижче нашої лінії живе родичка Рожелюка.

 

За зеленим парканом починається цивілізація

 

То виходить, аби прокласти дорогу, потрібні зв’язки в нашому Білому домі?!.

 

Обурені мешканці вулиці Кільцевої

Нововолинськ

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
37 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталя Іщук
4 років тому

Це не тільки у Вас така вулиця Поруч вулиці Толстого. Лермонтова Грінченка Щорса та інші Люди за свої кошти намагались щось зробити А по документах наші вулиці заасфальтовані.
А за вулицю Кримського (бувша Радянська) то взагалі окрема історія. До будинку тещі Рожелюка дорогу зробили. а далі …Люди ходять по болоті.
Наш район(3 шахта) ніби фурункул на тому місці. на якому люди сидять.
3,5 місяця у нас не працює телефон , нема інтернетзв”язку ( вул Л Толстого) І ніхто не може сказати коли нас “підключать до світу цивілізації”
Прориви водопроводу на дорозі (не на наших присадибних ділянках) ми мусимо ремонтувати за власний рахунок Виявляється :” Вони не стоять на балансі міста” -так говорять чиновники водрканалу Питання-а за що ж ми платимо водоканалу За той компот. що тече з кранів?!
Йдуть вибори і знову наші депутатики будуть рватись до влади і будуть асфальтувати по 10 м вулиці щоб поставити галочку по виконану роботу. Пане мер! Які роботи будуть ще зроблені згідно “договорняка” вашого з Гузем? Лікарню ( операційний блок) ви дозволили відремонтувати. Частина депутатських грошей ” відбита”. На що буде ще ваша ласка? Ви ж маєте підтримати один одного на виборах!

Українка
4 років тому
Відповісти  Наталя Іщук

Гнати того ненажерливого з мерії і кінець! Має групу,напрацьовану роками в кабінеті,то хай лікується,бо має за що! За награбовані гроші вже може купить собі ще одне життя!😃

@@@@@
4 років тому
Відповісти  Наталя Іщук

Ми в центрі живемо, по вул.Зеленій… через 2 вулиці міськвиконком… а дорога точно така ж – машини грузнуть і пройти не можливо. І в планах асфальтування цього року нашої вулиці немає((((( а ви говорите про околиці…

Небайдужий
4 років тому

Вулиця Заводська також болота повно, асфальт покладений лише до середини вулиці, а та частина, що ближче до Низкинич, в районі Цегельного заводу без цивілізації..не вистачає слів, невже так важко доробити до кінця!!! Вибачте, цей ср*ч уже в печінках( Накипіло..

editor
4 років тому

Lyudmyla Honcharuk: Наша вулиця Ватутіна в такому ж стані. Ніхто нічого не робить , тільки обіцяють.
Ні, неправда… роблять. Перейменували вулицю на Кривоноса . Може б, краще було без Криво- , то й асфальт був би. 🙂

раби
4 років тому
Відповісти  editor

А навіщо і кому потрібно було перейменовувати вулицю на Кривоноса. Мешканцям документи переробляти ,а це кошти в “бюджет”. Мешканців ніхто не питав.Виконком вирішив – виконком зробив. Крім здирства грошей з мешканців вулиці – це нічого не дає. Ну хіба що ще загострення польсько-укрвїнських відносин. ..А хто за цим стоїть ? Ну, звичайно тупе “бидло”, неорганізовані ” раби” і т.п. …..

сусідка
4 років тому
Відповісти  раби

В Києві напроти Банкової стоїть пам”ятник Ватутіну і вулиця є, а в нас ******* перестарались. Люди ходили, просили не чіпати назву.
Але хто для них люди? Гребуть, гребуть, щоб вже подавились ПАДЛЮКИ!!!

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  сусідка

Якщо не знаєте хто є генерал Ватутін то зайдіть у Вікіпедію. А якщо лінуєтеся, то так і напишіть – я вам розповім про десятки тисяч сірих свиток – українців, яких він втопив у Дніпрі під час його форсування у 1944 році. Посоромилися б.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  раби

Рабе, міськвиконком виконував “Закон України про декомунізацію”. Закон потрібно виконувати, а не питати у мешканців чи можна перейменовувати вулиці. А ось до чого тут загострення українсько-польських відносин? Україна відносини із сусідами не псувала. Це сталося після прийняття нею “закону про бандеризацію”. А чому ви приплели сюди, козака Максима Кривоноса?

бидло
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

А ви, Анатолію, прикидаєтеся, чи дійсно не знаєте історію про М. Кривоноса і з ким воював козака Кривонос. .. Чи це перейменування є як аванс до “закону про бандеризацію”.Якщо виконком так дотримується законівУкраїни, то чому претензії до пільговиків ,багатодітнихсімей та інших простих громадян( по вашому “бидла”.) А “викономівці ,депутати по вашому не” раби” системи. Чи їхню роботу має виконувати неорганізоване, неуповноважене “бидло”. Адже для того воно й “бидло”, щоб прикривати промахи, а точніше злодіяння державних мужів та боротися з “вітряками”.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  бидло

Знаєте, “бидло”, у вас так багато всіляких претензій до мене, що я змушений процитувати вам витяг із “Української Радянської Енциклопедії”, (увага! ): “МАКСИМ КРИВОНОС (Ольшанский), полковник Войска Запорожского Низового, герой освободительной войны Украины с Польшей 1648-1654 гг. Прославился еще в 30-х годах 17 века во время походов казаков на Крым и турецкого султаната в Турции. Возглавил казацкие отряды в Желтоводском сражении 1648, Корсунском -1648, Пилявецкой битве 1648 г. Умер от чумы в ноябре 1648 года во время осады Замостья, Польша. УРЕ, Киев, 1988 год) Чуєте?! Це соратник Б. Хмельницького! Який громив турків і татар задовго до української революції 1648-1654 рр.

бидло
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

А у тій “радянськІй” енциклопедії не вказано скільки поляків всупереч волі Б. Хмельницького полягло у боях з М.Кривоносом . ВАМ навіть не відомо, що Кривонос , (який по вашому Радянському БАЧЕННі є “соратник” Б Хмельницького) ,ЗІРВАВ УГОДУ ПРО ПЕРЕМИРЯ Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО І РЕЧІ ПОСПОЛИТОЇ,, внаслідок чого загинуло багато польського війська. До чого тут турки і татари, хоч ці народи не чіпайте. Але про що говорити, якщо для вас міська влада ,виконком є взірцем України тільки за те, що інорує думкою мешканців вулиць усього міста ( “бидлом” по вашому) . От тут ви і прокололись ,хто насправді ви є… Ніяка ви не Польща + уКРАЇНА, а ” виконком + А. Б.”

раби
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

А в “Законі про декомунізацію” вказано , що саме в Нововолинську треба обовязково змінити вул. Ватутіна на вул. М.Кривоноса , а не на вул. Західна, Галицька , Териконівська або Сніжна (наприклад).? Немає в Законі такого ? То виходить тут “бидло” і не при чому.. Загострюють відносини між людьми ті , хто при владі та їх прикормлені “активісти”, а звинувачують у цьому” бидло”, яке не ведеться на їхню брехню.

Олександр
4 років тому
Відповісти  раби

Тут Ви абсолютно праві-достатньо проаналізувати всі перенайменування і стає ясно-все робиться на контрасті і займаються цим не просто так!Винять у поганому житті *незалежних* і тупо не помічають,що при владі *комуняки* А *раби* цього не помічають і кожен раз тихенько вибирають тих самих. А ще є тупі *раби*….

гість
4 років тому
Відповісти  Олександр

Олександре, “тих саиих ” давно ніхто не обирає… ” Ті самі” нагло підступно і підло лізуть до влади, не гидуючи застосовути при цьому усілякі брудні способи та схеми. Дозволяє їм робити це недосконала виборча система України ,Обирають владу фахові “рахувальники ” голосів, а не безправне “бидло”, яке тупо лише бере участь у цьому дійстві і не більше. Олександре, ви ж є мудра людина, А не “тупий раб ” провдадного режиму , що наживається за рахунок простих безправних людей , яких обзиває “бидлом”

Українка
4 років тому
Відповісти  editor

Оце точно,зніміть Криво-, а ” Носа” лишіть і “авторитетним” людям зроблять дорогу на протязі дня! Шкода,але в нас бандюги в авторитеті,а не шановані люди! Як то кажуть,який пан,такі й холяви! То чи не пора нам,громадо міняти того ******* “пана”?

Сусід
4 років тому

Я також живу в приватному секторі
Ми не платимо в ЖЕК, в осбб і сусіди чекають поки влада щось зробить

Машина породи 100 грн/тона (+/- 600 грн за ЗІЛ)

ЧЕКАЙТЕ ДАЛІ

ми по 100 грн скинулись (в основному молодь) і під ногами більш менш чисто, а решта надіються на асфальт і нарікають на всіх від сусіда до призидента
Якось так

editor
4 років тому
Відповісти  Сусід

Зверніть увагу: люди цікавляться, чи по документах уся вулиця вже заасфальтована?

мешканець
4 років тому
Відповісти  editor

Вулицю Шота Руставелі також на документи ” заасфальтування ” перевірте…

гість
4 років тому
Відповісти  Сусід

А чому сусіди Сторонського не скидаються на асфальт… Він біля свого будинку по два рази на рік афальт змінював бюджетним коштом. хоча спроможен за власні кошти навіть сусідні вулиці облаштувати.

сусідка
4 років тому
Відповісти  Сусід

Не проти скинутись,але грейдером треба спочатку все почистити. А взагалі-то гроші виділяються на благоустрій вулиць, тільки яких?

бидло
4 років тому
Відповісти  Сусід

В школах “скинулись” в “дитсадках “скинулись”, на проїздже покриття вулиці “скинулись”. А бюджетні кошти куди дівати? Тільки оприходувати і дерибанити, поки “бидло” скидається.”

тролик
4 років тому
Відповісти  Сусід

А ви дозиметром міряли ту породу? Останій раз на териконі , коли я міряв було 30 одиниць, норма 12.
Чи не привезли ви собі на вулицю машину раку І ОНКОЗАХВОРЮВАНЬ?

Іван З.
4 років тому
Відповісти  тролик

Машина раку це Кроноспан, Нововолинськ це місто шахтарів 10тиріччами працювали в шахті і зараз на пенсіях та регресах відпочивають. А сучасна молодь “нормальна” вмирає після 30ти років з невідомих причин. Вони не тусують в шахтах і на териконах ,а заробляють на гейропеських мясярнях ,в теплицях,і на будовах трохи грошей на життя . В майбутньому пенсіонерів не буде взагалі.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Іван З.

А вмирають від “питної води” у нововолинських водогонах, пане “Іване З”. Від отруйних викидів “КРОНО-УА”, ОЖК, “Курчака”, ливарних виробництв. Від пилюки із териконів відпрацьованих шахт – у якій є вся таблиця хімічних елементів Менделєєва. Від шахтної породи, якою “асфальтують” міські шляхи на самстроях. Чому не пишете, що молодь НЕ ХОЧЕ старої місцевої влади і чинить відчайдушний спротив комуністичній владі Нововолинська? Чому у вашому посту не згадується, що молодь НЕ ХОЧЕ опиратися злу і боротися за краще життя для себе? Хто вам винен?

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Жоден “казел” не відповів на мій коментар. Так, хочете ви – нововолинці, жити по-людськи разом зі своїми дітьми у рідному місті, чи всі виїдете до Польщі де вас чекають-не-дочекаються у якості новітніх рабів та гастарбайтерів? Чи хочете ви мати нормальну демократичну Державу і місцеву владу у Нововолинську, яка дбала б про вас і ваших дітей та літніх батьків, чи знову хочете мати на її чолі старезного КГБіста, хабарі, хамство, розкрадання вашого комунального майна і землі, матюки, наркоманію, алкоголізм, організовані кримінальні угрупування?.. Вам кимось пороблено? Чи ви такі вродились? Напишіть, хоч хтось.

Оксана
4 років тому

Вулиця Паркова(перша від траси біля 4 шахти) теж непрохідна,навіть влітку.Купу породи туди насипали,ефект дуже короткий.Таке відчуття,що багнюку підсипають з сусідніх вулиць))

Петро з Буковини
4 років тому

Скажіть мені будь ласка! Відколи про зеків пишуть «авторитетна людина»?! Відколи за приклад беруть зеків?! Не дивно чому в місті молодь спішить жити за законами тюрми

editor
4 років тому
Відповісти  Петро з Буковини

🙂 вони жартують

не до жартів
4 років тому
Відповісти  editor

Які жарти ?. Від зеків керманичі міста навіть державні ордени отримують на повному серйозі.

Irynka
4 років тому
Відповісти  Петро з Буковини

А ви впевнені, що ці люди там були?)))

Тролик
4 років тому

До жителів.
Якщо кримінальний авторитет вміє лобіювати інтереси родини, то, може, оберіть його депутатом від свого району, щоб він міг пролобіювати і ваші інтереси – жителів району Кільцевої? То ж відразу видно, що пробивний. Не те що зараз у вас якийсь “епутат”.
А ви зверталися до свого “епутата” чи відразу на Радар? а може, він також поможе?
Прізвище “епутата ” вашого можна? Щоб знати, що це “хлюпик” і він нічого не рішає, і відразу гнати на наступних виборах зі свого району.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Тролик

Доля правди у ваших словах таки немала.

Сашко
4 років тому

…………….
Ти хочеш, щоб твої коментарі публікували? То не хами. На тиждень – бан.
Модер

Тетяна
4 років тому

Взагаліто на вулиці Кримського ми теж чекали дорогу протягом багатьох років .. І так само як ви жалілись… І ходили по болоті.З роками зробили і Вам зроблять!