Зламали сейф, винесли понад півмільйона. У Нововолинську обікрали “Нову пошту”

80 7988

Це трапилось із четверга на п’ятницю – у ніч проти 16 листопада. У головне відділення “Нової пошти” в Нововолинську – на вулиці Шахтарській, 39б – завітали злодії.

Розбили вікно (звичайне старе), віджали грати, влізли у приміщення.

Попрямували одразу до сейфа. Відкрили його за лічені секунди.

 

Забрали близько 600 тисяч гривень.

Усередині пробули  1 хвилину 40 секунд. Там діяли двоє. Третій, можливо, стояв на стрьомі.

Усе це відбулося приблизно о 2.34.

Тривожна сигналізація спрацювала, але “Арсенал” прибув запізно – злодії вже накивали п’ятами.

Поліція розшукує зухвальців, а “Нова пошта”роздумує, як посилити безпеку. 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

80
Коментуймо!

3000
17 Коментарі теми
63 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
33 Автор коментаря
АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Це сенсація, без сумніву. Пощастило забрати виручку, яку потрібно було у той же день здати у банк.
Грабунки підприємств та організацій (простих громадян, бізнесменів тощо) будуть і далі наростати, через повну чи часткову бездіяльність поліції, байдужість до доль мешканців Нововолинська бонз місцевого, задавненого прокомуністичного владного бомонду і “червоних директорів”.

Опачки

А я то думаю коли ж приплітуть “незмінного”
Не довго прийшлось чекати ))
Так тримати Анатолію

гоп-стоп

Незмінний разом із обласними й міськими депутатами давно міг добитися, щоб у нашому чарівному містечку була патрульна поліція, як у Ковелі. Бо Нововолинськ б’є рекорди зі злочинності. Незмінний міг зібрати учасників бойових дій, варту порядку і вмотивувати їх до вечірньо-нічних чергувань по місту. Але ж воно йому не треба. До нього не лізуть. Так тримати, незмінний!

Лима

Поки що не лізуть, я так думаю…

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Де ви побачили у моєму коментарі прізвище “незмінного”, який мав би згідно закону, відповідати за все?

Ммм

А сейф – то звичайний залізний ящик радянських часів який відкривається ломом та кувалдою за 10-20 секунд, не кажучи про болгарку….?

Ммм

Знали що під охороною – значить полюбому перевіряли своїм автомобілем скільки часу займає примчатися від бази Арсеналу до Нової Пошти… Був би по всьому місті встановлений і працюючий нормальний відеонагляд – злодіїв швидко би вичислили.

Андрій

Все набагато простіше.в один день перевіряли. А в інший.зробили.в середині був демян та бабуркін.а головний був на вулиці.і ще один біля автостанції.на машині

Ггггг

Ти напевне тоже там був,все знаєш

Вадим

А ще троє хибні виклики на п’ятому м-н робили напевно.

Даша

Ви подивіться хто працює в арсеналі .Вони можуть тільки приїжати в ігрові автомати і
виносити звідти пьяних

Андрій

Били магазини і вітрини на 5мкр нічого не нагадує.було 6 людей.якщо цікаво підскажу

дуже цікаво!

Підкажіть!!!

Озік

А что там подсказывать.Работала группа. На 5 мкр били витрины, отвлекая наряд охраны от “Новой почты”. Я так понимаю.

Андрій

Молодець

Андрій

Не для всіх.

Озік

Даша! Иногда лучше промолчать,чем высказывать то, в чем Вы не компетентны. В первую очерерь вина лежит на службе охраны “Новой почты”, которая установила систему охраны обьекта, не соответствующую требованиям безопасности.
Я долго смеялся, когда увидел на одном отделении “Новой почты” ИК датчик(движения), поставленный вверх ногами. защищал потолок, бетонное перекрытие. Полный маразм.

Андрій

В середині мають людину.свою

РАДАР

Natalia Tkačenko: Значить, все було домовлено! Ей, поліція, від таких новин вже блювати хочеться, вам платять якісь %%%?
Інна Мельничук: “Чудове” місто Нововолинськ – кожен день крадіжки, таке враження, що до нашого міста злодіі приїхали у відрядження. Сподобалось і оселились. Цікаво, як в такій ситуації почуває себе головний поліцейський міста. Позор.
Ольга Вовчук: Прям точно знали, де сейф і який він. . . Були поінформовані наперед чи такі професіонали?

Андрій

Отож бо там працюе їхня людина 92року народженнч

Декстер

Блондинка?!))

Кеша

Ну це подруга ччччч але теж могла сказати коли максимум грошей

999Ім‘я

Наш доблесний пикалюк прекрасно знає хто це робить, але як він може навести порядок якщо сам з цими … кавує,чаює і не тільки. А вони його перед всім містом лохом виставляють, роблять все що підкреслює яке він пусте місце

Андрій

Віктор не до чого…такий закон тільки з полічним

Андрій

А що пикалюк повинен сам все робити….подивіться скільки посадили

Катруся

Люди не бачать і не хочуть бачити що поліція щось намагається зробити… всі бачать що не зроблено… з такими коментарями в них і те бажання пропаде робити..
хочеться побажати громадянам м.Нововолинська почитати закони.
Ми всі передивились американськіх фільмів де поліція все може (злочини по ДНК розкриваються, забезпечені технікою і т.д.).

Тома

Катюню, половину тієї техніки перебили самі поліцейські.
А закони повинні в першу чергу вивчати самі правоохоронці, щоб прибувши на скандал не мололи маячні, що будуть діяти, коли буде труп.

Рас

Навіщо ДНК ? Наша поліція не може піти по магазинах по камерах подивитись!!!Кажуть: «самі подивіться»!!! Це нормально???

999Ім‘я

Я дивлюсь що в місті нічого не міняється. Поліція в таких випадках не соромиться і прямим текстом каже що нікого не знайде.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Повернулися лихі і брехливі януковські роки. Поліція, прокуратура, СБУ не бажають дотримуватися присяги, яку давали на вірність народу та виконувати законодавство і Конституцію України. В державі бордель. Ніхто ні за що не відповідає і не змушує виконувати законні та підзаконні нормативні акти. Ловиться груба риба у мутній водиці…
Суди управляються у ручних режимах місцевими та центральними олігархами. Люди, чи не пора вже почати діяти?

Aндрій

Що ви пропонуєте?

Накипіло

А скільки посадили? Кого посадили?? Хіба якихось шісток. Ви чечена посадіть, демяна посадіть, носа, василя.Хоча одне від них спасіння- це кожному з них *****, мабуть.

Кеша

От бачите всі знають хто .і мовчать …бояться що буде розголос..

анти чобіт

догадки одне а факти друге

Андрій

Які нафіг факти за що живуть за що купують машини..кражи ігрові автомати вимагання це робота…роботяги вкрали на 1гр загубите 10.обіцяю

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Гм.

Ооооо

Цих ворюг усі знають…і нічого не робиться….хахаха

РАДАР

Ірина: Значить, була наводка. Треба перевірити персонал.
Бодя: Почерк такий самий, як коли обікрали “Ябко”.

Андрій

Алілуя нарешті…. і так які ставки ?????

Кеша

Візьміть в персоналу особисті телефони і все стане зрозуміло….він базікало

Лима

Потрібно ж було ще злодіям не лоханутись і знати, що у сейфі багато грошей. Не думаю, що у тому сейфі постійно зберігаються такі великі кошти. Хтось доніс із персоналу пошти. Та і справді одразу знати де і який сейф

Шміт

У даному відділенні працює цивільна дружина Віталія Л.
Л. – шистьорка Чічена, думаєте це збіг?

золотий ключик

Ми навіть думаємо, що ключі були того дня саме в неї 🙂

Ага

Та той віталік її лупить як сидорову козу, вона боїться йому слово сказати, то і робить все що він скаже!!!! а на це дитина дивиться – хлопчик. і буде думати що бити маму і жінку – то нормально. скотина він.

Лима

А мою сусідку чоловік бив і правильно робив – СКОТИНА ВОНА!…(( І то не той випадок, коли розійшовся, покинув, та й усе – з такою хр…н розведешся!..

Ага

Я незнаю вашу сусідку – я знаю Л. ще зі школи. Нормальна вона дівчина, працює, має синочка, але от неповезло зустрітися із таким бидлоттям. Вона не може з ним розійтися бо він її залякує,погрожує їй, а поліція хрен захистить – скаже: убьют – тогда звоните. Вона за себе і дитину боїться!!! а те падло палець об палець не вдарило, живе і жирує. Їздив на її машині, їй не давав ЇЇ МАШИНУ. Потім через нього ту беху спалили…..і хотьби хрен ….ні копйки їй за неї не віддав, хоча знає, що то його вина. Коротше – скотина він рідкісна.

Громадянин України

да ось така крута МРАЗЬ

Ооооо

Ото хай скаже кому дала ключі .і де це чмо було

Читач

Кому, як не тобі знати де ти було…

Андріц

Ура ,.!!!!!!!

Сергій

Квартирні кражі тривають по місту з червня місяця. Крім пару старих дрельок і різного мотлоху, які доблесного викрили поліцейські, їхньої роботи не видно взагалі. Стає страшно лишати житло коли йдеш зранку на роботу. От вам і поліція. Хоча б патрулі пустили по місту по ночам.

Василь

Де ти бачив патрульних в місті?
Міськвиконком може організувати муніципальну варту і хоч біля кожного будинку її виставити… а от проблема(((( фінансувати а отже платити заробітну плату теж має міськвиконком…
А в поліції є вакантні місця .. тільки немає бажаючих іти працювати.. зарплата 8тис грн… субота неділя робочі…

анти чобіт

вигнати замів сапожнікова в нього їх забагато а фінансування ввіддати варті,від того рожелюка порохно сипеться

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

До “анти чобота”. Цікаве питання. Заступники міського голови В. Сапожнікова мають бути скорочені зі своїх посад, а самі посади у штатному розписі міськвиконкому ліквідовані. Старий лис, таким чином, узурпував владу подавши це як велику перемогу про зайняття двох крісел однією дупою – секретаря міськради і першого заступника міського голови, А. Сторонським… Я судився із місцевою владою із цього приводу. Суддя М. Ушаков. своєю постановою, похерив Конституцію, антикорупційне законодавство, “ЗУ Про місцеве самоврядування” та “ЗУ Про статус місцевих депутатів”. В Апеляційному суді Львова теж дуже гарно “поколядували”… Проте, це ще не кінець. Законність буде відновлена. І взагалі, у міській раді робити… Читати далі »

Eys

О Анатоль! Ушаков в мене тоже був суддя пощастило мені , що він пішов на пенсію, то я день за два отмотав майже весь срок. .ПОки назначили новий перерозгляд.:)

юрій

За таке треба зобов’язати начальника поліції компенсувати людям і підприємствам всі збитки з власної кишені. От тоді злодіїв знайдуть на наступний день.

Василь

Вакантних місць хватає! Іди покажи як працювати. Але перед тим не забудь почитати закони, які сьогодні захищають бандюків

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

До “Василя”. Хто допустить нас до особливо важливих вакантних місць? Ключових, я б сказав. Нач. слідчого відділу, нач. кримінального розшуку, нач. відділу внутрішньої безпеки тощо. Цікаво, а у відділі кримінальних справ вакансії є? Чи їх так залякали, що ніхто із осіб з вищою юридичною освітою туди не хоче йти? Наголошувати на браку кадрів рядових патрульних поліцаїв чи таких самих у дорожній службі й інших, не варто, я думаю. Хай самі вищі поліцейські чини туди йдуть і покажуть, як потрібно працювати. Згадають свою совкову молодість… Рядові посади в поліції, із з\п в 7 тис гривень – це виконавці, військові люди. Яким,… Читати далі »

Василь

Немає такого відділу кримінальних справ у поліції …. немає таких посад в штаті як патрульні…

Оксана

Може Арсенал має компенсувати? Їм за охорону гроші платились

Катруся

Іди в поліцію і навчи працювати.
Розкриєш всі злочини … а інакше компенсуєш … Слабо?

Eys

Катруся. Я за тебе.

Цікаво

Арсенал охороняв а Пикалюк винний?!
Ото логіка у людей

Модер

Шміт-2, воно ж добродій. Сховайся, ти спалився.

РАДАР

Ми уточнили час, це трапилось приблизно о 2.34. А коли, ви кажете, били вікна на 5-му?

Місцевий

2.15 Магазин Віра н а 15 мік-йоні

РАДАР

Пазл склався, нє?

Віталій

Підкажіть, може хтось в курсі де зараз той “поліцейський”, який будучи п’яним за кермом вбив людину на вулиці Шахтарській? Щось все навколо нього затихло. Може вже випустили? Якраз майже рік минув від того вбивства. Хтось знає чи покараний вбивця-поліцейський?

Григорій

Чув, що він на свободі. Менти його прикривають, а в новинах спецом замовчують правду

Павло

Чув що він на волі і працював,чи працює на н.пошті,пів року тому це було,як зараз то не знаю…

555

Працює на новій пошті і не скажеш,що щось його тривожить
Вчора там його бачила
Пригає скаче

РАДАР

Спецом для допитливих читачів РАДАРА готую матеріал, сьогодні прочитаєте.

Ксеня

Працює на новій пошті

Петро

Той поліцейській працює на Нов пошті віділеня 2 біля башні. Отак то буває. А других людей підставляють і за ніщьо садять. Тікі все щьо можуть це закривати очі на тих бабуркінів чеченів ,шо вони чюдять і бандами людей бють і гроші вимагають . Ну і Яну Цан і Ко–альовца Ігора небачать які на все місто наркоту продають. Ось наша міліція.

шанувальник

читаючи ці коментарі , я ще раз впевнився яке в нас суспільство .повірте – цих пів мільйона нікого тут не хвилює. хвилює те , щоб була жертва , щоб було з кого анонімно познущатись . ми отримуємо насолоду коли комусь погано , не думаючи що це може трапитись з нами .Наталя Семенівна , пояснюйте хоть ВИ людям , що так не можна ненавидіти людей.за все в житті треба буде відповідати .

Лима

Мене хвилює 600 тисяч гривень, повірте. Я навіть знайомим казала, які інтернет не читають – вони обурювались, казали:-“БИЙ ГАДІВ!!!”, але переважна більшість людей гризуться між собою, як таргани в банці

12345

а Віталій Л. де пропав? в місті давно не видно, і з білявкою про яку ви писали його теж давно не бачили

Вадим

Уїхав на реабілітацію, в Лас-Вегас.

Мен

Якшо чечена знакомі там працюють знач він в нього вони візде знач все він робить якшо шось не станеться зразу вони е кучя наркоманів які сиділи за крадіжки а коли йому погано він на все здатний незадумувались коли грабили нову пошту я їх бачів в грубішові

Ооооо

Ага і там посадили але чоооомусь відпустили.чому