Поліція почала боротьбу з порушниками карантину в Нововолинську.

Першим “попав” водій маршрутки, який перевозив 19 пасажирів замість 10. На нього склали адмінпротокол, а це означає від 17 до 34 тис. грн. штрафу.

За водія вступилися колеги і перевізники. Вони заявили міській владі, що припиняють перевезення взагалі. Аж до кінця карантину. Мовляв, ми тепер у зоні підвищеного ризику, а заради чого ризикувати? Виторгу з 10 пасажирів не буде. Працювати собі у збиток нема дурних.

І все, маршрутки вже містом не курсують.

Другим попав отой містечковий скандаліст, який безпардонно лізе в усі щілини зі своїм телефоном і “прямим ефіром”.

22 березня він відзначився гучним скандалом у супермаркеті “Край”. Вдерся без черги, хоча запускали лише по 10 осіб, чіплявся до працівниць, матюкався, вимахував кулаками і навіть грозився, як кажуть, спалити заклад.

Ну, але дівчата не розгубились і дали агресору рішучу відсіч – зателефонували на 102.

Далі – пряма мова підполковника поліції:

– Чоловік 1989 року народження не лише порушив статтю 44-3 КУпАП і пункт 5 рішення №75 виконкому Нововолинської міськради від 16.03. 2020 р. щодо карантину, а й вчинив у магазині хуліганські дії, які підпадають під ст.173 КУпАП.

Тому на нього склали два адмінпротоколи, – сказав сьогодні на сесії міськради т.в.о. начальника Нововолинського відділення поліції Василь Бучинський.

Неврівноваженому хулігану загрожує штраф від 17 до 34 тис. грн.

У супермаркеті під час приїзду поліції він намагався апелювати до покупців: мовляв, от люди підтвердять, що я поводився чемно.

Але люди дружно сказали:

– Ми  підтвердимо, що ти стрибав до працівниць.

І навіть телефон, на який він полюбляє знімати свої скандали, горе-блогера не врятував…

Прочитав сам? Поділись з іншими: