Андрій Миронович у скруті…

13 3057

Ніяк не розпочне свій судовий спір із виконкомом Нововолинської міської ради, міською лікарнею та міським головою Б.Карпусом пан А.Сторонський – колишній секретар ради і перший заступник міського голови, а згодом – директор КП “Нововолинська центральна міська лікарня”.

Він оскаржує звільнення з керівної посади в лікарні, та досі не спромігся усунути недоліки у позовній заяві.

Іваничівський районний суд Волинської області спочатку залишив позов без руху, надавши позивачу можливість допрацювати заяву. А оце днями взагалі повернув йому позов.

Тобто якщо Андрій Миронович не перехоче судитися, то йому доведеться почати все заново.

Нагадаємо: 18 березня Андрій Сторонський звернувся в Нововолинський міський суд. Суддя Ушаков узяв самовідвід, суддя Василюк хворів, суддя Ференс-Піжук перебувала у відпустці.

В.о. голови суду Микола Ушаков передав справу на розгляд Іваничівського районного суду. 

 

Іваничі, районний суд

 

Суддя Малюшевська І.Є. ухвалою від 5 квітня залишила позовну заяву Сторонського  А.М. без руху, надавши 10 днів для усунення недоліків. Бо…

у порушення вимог ст. 175 ЦПК України у позовній заяві позивач не вказав його ж номерів засобів зв`язку, офіційної електронної адреси чи адреси електронної пошти; не зазначено ціни позову, а також відсутній обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються, зокрема щодо стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Додатки, додані заявником до позову, не засвідчені у встановленому законом порядку.

До позовної заяви було додано неналежної якості фотокопію довідки про доходи позивача. Окрім того, позивачем не сплачено судовий збір, що справляється за подання заяв даної категорії.

13 квітня позивач надав суду 4 примірники виправлених додатків.. Подав клопотання про відстрочення сплати судового збору. І виклав письмово свою думку щодо залишення його позовної заяви без руху.

А 19 квітня суддя І.Малюшевська постановила:

заяву А.Сторонського  вважати неподаною і повернути позивачу.

Це не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо врешті-решт заявник виконає вимоги ЦПК. 

 

Адміністрація Нововолинської міської лікарні – тут

 

Не будемо переповідати всі аргументи судді – їх багато. Якщо коротко, то позивач наполягав на задоволенні 7 вимог.

1. Визнати незаконним та скасувати рішення виконкому Нововолинської міської ради №73 від 03.03.2021 року «Про звільнення тимчасово виконуючого обов`язки директора Комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» Сторонського А.М.».

2. Визнати незаконним та скасувати розпорядження Нововолинського міського голови Карпуса Б.С. №61-ро від 03.03.2021 року «Про звільнення Сторонського А.М.».

3. Поновити Сторонського А.М. на посаді тимчасово виконуючого обов`язки директора комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня». Допустити негайне виконання рішення суду в частині поновлення на посаді.

4. Поновити дію строкового трудового договору, укладеного між Нововолинською міською радою та Сторонським А.М. із дати звільнення, а саме з 04.03.2021 року.

5. Стягнути з комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Допустити до негайного виконання рішення в частині стягнення середнього заробітку за один місяць.  

6. Стягнути з виконавчого комітету Нововолинської міської ради та Нововолинського міського голови по 5000 грн. моральної шкоди, а всього 10000 (десять тисяч) грн.

7. Стягнути з виконавчого комітету Нововолинської міської ради та Нововолинського міського голови по 5000 грн. витрат на правову допомогу, а всього – 10000 (десять тисяч) грн.

За дві з цих вимог (а саме №3 і №4) закон звільняє позивача від сплати судового збору, а от інші треба було оплатити.

Екс-чиновник просив про відстрочення сплати збору, посилаючись на скрутне матеріальне становище.

 

На конкурсній комісії у березні

 

Клопотання обґрунтоване тим, що на даний момент позивач є безробітним, отримує допомогу від державної служби зайнятості та знаходиться у скрутному матеріальному становищі, тому просить суд відстрочити сплату судового збору до ухвалення рішення у справі, бо вимога про сплату судового збору фактично позбавляє його можливості захистити свої права шляхом звернення до суду.

До вказаного клопотання позивачем додано належним чином засвідчену копію Довідки Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості № 527/26/3 від 08.04.2021 року, з якої вбачається, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості з 16 березня 2021 року.

Однак позивач не надав ані довідки про свої доходи, ані відомостей про розмір допомоги з безробіття чи про призначення державної допомоги його родині як малозабезпеченій. Тому суд не мав змоги оцінити його майновий стан.

Саме через те, що п.Сторонський так і не сплатив судовий збір за більшість вимог, заяву  йому повернуто.

Чи оскаржить він цю ухвалу п.Малюшевської в апеляційному суді, де теж потрібно сплатити судовий збір? А може, все ж таки знову піде у суд першої інстанції, але вже сплативши всю належну суму?

Зрозуміло одне, шановні: ви всі – заможні люди порівняно з Андрієм Мироновичем. А в нього скрута, сам сказав.

СередньоДЕННИЙ заробіток пана Сторонського на посаді директора лікарні становив 1459, 5 грн. 

Згідно з декларацією про доходи за січень, лютий і три дні березня 2021 р. його сумарна зарплатня становила 70 523 грн. Тобто майже 34 тисячі на місяць.

Його особисті заощадження – 20 тис. доларів готівкою. Є й вклади у “Приватбанку” –  9 рахунків на ім’я Сторонського А.М.

Адвокатам він має сплатити чи вже сплатив 10 тис. грн

Коротше, бідний аж синій 🙂

 

 

Більшість фото зробив В.Грабовський

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

1 1 голос
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрі Комаров
1 рік тому

Виселіть з Нововолинська того Сторонського!!! Дістав!!! Тож треба бути таким наглим. Програно все, в лікарні дуже задоволені медики новим директором Шепеликом, а той все пнеться і пнеться….

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Андрі Комаров

Дуже дивна пропозиція. Навіщо когось виселяти, це ж не совок зі 101-м кілометром. Як на мене, Андрій Миронович – досвідчений адміністратор. Єдина проблема – хамить. Тобто бажано працювати не з людьми, а з паперами і технологіями. Моя суб’єктивна думка.
Щодо пана Шипелика – час покаже.

Олександр
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Досвідчений адміністратор?… А можна почути про його успішне адміністрування?

Наталя
1 рік тому
Відповісти  Андрі Комаров

Медики НЦМЛ насьогодні в шоці від Шипелика. Лікарня просто розвалюється, а він забавляється тим, що кожного дня міняє посадовців, роздуває свій штат, поліклінікою керують якісь діти, кількість начмедів росте щомісяця. Сьогодні вже два начмеда хірурга…
Місто лишиться без поліклініки та нормальних лікарів. А чи зможуть пенсіонери та й інші мешканці собі дозволити оплатити приватні прийоми лікарів чи наїздитися в інші міста.

Галина (інвалід 2гр.)
1 рік тому

Нема слів…В голові крутяться одні матюки і прокльони . Боженько, прости мене грішну !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Ми тут порадилися з В.Грабовським і вирішили допомогти (позичити на судовий збір) певною сумою А.Сторонському. Він (Грабовський) зі зарплати двірника може виділити 400 грн., а я з пенсії теж 400. Бевідсотково. Віддасть, коли виграє суди з міськвиконкомом. Це у крайньому випадку. А що стосується його – то можна написати заяву на безкоштовного адвоката в бюро вторинної правової допомоги, якщо така матеріяльна скрута настала в чоловіка. Я, коли судився з В. Сапожніковим і з ним самим за матюки, то так і зробив.
До речі, а пан А.Сторонський, часом, не інвалід праці, Чорнобиля, армії, самозахворювання?.. Як дехто з найвищих, в недалекому минулому, керівників Нововолинська? Отоді, всі проблеми було б вирішено одним махом! І від судового збору був би звільнений, і адвоката теж оплатила б Держава.

Wey
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Бабосів у нього без вас вистачає. Щотижня приїжджає в Рідний Край за готівкою. А Луцька контора адвокатів за яких раніше платили з наших кишень, тепер каже йому – давай гроші. А гроші йому жаль.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Wey

Це ви “Wey”, мали на увазі луцьку приватну адвокатську контору “Конфідент”? Так, і у моєму випадку з судами, між товаришем Сапожніковим і мною – за імовірне розбазарювання комунального майна громади і бюджетних коштів, теж працювали її адвокати. І мені, аж дуже цікаво було б знати: а хто ж платив за адвокатські послуги цій приватній структурі, які дуже дорогі, як вбачається, – колишній вже, міський голова зі своєї калитки чи оплату здійснювали з міського бюджету – грішми платників податків Нововолинська? Напишіть, якщо знаєте. Бо мені доведеться писати інформаційний запит у міську раду з приводу цієї замороки.

Wagonwheel
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Трохи не ця тема, але відпишу тут. Анатоль , Ви бачили що Ваш коментар на Бузі про перевиховання “молодою командою” чоловіка з іншої “молодої команди”, яка пролетіла , вже потерли. Навіщо ? Не розумію. Чому так реагувати, не розумію, чому нервувати, терти. Зверху у голові статті відображається 5 коментарів, а насправді три знизу. Інші вже потерті.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Wagonwheel

А ви не могли б написати це на “Бузі”, а не тут?
Я взагалі не ставлю деякі коментарі, і це моє право.

Олександр
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну,до “пана” йому як до маааскви рачки….

Галя
1 рік тому

А де ж ті гроші візьмуться, якщо він щодня віскі купує по 500 гривень за пляшку. Горе певно заливає.

Tywin Lannister
1 рік тому
Відповісти  Галя

Ну якщо він “віскарь” за 500 грн купує,то панове він себе не поважає.Запів тисячі, шмурдяк, а не віскі.