Асфальт поклали і… забрали! Двоє інвалідів плачуть через “коптюкізм”

26 1924

Приватна фірма на уклінне прохання двох інвалідів поклала біля їхнього двору шмат асфальту, щоб дощові води не стікали під хату. І зажадала за це 570 гривень.

А коли бідова жінка відмовилася стільки платити, асфальт… забрали!

 

– Уся моя надія на РАДАР! Допоможіть, – просить пані Світлана з Нововолинська.

Розповідає:

– Я  мешкаю на вулиці Крайній, 28. Там фірма Коптюка прокладала асфальт.

 

 

Учора доклали асфальт, а нічого не зробили, щоб дощові води не текли мені під хату. Попросила, щоб в’їзд на подвір’я зрівняли асфальтом. Зрівняли… і запросили 570 гривень.

А коли відмовилась платити таку суму, то забрали вже встелений асфальт.

Виходить, торгують асфальтом?!

 

 

Я – інвалід 2 групи, і мама в хаті вже 9-й рік лежить – цукровий діабет, без ноги й незряча. Це навіть інвалідний візок неможливо вивезти з подвір’я, бо великий перепад. Скрізь прокладають пандуси для покращення умов, а ВОНО згребло і те, що настелили.

Жигалюк телефон від мене не піднімає, а Рожелюк у відпустці. До кого звертатися, вже не знаю…

 

 

РАДАР зателефонував до Сергія Коптюка:

– Ваша фірма асфальтувала вулицю Крайню?

– Так, наші робітники.

– А чому вони торгують асфальтом?

– Бо це наш власний, не передбачений проектом благоустрою вулиці. Маємо право його продавати. Якщо люди звертаються і просять покласти асфальт біля їхньої хати, то кладемо. Але свій власний.

– І що, видаєте мешканцям квитанції, чеки? Податки з кожного такого продажу сплачуєте? Можна перевірити, попитати в людей?

– Питайте що хочете, ми маємо право! А що там жінка якась жалілася, вже чув. Із обіду туди під’їду подивлюся, – запевнив Сергій Коптюк.

І РАДАР під’їде. Отже, далі буде!

 

 

Довідково

Артем Жигалюк – це начальник Нововолинського ВУКГ.

Володимир Рожелюк – заступник нововолинського міського голови, куратор “комуналки”.

Сергій Коптюк – директор ТзОВ “Полімер” (фірма орендує  в Нововолинську асфальтний завод).

Анатолій Коптюк – відомий бракороб-асфальтоукладник, підрядник численних бюджетних замовлень.

 

Три фото з вулиці Крайньої – Віталій Більчук

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
26 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир
6 років тому

Судячи з фото територія будинку знаходиться вище від дороги , так що незрозуміло як дощові води можуть текти під хату.

editor
6 років тому
Відповісти  Володимир

Я думаю, щодо підтоплення хазяйка вам згодом сама відповість. Але зверніть увагу, вона просила, щоб в’їзд на подвір’я зрівняли асфальтом – інвалідний візок викотити…

Володимир
6 років тому
Відповісти  editor

“Учора доклали асфальт, а нічого не зробили, щоб дощові води не текли мені під хату. Попросила, щоб в’їзд на подвір’я зрівняли асфальтом. Зрівняли… і запросили 570 гривень.” – цікаво коли просила чому ціни не питала (асфальт коштує гроші) – чи може халява – ну тоді треба бути справедливим і зробити всім мешканцям вулиці .

editor
6 років тому
Відповісти  Володимир

де прейскурант? ким затверджений? де чеки і квитанції? де податки з продажу асфальту мешканцям? Хочете підставити Коптюків під перевірку? Бо треба бути справедливим, податкової халяви в них нема. А ЗНЯТИ асфальт біля хати двох жінок-інвалідів – це треба не мати ні совісті, ні серця.
Не збідніли б Коптюки і їхній “Полімер” через 4 лопати асфальту.

Володимир
6 років тому
Відповісти  editor

Прейкурант , ч ек, квитанціії? Однозначно в них нема і певно ніколи не було -просто заробляють гроші скоріше всього прості роботяги – бо зарплата певно дуже невисока.В нас так виживає фактично вся україна -покажіть мені хоча б одного підприємця хто чесно працює і платить всі податки , чи може заробітчанина з Італії , Польші , контрабандистів??? А судячи з хатини, гаража 2 жінок інвалідів там не тільки вони проживають, і “через 4 лопати асфальту” починають ображати людей – як це розуміти?
-” а ВОНО згребло і те…”, перезвонити до всіх керівників кого знала -“Жигалюк телефон від мене не піднімає, а Рожелюк у відпустці. До кого звертатися, вже не знаю…”
і в кінці пожалітися журналістам які терпіти не можуть Коптюка- я розумію що він далеко не святий , але повинен бути здоровий глузд.

editor
6 років тому
Відповісти  Володимир

Гаразд, для балансу окремий сюжет присвятимо маєткам асфальтоукладника. Щоб порівняти. ОК?

Lito
6 років тому
Відповісти  editor

та яка різниця? вони ж не жаліються, що в них грошей немає.

editor
6 років тому
Відповісти  Lito

Вони бідні аж сині. Вони не мають змоги покласти 4 лопати асфальту на виїзді з двору двом жінкам-інвалідам. Тому треба порівняти, хто бідніший. Ви ж самі до цього підводите. 🙂

Володя
6 років тому
Відповісти  editor

Увага!!!
Климович, на сесію міської ради, що має відбутися 4.10.16 р, хоче винести питання приватизації ним самим підвалу під Ощадбанком . Вже почав процес обробки депутатів , щоб підтримали його бажання.

editor
6 років тому
Відповісти  Володя

У діях Климовича проглядається корупційна складова?..

Володимир
6 років тому
Відповісти  editor

Цей підвал є діючим антирадіаційним укриттям, що є дуже актуальним в наший час!!!!
Також, першочергове право на приватизацію цього підвалу мають мешканці цього будинку що об’єдналися у ОСББ

Аміна
6 років тому
Відповісти  Володимир

Ну…якщо там уже існує діюче ОСББ,то увесь будинок і в тому числі підвальне приміщення є сумісною власністю мешканців даного будинку…і міські батьки не мають відношення до будь якого приміщення даного будинку,адже підвал не у комунальній власності…Цікаво як питання розвиватиметься?!….

Володимир
6 років тому
Відповісти  editor

незрозуміло що Ви хочете добитись , щоб Коптюк положив безкоштовно асфальт ?- так він не хоче і не буде цього робити, тоді можливо скинемся по пару гривень якщо в тому є потреба , судячи з хатини вони самі цілком можуть заплатити , але якщо там дійсно проблема і треба викочувати візок на проїзджу частину дороги – задайте заплатим , а чинити тиск на підприємця щоб він ложив безкоштовно комусь асфальт – це ненормально.

editor
6 років тому
Відповісти  Володимир

який тиск на підприємця?.. Коптюк-старший – публічна особа, був кандидатом до облради від БПП. Ми просто порівняємо, як “виживає” він і як живеться двом інвалідам. І зробимо це лише тому, що ви тут так завзято жлобів захищаєте. У нас би руки не дійшли, але коли вже так наполягаєте…
Зробимо. 🙂
А проектанти ремонту дороги, що отримали чималі гроші за роботу, мали пройтися вулицею і поцікавитись, які потреби в інвалідів. Начальник ВУКГ теж зобов’язаний врахувати потреби інвалідів. ВУКГ – замовник проекту, наскільки знаю.

Володимир
6 років тому
Відповісти  editor

По вашому він що має жити гірше від них , вроді підприємець як не як платить податки – які йдуть тим же інвалідам,
а першим аргументом всеж таки було що дощові води будуть підтоплювати будинок – так вот це брехня , проїзджав і бачив сам , немішало би і вам поїхати і подивитися

editor
6 років тому
Відповісти  Володимир

а зайти поговорити з людьми не пробували?..

Володимир
6 років тому
Відповісти  editor

Про що? як на халяву асфальт положити , чи про воду яка знизу вверх тече і топить будинок, чи телефончик чиновника , чи може журналіста який може натиснути на Коптюка?

Цікаво
6 років тому
Відповісти  editor

Пані Наталочко нехочу бути ханжою але заборчик коштує тисяч з десять гривень, хатина перекрита металочерепицею це пядесят тисяч гривень…. Сама дешева, тут однозначно обидві сторони не праві, працівники які клали асфальт правда більше не праві, бо без дозволу начальства, архітектора( чи як називають того хто робить проект дороги) вони не мали права того робити, без погодження, а як проклали самовільно, знаючи що вони не мають права того робити, то і забирати було позором

роман
6 років тому

Громада Нововолинська через свої виборні і виконавчі органи оплатила (сплачуючи податки) асфальтування вул Крайньої. Чому за гроші громади має кластись асфальт на приватній території?

editor
6 років тому
Відповісти  роман

і хочеться ж вам розводити таку демагогію за 4 лопати асфальту для виїзду ІНВАЛІДА на візку. Як той казав, від тюрми, суми й візка не зарікайся…

V значить V
6 років тому
Відповісти  editor

а я сьогодні місцем в маршрутці ге поступився, коли пост буде?

editor
6 років тому
Відповісти  V значить V

Д значить Д. Звиняй за відвертість 🙂

Іван
6 років тому
Відповісти  роман

Тим паче проклався ….

editor
6 років тому
Відповісти  Іван

проклався… і забрався 🙁

комунізм?
6 років тому

Від коли Приватна фірма має безкоштовно комусь щось робити? Ми що при комунізмі живемо?

Судячи з фото хати – господарі не бідують (я б зрозумів якщо була б “мазанка на фото”) то ж 570 гри за асфальт це не дорого ( хто хоч раз робив ремонт знає).

На рахунок під’їзду – треба звертатись в міську раду для допомоги інваліду До або під час проведення робіт, і не було б статті ні про що

editor
6 років тому
Відповісти  комунізм?

Не судіть безапеляційно, і не судимі будете.
Стаття – про жлобізм щодо двох інвалідів.
Дай Боже вам не сьорбнути цього лиха.
У міську раду давно звертались? І як? швидко вирішують?..