ХРОНІКИ ПІКІРУЮЧОГО АТБ

Спільнота “Нововолинськ без Сапожнікова”, 29 травня:

УВАГА, нововолинці!

У сквері на честь загиблих шахтарів (біля “1000 дрібниць”) розпочались якісь роботи. На базарчику біля стадіону люди казали, що там хтось будуватиме автостоянку.

Я запитав у робітників, що то є. Відповіли: власник, який викупив перший поверх колишнього навчально-курсового комбінату, облагороджує територію.

Не дуже вірю. Хто щось знає про це?

 

 

Там, схоже, ВІДХОПИЛИ 5 метрів скверу. Вже готують під асфальтування.

Окрім комунальної території, будівельники, вочевидь, наміряються “приватизувати” декоративні лави, урни, бордюри, дерева… які вартували нововолинській громаді купу грошей. Все це – комунальне майно. Не міського голови та заступників – наше з вами!

У кожному квадратному метрі асфальту, у кожному кубометрі цегляної кладки на будинках, метрі погонному тротуару чи міської землі закладена частка (у грошовому еквіваленті) кожного з вас. А також ваших дітей та онуків. Усіх, хто народився і живе у зоні “сапогізму”, якою вже давно є Нововолинськ.

Місцеві посадовці – на утриманні громади. Хто з них давав дозвіл на роботи у сквері? Яким № рішення міськради чи виконкому? Хтось узяв хабара за незаконні дозволи?

 

 

Там був іще декоративний паркан  – колись… із кераміки, мистецька робота.

1 червня:

Щодня відстежую ударне будівництво на першому поверсі приватизованого УКК, що по пр. Дружби, 8а. Припускав, що громадську комунальну землю у сквері навпроти «1000 дрібниць» відтиснули. А сьогодні переконався у цьому!

Будівельники демонтували декоративні світильники, встановлені по периметру. Вирівняли землю, завезли щебінь і викопали траншею – вочевидь, завтра будуть заливати фундамент під щось.

 

 

Запитання до заступника міського голови – В.Рожелюка, який курує комунальну галузь міста: що, й на цей раз моя «інформація є безпідставна, перекручена і неправдива»? Як ви написали у Волинську облдержадміністрацію щодо моєї заяви про саботаж закону “Про декомунізацію» в Нововолинську.

 

 

Схоже, що сквер на честь загиблих шахтарів після початку  ремонтних робіт на нижньому поверсі триповерхової споруди, давно приватизованої київським бізнесменом, зменшився на чверть.

Та й сам він – із клумбами, лавами, пам’ятником шахтарю, декоративними урнами для сміття – став зовсім іншим. Якісь люди вивернули бордюри, почали знімати асфальт на алеях і, вочевидь, різатимуть дерева у сквері.

Чи про це знають у виконкомі Нововолинської міськради? Чи дозволив це міський голова Віктор Сапожніков? Чи бодай трохи контролює перепланування скверу головний архітектор міста Михайло Вісьтак?

А депутати Нововолинської міської ради давали дозвіл на використання (продаж) цієї земельної ділянки?

 

 

Де обласні та місцеві депутати? Куди поділося пихате та запаніле керівництво міста?

Воїни АТО, активісти, волонтери, члени депутатських комісій, поліціянти, прокурори, приручені члени виконавчого комітету Нововолинської міськради, комісія по боротьбі з корупцією, яку очолює заступник міського голови… Шахтарі, врешті-решт. Агов! Куди поділись?

А.БІДЗЮРА

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: