Батькам студентів субсидію можуть не призначити…

1 3799

Із вересня набула чинності постанова Кабінету Міністрів, яка регулює надання субсидій на житлово-комунальні послуги. Зокрема, уряд “порадував” родини, у складі яких є студенти.

Якщо студент навчається на денній формі та отримує стипендію, це вважають доходом і додадуть при обрахунку субсидії до загального доходу сім’ї.

Якщо ж студент навчається на контрактній формі і платить за навчання, його дохід обрахують теж на рівні одного прожиткового мінімуму. Відповідно “збільшиться” при обрахунку субсидії дохід родини.

Навіть якщо студент не отримує стипендії, його дохід рахуватимуть на рівні одного прожиткового мінімуму.

 

Для студентів денної форми навчання, які мають батьків, зареєстровані самі і не отримують стипендію, а також для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і не отримують допомогу по безробіттю, у яких середньомісячний дохід менший прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Постанова Кабміну від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
1 Коментар
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Аміна
6 років тому

Субсидії…субсидії…..надія та розчарування…навіть для тих,хто користується цим сьогоднішнім благом….А от чи багато людей задумується над тим,наскільки часто вносять наші можновладці усілякі зміни у Порядок надання таких субсидій?…Ні-дали і класно!……..Тільки змінюючи той самий Порядок,вони щоразу придумують щось таке,щоб зменшити кількість отримувачів державних дотацій,а от ціни космічні на комунальні послуги так і залишаються на супер недосяжній вершині для більшості населення нашої держави….уряди змінюються…тільки не пам’ятаю,щоб кожен наступний уряд змінював ціни на комуналку в меншу сторону…..кажуть,що потрібно відпускати,перепрошую ,придурків….так би хотілось відправити тих олігархів гастролювати…тільки вони навіть не цирк-нікому ніде не потрібні з такими “непомірними апетитами”щодо народних грошей….