Бідзюра примусить Сапожнікова розсекретити рішення виконкому! Через поліцію і виконавчу службу

21 2775

Поліція розпочне кримінальне провадження щодо нововолинського міського голови В.Сапожнікова.

Бо він уперто й зухвало ігнорує рішення суду та постанови державної виконавчої служби.

 

Правозахисника Анатолія Бідзюру можна привітати!

Унаслідок тривалих судових процесів, де він обстоював право громади на доступ до всіх рішень виконкому на сайті Нововолинської міськради, виконавча служба прийняла майже сенсаційну постанову.

Нововолинського міського голову В.Сапожнікова не лише оштрафують за невиконання рішення суду – проти нього розпочнуть кримінальне провадження.

 

 

Отже, в Нововолинському відділенні поліції проведуть розслідування кримінального правопорушення, скоєного міським головою, і притягнуть його до відповідальності – знову ж таки через суд.

Це буде дуже повчальний для нововолинських бюрократів прецедент.

Тепер подивіться, чого домагається від міської влади у цьому задавненому протистоянні А.Бідзюра.

Ось так виглядає перелік рішень виконкому на сайті Нововолинської міськради.

 

 

Деякі рішення прочитати неможливо, доступу до них немає. Бо вони, бач, містять персональні дані.

Однак закон “Про доступ до публічної інформації” забороняє владцям такі хитрощі й відмазки. Інформацію про місце проживання, рік народження, інші персональні дані того чи іншого фігуранта рішень виконкому можна не розголошувати, але сам документ має бути у відкритому доступі!

В іншому разі він просто не є чинним.

Дивує й обурює, що приховування від виборців інформації про дії міської влади досі лишається поза увагою прокуратури.  Це ж не особиста справа Анатолія Бідзюри – це питання великої суспільної ваги.

Поки прокурори відмовчуються й вичікують, а поліція міркує, як би це так притягнути мера, не притягуючи, – завзятий правозахисник А.Бідзюра вже готує міським чиновникам нові позови!

 

 

Довідково

Стаття 382 ККУ. Невиконання судового рішення

  1. Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню –

карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  1. Ті самі дії, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, –

караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  1. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини –

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

На фото вгорі – В.Сапожніков, фото з сайта Нововолинської міськради

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
21 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Тут іще одна сумнівна справа є: Узурпація влади першим заступником міського голови А. Сторонським, який поєднує свою посаду + секретаря міської ради. І то нічого, що суддя М.М. Ушаков та суд другої інстанції своїми рішеннями, у противагу українському законодавству, постановили вважати її законною. Ті судді підуть куди їм належить. Ви теж туди, Андрію Мироновичу, хочете? Чи добровільно зречетеся другої посади, допоки не пізно?
Третього, як вбачається, Майдану не буде. Гряде Четвертий. Незабаром.

Шурік
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

І нічого з цього криміналу не буде, оскільки немає складу злочину передбаченого ст 382 ККУ. Строк на дачу повторної відповіді на запит не встановлений судом, оскільки не було такої вимоги позивача. Так що “правозахисник” нікого не захистить))) як і завжди. Ну хіба свою гордість).

editor
3 років тому
Відповісти  Шурік

А чого ж ви, “Шурік”, по кущах засідаєте? Він же не свої інтереси обстоює – громадські.

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

згадую як сторонський на субсидії попався стидоба

Фея
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

Це ви так думаєте, що стидоба, а їм гроші не пахнуть і вони звикли

???
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

“Узурпація влади” Сторонського вже узаконена рішенням Верховного суду…Рішення набрало законної сили, І це теж Ви вважаєте “то нічого”…… не ознчає ???

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  ???

Верховний суд нічого не узаконює, – “???”. Він створює прецедент. ВС не відміняє закони і не приймає їх. Побачимо.

пенсіонер
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А що тут” дивитися”, Анатолію? Рішення ВС уже є по Вашому позові І на жаль не у вашу користь. А його рішення ви не оскаржували. Воно набрало законної сили. І його необхідно дотримуватися і Сторонському в т.ч.,дякуючи Вам.

Громадянин України
3 років тому

Вітаю Вас із перемогою над Бюрократом

Житель міста
3 років тому

Дякуйте Анатолію Бідзюрі за те що він робить за вас і для вас, в той час як абсолютна більшість Нововолинців живе за принципом “моя хата скраю” та вміє тільки нити та жалітись як все погано…
Анатоль, напишіть чим та як вас можемо підтримати.

пенсіонер
3 років тому
Відповісти  Житель міста

Не кажи гоп, поки не перескочив.

Ігор
3 років тому

Пане Анатолій нововолинці підтримують Вас, а сапожніков і ком-я доволі дивно себе ведуть , ми платимо їм зарплату, зараз не 1980р .

Запросити ТСН
3 років тому

Ще б запитали мера_коли закриють цілодобові гральні автомати під назвою Лото по всьому місту.

Володимир
3 років тому

Бідзюра воює – депутати мовчки спостерігають з засади

111
3 років тому

про начальника управління освіти так і нічого не написали БОЯГУЗИ

editor
3 років тому
Відповісти  111

на сайті міськради змін у структурі освіти немає, розпоряджень Сапожнікова з цього приводу – теж.
А ти знаєш щось і мовчиш, БОЯГУЗЕ?
Розкажи хоч анонімно, не трусись аж так. 🙂

editor
3 років тому

111, воно ж 122 і так далі, йде в бан на місяць. Дорогою заходить за своїм посиланням і дивиться на дату публікації: 17.14 сьогодні. 🙂 Порівнює з часом, коли опубліковано мої коментарі. Далі йде в бан без зупинок.

Житель міста
3 років тому

Раджу добре прочитати постанову суду, там штраф в сумі 5 100 грн. накладено не на конкретно Сапожнікова, а на виконавчий комітет, тобто його сплатять з бюджету, тобто з наших податків , а персональний гаманець Віктора Борисовича аж ніяк не постраждає

editor
3 років тому
Відповісти  Житель міста

Саме тому нововолинці давно вже мали б дружно сказати міському голові: “Досить уже залазити в нашу кишеню і приховувати публічну інформацію, відкривай усі рішення виконкому на сайті! І сплати всі штрафи зі свого гаманця!”
Чому мовчать депутати міськради? Вони могли б вплинути на Сапожнікова у цій ситуації якнайбільше.
Адже депутати затверджують членів виконкому і контролюють його діяльність!
А всі відмазки про персональні дані – то для слухняних і сумирних. Є закон про публічну інформацію, він ці моменти чітко регулює.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Житель міста

Та, мені абсолютно фіолетово, хто і як сплатить штраф. Навіть сума не має значення. Тому що: Головою виконавчого комітету Нововолинської міської ради є Віктор Сапожніков. Він же – міський голова. Він же – голова міськради: три в одному. А заступником голови виконкому – А. Сторонський. Теж, три в одному. Бо окрім заступництв мера та голови виконавчого комітету є ще й секретарем міської ради. Який згідно, (і у противагу) “ЗУ про місцеве самоврядування”, “ЗУ про статус місцевих депутатів”, перебирає на себе (у випадку чого) обов’язки міського голови. Це абсолютна узурпація місцевої влади! Думайте, люди, що з вами чинять (якщо не всохла клепка!) або емігруйте до польщ, німеччин чи італій…

editor
3 років тому

а зроблю-но я запит у виконком щодо кількох рішень. “які містять персональні дані”. Перевірю, нададуть публічну інформацію чи ні. 🙂
Хто не боїться, долучайтесь, пишіть їм такі самі запити!