Бідзюра знову здивував. Третій судовий позов до мера!

5 627

Сьогодні у Нововолинському міському суді зареєстрували чергову позовну заяву правозахисника Анатолія Миколайовича Бідзюри. 

Відповідачами є виконком Нововолинської міськради і міський голова В.Б.Сапожніков.

Позивач домагається, аби суд визнав їхні дії протиправними й зобов’язав надати йому ВРЕШТІ-РЕШТ копії рішень виконкому щодо передачі у власність чи користування комунального майна за 2007-2016 рр.

 

Увесь текст адмінпозову – наприкінці новини

 

Попри те, що Іваничівський районний суд зобов’язав нововолинських чиновників надати А.Бідзюрі всю запитувану ним інформацію, владці посилаються на її конфіденційність. Мовляв, там містяться персональні дані осіб, які фігурують у рішеннях. А ці особи не давали згоди на розголошення їхніх прізвищ, адрес тощо.

Ось як виглядає публічна інформація на сайті Нововолинської міськради:

 

Деякі рішення можна відкрити і прочитати, а інші…

 

 

Зрозуміло, це зухвала відмазка, адже в рішеннях міститься чимало цікавого для нововолинських виборців. А може, і для правоохоронців…

Тому невгамовний правдошукач хоче, аби суд усунув бюрократичну зачіпку хитроголових чиновників.

Побажаймо йому перемоги!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Віка
4 років тому

Анатолій Миколайович, здоров’я, витривалості, терпіння і успіху,успіху та успіху у справах.

Вуаля
4 років тому

Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення!

editor
4 років тому
Відповісти  Вуаля

тобто те рішення виконкому, до якого немає доступу, не є чинним?

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  editor

Так. Згідно ст. 57 Конституції України та ст. 59, пункти 5, 11 “Закону про місцеве самоврядування в Україні”. ВСІ неоприлюднені у комунальних ЗМІ рішення міської ради та міськвиконкому є НЕЧИННИМИ! Можете оскаржувати їх у судах – 100% суди стануть на Ваш бік. Крити місцевій владі нічим. І оці написи у графах “містять персональні дані” є посадовим злочином, перевищенням влади й зловживанням службовим становищем. І я Вам це доведу! Дайте тільки час.

editor
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

а якщо суд визнає, що Сторонський (а перед ним – Рожелюк) суміщав дві посади незаконно, то незаконними будуть і всі підписані ним документи та проголосовані ним рішення?