Білішук знову попалася. Заказуха аж пре

19 3722

Містечковий підхід телевізійників приватного каналу Яреми до подій у Нововолинську – це півбіди.

Півбіди – і специфічна, набридливо-одноманітна інтонація ведучої, і безнадійно провінційна манера подачі матеріалів на СТН.

Біда – коли журналісти перетворюються на дівчаток за викликом. І старанно очорнюють неугодних – із приводу й без приводу.

 

Один із найбільш неугодних промерському каналу – Руслан Влодарчик.

Сьогодні там розродилися черговим мочиловом: зловживання, розтрата, нажитися, попався… Хоча все це хворобливі жовчні фантазії скандальної пані Білішук.

А до Влодарчика в неї особливо нездоровий інтерес. Подейкують, це не лікується.

Хочеться бодай раз побачити на СТН сюжет про міського голову Сапожнікова, про Коптюка чи там цілого Климовича з тим самим набором слів: нажився, попався, розтрата майна, зловживання, оборудки з фінансами…

Таких інформприводів  по кожному з них – неміряно. Але це священні бики для телеобслуги!

РАДАР із сумом сповіщає, що горезвісна ведуча опустилася нижче плінтуса в Яреминому громадському туалеті  (отому, що біля автостанції)…

 

 

І висловлює щире співчуття нововолинцям, змушеним дивитись її відверту заказуху.

 

– Сьогодні ми знову розхвалимо мера і спаплюжимо його опонентів… 

 

Нагадаємо: цей приватний канал отримує чималі бюджетні кошти.  Тобто глядач платить Яремі й Білішук двічі: із сімейного бюджету і з міського.

РАДАР трохи постібався зі стилю цілої тележурналістки  (виділено червоним)  🙂

А тепер надаємо слово Руслану Влодарчику:

 

 

– Нововолинське СТН знову невимовно радує. Щоправда, завжди воно радує обмежене коло людей.

Гадаю, вже всі встигли подивитись новий гарячий сюжет щодо мене? А тепер по суті справи.

Поясніть мені, шановні, чому голова ОСББ повинен робити роботу, за яку окремі особи отримують кошти від держави і яка є їхнім безпосереднім завданням? Де логіка?

Питання субсидій – болісне і неоднозначне. Комусь вона є помічною, бабуся може не бідкатись, як розкласти свою мізерну пенсію, аби не лише оплатити комуналку (бо старші люди совісні), а й взяти необхідні ліки і мати на щодень щось до хліба. А хтось є власником не однієї квартири чи автомобіля, але так само користується субсидією…

Хай там як, у мене в ОСББ всі рівні, всіх відстоюю однаково.

Чому я повинен напружуватись, коли держава, яка перерахувала субсидії, помилилась, бо у людини по лічильниках нулі? Звідки треба брати кошти на повернення, особливо коли брати їх людині нізвідки?

Агов, відділ у справах субсидій, перший поверх бульвару Шевченка, 7 у Нововолинську, куди ви дивитесь і чим займаєтесь, окрім як вчасно приходити на роботу і йти на обід чи додому?

 

У робочий час – про своє, про жіноче: як насолити Влодарчику

 

Репресивний канал знову трубить в усі усюди про те, що Влодарчик поганий. Куди ж мені, грішному та смертному, до великого господарника, котрий за три десятиліття накерувався в місті так, що всі аж світимось від щастя… Куди мені до тих великих підрядників, що вміють працювати як по нотах і знають досконало табличку ділення, а тому безперешкодно виграють тендери на свої тяп-ляпи.

Не буде там кримінальної справи, не буде. Все. Крапка, мої любі недрузі. Закорковуйте шампанське, слідство сказало своє, провадження закрито.

Щодо допомоги Башкаленка у закритті чогось там у минулому, то це здивувало, думаю, й самого екс-губернатора. Але не здивуюсь, якщо через час побутуватиме версія, що оцю “справу” допоміг залагодити Савченко.

Опозиційних активістів місцева влада дуже любить. Нещодавно от “полюбили” Катю Гандзюк. Винних досі не знайшли і, певно, не знайдуть. Як не знайдуть тих, хто спалив у 2017-му мою машину.

Агресивно-репресивний рупор з пр.Дружби,  27 робить свою роботу, показуючи, хто є хто, лише з позиції своїх господарів.

 

 

Однак чомусь ці господарі не хочуть бачити очевидне та вирішувати важливе. Видно, їм і так непогано, а шахти хай закриваються, дороги розсипаються, люди родинами втікають за кордон, а Коптюк і Ко – займаються своїми мутками.

Прикро, що Іванка Білішук недочуває, бо людською мовою їй усе пояснив, а вона зробила так, як сказали зробити.

 

 

Журналістська етика така журналістська… Старається жіночка. Вже не вперше розказує про події так, як їй кажуть розказувати. А як насправді – кому то треба знати?

От тільки невже їй самій не бридко? Адже живе не десь там у Луцьку, а у Благодатному й на собі відчуває усі красоти цивілізації епохи сапогізму.

Люди, лишайтесь людьми, поводьтеся з іншими так, як хочете, аби поводилися з вами.

Істина проста, але не всім доступна й зрозуміла, – підсумовує Руслан Влодарчик.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
19 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
2 років тому

а ще стн постійно порушує авторські права

анти чобіт
2 років тому

а пані волчанюк також не свята,прославилась колись що аж по іств показували

Олександр
2 років тому

Зрівнювати цю персону з дівчатами по виклику-це ще смішніше, ніж зрівнювати її з журналістом…. Стандарти не ті…. Дівчинка своє життя не з того почала…. Але як рупор відстою – достойна премії” чорного сапожка”

шанувальник
2 років тому

як в анекдоті. питає ярема на день міста в малого хлопчика – що тобі подарувати ? а малий і каже – дворніки , бо як на вашому каналі білішук починає хвалити сапожнікова і всю його Ко , то дід на телевізор плює .

Віктор Степюк
2 років тому

Не забувайте, що тут присутня ще й політична складова….
Всім відомо, що пан Влодарчик, як говорять, “в політиці”… А “на носі” – президентсько-парламентські вибори….Ось і в Новіку почалася “свобода слова”. Свобода тільки для тих, хто біля “корита”, для “батьків” міста…..А решту інакодумців – МОЧИТИ, і то ТАКИМИ брудними методами, що стає соромно і за замовників, і за виконавців (тим більше, жіночої статі)….Незалежна журналістика на сьогодні залишилася тільки в інтернеті, а ВСІ телевізійні канали стали марионетками тих маргиналів, які їм платять гроші …..
І ГОЛОВНЕ : я рахую, що в Нововолинську багато розумних людей, які сповідують ВЛАСНУ точку зору на те, що відбувається в місті та в Україні і судять людей не за бла-бла-бла, а за реальні дії…..
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ !!!!!!

Анатоль _ БІДЗЮРА
2 років тому

СТН принципово не дивлюсь. Огидно. Журналістьська етика кажете? Жополизська, прошу пардону за правду. Жодного разу, цей так би мовити монополіст у сфері кабельного ТБ не висвітлив моїх судів із міським головою В. Сапожніковим та його другом і першим заступником\секретарем міської ради\заступником голови виконкому\лікарем урологом ЦМЛ і пр. і пр., А. Сторонським.
Як воно постало і на чиїх кістках, грошах та крові, всі ми знаємо. До речі. Покійний І. Желізко – власник КТ “Львівська жінка”, почав наносити візити із того світу своїм кривдникам.

юра
2 років тому

хто платить гроші ( велика ймовірність, що це міський бюджет ), той і музику замовляє……… або , як казав один грузин – я її плачу, я її музику замовляю

Житель міста
2 років тому

Ну ви як вчорашні, бути правильним чи то “правдивим” журналістом на телебаченні Яреми це перспектива майбутнього кар’єрний росту – наприклад до посади керуючої справами виконкому….

Я тут живу і крапка
2 років тому

Руслан постійно змінює тему. Відволікаючи , розпилюючи вашу увагу на інші болючі моменти життя в Нововолинську. Це його стиль. Читаю коменти – більшість повелась. Плескаю в длолоні. А тепер ще раз прочитайте статтю – про все сказав. Політик із великої літери.

Я теж тут живу - в застійному місті
2 років тому

Руслан – дипломат, він дуже тактовно висловився щодо телепаскудства “Іванки”. На відміну від нього, ця особа – мстива інтриганка. З маленької літери.

Лондон
2 років тому

СТН дивитися себе не поважати . Там не розкажуть десятого що робиться в місті зате славлять тих кого треба славити

Грабовський Віталій
2 років тому

Це добре на Влодарчика пургу гонимо, а на мера, що він хороший “злодій і брехун”? да, Ярема дожився, що без чобота нікуди.

Цікаво
2 років тому

а не той Ви Грабовський про якого писали всі сайти?

Лима
2 років тому
Відповісти  Цікаво

Та особа не вельми хороша людина – вона ще й нахабна, хитра і підступна. Мені вистачило просто поспостерігати за нею короткий проміжок часу, щоб зробити такий висновок. З неї порядної людини вже не буде. Висновки робіть самі

Тома
2 років тому
Відповісти  Лима

Думаю, що про вас можна сказати те ж саме. Бо свої висновки ви побоялись сказати їй в обличчя.

Лима
2 років тому
Відповісти  Тома

А ви у неї адвокат?… Її боятись – себе не поважати. Тільки вона має погану звичку не рахуватись із чужою думкою, очевидно покладаючись на багатих покровителів-роботодавців. І звідки вам взагалі знати чи хтось чогось боїться?? Просто я чітко знаю, що висловлювання в обличчя результату зараз не дасть, окрім мордобою, тому і пишу тут що ця дама таки справді дозволяє собі аж забагато. У свій час розповім про один кричущий випадок – не все одразу

Тома
2 років тому
Відповісти  Лима

Невже потрібно бути адвокатом, щоб сказати свою думку? А якшо дама дозволяє собі забагато, то беріть приклад з Анатоля і подавайте в суд.

Лима
2 років тому
Відповісти  Тома

Я теж висловила свою думку і вам свою думку я не нав’язую і тим паче не вказую вам ЩО КОЛИ КОМУ І ЯК КАЗАТИ І З КОГО БРАТИ ПРИКЛАД І КУДИ ПОДАВАТИ. Ви опустились до банального хамства.

Тома
2 років тому
Відповісти  Лима

жодного хамства з мого боку не було, бо хамські повідомлення на цьому сайті не пропускають до опублікування.