“Біомаса”, “бидло”, матюки. Що дозволяє собі донька чиновника

43 5752

Є у соцмережах така собі “Ольга Владимировна”, яка місцем роботи зазначає Нововолинську міську раду. Ця своєрідна жіночка хамить на всі боки, брутально ображає інших користувачів.

І не приховує, що вона – донька Володимира Рожелюка.

Досить довго він був першим заступником міського голови, секретарем міськради, а згодом – заступником міського голови.

Зараз є радником міського голови й депутатом Нововолинської міськради.

Його дружина Людмила Рожелюк була заступником начальника відділу культури.

Ну, а “Ольга Владимировна” працює, як стверджують обізнані громадяни, у відділі ведення Державного реєстру виборців.

Цей відділ виконкому нововолинці називають блатним, бо працевлаштована там і дружина Сторонського – нинішнього секретаря міськради, першого заступника міського голови.

Усього там троє працівників. Двоє з трьох належать до нашої містечкової “еліти”.

Їхні ділові якості тут не обговорюємо. Мова лише про те, що дозволяє собі в робочий і неробочий час “Ольга Владимировна”.

А дозволяє вона собі забагато.

Виборців Віктора Борисовича Сапожнікова обзиває біомасою, мерзенними, чудовиськами. Своїх співрозмовників у соцмережах – придурковатими, бидлом.

Зрештою, оцініть цей рівень спілкування, культури й ділової етики самі:

Матюки у вустах головного спеціаліста відділу ведення Держреєстру виборців на адресу цих-таки виборців – це занадто!

Посадовиця органів місцевого самоврядування, якій присвоїли шосту категорію і платять майже 13 тисяч гривень щомісяця,  має іноді думати головою, що пише.

А якщо по-простому, словами самої “Ольги Владимировны”, то ця тьотка зі справкою вже зарвалася.

Хтось там із “еліти”, поясніть цій чиновниці, що своєю не завжди адекватною писаниною вона тупо підставляє “батьків міста”.

А вони ж пнуться керувати нами до скону…

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
43 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Знову не так.
2 років тому

А хіба вона щось не так сказала? Хіба не Біомаса зібрала їх усіх в одному місці? Пам’ятаєте анекдот ще радянських часів як Бог збирав усіх повій на одному кораблі…? Ось так і у ” серпентарії”. Думаєте вони просто так одна одній клички дають? А які історії розповідають!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Якщо це так, то яблучко від яблуні недалечко відкотилося. Про це я пишу вже дуже давно. Роботка, скажу я вам, у Держреєстрі виборців, ще тільки та – без куряви і пороху! Як казав мій, покійний вже, рідний дядько Трифон Бідзюра: “Не змерз, не впрів і не злякався”. Як і скрізь посеред місцевих нововолинських чиновників – хам на хамові сидить. А найголовніше хамло знаходиться на ІІ поверсі міськради. Давно пора вимагати відставки його та всієї місцевовладної хамської команди. Але ж, з ким?

Богдан
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Правий був Ваш дядько Трифон, але й часи тоді були інші. Розмова із хабарюгами та зрадниками тривала не довше кулеметної черги, зараз маємо европейські цінності. А щодо роботи пані Сторонської у держреєстрі виборців , то тут не в зарплаті справа. Уявіть собі коли на виборах одна людина має доступ до ВСІХ баз даних рєєстру виборців, в тому числі й вибувших, тимчасово переміщених. Не мені Вам розповідати , які зловживання можна влаштувати . Хто в нас хоче бути мером? Хто вже розпочав системну роботу з підкупу та залякування ? Чи не АНДРІЙ МИРОНОВИЧ?!.

Олег
2 років тому

Так та Ольга по блату на роботі ще виступає? З її знаннями, по-моєму, максимум двірником працювати. А вона з себе робить працьовиту. Цілий день чай п’ють і ляси точать. Порозганяти блатне ***, хай йде на біржу.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Олег

Потрібно знищити систему, бо інших блатних понабирають і тут має бути особливий підхід. Про посадовця із 2-го поверху навіть доброго півслова не скажу. Наші люди самі винні, бо замість вчинити розгон того кодла вони на тих чиновників ледь не моляться і ходять тихенько ниють по закутках. Як ті люди перед чиновниками стеляться, то нехай так і сплять. Але таки треба те кодло на біржу. Та на біржі із їхніми зарплатами допомоги по безробіттю, а це ж грошей платників податків, їм багато дадуть.

Будьмо справедливі
2 років тому

На мою думку батьки за дітей не відповідають. Донбка його давно повнолітня і розуміє свої вчинки. А Рожелюк нормальний мужик порівняно із тим кодлом. Нічого не хапнув і ніде не замічений, хоча пропрацював значно довше Сторонського.

Будьмо відверті
2 років тому

Хамство самого Рожелюка є феєричним. Навіть на сесії депутати колись обурювались його хамуватими відписками. Навіть їм хамить, то що вже казати про простіших людей…
Чи нормальний він мужик – це його особиста справа. А нормальних топ-чиновників у оточенні Сапожнікова НЕМА.

Ульріх
2 років тому

Ми ще дуже багато не знаємо про Дмитровича. Але те, що вміє бути людяним то факт. Сторонському би приклад брати.

Ірина
2 років тому
Відповісти  Ульріх

Якби у виконкомі провели турнір із хамства, то перше місце поділили б Дмитрович із Мироновичем.

справедливость
2 років тому

БУДЬМО СПРАВЕДЛИВ!, вот как раз родители за детей отвечают! а вот дети за родителей – НЕТ! а дети не выбирают своих родителей – АКСИОМА!….

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  справедливость

Какая разница,как сказал Зе-презедент…І як той непоганий мужик у тому кодлі стільки років просидів…власну дитину часу не мав коли виховувати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Хапнув.

РАДАР
2 років тому

Скріншот із матюком ненадовго зник, уже на місці.

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Було б непогано відновити і фотки нововолинських керманичів з колорадськими стрічками і краватками… Буду справедливим- Рожелюк їх не одягав.та й не дуже він в ту “команду”вписується…ну матюкнувся колись…і зі мною буває….

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Знову не так.

Та чудово він вписується у цю команду вже майже чверть століття.
Недооцінюєте ви Володимира Дмитровича, ой, недооцінюєте… 🙂

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Знову не так.

Правда. Віддамо належне Володимиру Дмитровичу. Георгіївських стрічок він на свої груди не чіпляв. На відміну від А.Сторонського. А стосовно виховання дітей… (там десь, від когось, прослизнув такий коментар), то не судіть: діти ваші перевиховаються, теж самі, без вас, не питаючи вашого дозволу, згідно ступені власного дорослішання. Вічна тема: “батьки і діти”… Не звинувачуйте. А те, що працював “цапом-відбувайлом” у В.Сапожнікова (і то дуже успішно!) багато років підряд, і як вбачається, продовжує це робити – схоже на істину. Вочевидь, В.Б., своєму першому заступнику\секретарю ради не довіряє. Там своя кухня й зовсім інші звичаї, аніж у нас бідних та сірих. Колись, може, й розповім…

Шаман
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Цапом працював Назарчук якого пішли. Зараз він в Палиці

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Шаман

Назарук Сергій Іванович? Ви про нього?

Меліса
2 років тому

Ті чиновникі тако0 самої думки,її батьки ето…поосто вміють брехати гарно в очі а ця показала правду як воно є.

Тролик
2 років тому

Мене дратує інше. Подивившись декларацію Ольги Володимирівни, бачу, що її зарплатня 8000 грн. Отже, 3 нероби “блатного” відділу, де кожен отримує щонайменше 8000 грн, витрачають 24000 грн в місяць наших податків, в рік це 288000 грн! + податки за них + соц навантаження! І що робить 4 роки “ведення Державного реєстру виборців.”?Він нам треба за ці гроші? У нас щодня вибори?

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Тролик

Її річна зарплатня становить 153 061 грн. Ділимо на 12. Там солідніша сума на місяць виходить. Під 13 тисяч.
Десь така ж і у пані Сторонської.
У начальника відділу має бути ще більша. РІЧНА 192 727 грн.
Отже, разом це півмільйона на рік.
Без орг- і техвидатків.

подросток
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Вы еще не забывайте про премии,и всякие доплаты и тд.Просто я не могу понять как налогоплатильщик, ЗАЧЕМ их там три человека,и их должностные обязаности?Или этот отдел создан,просто что бы жены и дети были при деле и ничего не делали.

Правда
2 років тому
Відповісти  подросток

Саме так. Посади спеціально створені для них. Тут ще копати і копати…

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  подросток

Что-то мыслите не как подросток…и главное-правильно! А ещё можно посчитать все ихнее “движемое” и не очень и выяснится,что нажито все “непосильным”трудом и по скидкам…

подросток
2 років тому
Відповісти  Знову не так.

А вы думали,просто бесит когда мелкий чиновник получает зарплату,больше чем учитель или медсестра,которые действительно на работе работают.А то куда не зайдешь в гос.учереждение,написано работают с 9,двери везде закрыты,опаздывают или кофе пьют ,сплетничают,до обеда еще 15 минут,тоже никого нет,все уже смылись на обед или кучкуются в одном месте так как ,кто-то по дешевки шмотки или косметику принес.

Angel
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Ми щодня працюючи у ЦССДМ обходимо по 5 сімей отримуємо по 8000 зарплатні, а ці нероби по 13000, у яких робота раз на чотири роки, де тут справедливість???

Ульріх
2 років тому

Біомаса,бидло і так далі і дають можливість почувати безкарність, тому Анатолій Бідзюра судився з мером, тому Сторонський матюкається як не може робити перший зам. Нічого нас не навчив Донбас.
Поки не зрозуміємо що треба стояти за свої і треба берегти свої цінності нічого не буде.

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  Ульріх

А чим ми не Донбас? Мер-родом з Донбасу,значна частка населення- теж звідти (які за все життя навіть розмовної української не навчились),голосуємо так само…діло не в назві…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Знову не так.

Все так, “Знову не так”. Додайте сюди іще Ю. Погуляйка, новопризначеного президентом голову ВОДА, який теж із тих самих країв. Люди скрізь однакові: одна голова, по двоє очей, рук, ніг, вух… А ось у мізках – менталітет неодинаковий. І, звісно, виховання та думки мешканців міста відрізняються максимальною наближеністю до “мишобрата”. Тато і мама передали їх своїм діткам із самого початку. Бо не хотіли змінюватися. Було і в нас “варягів” неміряно… І продовжує так бути. Бо люди тупо хочуть якоїсь збоченої “дружби”, брехні, і милості від якогось “доброго царя”, котрий позбавить їх від рабства, дасть високі зарплати і змете у пекло всіх їхніх гнобителів… Ці мрії потрібно було давно закопати, плюнути і випорожнитись на їхню могилу. Й почати будувати нове життя без сапожнікових, сторонських і рожелюків у Нововолинську, ще починаючи із 1992 року. Не схотіли… Не сприйняли виборчі пропозиції патріотів мати міськими головами чесних людей – ані О.Гольчука, ані І.Лузанчук, ні Є. Недищука. Отож, їжте очі, що купили – хоч повилазьте!, і не гавкайте більше, анонімно. Бо соромно мені за вас…

Володимир
2 років тому

Потрібно скорочувати апарат чиновників , сидять на шиї у людей ще й возомнили з себе бозна -що , чи потрібні в нас стільки і такі чиновники ?

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  Володимир

То скорочуйте,але спочатку станьте мером…

Анастасія
2 років тому

А грамотність взагалі на вищому рівні! Займаючи таку посаду, робити стільки помилок у словах – це взагалі “треш”. Ось таке життя, люди, які здобули по 2 вищі освіти ( грамотні, кваліфіковані) не можуть знайти гідної роботи ( за відсутності зв’язків), а чудо безграмотне сидить, нічого не робить, ще й отримує непогану зарплатню.

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  Анастасія

А можна почитати резюме людини з двома вищими освітами,яка не може знайти роботу?

подросток
2 років тому
Відповісти  Знову не так.

Сейчас высшее образование не показатель,имей его два или десять.При нынешнем уровне корупции,кумовства и админ ресурса,можно получить выш и быть дуб дубом.Есть примеры,вот всем известный доктор экономических наук,препод,а задает ему вопрос грамотный студент то ли поего диплому то по программе или уточняющий вопросик,все поплыл доктор,покраснел,глазки бегают усики в трубочку.Вот вам и выш

РАДАР
2 років тому

Тут якийсь “Савелій” надумав усіх вас обхамити, його коментар пішов у смітник. “Савелію”, а ви, власне, хто? Дядько зі справкою чи ота тьотка зі справкою?..

Мар'яна
2 років тому

Мда… Ото і зарплати

Уууу
2 років тому
Відповісти  Мар'яна

От тепер і порахувати скільки ж то буде на біржі грошей виплачуватись? Для чого нам такі чиновники у виконкомі і у країні взагалі? Зеленський кількість депутатів скорочує, а за чиновників коли візьметься?

Знову не так.
2 років тому
Відповісти  Уууу

Скорочує…В Нововолинську достатньо “посадити” одного з тієї “команди” і решта “скоротиться” “за власним бажанням” або “по стану здоров’я”… Головне правильно почати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Знову не так.

Я стараюся… Від щирого серця й згідно законодавства та Конституції. Проте, вислизають, як в’юни із мозолястих робітничо-селянських рук. :))) Ось і нещодавно, теж так сталося. Винні у цьому, без найменшого сумніву, не статті Кримінального Кодексу, не Основний Закон держави, навіть, не антикорупційне законодавство, а людський фактор: прокурори, поліцаї і судді. А найголовніша проблема – байдужість, вікове підлабузництво і переляк простих мешканців міста. Яким заціпило. І вони – місцеві владні шахраї, відмінно про це поінформовані.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Вислизають тому, що аферисти і шахраї і шахрайство довести завжди важко.

Знаю все
2 років тому

Пфе.Так Оля, здається, сама класичний представник бидло-біомаси? Але на блатне місце влаштували.

Дуже відредаговано.

Модер