“Бомбили” дачі біля ліцею. Серед білого дня, не криючись

17 2231

В околах Нововолинська тисячі дач, і для злодіїв дачний сезон у самому розпалі.

Вчащають на чужі фазенди не тільки наркомани, а й підлітки. Це раніше їх цікавила полуниця чи там яблука. Зараз апетити зросли – і на лихий промисел крадії ходять із пляшкою…. лаку.

Так-так, лаку.

Розповідає потерпіла від вторгнення юних злодіїв пані Лариса:

– Наша дача неподалік від ліцею. Чоловік зачинив її о четвертій і пішов додому. А о 19.47 мені телефонує сусідка з масиву: “Ой тут таке було, таке було! Біжи швидше!”

Виявляється, в нас побували злодії. Троє молодиків. Один, каже сусідка, був у капюшоні, другий невисокий, худорлявий, третій втікав так швидко, що вона й не розгледіла.

Для початку вони вибили шибку, щоб проникнути в будинок. Влізли. А далі хотіли потрапити у кімнату, де трохи хитрий замок. Уже й ножем колупали, й виделками – не відчинили. Дверну ручку смикали-смикали – відірвали. Тоді хлюпнули трохи лаку, чирнули сірником – і стали випалювати замок.

 

 

Я потім зайшла – сморід нестерпний.

Ще б трохи – і вони свою злодійську справу зробили б. Один на шухері стояв, двоє у будинку з замком вовтузились. Увімкнули світло, спокійненько так… Ну, як у себе вдома.

Аж тут на наше подвір’я зазирнула сусідка: що коїться? Вони навтьоки…

Сусідка зателефонувала мені, я – у поліцію. З відділку приїхали, опитали, зняли відбитки пальців – злодії “наслідили”.

 

 

Видно, не вперше хлопці по дачах лазять. Бо ж явно підготувалися, пляшку лаку принесли… Кинули її, як втікали.

Уже й на масиві біля ліцею стало небезпечно. Одній жінці сумку з рук вирвали серед білого дня. Дачі там унизу “бомбили”  скільки разів. А наша – на видноті. Ми думали, Бог милує…

 – Раніше молодь мала чим зайнятися. А тепер самі знаєте, що вони п’ють, що курять, що дивляться, що роблять…. та ще й роботи нема. Просто пошесть по місту злодійська,підсумовує пані Лариса.І у квартири лізуть, і на дачі – ніде від них спасу немає!..

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
17 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
5 років тому

який мер таке і місто

editor
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

та да, але йому не “бомблять”.

Ульріх
5 років тому
Відповісти  editor

А зря

Вуаля
5 років тому
Відповісти  editor

Сапожнікова дачу на Світязі також обікрали на велику суму.

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

А в нього ж забор п’ятиметровий і скоріше за все сигналізація та підключення до охоронної системи. В нього ж є за що такі коштовні речі собі придбати, а люди за межею зубожіння. Ага?

Порядок
5 років тому
Відповісти  Віка

Хто вам винен, що ви на межі зубожіння. Мер винен? То може пора починати працювати а не шукати завжди винного. Вже комуняки нашукались колись “винних” та краще люмпен жити не почав..

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Віка

Ні, паркану п’ятиметрового, донедавна, там не було. Хіба що рік чи два тому поставив. Був двох-з-половиною метровий, із крученого стального дроту, д= 6 мм, виробництва РМЗ. Раніше, ніби, ця загорожа належала Управлінню комунального господарства. Здається, стояв він на теплиці м-ну Шахтарського чи на колишньому тартаку біля гаража ВУКГ. А ось чи вкрав він її чи купив – того не скажу, даних у мене нема. Звідки знаю? Сам бачив. Там іще була воєнізована охорона. Бач, і не вберегли. Такий світ.

123
5 років тому

Постійно якісь пригоди. Там обікрали,там машину спалили,там труби б/у кладуть. Невже нашій владі не набридло? Ганьба тому “господарю” який не може навести лад у себе на подвір’ї.

Віка
5 років тому
Відповісти  123

Нашому “господарю” не набридло, бо він не сприймає місто, як своє подвір’я.

Порядок
5 років тому
Відповісти  123

Дійсно господарі мусять самі організувати охорону своїх дач, застрахуйтете майно накінець та спіть спокійно.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Порядок

Мусять, то вони мусять… Але, коли злочинність у місті зашкалює а місцева влада (тобто, ваші “господарі”) нічого робити не хочуть, окрім, як на вміст свого гамана, страхові компанії вашого майна страхувати не візьмуться.

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

А коли візьмуться, то навряд чи виплатять страховку, мені так здається. Знайдеться багато причин, щоб страховку не виплатити.

ІРИНА
5 років тому

У нас теж дача біля ліцею.Зірвали замок і все перевернули догори дригом але поживитися не було чим.

Жак де Моле
5 років тому

Також дача в тому районі і на видному місці. Цінного нічого не тримаємо, бо коли наркомани побачать, що маєте якусь бензопилу чи мотокосу то їм ніякий замок не стане на заваді-( а так металевого майже нічого немає, покрадено все навіть дрібні прутки з металу до яких помідори прив’язують + шприців валом під заборами…збирай-не збирай через тиждень знову нові з’являються(

editor
5 років тому

Юлю, ваша історія зараз піде на РАДАР не в комент, а у новину. ОК?

Юлія
5 років тому
Відповісти  editor

Пишіть, я не проти. Шкодую що спочатку поліцію не викликала…

editor
5 років тому
Відповісти  Юлія

уже на РАДАРІ. Дякую, Юлю.