В околах Нововолинська тисячі дач, і для злодіїв дачний сезон у самому розпалі.

Вчащають на чужі фазенди не тільки наркомани, а й підлітки. Це раніше їх цікавила полуниця чи там яблука. Зараз апетити зросли – і на лихий промисел крадії ходять із пляшкою…. лаку.

Так-так, лаку.

Розповідає потерпіла від вторгнення юних злодіїв пані Лариса:

– Наша дача неподалік від ліцею. Чоловік зачинив її о четвертій і пішов додому. А о 19.47 мені телефонує сусідка з масиву: “Ой тут таке було, таке було! Біжи швидше!”

Виявляється, в нас побували злодії. Троє молодиків. Один, каже сусідка, був у капюшоні, другий невисокий, худорлявий, третій втікав так швидко, що вона й не розгледіла.

Для початку вони вибили шибку, щоб проникнути в будинок. Влізли. А далі хотіли потрапити у кімнату, де трохи хитрий замок. Уже й ножем колупали, й виделками – не відчинили. Дверну ручку смикали-смикали – відірвали. Тоді хлюпнули трохи лаку, чирнули сірником – і стали випалювати замок.

 

 

Я потім зайшла – сморід нестерпний.

Ще б трохи – і вони свою злодійську справу зробили б. Один на шухері стояв, двоє у будинку з замком вовтузились. Увімкнули світло, спокійненько так… Ну, як у себе вдома.

Аж тут на наше подвір’я зазирнула сусідка: що коїться? Вони навтьоки…

Сусідка зателефонувала мені, я – у поліцію. З відділку приїхали, опитали, зняли відбитки пальців – злодії “наслідили”.

 

 

Видно, не вперше хлопці по дачах лазять. Бо ж явно підготувалися, пляшку лаку принесли… Кинули її, як втікали.

Уже й на масиві біля ліцею стало небезпечно. Одній жінці сумку з рук вирвали серед білого дня. Дачі там унизу “бомбили”  скільки разів. А наша – на видноті. Ми думали, Бог милує…

 – Раніше молодь мала чим зайнятися. А тепер самі знаєте, що вони п’ють, що курять, що дивляться, що роблять…. та ще й роботи нема. Просто пошесть по місту злодійська,підсумовує пані Лариса.І у квартири лізуть, і на дачі – ніде від них спасу немає!..

Прочитав сам? Поділись з іншими: