Борсука винесуть разом із кріслом? На першій шахті налаштовані радикально!

3 1138

 – Колектив категорично проти заміни нинішнього керівника Андрія Пилип’юка на Михайла Борсука, який залишив по собі недобру славу з часів, коли був гендиректором ДП «Волиньвугілля», – стверджує лідер Нововолинської організації НПГУ Мухомеджанов.

 

Гірники ДП «Шахта «Нововолинська» №1» обурені призначенням на їхнє підприємство нового керівника, повідомив на фейсбук голова НПГУ Михайло Волинець.

Як розповів голова міської організації  НПГУ Анатолій Мухомеджанов, сьогодні стало відомо про наказ Міненерговугілля, яким замість Андрія Пилип’юка директором ДП «Шахта «Нововолинська» №1» призначено Михайла Борсука.

«Наша шахта зараз на реструктуризації, – розповідає Анатолій Мухомеджанов. – Ми демонтуємо обладнання й передаємо його на інші підприємства, виконуємо інші, необхідні у таких випадках роботи. Підприємство спокійно працює, і ми хочемо, щоб так було й надалі.

 

Мухомеджанов: Завтра на шахті буде гаряче!

 

Тому колектив категорично проти зміни нашого нинішнього керівника Андрія Петровича Пилип’юка на Михайла Миколайовича Борсука, який залишив по собі недобру славу з тих часів, коли був генеральним директором ДП «Волиньвугілля».

Гірники рішуче налаштовані проти нового керівника підприємства. На завтра на 7.30 призначені збори трудового колективу, де буде вирішено, які саме способи використати, аби не допустити приходу на шахту Михайла Борсука».

Зі слів Мухомеджанова, він телефонував пану Борсуку і пропонував йому добровільно відмовитися від посади, аби не збурювати колектив, але той відповів йому грубо й зверхньо. Тож профспілковий лідер не виключає, що завтра можливе застосування сили з обох сторін.

Принаймні гірники готові винести Михайла Борсука за межі підприємства разом із кріслом.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вуаля
5 років тому

А хто рекомендував Міненерговугілля призначити Борсука на цю посаду? Часом не Сапожніков через своїх шавок?

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Вуаля

Цілком може бути. У мене є деякі дані, як у Нововолинському міському суді роблять призначення. І ще про дещо… Матеріали вивчаються і уточнюються. Занадто далеко це все зайшло, вам не здається? Пора закінчувати. Державні та місцеві службовці втратили інстинкт самозбереження і знахабніли до краю. “Холєра ясна” повинна розповсюдитись і на них.

sovet
5 років тому

Hе може бути… інваліда кривдити не можна…