“Чарівну паличку” всучили школярам за 40 гривень

66 4102

ВІДГАДАЙТЕ, ЩО ЦЕ?

Хто ніколи не бачив цього причандалля – не вгадає нізащо.

Це «чарівна паличка Гаррі Поттера»!

Кустарне диво принесли додому учні нововолинської школи №4 (директорка Сачук Т.О.).

І вручили-всучили його багатьом учням початкових класів на заняттях із правил дорожнього руху.

Але не за так.

Обійшлася вона малявкам аж у 40 гривень.

Певно, дітлахи мали регулювати рух поблизу «жовтого дому» на проспекті Дружби, 27. На автошляху (вже вкотре капітально відремонтованому) попід вікнами міського відділу освіти виконавчого комітету Нововолинської міськради.

Але дітки ще не заробляють, тож розщедритися довелось батькам. Дали, чого там! Щоб не бути білими воронами й не накликати «праведного» гніву педагогів на своїх чад.

Батьки запевняли, що «чарівну паличку» якісь феї втюхали сотням учнів початкових класів. Не берусь лічити, яка ж то була сума завуальованого побору.

Підтвердіть чи спростуйте, батьки!

А.М.БІДЗЮРА

  • Розкажу iншим:

Також читають

66
Коментуймо!

3000
16 Коментарі теми
50 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
23 Автор коментаря
Тетяна

Це дійство проводилось не лише в 4-й школі. І ніхто нікому нічого не «всучував». Хто хотів, той ішов. Не перекручуйте, будь ласка, інформацію.

РАДАР

І хто хотів – той платив. Зі своєї широкої дитячої кишені, ми зрозуміли.

Вітя

То це було дійство?! Ото вже маги, єтіть колотіть. І квиточки на це дійство продавали, і податки сплатили?

Ворожка

А скільки таких одирайлівок вже було і ще буде?…

Ната

Вас ніхто не заставляє на них ходити і за це платити.

Ворожка

А на дитину в такому разі будуть дивитись як на прокажену чи неповноцінну і будуть всіляко принижувати і ображати дитину, правда?! Тут діє закон зграї – хто виділився, відсторонився від інших, того потрібно цькувати і гризти, бо як він посмів?…Це “традиція” нашого суспільства, “Ната”! Нашим людям потрібно спершу мізки вправити, але найкраще не проводити в не організовувати таких заходів взагалі, але ж грошей дуже хочеться і то такий непоганий заробіток на роззявкуватих батьках і довірливих дітях

Тетяна

Це був виступ людини, яка демонструвала учням фокуси, залучала їх до своїх номерів і зосереджувала увагу на правилах дорожнього руху. І все це тривало біля 1 год. Палички роздавалися безкоштовно, як подарунок.

Олег

І за це, одна людина брала 40грн з дитини? 40х30=1200грн, і так в кожному класі кожній школі? Так це Коперфільд по зароблянню бабла, я так думаю і школа до цієї вирви грошей присосалась. Які дурні пересувні цирки, платять податки, совають шатер, тренуються, костюми, антураж. А тут все просто, приїхав на автобусі, пішов на смітник, знайшов стару плівку, все подарунки є. Самі діти себе насмішили, бо саме легше не свою майстерність показувати, а невмілість дітей висміювати. І 1200грн година, це якщо один клас, а якщо ціла школа? І так їздь по містах. Головне щоб директори шкіл були не в накладі, а… Читати далі »

Петро

Що таке 40 грн? Це Кружка кави!! Випив і через пару годин ****! Що так очі мозолять ті 40 грн)))

Ворожка

До чого тут “очі мозолять?” А ви, Петро, таблички множення не знаєте і у школі математику не вивчали? Гроші не з однієі дитини взяли, а з усіх дітей. То скільки зібрали/заробили грошей можете порахувати? І чого 40 гривень, чого не 10, не 5? Чого взагалі гривень? До чого тут до навчального процесу гроші?

Олег

Ну так, а супер шоу з паличками запам’ятається на все життя, ще внукам розказувати можна. А для вас 40грн нічого? А то знав таких, 100грн говорить копійки, а коли щось подорожчає на 1грн, то плюється і матюкається. Бо то великі гроші 1грн. Хіба що це пише той що заробив на цьому, йому ж здається, що іншим ті 40грн копійки.

Ворожка

Я бачу, що це пише той, хто від зібраних грошей має якийсь зиск, або ще й сам подібні обдирайлівки влаштовує, але коли хтось спробує його так обібрати на “кружку кави” чи більше – горло перегризе. Я знайома з такими людьми

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ви брешете, “Тетяно”. Увесь відпрацьований завчасно, спецмеханізм по видурюванню грошей я відслідкував, і знаю багато чого. Наприклад, хто збирав гроші зі школяриків початкових класів, якому посереднику передавав, і хто їх отримував… І всю решту, аж до дядька-фокусника у костюмі блазня. Який не володіє найелементарнішими прийомами їх виконання, бо діти зауважили і нитки, і кульку в долоні, що “виймалася” вуха учениці… Дехто із батьків має ще й фото “виконавця-циркача”. Яка ганьба! Проте, справа не в цьому, і навіть не в шахрайстві, а в тому, що це відбувалося в загальноосвітньому закладі м. Нововолинська, який повинен “сіяти розумне, добре, вічне” і… патріотичне у… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Я цю “паличку” тримав у власних руках, анонімна Тетяно. І уважно вислухав батьків, які розповіли мені про цю педагогічну пригоду, що трапилася саме в цій школі. Навіщо мені брехати? Якщо хтось буде й далі звинувачувати мене у цьому, я додам дещо й інше, із прізвищами посадових осіб.
“Хто хотів – той ішов…”, “І ніхто нікому нічого не “всучував”, “Не перекручуйте…” Вам не соромно? Діти прочаткових класів, згідно ваших слів, навипередки бігли, як вбачається, і хапали “чарівні палички” як гарячі пиріжки чи цукерки – десятками. І у кожного було в кишенях наготовано гривень, так, по сотні чи півтори. :)))

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ось бачите. Не “…лише в 4-й школі”. То скажіть нам, де ще? То це, виходить, масовий захід для учнів початкових класів у всіх школах міста, запланований і проведений, як вбачається, за сприяння НВ відділу освіти! Так? Тоді наступне запитання: Де знаходиться реміснича майстерня в якій виготовляють “чарівні палички Гаррі Поттера”, що, вочевидь, проставлене на потік у промисловому масштабі? Хто ідейні натхненники і майстри-гаррі потери по клепанню “чарпалиць”?

Катерина

Дітям показували фокуси і правила дорожнього руху розповідали. Не за саму паличку платили а за виставу. Хто не хотів – не платив. Моїй дитині сподобався захід і ця «чарівна» палочка. Вона ходила цілий день показувала яка вона чарівниця. Потім звісно забула за неї. Не бачу проблеми. Вам мабуть неправильно дали інформацію.

Чи доречні подібні заходи у навчальному закладі – це вже інше питання. Але! Куди ще в цьому Нововлинську з дітьми піти! Хай хоч в садках і школах щось побачать

Оксана

Найбільш вдалий фокус – впарити малим дітям такий цирк за 40 грн.

Петро

Ну так не треба малим дітям давати гроші!! )))

Олег

Зведіть на мультик в кінозал, більше буде радості. А на рахунок платної вистави, то треба взнати, що то за трупа акторів без білетів гроші косити.

222

Мене як і багатьох інших батьків обурює те, що до школи регулярно приїжджають такі “гості”. Це школа чи розважальний центр?
Керівництво школи просто ігнорує скарги і продовжує водити агітаційну рекламу по класах.

123

Не розумію вашого обурення! Ніхто нікого не примушує. Які можуть бути скарги???

Олег

Так це діти і коли вчителька сказала, всі як один це підтримають. А ви говорите не примушують. А вчителька зібрала батьків? Сказала, що буде проводитись дійство і будуть продаватись “палички”, продемонструвала “паличку” батькам? От тоді то, хто з батьків захотів, щоб його дитина за 40грн купила цей витвір мистецтва, тоді так ніхто нікого не примушував.

123

Люди!!! Я вас не розумію…. Вчитель говорить а ви і ваша дитина вирішуєте іти чи ні. Все просто. За 40 гр ви готові горло перегристи один одному. Була вистава а палочка це подарунок.. Коли ви ідете та мультфільм або в цирк і вам там не сподобалось то ніхто нічого не пише і не роздувають такого, такі заходи вартують в рази дорожче… “Палочка”за 40 грн зробила ажіотаж в місті….

РАДАР

За 40 грн. із кожного дитячого носа деякі маги і феї, я бачу, готові перегризти наших користувачів. Паличка не була безкоштовною, вона входила у вартість фокусів-покусів.
Просте питання до батьків і педагогів: скажіть, це було ПІСЛЯ уроків і одні пішли дивитися фокуси, а інші – додому? Чи це було під час уроків?

Олег

За такі кошти ясно, що на уроці, мало шансів щоб я помилився.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Це у тому класі про який я пишу, було проведено замість уроку математики.

РАДАР

Отепер це справді цирк під дахом школи імені Т.Г.Шевченка і міського відділу освіти на чолі з пані Лакиш. .
І хтось іще обурювався, до чого тут директор школи?
А в інших школах – пді час уроків чи після??? Батьки, розкажіть! А в Іваничах як було?

Щось не так

Ось тут і було б доречно почути керівницю міської освіти… Чи “звіздюліни” Сапожнікова її не стосуються? Або інших відповідальних… Це “підприємництво”? Податки сплачено?

Олег

Так в цирку за 80грн біля вас танцюють і показують шоу 20-30 людей з РЕКВІЗИТАМИ, а не з мусорки зробленими казна що, вони тільки готуються до шоу декілька днів. А тут один розумний за 2коп зробив палочок, вивчив 2 фокуса, а дальше діти на сцену і нумо самих себе “інших дітей” смішити. Оце так майстерність, пошити всіх в дурні. Тут головне участь директора школи, бо “не хапуга” таке шоу за 40грн в своїй школі не допустив би. Ви просто вдумайтесь як хитро зроблено, вчителька каже що прийдуть і будуть дітей вчити правил дорожнього руху!!!! І ясно, що кожен з батьків… Читати далі »

123

Цирк за 80 грн???? Де таке є??? Це було не тільки у 4 школі… Чому саме акцент на цій школі??? Ви дорослі всі люди а пишите кому що заманеться…. Говорила з батька (не тільки 4 школи) і всі діти в захваті були від цієї вистави. Можливо потрібно говорити зі своїми дітьми та в них питати на рахунок тієї вистави. 40 грн це не є такі великі гроші, щоб роздувати невідомо що. Ви самі робите шоу в коментах. Це все напевно не просто так…..

Олег

А скільки по вашому коштує дитячий квиток в цирк шапіто, не в перший ряд звісно? Спеціально зайшов на сайт Київського Державного цирку-шапіто “Вогні Києва” Ціна квитків від 90 грн. Дітям до 3-ох років – безкоштовно! Так це найкращий цирк України. Що ж там за программа? Не пропустіть нову розважальну програму для усієї родини! Неймовірні трюки, захоплюючі номери найкращих артистів України, жонглери, акробати, гімнасти, фокусники, еквелібристи, канатоходці, смертельний політ під куполом цирку , найвеселіші клоуни та багато-багато іншого у новому шоу Київського Державного цирку-шапіто “Вогні Києва” А не шоу недолугого аматора, ви хоть розумієте маштаб різниці, між цирком за 90грн і… Читати далі »

123

Якщо ви мені в порівнянні ставите Київський цирк, то врахуйте ще квиток до Києва. Мова саме про приїзді цирки, які приїзджають до нас в місто. Я розумію. А ви взагалі розумієте те що ви пишете??? Ви були присутні як ви написали на тому ” непотребстві”??? Кожна робота має свою ціну. А ви напевно вмієте тільки чужі гроші рахувати. Вже це і зробили… Ваші коменти не доречні. І я не розумію, що вас найбільше заципило в цій ситуації??? У кожної людини є право вибора, ніхто не може вас примусити.

Олег

Яж написав “цирк-шапіто” він їздить по всіх містах України.

Олег

І ще я написав все це для порівняння. Бо кращі циркачі України заробляють менше цього унікума фокусника. По таких грошах напевне, що був запрошений заслужений лауреат України. Я правильно зрозумів, а ви назвіть ім’я цього видатного фокусника ілюзіоніста. Чи вся його майстерність, це видурювання грошей у довірливих дітей. А ще судячи по палочці Потера він ше й неперевершений ніким майстер. Там на палочці підпис майстра є, а то потім ще й на аукціоні можна буде продати такий видатний витвір мистецтва. А захищають шоу напевне вчителі і директора які його проводили, бояться що прокуратура перевірить і по шапці надає.

Анатоль_ БІДЗЮРА

До “123”. Так, не у вас справа. Ви собі робіть, що завгодно. Можете, навіть, цього “солов’я-розбійника”, цебто “ілюзіоніста” до себе додому запросити. Щоби зробив гастроль вам персональну, для домашніх. І заплатити йому можете тисяч зо 5 – це ваша особиста проблема. Але, виключно персональні ваші справи закінчуються із моменту приходу вашої дитини в школу. Тут починається її життя у колективі, де всі рівні, і волю свою та забаганки потрібно підкоряти, відповідно, до вимог Статуту школи і “ЗУ Про освіту”. Ви хоча б, на примітивному рівні, розумієте це? А тут був зірваний навчальний процес через чийсь непереборний потяг до збагачення і,… Читати далі »

123

Я вас взагалі не розумію. Зайшла до вас на сторінку. Яке ви взагалі маєте відношення до цієї школи??? Поясніть мені для чого це вам потрібно? З якою ціллю ви це пишете? Що ви хочете добитися??? Не потрібно мені писати за Конституцію та Кримінальний Кодекс. Вви хоть трошки розумієте як проводяться такі заходи в школах та садочках??? Якщо не знаєте, то поцікавтеся.

Відредаговано, хамуваті вислови видалено.

Модер

РАДАР

Якщо ви так наполягаєте, ми поцікавимось. Офіційно. У начальника відділу освіти пані Ольги Лакиш.
Хай пояснить і щодо податків, і щодо оренди шкільних приміщень, і щодо уроків, і щодо зборів грошей на захід ЗАМІСТЬ уроку, і щодо інших цікавих моментів.

123

…І хамства в моєму коментарі не було, просто ви видалили правду.

Хочете правду? Чіпляєтесь до ствршого чоловіка і страждаєте невідомо чим.
Так зрозуміло? Цитати свої впізнали?

Модер

Ілля

7 школа теж приймала участь 😩

Олег

Це я розумію пише, або директор школи, або вчителька яка і проводила цей “урок”.

123

Я не директор і не вчитель. Я просто мама. Яку заципила дана ситуація. В місті є більші проблеми, які потрібно вирішувати.

РАДАР

Прапор у руки, вирішуйте більші проблеми! А ми вже якось із цією розберемось.
Агов, освітянське начальство! Не читаєте РАДАР? Та ну? 🙂

Анатоль_ БІДЗЮРА

Я член комунальної громади м.Нововолинська. І разом з іншими утримую працівників комунальних закладів міста, сплачуючи податки. У тім числі й на зарплати чиновникам місцевої влади. Отже, маю повне право, згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування”, контролювати: яким чином відбувається використання сплачених мною коштів на утримання шкіл і педколективів. Вбачаю невідповідність декотрих їхніх дій Статуту ЗОШ №4 і “ЗУ Про освіту” в м. Нововолинську. А ви, хіба ні? Ви не знаєте, що територіальна громада є найвищою владою в місті?

123

Я вас зрозуміла. Питання в тому чому саме ця школа? Це дійство відбувалося усіх школах. Якщо ви член комунальної громади, ви повинні знати як проводяться всі заходи в школах і садочках. Чому ви шукаєте правди в інтернеті? Ви повинні знати куди вам потрібно звернутися, щоб усе це вияснити. Спочатку потрібно було усе з’ясувати а тоді конкретно писати своє незадоволення на рахунок не правильного використання коштів. Подібні заходи, часті гості у нашому місті. Чому саме це дійство вас зацепило???

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ось, як сміливо назветесь своїм власним прізвищем, а не першими цифрами на клаві компа, (щоб швидше було набирати) – мужньо чесно та гідно, не ховаючись, як щур, тоді відповім на всі ваші запитання.

123

З ваших відповідей і так все зрозуміло. Конкретики немає. Навіть якщо я і напишу свої ініціали, ситуація не зміниться…. Нажаль… Не бачу надалі смислу брати участь в цьому обговоренні.

Інна

І не тільки до школи а й до садків директорам завідуючим це вигідно бо вони платять їм за оренду залу

Ксеня

В ліцеї 8(гімназія), теж були ці палечки. Мені сказали що 40грн за вхід, а не палечку. Якби знала неплатила б🤦🏻‍♀️

ВОЛОДИМИР

оці самі циркачі діляться з директором школи …якщо білет коштує 30 гр , то після переговорів з директором він вже коштує 40 гр . ОСЬ І ВЕСЬ ЦИРК !

ігор

Вони і за коміка голосували -їм подобалось

Ульріх

Так кожен рік по пару раз такі гастролі в місті.
Ще добре коли привозять Кантабіле, то хоч не страшно дати похреснику гроші на гарну музику.

Людмила Зіменко

Я пам’ятаю, як у часи мого дитинства до школи запросили якогось недолугого фотографа, аж діти зауважили, що той фотограф поганенький. Батькам довелося заплатити гроші за фотографії і батьківському обуренню не було межі – з батьками завчасно не домовлялись про таке дійство і такі витрати. А теперішні батьки все проковтнули, ніби так і треба і заплатили. Але справа не у тому, що проковтнули, а у тому, що намагаються переконати інших, що все нормально і ледь-ледь не чудово. Мами, тати, бабусі і дідусі, ви з глузду з’їхали, чи вам щось пороблено?

Віка

У Іваничах теж був цей цирк

РАДАР

Іще питання: а що робили діти, які не здали по 40 грн. за фокуси замість уроку математики? Вони теж сиділи дивились? десь вештались? чи вчили математику?

Олег

Та всі здали, там же напевно рознарядка від директора, тому і на уроці. Бо ж гроші збирались напевно раніше і вчитель давив на дітей, щоб всі здали.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Цікаве запитання. Повідомлю, як тільки скажуть. Правда, таких було небагато.

Олександра

—-
Коментар видалено за хамську форму.
Надалі “думайте головою, що пишете”, Олександро, й “не розводьте тут цирк”.

Модер

Ната

Читаю все, що ви тут понаписували і просто шокована.Моя дитина прийшла в захваті з того, як ви називаєте”цирку”. 40 грн.це не такі великі гроші, як ви тут роздули. Невже має в місті нічого цікавішіго, окрім, як цей цирк.

Мама. ЗОШ6

Будуть хороші подарунки! Так сказала мені дитина прийшовши зі школи. Звичайно я дала тоді 40 грн. І теж замість уроку.

Олег

І як вам подарунок? Сподобавсь? На видне місце в квартирі поставили?

ssd

Це не тільки в Новіку, такі “вистави” відбуваються по всій області, в основному за рахунок останнього уроку. Запитання до директорів шкіл в першу чергу :
1. Хто дозволив зривати навчальний процес?
2. Чи відраховані кошти із зарплати вчителя за непроведений (зірваний неясно із чиєї причини урок)?
3. Чи взагалі затверджені такі виступи облосвітою, переглядалась їх тематичність, чи зараз можна просто будь-кому заїхати в будь-яку школу та “втюхувати” будь-що, можливо і будь-які сепаратистські настрої? Мені чомусь здається, що ці актери самі ПДР не знають, та і не в їх компетенцію входить навчання наших дітей ПДР, для цього є відповідні ліцензовані служби

Олег

Тепер я зрозумів, що відбувалось. В нас комусь захотілось заробити трохи грошей і придумали схему. В школі потрібно дітей вчити правилам дорожнього руху, в тому нема нічого поганого. І тепер є причина проводити це навчання замість уроку, я думаю по всім правилам це можна робити і так в бумагах напевне і написано, що провели навчання.. Але навіщо безкоштовно дітей щось вчити, як можна непогано заробити. Тут хтось стає ілюзіоністом, робить супер палички і все, це вже не навчання, а шоу, за яке треба всі заплатити. Ось така схема, яка напевне їздить по містах і селах. А що, приходить у відділ… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

У фоє школи № 4 тусувалися батьки учнів початкових класів, що покірно несли фінансове навантаження згідно розцінок “циркової вистави” за участі “фокусника” від ПДР. Мабуть, будуть крити ганьбою Камишникову і Бідзюру за публікацію про “чарівні палички Гаррі Поттера” – неправда все, мовляв! Нехай. Я їм, та керівникам місцевої влади і школи, іще дещо приготував.

Тато

До адміністраторів: ви не бажаєте змінити пояснення у статті, що не у школі 4, а в школах міста??? А то таке уявлення, що у Вас особиста неприязнь до цієї школі. А по друге, перед тим як писати інформацію пишіть її точно. 40 грн не за паличку, а за виставу!!!

РАДАР

До “тата”: не бажаєте дочитати статтю до кінця і побачити, чий там підпис? А то таке враження, що у вас особиста неприязнь до адмінстраторів РАДАРА.
А по-друге, факт залишається фактом. Діти замість уроку математики отримали… дулю. З паличкою. Ще й по 40 грн. за це заплатили.
Ну, й по-третє. Автор статті описав подію, яка мала місце у школі №4. Чи вона мала місце в усіх школах Нововолинська, а чи в деяких – він не знав і знати не зобов’язаний.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Навчальні процеси були зірвані не тільки у школі № 4. Я не буду називати, поки-що, ці ЗОШ. До пори. Побачу, як розвиватимуться події. Хочу зауважити, що подібне було і у деяких ДДУ. Правда, там ціна за “акцію” була набагато меншою. :)))