Чергою в Устилузі керує чиновниця! Пропускає “лівак”…

28 7287

 – Всіх мала десь, робила що хтіла, погрожувала погранцам, зашугала поліцаїв.

Я такого цирку не бачив, скільки живу, а я вже трохи прожив… – каже чоловік, що чемно стояв у черзі на перетин кордону.

Він і відзняв цей ролик. Розповідає:

– Пані з червоним шаликом назвалася заступником мера Устилуга і керівником активістів. Почала пхати свій лівак з печатками мера Устилуга. А старшого активістів таємним голосуванням виключили з активістів, бо він боровся за нормальну чергу.

Погранцам вона погрожувала: якщо не пустять її машин, то подзвонить до їхнього керівництва. Всіх мала десь, робила що хтіла…

А Оксана Музичук, яка й надіслала РАДАРУ це коротке, але дуже промовисте відео, обурюється:

 –  Чиновниця стоїть і запускає серед білого дня “лівак”, тим часом звичайні люди стоять в черзі по 24 години!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
28 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ярослава
5 років тому

Світлана Дубицька, яка зам мера і отут на відео, коли йшла на посаду, обіцяла на сесії, що буде залучати інвестиції у громаду, аби з’являлися робочі місця. Забула, правда, сказати у чию кишеню. А, бачу, далі регулювальника не пішла.
Гидко дивитися на це, адже це державний кордон, а маленькі бариги роблять що хочуть.

editor
5 років тому

Валентина Слободян: А ви кажете, київська влада… та кожен на місці є маленький “князьок”… Люди правильно роблять, все таке “керівне” шобло боїться розголосу… Надіюсь, для неї це наука…
Віктор Кривцун: Та якого милого ви там стоїте?
Андрій Костецький: Це просто беспридєл!!!!
Частину державного кордону віддали в руки незрозуміло кому….
Микола Рудь: Ви не повірите, Устилуг став містом, де відлагодили таку систему перетину кордону і тільки для місцевих, що це жах Корупція – це слово дуже лагідне. Нами на місцях керують мафіозі. Так не повинно бути Як можна таку *** держати далі на посаді разом з головою міста? Бо це одна ****

editor
5 років тому

Микола Рудь: Давайте зробимо її дуже відомою 🙂
Анатолій Антонович: Що то *** за нація? За лапи її, в останню машину і на 101 кілометр, від Устилуга! Поки назад добереться, все нормалізується…

віталіна
5 років тому

Старший актвіст який мав бути муніциплом разом з сином вихваляється що приносить за зміну по 8 тисяч гривен, перейшли йому дорогу вот і циркі

Галина Місцева
5 років тому

І хто ж за все це заплатив? Це тільки далекі люди повірять, що це “незалежне” відео за народ і справедливість. Логіку включіть – вона живе і працює в Устилузі, вона не ховається ні за чиїми спинами. Вона вийшла з мерії до натовпу для вирішення проблеми. Але це просто НЕМОЖЛИВО з нашими законами і людьми.

editor
5 років тому
Відповісти  Галина Місцева

РАДАРУ точно ніхто не заплатив. Людей, які чесно стоять у черзі, просто дістало, розумієте? І навряд чи у заступника міського голови є посадова функція регулювати автомобільну чергу та визначати, хто з активістів гідний стояти там на посту, а хто – ні.

Орест
5 років тому
Відповісти  editor

Я Вам гарантую, що вам точно “налапшили” про цю жінку! Припускаю, що ті, кому не вдалося проїхати ліваком, ті і прислали вам відео.

editor
5 років тому

Василь Перемога: Вирішили і місцеві чиновники заробити на черзі.
Vitalij Savchuk:Треба прибрати нафіг ті списки і таких чиновників з громадськими активістами. Митниця стала приватна тільки для місцевих сігаретчиків. Такого бардаку немає більше ніде… Людині з іншого міста там і за сутки не пройти кордон, бо хтось виспався вдома і приїхав під браму і його пустили невідомо хто і за які “заслуги”
Андрій Костецький: На шо дивиться СБУ? приватизували кусок державного кордону
Віктор Кривцун: Коли я служив в контрабандному відділі, то що миники, що гаїшніки вішались. Я-то мзду не беру, мені за державу образливо.

Ігор
5 років тому
Відповісти  editor

А це не той Віктор Кривцун, що служив в податковій міліції?

editor
5 років тому

Олена Рокицька: До слова, пані Світлана увійшла до складу люстраційного комітету Володимирщини

editor
5 років тому

РАДАР, безумовно, надасть слово і самій героїні цього відео. Якщо вона схоче публічно висловитись.

Яна
5 років тому

Старшого муніцепалів зняли бо він боровся за нормальну чергу? Кого ви хочете насмішити, він тільки пхав свій лівак як міг, видно добре постарався, як написали який він благородний

editor
5 років тому

Микола Рудь: Треба робити устилузький майдан і палити шини. Із мене 4.

editor
5 років тому

Тарас Сватко: В Устилузі скоро всі чиновники і “активісти” будуть мати дачі в Іспанії.
Знаєте, я тут обдумав всю ту ситуацію з прикордонниками і “активістами”. І мені здається, що це було заздалегідь домовлено.
Проста причина тому, що прикордонники відмовились керувати чергою, а взялися за це “активісти”: коли прикордонник бере гроші за пропуск лівака – це хабар. Коли гроші бере “активіст” – це подарунок 🙂
Можливо, я не правий, просто чомусь така думка прийшла/

Устилужанка
5 років тому
Відповісти  editor

Ніхто з чиновників міської ради, які роблять по 5-10 зі своєю зарплатою авто не купив за 10 років відмінно від прикордонників і митників. Гидко читати

анти чобіт
5 років тому
Відповісти  Устилужанка

це ви про нововолинськ?

editor
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

про Устилуг, напевно. Устилужанко, ви б написали нам ваше бачення черг в Устилузі і як їх розрулювати. А ми б опублікували як окрему статтю. З задоволенням.

Устилужанка
5 років тому
Відповісти  editor

Я і моя сім”я, не зацікавлена сторона, ми Польщу відвідуємо лише на польські свята , бо є родина. Я хочу щоб мій маленький Устилуг був чистий, щоб мої діти йши до школи чистими вулицями, і безпечними дорогами, бо як летять до того кордону водії нікого не помічють.

editor
5 років тому
Відповісти  Устилужанка

перекрити центр, зробити об’їзд поза містом…

Гість
5 років тому

І багато ви від неї лівака бачили?від неї аж одна машина до брами приїхала а ви тут роздули вже.і то вона це не за гроші зробила а ввійшла в положення людей яких вона взагалі перший раз бачила.

Гість
5 років тому

А от коли лівака насправді валить то всі чомусь мовчать!!!

editor
5 років тому

Тетяна Мидак: І що, після цього відео вона і далі буде займати цю посаду????
Микола Квашук: Звичайно, буде. І керувати чергою буде

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Жанна Полякова: так, буде, вона дуже добре виконує свою роботу. Кожен із вас думає тільки про те, як скоріше добратись до брами, а те, що в Устилузі живуть люди, ніхто не бачить, машини пруть на такий швидкості, що страшно по тротуарі йти з дітьми. Чому Свєта втрутилась в цю справу? Треба спочатку почути правдиву інформацію про те, що там робиться, а потім поливати людину брудом.
Тетяна Мидак: Я на власні очі бачила, як вона пропускала без черги машини. До чого тут те, що ганяють машини. Хоче навести лад у місті, то хай наводить, ніхто не проти. А до черги вона немає ніякого відношення. Хай займається прямими обов’язками, а не хабарницькими справами (хоча влада і хабарництво тісно взаємопов’язане) !!!!!! А то станемо в живу чергу прямо по Устилузі!!! Тоді усі устилужани будуть раді!!!!

Устилужанка
5 років тому
Відповісти  editor

Вийдуть люди які не їздять з контрабандою і загородим митницю і поїдете ви на Угринів і на Ягодин. Одну машину пропустила . Люди їдуть раз на рік і будуть стояти за ВАС суткі в черзі. Це ясно хто тут роздув скандал бо не дали брати поборів деяким активістам, люди схаменться. Дивіться за свооєю культурою, бо інколи хочеться вийти з хати в ночі і побити вікна машинам які стоять гадять біля хатів. зранку виходиш мусиш поприбирати бо гидко дивитись.

editor
5 років тому

Natalia Komohortseva: Цікаво, яка в неї “такса” ?
Тетяна: Казали, що мерія бере 500 грн.
Natalia Komohortseva: Той бардак вже вкурвлює. Одне бидло (інакше не назвеш, бо за-…ли) проплачує і їде без черги. А друге таке саме БИДЛО бере хабарі.
Це закінчиться тоді, коли ОДНЕ перестане давати, а ІНШЕ перестане брати. Це зачароване коло.

editor
5 років тому

Таня Ігнатович: Я не зацікавлена, не їжджу в Польщу, нікого не захищаю, але просто не можу мовчати, коли підняли таку тему. Знаю точно, що делегація з міської ради того дня їздила в Польщу до міста-побратима. Те, що вони не везли контрабанди і хотіли проїхати, то нормально. Їм же на якусь годину треба було проїхати. Я ще зрозумію людей, а журналісти, просто послухавши збоку, поширюють чутки. Пишіть перевірені факти, дайте докази! За наклеп і неправдиву інформацію часто відповідати треба. І зрештою, ми всі знаємо що і як возять. Всі недобрі, заважають нам возити контрабанду.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

А от і відповідь очевидця.
Таня Мидак: Той білий бус, який запустила дама з міськради, потім стояв разом з нами в черзі на tax-free. Ніяка це не делегація!!!!і решту авто також.

editor
5 років тому

Natalia Komohortseva: В нас вже делегації їздять на приватних бусах, а повертатись з таксою? Оооо. Ну, і делегаціям потрібен заробіток. 🙂
Мова шла про те, що всі повинні їздити по вказаній черзі. Записався і їдь.
А то прийшла “краса” регулювати чергу.