– Просимо РАДАР написати про дорогу в с.Тишковичі, про прорвану трубу на воду в Тишковичах… одне слово, як догосподарився сільський голова.

Два місяці вже топить одну з вулиць, а вони не реагують.

У 5-му провулку прорвало трубу, але ніхто нічого навіть не починав робити!!!

Оцього патика поставили люди, біля яких прорвало. Бо коли нема морозу, то земля, з-під якої дзюрчить вода, просто провалюється – й утворюється яма.

 

Зараз тут суцільний лід

 

 – Тиску в кранах нема… скоро згорить насос у башні, і знову місяць будуть ремонтувати… а ще ліпше – скажуть, щоб люди “скидались” на насос, – обурюються мешканці.

 

 

РАДАР зателефонував Грядівському сільському голові Миколі Бородчуку.

Той категорично заявив, що нічого там не тече, підтоплення немає, трубу не прорвало:

– Ми сьогодні з начальником комунальної служби оглядали цей провулок, і я вам кажу: там нічого не тече! А патика того люди  вчепили, бо просто їм так схотілося. Ні 2 місяці тому, ні зараз – там не тече!

Але ми самі зацікавлені, щоб усе було гаразд, тому щойно потеплішає – перевіримо ще раз. Буде витікати – одразу полагодимо.

– А яка там дорога, Миколо Васильовичу, асфальт?

 – Та ні, породою присипано…

 

РАДАР простежить, чи подінеться нарешті з 5-го провулку аварійний патик із червоною шматою… і чи знайдуть усе ж таки комунальники причину просідання грунту.

Сподіваємось, із тиском води сільська влада розбереться чимшвидше сама – й людям не доведеться скидатись на новий насос!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: