Чому робітників так масово звільняють? Нова мітла перестаралась?

44 4246

Управлінську компанію №2 (раніше – ЖКП №2) в Нововолинську очолила Ілона Загранична. До роботи взялась енергійно, а роботи – море, самі розумієте. Ворогу не побажаєш.

Там тече, там валиться, там спиляти, там прибрати. І все всім мешканцям треба терміново.

Та от біда –  бракує робочих рук.

У штаті тут, як повідомили РАДАРУ вже звільнені працівники, має бути 50 чоловік: 40 робітників, 10 ІТР.

Та за якихось три місяці  тут звільнилося 25 чи вже й 26 людей.

Чому так?

Нам надали список звільнених. Майстри, покрівельники, сторожі, електрики, водій, двірники… Усі як один лінуються? пиячать у робочий час? Чи тут щось інше?

 

 

Люди нарікають на круту вдачу начальниці. Кажуть, що поводиться вкрай жорстко, розмовляє безапеляційно, чути підлеглих не хоче.

РАДАР завітав улітку у справах до начальниці управлінської компанії – Ілони Заграничної. Мило поспілкувалися, людина переймається роботою, відповідальна.

Але плинність кадрів справді шокує. За три місяці – половина штату!

Пропонуємо обговорити проблему в коментарях – толерантно, виважено, без образ, але відверто. 

Бо мешканці платять управлінській компанії за якісні послуги, а про яку якість і взагалі про які послуги може бути мова, коли тут така кадрова свистопляска?..

Ми готові надати слово й Ілоні Заграничній.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
44 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
3 років тому

люди які себе поважають,не будуть терпіти свавілля,оголосити бойкот хай сама робить

Оля
3 років тому

Це до цієї пані можна прийти на рахунок фасаду і даху (будинок де розміщена центральна бібліотека).І в неї ж можна переглянути договір який я не підписувала на утримання будинку?

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому

Щоби аж так вже все погано, я не сказав би. Оперативно відреагувала УП-1 на нашу скаргу про гнилі сходи у будинку. Правда, всі матеріали купили ми самі. Але якісно і фахово виконали роботу саме їхні спеціалісти. Є право кожного й на інші думки, без сумніву.

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Уточнили. УЖК №1 – це колишні ЖКП №1, №3. А УЖК №2 – колишнє ЖКП №2, під тим самим номером.

гість
3 років тому

Шахтарський мікрорайон будинок 4. З літа і до цеї пори ніхто не підмітає двір. Двірника немає. Люди бунтують матюкають ЖЕК хочуть ОСББ самостійно створювати. Це апокаліпсис просто повний двір листя, гілок це з минулої бурі, окурків. Управлінська компаніє, шевеліться бо втратите гроші. 4 будинок має 100 квартир і по 120 гривень щомісячна плата жеку за листя поколінь в дворі. Фото можу надати.

Володимир
3 років тому
Відповісти  гість

На Шахтарському м-ні, буд.7 фасад покритий грибком. Сусід був в неї на прийомі. Обіцяла в червні зробити, обдурила. Скоро перший під”ізд розвалиться. Всім пофіг. Ждем коли біда станеться, а скажуть офіційно не звертались.

Олег
3 років тому
Відповісти  гість

Нє не робіть ОСББ, корміть монстра, навіщо Вам двірник, самі позамітайте, а гроші справно платіть. А то зарплати плюс прибуток треба мати, а не Вам будинок ремонтувати і територію прибирати.

знаю
3 років тому

Правда набагато страшніше ніж можна собі уявити. Недавно йду стоїть мастерша з жеку і розмовляє зі своєю знайомою. Про оту проблему що в статі описано! Каже головне до весни дотерпіти жеку. А там нас або ліквідують повністю або зроблять з нас приватну управляюча компанію і продадуть. Уже й покупець є з Володимира. Буде як ЖЕК тільки приватний. Ми усі в жеку як на голках сидимо ждемо весну і самі не знаємо що нас жде весною. Толку мало колектив переживає всі на голках, нервові.

Михайло
3 років тому

Так друзі, мені довелося звернутися до цієї ПАНІ Заграничної, то я за свої 56 років не бачив такого хамського відношення до людей як почув від цієї ПАНІ. Поки я сидів в приймальній чекаючи на аудієнцію, то потім побачив, що до підлеглих ще гірше відношення ніж до мене. В приймальній жіночка( секретар) напевне моя ровесниця, то ПАНІ Загранична, мабуть, її й за людину не рахує. В мене склалося таке враження, що вона до підлеглих не відноситься як до людей, а ще гірше ніж до тварин. Тепер я розумію чому там працівники довго не затримуються. Не розумію хто її поставив на керівну посаду? Та вона ж людей поз’їдає!!!😨😣👿😡

Галина
3 років тому
Відповісти  Михайло

Пані Загранічна уже й жіночку(секретаря) звільнила….Не розумію хто її поставив на керівну посаду.

Віктор
3 років тому

вже обіцяє 4 місяці двірника, спочатку обіцяла, потім хамила. то я її не витрамив, обматюкав і більше не хожу, толку з неї ніякого

Катерина
3 років тому

Шановний пане Бідзюра, скажіть будь ласка куди Ви спочатку звернулися, щоб вам поремонтували сходи у під’їзді? До Чайки, Сапожнікова чи Рожилюка. Від кого пішла пряма вказівка до Заграничної?

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Катерина

до прокурора обласного чи столичного

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Катерина

Звернулись ми, безпосередньо, у УК №2 (кол. ЖКП-2). Написали заяву. Потім прийшла майстер і визначила яких і скільки купувати матеріалів. Після завершення купівлі ми зателефонували в компанію і вони прислали робітників. Зробили за два дні, включно зі штукатуркою. Все.

Анонім
3 років тому

Гнати в шию той ЖЕК 2. Вони як при колишньому керівництві НІЧОГО не робили так і при терерішньому нічого не роблять !!! М_н Шахтарський 10. Одні брехуни там !!!

Люба
3 років тому

Ви знаєте а я не вірю вам.Там у приймальній сидить пенсіонерка яка не могла розібратись,поки не вийшла якась дівчина і не пояснила мені..Було дуже вічливо і зрозуміло.Можливо цій пані секретарю пора на відпочинок,звільнити молодим місце.

Під різними ніками майже одне й те саме, а чому? 🙂
Модер

Ліля
3 років тому
Відповісти  Люба

Шановна,а яка різниця скільки людині років?! Вона виконувала свою роботу вправно,тому що це її гроші і якби наша Держава забезпечувала людям хорошу пенсію,то думаю ні один пенсіонер не працював!!! Ви так кидаєтесь словами ‘дорогу молодим’, а скажіть но,чи багато молодих хочуть працювати за такі копійки,як платять там?! Одного разу,я теж мала змогу почути ‘керуючий голос’ пані Заграничної!!! І можу відповісти точно,що з таким відношенням до людей,як у неї, я особисто не хотіла б працювати під її керівництвом і тим більше вислуховувати це хамство за такі гроші!!!!!

Мама
3 років тому

Підскажіть люди добрі куди мені звертатися і що робити?!!проживаю на мн Шахтарському на 4 поверсі,балкон в аварійному стані,неоднорозово писала заяви,щоб мені прийшли майстри відремонтували,я згідна все необхідне купити,аби тільки зробили…Влітку писала заяву Сапожніку,він її перекинув на Чайку,а та дала відповідь,щоб я шукала сама майстрів,і машину з вишкою,тоді питання для чого нам ті ЖЕки?!порадьте що робити?куди звертатись?!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Мама

Викликати поліцію. Скласти протокол. Копію – собі. Можна було б в суд. Проте, там затягуватимуть. Апеляції-касації… Потім – заяву у прокуратуру. Через 30 календарних днів матимете відповідь. Що Вам сказала О. Чайка? Письмово чи усно? А вже аж потім – під міську раду із мирною акцією протесту: гаслами, барабанами і шинами… До тих, власне, хто у Нововолинську відповідає за все, (згідно “ЗУ Про міське самоврядування” – Розділ ІІІ, ст. 42 і Конституції України – Розділ ХІ, ст. 143) – до міського голови В. Сапожнікова, й у тім числі, до місцевих депутатів. Всі вони присягали на вірність громаді й злісно, як вбачається, не бажають виконувати дані громаді перед виборами, власні пустопорожні обіцянки.
Вони управляють комунальним майном і бюджетними коштами у нашому місті, відповідно до наведених мною вище конституційних та законодавчих актів Української Держави.
Страшно? Дико? Неприйнятно? То й не беріться за це: Хай Ваш балкон падає на вашу чи сусідську голову. Крапка.

Віталій
3 років тому

я думаю текучка кадрів за тої мізерної зарплати яку платять тим робітникам. передивлявся вакансії недавно і там пропонували 1700гр. 3200гр. щось в тому діапазоні, хоча тількіщо дивився то вже 4000 з копійками ,але як на мене за такі гроші в теперишній час ніхто робить не буде. дайте нормальне фінансування і тоді може щось і зміниться у цій сфері.

Антирадар
3 років тому

А яку суму Вам Міняєва Галина Миколаївна проплатила?за цю публікацію?

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Антирадар

Менш як 100500 мільйонів не беремо. 🙂 А хто це – Міняєва?

Віктор
3 років тому
Відповісти  РАДАР

http://berehynia.naksu.org/index.php?id=20 багато цікавого знайдете

Андрій
3 років тому
Відповісти  Антирадар

Прохання всім що дають коментарі з приводу звільненої секретарки, я як чоловік Галини Миколаївни, можу тільки підтвердити і офіційно заявити, що цей працівник був звільнений під тиском начальника Загранічної, привід один пенсіонерка, сама Галина Миколаївна до якихось коментарів з приводу своєї роботи і звільнення не має ніякого відношення.Тому, що до такої низькості ніколи не опускалася, обізнані її люди по ЖЕК №1 можуть дати їй характеристику і я не бачу приводу обговорювати її персону, а хамська поведінка самої Загранічної, це питання до мера, він її туди поставив.

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Андрій

таке враження що мер робить на зло всім людям

Не байдужий
3 років тому

Ну так не без того. Працювали там робітники-п’янички. А хто буде ше за такі гроші працювати;яких і не виплачували вчасно. Можливо їй дали вказівку розігнати п’яничок. А потім на нервах і інші підуть. Вже державі менш тра платити компенсацій по безробіттю.

Херой
3 років тому

Загранична І.О ніби і старається, щось хоче для КП зробити, але зовсім не має підходу і правильного спілкування з колективом (робітником) – “Ти мусиш це зробити і мене нічого не цікавить, а інакше – звільнення”. Безкомпромісна. Колектив пригнічений. Ставлення, як до рабів ще й за 3700 грн… Робітники працюють МАКСИМУМ місяць і просто не витримують такого пригніченого режиму.

Анонім
3 років тому

А ви знаєте що ми(жителі) вже декілька місяців неофіційно платимо в УК(ЖЕК 2) по 120грн. з квартири? Договір Загранична Ілона ні зким не укладала,правда? Просто здирає грошикі.Жаль людей, стільки місць робочих було, колектив вже сформований.Владі просто всеодно що більшість звільнились.Думаю доцільно написати лист в прокуратуру комусь із звільнених, адже там з документами не все в них гладко.

Shahtar
3 років тому
Відповісти  Анонім

Ніхто договір не склав після розгнання жеку #1 ,,

Анонім
3 років тому

30 чоловік звільнилось одночасно через зарплату 3700 грн.? Там 30 років мінімалку платили і люди не звільнялись, бо були хороші адекватні начальники Варвус наприклад чи Луцик, з лояльним людським ставленням.
А за п*яничок, хтось писав що там такі були, але ж не всі 30 чоловік.
Жінки в конторі теж бухали, на вашу думку?чи майстрині?
P.S. Жіночий колектив теж звільнився.

Р 79
3 років тому

На даний момент там працює близько 12-14 людей, з них 6-7 – робітники.

Галина
3 років тому
Відповісти  Р 79

На одного раба три прораба.

Ульріх
3 років тому

Тому що треба ОСББ створити, щоб були до лампочки оті всі комунальні шняги.
Слава ОСББ!!! Не вмієте самі шукайте Владарчіка

Житель міста
3 років тому
Відповісти  Ульріх

Вдодарчик прийди!!! м-н Шахтарський 10,задовбав цей ЖЕК вже зовсім !!! Думаю мешканці погодяться точно

Лондон
3 років тому
Відповісти  Ульріх

Правильно, треба робити осбб, щоб самим господарювати, а не ждати подачок та кричати хто кому що винен!!!

Бандерівка
3 років тому
Відповісти  Лондон

По-любому винен той, хто бере гроші!..:-)

Ульріх
3 років тому
Відповісти  Бандерівка

Та де там, полюбому в нас винен той, хто хоч щось робить.
Кому не подобаэться і жде чудес коли жек все зробить то хай живе в землянці чи в печері

РАДАР
3 років тому

Тут Nik обурюється, що не проходять деякі коментарі. Так, не проходять, якщо громадяни пишуть одне й те саме під різними ніками. І якщо за допомогою РАДАРА хочуть звести свої особисті порахунки – скажімо, зі вже звільненою секретаркою.
А тепер Nik під усіма ніками йде в бан – за хамство.

Журнал
3 років тому

Це не керівник -це монстр! Чому її не звільнять? Все ясно як білий день! Жек розвалюється на очах, працювати немає кому. А причина цьому Ілона та її жахливе ставленя до кадрів.
Звільняє людей, тому що не в гуморі. Роботу розподіляє між іншими і без доплпати! Тобто працюй більше, а отримуй так само. Уявіть, половина персоналу звільнилася, відповідно на персонал що залишився, накинули ще половину навантаження. Це ж не коні, це люди! Для неї різниці немає! Коли їй говорять працівники, що не справляться з таким навантаженям, вона кричить:”звільняйтесь і за двері!”.
Мені дуже шкода працівників жеку, люди працюють на важкій роботі не через хоббі, а щоб прогодувати сім’ю.

читач
3 років тому

Якось іду я біля будинку де квартира Сапожнікова. На вулиці мужики підвал накривають новою металоцерепицею. Я запитую їх по скільки грошей сусіди складалися на ремонт усього будинку. Відповідь: ніскільки якщо пошкодження будинку 40% і більше то міська рада на 50% бере на себе фінансування ремонтів. Ми з сусідами ходили в міськраду написали там заяву була комісія і міськрада профінансувала нам наполовину всі ремонти. Іншу половину коштів ми взяли з власного фонду квартплати.
Фактично Сапожніков профінансував заміну вікон в під’їздах та ремонт даху. Дуже цікаво а інші ОСББ Сапожніков теж співфінансує чи лише те ОСББ де його квартира?

Наталія
3 років тому

Щодо пані Ілони,то мабуть вона поміняє свою поведінку,тому що скоро залишиться сама.

гість
3 років тому
Відповісти  Наталія

Ура!!!!!!!!

Бандерівка
3 років тому
Відповісти  гість

Гість – ????

Небайдужий
3 років тому

Ілона Анатоліївна чому ви боїтеся підписатись своїм іменем під своїми коментарями, а то підписується ніками? Що, ви, з’їли тільки одну секретарку? А два майстра пенсіонери, які пропрацювали багато років у цій сфері, а сторожа пенсійного віку? А через 12 років ви теж будете пенсіонером і хто зна як будуть відноситись до вас! Та навіть звільнили покрівельника, який проробив декілька днів за те, що не знав як відкрутити свічку в бензокосі, та багато інших… У вас получається( за вашим жаргоном) нарізати задачу, а хто її має виконувати, два покрівельники, три маляри, один тесляр і два чистильника, яких ви маєте в штаті? Адже в вас є в обслуговуванні пів Нововолинська, а що цими людьми можна і як швидко можна виконати нарізану вами задачу?!
Двірникам- кому хочу тому даю премію, а кому хочу не даю, якщо людина провинилася, то повинна бути якась догана і на основі цього повинен бути наказ з яким вона мала б ознайомитись. А ви як та сорока-ворона, яка діткам кашу варила тому дам, а тому не дам.
Зверніть увагу чому люди так про вас відкликаються, можливо ви дійсно тиран т.д…