Чиновник полює на підприємців. Із камерою…

18 4015

Поки що без прізвищ, хоча знаємо і прізвище, і посаду у виконкомі Нововолинської міської ради. 

Містом походжає у робочий час такий собі службовець і фотографує різні неприглядні моменти.

От біля кіоску чи павільйону лежить сміття – добрі люди накидали.

Клац-клац!

І він спокійно, як удав, заходить до підприємця:

 – Є фото, відео, ось подивіться. Порушення вами правил благоустрою потягне на солідний адміністративний штраф. Я повинен скласти протокол.

Але можемо домовитись…

Особливо нервові й лякані домовляються. 

 

 

І він виходить задоволений, бо поповнив свій сімейний бюджет. 

А підприємець витирає спітніле чоло:

 – Хух, от же ж годуємо паразитів…

Хто себе упізнав, га?       

  • Розкажу iншим:

Також читають

18
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
12 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
Вадим

Навіщо ви так “спалили” та у відкриту його попередили?
Яка сатисфакція якщо він і зрозуміє, що це про нього тут йдеться.
Заляже тепер ця “миша” на дно, залишиться далі чиновником та буде далі рано чи пізно цим займатися.

РАДАР

Ну, насамперед це написано для підприємців. Поінформований = озброєний. Мають зрозуміти, що клин вишибають клином, а на кожну камеру є камера… і можна акуратно зафіксувати вимагання неправомірної вигоди.
Та й закинути у соцмережі, якщо не хочеться йти у поліцію.
Місто маленьке, чиновника неодмінно упізнають. Пану Сапожнікову новий корупційний скандал у виконкомі не потрібен. Бо вдарить по ньому.
Отже, у найближчий час данину цей фотограф не збиратиме. Бо рано чи пізно йому урветься.
А підприємці в нас добренькі, вони і цьому відстібують, і бандючкам готові довічно платити. Ось у чім біда.

Ворожка

Готові платити бандючкам,бо мені, коли погрожували, також казали, що проти тих бандючків ніхто і не пискне і усі платять. Ця ситуація мені також нагадує рекет. А скільки там того штрафу за порушення благоустрою, хто знає?

Анатоль_ БІДЗЮРА

це дуже нормальна публікація на нашому “РАДАРІ”. Давно пора було підняти цю тему. Вся “королівська рать” у “жовтому дому”, відмінно поінформована про цю, давно існуючу корупційну складову в Нововолинську. Проте, заморожує її заради власної кишені. Зрештою, як і все: законодавчі та конституційні акти Держави у плані прав і свобод громадян, невигідні їй розділи “ЗУ Про місцеве самоврядування”, “Про запобігання корупції”, “ЗУ про доступ до публічної інформації” та інші. Користуючись диким небажанням мешканців Нововолинська – дивного і зачарованого міста знати і застосовувати на практиці свої, политі кров’ю і стражданнями, результати українських Революцій, Визвольних війн УНР, ЗУНР, ОУН-УПА і Майданів,.. та нормативних… Читати далі »

Ульріх

Може людина за то зарплату і отримує?

РАДАР

За вимагання хабариків???

Ворожка

А чим чорт не шутить? А може такі методи місквиконкомівської роботи, тобто комісії по благоустрою, бо одним махом і гроші отримав і порядок підприємці наведуть щоб більше грошей не платити? Але плата готівкою з рук в руки є прямим порушенням щаконодавства. Ще раз питаю про розмір штрафу

Анатоль_ БІДЗЮРА

До “Ворожки”. Не передбачено ніяких конкретних штрафних санкцій. Згідно наказу № 310 Міністерства ЖКГ і будівництва від 27.11.2017 року, який затверджує нові Правила благоустрою територій, їх (адміністративні покарання) кожен населений пункт України встановлює самостійно. Анархічна демократія, як вбачається. Або кричуща безгосподарність. Проте, вибірково, вочевидь, можуть покарати дуже жорстко – це як кого. Мабуть, одних – за ознакою особистої відданості, інших – залежно, від ступені іншодумства та політичних чи патріотичних переконань. Так, Грабовського Віталія, за підпалену шину під вікнами службового кабінету В.Сапожнікова (хоча, збитків благоустрою не було нанесено майже ніяких), адмінкоміся покарала, я б сказав, дуже жорстоко. Та й його висловлювання… Читати далі »

Ворожка

Дякую. Таким чином, ухвалені місцевою владою штрафи не є обов’язковими до сплати і дії влади цілком можливо і необхідно оскаржувати. То якого ж дива підприємці платять? – хочуть показати, що у них гроші є? Бо я особисто знаю про такі випадки позерства і догоджання чиновникам. Не маю ні краплини наміру образити будь-якого підприємця, але і догоджання і страх перед імовірним штрафом( а в даному випадку з боку посадовця це погрози і шантаж) є поганими порадниками((((

Анатоль_ БІДЗЮРА

Я знаю хто це. Та й міський голова в.Сапожніков, впевнений, – теж. Проте, на ці “милі” грішки підлеглих він дивиться крізь пальці. Мало того, у виконкомі є цілий комітет по виявленню корупції у лавах доблесних слуг громади – місцевих службовців. Не факт, що йому нічого не перепадає від щедрот підприємців.

ВОЛОДИМИР

а чи часом це не той ТУЙ , що ТУЇ хотів повиривати по вул. Кобзаря ? той теж в міськвиконкомі підпрацьовує .

чобіток

Нє, то не Туй,то інше дуб-дерево.

Петро

Хай прийде в базарний день і пофотографуе як стоять на перехресті машини що не можна перейти дорогу. Чи може ринок скасовуе ПДР. І де новоспечені парковщики.

чиновник

Парковщики зайняті, гроші в кишенях рахують. А я зараз прийду бігом і теж собі лівака наклацаю.

колега

Невже йому бракує 20 тис. грн., на місяць зарплати і пенсії???

Ворожка

Чого 20 тис? Було чорним по білому написано, що 40 тис. зарплата у нашого мера. 20 тис. це несерйозно, бо є робітники, які отримують ледь не стільки ж

Ворожка

Ну от і маєте – у пана Сторонського однієї зарплати у міськвиконкомі як у заступника мера десь 40 тисяч на місяць. То чого раптом “Колега” вносить таку дезінформацію про зарплату і пенсію пана Сапожнікова разом у 20 тисяч гривень? Люди добрі, виборці, вас свідомо дурять, а ви ведетесь!!!..

колега

Це ви дурите. 20 тисяч разом із пенсією – місячний дохід фотографа з виконкому, а не Сапожнікова.