Дачникам на Бузі збільшили внески. Без зборів. Зі стелі

7 1869

Садівники нововолинського товариства “Прикордонник” нарікають, що їм безпідставно підвищили щорічну плату за дачі.

Тепер із них вимагають по 500 гривень. І то готівкою, бо рахунки товариства чомусь заблоковані. 

Торік хтось сплачував 400, а хтось –  250 грн. 

Чому такий різнобій, чому заблоковані рахунки і як бути далі, питаємо в Ірини Чужикової – голови ревізійної комісії “Прикордонника“.

Теперішній – самопроголошений, як вбачається, – керівник товариства Ігор Веселов уже кілька років не допускає її до документації. Мабуть, має підстави боятися перевірки.

І ось що каже Ірина Вікторівна Чужикова:

 – Так, Веселов знову підвищив внески на свій розсуд до 500 грн. Я всім кажу, щоб платили лише 250, як було визначено на зборах садівників. Веселов самовільно встановив розмір внесків, хоча право вирішувати це мають лише загальні збори.

Рахунки справді заблокувала виконавча служба за рішенням суду щодо колишнього голови Сергія Солтана. Його Веселов зі своїми прибічниками звільнив незаконно, тож тепер товариство має виплатити Солтану 40 тис. грн. компенсації за вимушений прогул.

Логічно було б, якби Веселов сплатив ці кошти з власної кишені. Чому за його свавілля мають розплачуватися звичайні дачники?

Розміру зарплатні Веселових та інших працівників не знаю, бо ревізії не було вже 5 років, він не допускає й не надає документів.

Але у звіті, який опублікувало “Наше місто”, він проколовся. Відзвітував, що на зарплатню пішло близько 460 тис. грн., а податку на зарплатню 22% сплатили 224 978 грн. Методом простого арифметичного підрахунку визначаємо, що зарплатний фонд становив понад мільйон гривень. 

 

 

А працівники – це Веселови, бухгалтерка, ну, й на сезон беруть електрика, слюсаря,. тракториста.

Переказувати членські внески на банківський рахунок товариства можна і треба. Бо готівка, яку люди приносять у контору, йде на захмарну платню Веселову як керівнику, пані Веселовій як діловоду…

А Солтану з тих коштів вони не платять. Солтан подав виконавчий лист іще в лютому, і йому досі не сплатили ані копійки.

 – Самодурство пана Веселова вже зашкалює, – додають садівники. – Він особисто перевіряє пасажирів, які хочуть зайти в дачний автобус, і не впускає тих, хто має заборгованість…

 

РАДАР запрошує садівників найбільшого в місті товариства до розмови про наболілі проблеми.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Я в шоці
1 рік тому

Ахаха, особливо сподобалось про автобус. Невже правда?

Уууу
1 рік тому

Щоб переглянути документи потрібно подати до суду і суд зобов’яже показати документацію про всю таємну канцелярію.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Якщо С. Солтану рішенням суду було ухвалено виплатити 40 тис. грн. компенсації за вимушений прогул то це означає, що він був звільнений незаконно. Українським законодавством не передбачене невиконання рішень судів. Вони (судові ухвали, постанови, рішення) мають виконуватися негайно і безумовно. За їхнє злісне затягування чи невиконання, виконавча служба штрафує боржника: двічі на суму по 5100 грн. і втретє – на 10200 грн. Далі наступає кримінальна відповідальність.
Стосовно пільгових перевезень. Яке право мав голова дачного масиву “Прикордонник” перевіряти членів товариства при вході в автобус? Це передбачене Статутом товариства? Пільговий автобус оплачується зі внесків його членів? Наскільки знаю, за пільгові перевезення розраховується місто зі свого бюджету. У цьому випадку, в ситуацію мав би втрутитись міський голова і відповідні контролюючі служби міськради, що передбачене “ЗУ Про місцеве самоврядування”.

Олександр
1 рік тому

А ,чьто по ньому поводу думаєт товаріщь Карпус?…

Уууу
1 рік тому

Довелося мені їхати у тому пільговому автобусі. Автобус брудний всередині і смердючий. Той сморід такий стійкий, аж в’ївся! Навіть не можу уявити скільки там коронавірусу наплодилося.Ніякого засобу для дезінфекції навіть чути не було. Чому міська рада ніяк не контролює санітарний стан цього виду транспорту? У мене склалося враження, що автобус із якогось гетто, чи що ми їдемо у гетто. Ми так ніколи коронавірус не подолаємо. Жах! От така картина…