Де мер?

19 4006

Нововолинці, де міський голова? 

Чиновники з виконкому, де ви його поділи? 

Якщо він у відпустці – так і скажіть. Якщо на лікарняному – повідомте через підконтрольні ЗМІ. З ким не буває.

Найпублічніша владна особа міста має поінформувати виборців про причини своєї відсутності у такий важкий період. 

Якщо ж це запалення хитрості під час карантину – мер має негайно написати заяву про відставку. Бо вже не раз бувало: Віктор Борисович Сапожніков кудись зникав у складні для міста й держави часи. 

Місто на карантині – то вам не черговий звіт у великому залі міськради про квітуче життя в європейському Новіку. Наш мер звик розводитися про “здобутки” у колі підконтрольних комунальників, вчителів, лікарів, чиновників міськради й інших-всяких зігнутих і нагнутих. 

Пройшовся я вчора центром міста.

Скажу прямо: закон про заходи з протидії коронавірусу нововолинська влада не виконує.

Повний бардак! 

І це ви називаєте карантином?.. 

А. БІДЗЮРА

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
19 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Лана
2 років тому

Міліція, агов… За отримані штрафи можна буде ще один апарат швл купити, та і вірогідності що він пригодиться одному з цих базарників все більше і більше!

Олег
2 років тому
Відповісти  Лана

А ви думаєте що апарат сам працює? Ви хоть 1000000000000000000 апаратів купіть толку не буде. До 1 апарату требе ще 3 працівника, про це краще думали. В Італії апаратів вистачає, але не вистачає лікарів і медсестер. Так що наявність апаратів не гарантія.

Олег
2 років тому

Тільки один нюанс, заразитись в супермаркеті набагато легше чим на відкритому просторі. Але ж як уряд не дасть заробити олігархам. В супермаркетах видали рукавички і на касі тими рукавичками перемацують весь ваш товар і гроші всіх людей, от тут 100% поширення зарази. Але ні ринки треба закрити всіх в супермаркети, заражайтесь.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Олег

Люди вчаться жити на карантині, звикають до нових правил і нової жахливої реальность. Громадяни, дбайте про свою безпеку і ви тим самим подбаєте про безпеку своїх рідних і близьких і усіх оточуючих. Дотримуйтесь дистанціі 1,5 метра, мийте часто руки, одягайте маски, рукавички, по можливості не виходьте без потреби з дому, відмовтесь від прогулянок. Вірус може бути скрізь і його може принести будь-хто. Зараз тепла погода, провітрюйте свої помешкання і дихайте свіжим повітрям вдома з вікон і балконів, а не на вулиці. Усвідомте всю небезпеку нинішньої ситуації. За минулу добу в Україні померла від вірусу ще одна жінка. Померлих вже троє. Кількість заражених зростає. Епідемія тільки починається. Будьте усі здорові

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

Я бачила, що на ринку у вівторок і середу ніхто не дбав про дистанцію у півтора метра, та і взагалі ні про що не дбав, а покупці стояли у черзі, як оселедці у діжці, тобто тепер вже у пластиковому відрі. Навіть знаю біля яким торгових точок були такі черги. Ринок потрібно закривати, бо там ніхто ні за що не відповідає. Чи вам, Олег, аби гроші?

макс п.
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

…навіть знаю біля яких торгових точок були такі черги…. ….це до чого))))))))))

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  макс п.

Це до того, що підприємець відповідальний за дотримання правил карантину і за дотримання дистанціі між кожною людиною у 1,5 метра.

Олег
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

А я був в АТБ і ніхто там ніяких 1.5 не дотримується, черга впритул, ніхто ніяких рукавиць не вдіває(покупці), а навіщо дотримуватись якщо продавець в якогось хворого товар, який він руками чіпав, візьме і передасть вірус всім у черзі і майбутнім покупцям. Сміхота а не карантин. А покупці перемацають половину товару в магазині, хто його дизинфікує?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

Так не потрібно ходити у місця масового скупчення людей, якщо ви самі собі не ворог. Потрібно триматись від таких місць подалі. Про це постійно просять і наголошують на цьому. Кожен повинен усвідомлювати всю наявну небезпеку. Бути обережним, відповідальним і обачним нескладно, просто потрібно взяти собі це за правило. Бачите, що там так обслуговують – не ходіть туди і не приносьте туди і не виносьте звідти ніякої потенційної інфекції чи небезпеки. Вивчайте ситуацію здалеку – багато людей – це небезпека і тримайтемь подалі. Дотримуйтесь усі правил карантину. Будьте усі здорові і обачні

СІЗО
2 років тому

в Китаї в городі: Ухань видмінили карантин, там уже люди починають жити як і раніше.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  СІЗО

В Ухані за порушення карантину була запроваджена смертна кара…проводилась дезінфекція всього…доріг,дерев,будинків….Дурні , правда? Можна ж було як в Нововолинську….без тестів,без медицини…вони ж не знали,що потрібно було відкривати розважальний центр,а не медичний заклад…

Вірус
2 років тому

Чому ніхто не пише за те, що в нашій лікарні нема тестів. Вчора сусідка похилого віку, померла від грипу. Кашляти почала 3 дні назад. Лікар на швидкій відповів, що їм нема чим перевіряти

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Вірус

Будь ласка, напишіть мені сюди детальніше про це. Все, що знаєте, й адресу. Обіцяю конфіденційність.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Вірус

А Ви замітили,що в Україні короновірус виявляють в померлих? А немає тестів-немає короновірусу… Можливо Сапожнікову черговий орден дадуть,або присвоять звання заслуженого лікаря України…”Шахтарську Славу” ж давали…

Хлопчик
2 років тому

Природний відбір скоро за працює)))

Демер
2 років тому

Де мер? Після Італії (Франції, Німеччини…) перебуває на карантині, напевно. Він завжди втікає від людей, коли йому треба приймати самостійне рішення. Замість нього керує його радник (якого …?)

Вася
2 років тому

Сапожніков завжди йде на лікарняний, якщо в місті щось починає робитися. Чи 2014 рік Майдан, чи зараз Карантин. Бачите працюю на лікарняному, а як жареним запахне , то по закону був на лікарняному. Такий собі мер страхує ду-у свою завжди. Або, як страус голову в пісок, я на лікарняному.

вова
2 років тому

БУДУТЬ ВИБОРИ МЕРА ТО САПОЖНІКОВ БУДЕ ВСЮДИ КУДИ НЕ ТКНИСЬ